PDA

View Full Version : Ангел или дявол(за момчета)



Magi4eska_Kiss
05-27-2009, 18:38
Едно момиче беше пуснало такава тема, но тъй като беше на латиница-са я заключили. Сега аз пускам същата, но на кирилица. :)

Разбрахме се, че страстта на повечето момичета е така наречения тип Лошо момче.Непринуден,секси, никога не е скучно с него, в повечето случаи той не звъни и показва безинтерес.Но винаги знае кога как да постъпи, за да те заинтригува. Играч от класа.
Но какво ще кажем за момчетата. Кой е основният тип девойки, по който мъжете се побъркват и губят контрол? Невинна, беззащитна, емоционална чаровница? Или лошото момиче, непредсказуамото...
Знаем, че във всяко момиче се крие ту лошата, ту добрата, ту ангел, ту дявол, ту е ранима девойка, ту лошо момиче, ту е беззащитна домакиня, ту палава изкусителка.
Е, момчета, ваш ред е-какъв тип момиче е номер 1 в класациите при вас?Невинното, нежното,ранимото момиче.. Или лошото самоуверено момиче?Непредсказуемо,заба вно, загадъчно?
В коя по-скоро би се влюбил ти, дори неусетно?
:grin:

tuzaro
05-27-2009, 18:44
епа що нямаше никъде хубавото момиче? аз него ше избера

fc
05-27-2009, 18:46
Да не ми се прави на важна.

Python5
05-27-2009, 19:09
Полигамната природа на мъжете пердполага, че често се случва всички изброени по-горе да се окажат недостатъчни.

ifkataAa
05-27-2009, 19:49
Аз съм момиче, ама пак ще дам мнение .. извинявам се за което :)

Гаджето ми трябва да има добро отношение към мен.Може да е най-големия престъпни, но да се държи добре специално към мен.Това е най-важното.. взаимноотношенията межу двамата, а външния вид не е от чак такова значение, макар че и него не забравям :D

unicorn_f
05-27-2009, 19:58
епа що нямаше никъде хубавото момиче? аз него ше избера
ми ето ги бе вижте ги и не е само той :?

TheGirlNextDoor
05-27-2009, 20:04
епа що нямаше никъде хубавото момиче? аз него ше избера
ми ето ги бе вижте ги и не е само той :?

еми няма как..такъв е живота : ))

PaLaVnIcHeTo
05-27-2009, 20:19
Съжелявам :(

lpfc1936
05-28-2009, 05:33
е неможе ако жена не напише мнение тц...

А иначе момичето според мен трябва първо да е красиво и след това всичко останало. характер,държание и т.н

Aicken
05-28-2009, 05:40
курва :::

tuzaro
05-28-2009, 06:41
к***а :::kyрва 8-)

hottie
05-28-2009, 06:54
Тъй като никой не подхожда със сериозност към темата ще си позволя да цитирам приятелят ми, който казва, че се е влюбил в моето невинно излъчване и в същият момент палаво когато сме заедно.
Мисля, че и при двата пола непредсказуемостта е от значение. Харесва се определено.
Доколкото съм за позната едно момиче не трябва нито да е надута, нито прекалено нахална. Трябва да се намери златната среда.

П.П. Ще помоля да не се пише извън темата

Aicken
05-28-2009, 06:55
Тъй като никой не подхожда със сериозност към темата ще си позволя да цитирам приятелят ми, който казва, че се е влюбил в моето невинно излъчване и в същият момент палаво когато сме заедно.
Мисля, че и при двата пола непредсказуемостта е от значение. Харесва се определено.
Доколкото съм за позната едно момиче не трябва нито да е надута, нито прекалено нахална. Трябва да се намери златната среда.

П.П. Ще помоля да не се пише извън темата


ето аз се обосновавам за моя отговор












Деф) Една жена е курва в сексуалният смисъл ако е осъществила сексуален контакт с поне двама мъже.

(Деф) Една жена е курва в несексуалният смисъл ако тя се съпреживява вътрешно като курва в сексуалния смисъл или прави тъй наречените "курвенски номера" (определението е с жаргонен произход).

(Деф) Една жена е общо курва ако е или курва в сексуалният или курва в несексуалният смисъл.

(Th) (Теорема на Наполеон - Филип): Всички жени са курви!

Доказателство (на Филип):
Знаем, че всяка нормална жена рано или късно съзрява за полов контакт.
=> всяка жена е годна за бъде курва в сексуалният смисъл.
В несексуалният смисъл е очевидно, че всяка жена е годна да бъде курва.

Да допуснем, че съществуват жени, които не са курви, т.е. никога не са правили секс с мъже или не са курви несексуално.
Нека жената "Х" не е курва. По чисто логически изчисления е лесно да се убедим, че тя спада в някоя от следните категории:

(1) Тя е визуално отблъскваща или има физически недъзи. В такъв случай тя не е курва в сексуалният смисъл понеже мъжете отбягват контакт от нея
=> тя следва да има комплекси на сексуална тематика
=> тя вътрешно желае да е курва
=> тя е курва в несексуалният смисъл.
=> тя е курва

(2) Тя няма сексуални контакти с мъже или води целенасочено живот без сексуални връзки (например лесбийка, феминистка)
=> Тя очевидно e лишила поне един мъж от сексуална връзка
=> това е курвенски номер спрямо мъжете
=> тя е курва в несексуалният смисъл
=> тя е курва

Убедихме се, че жената "Х" не правеща секс с мъже е курва. Сега нека разгледаме жените, които правят секс с мъже. Те са най-общо две категории:

(3) Правила секс с повече от двама мъже в живота си
=> по дефиниция тя е курви в сексуалният смисъл
=> тя е курва

(4) Правила секс само с един мъж
=> има два варианта:

(4а) Тя го е напуснала веднага или след кратко време
=> тя просто го е използвала
=> тя е курва

(4б) Тя е обвързана задълго с него =>

(4а - 1) тя или го ревнува
=> го лишават от сексуална свобода - спада към курвенските номера
=> тя е курва

(4а - 2) тя не го ревнува
=> показва, че не интересува какво става с партьора й
=> тя е курва

от (1)(2)(3)(4) => получихме противоречие и не е възможно да съществува жена, която не е курва
=> всички жени са курви!

С това теоремата е доказана.


Забележка №1: Оригиналната формулировка на Наполеон "Всички жени са курви с изключение на майка ми" само по себе си съдържа противоречие, тъй като тя е жена (това противоречие е поправено от Наполеон с добавката "да не забравяме, че и тя е жена", но в настоящото изложение е по-уместно да перифразираме твърдението в по-чист вид).


Забележка №2: В доказателството е използвана логическата конструкция if-else която използва за условие чисти булеви изрази. Ясно, е че по този начин всички възможни варианти са изчерпани.

hottie
05-28-2009, 07:02
Това не отговаря на въпроса. Лесно е да да ползваш copy/paste. Момичето пита нещо конкретно. Но както и да е...

Aicken
05-28-2009, 07:16
ама за да го копи и пеист колко съм го търсил :( 1-вия резултат в гугъл :lol: много е готино и отчасти вярно

Kostadin_682
05-28-2009, 08:26
к***а :::kyрва 8-)
Уличница 8-)

haritov
05-28-2009, 08:28
ама за да го копи и пеист колко съм го търсил :( 1-вия резултат в гугъл :lol: много е готино и отчасти вярно

за копи и пасте акъл не се иска и овцете копират бееее

ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИК КАКВОТО И ДА Е МОМИЧЕТО ВСЕ НЯКОЙ ЩЕ СЕ ВЛЮБИ В НЕГО
НАКРАЯ ВСИЧКО СВЪРШВА С ПОГЛЕД КЪМ И ДЕТЕТО И СЕ ЧУВА ЕДНО КЪДЕ СБЪРКАХМЕ :D

glymo14
05-28-2009, 08:38
аз харесвам момичетата тип ангел. Невинно изглеждаща скромна дама.Харесвам женственоста в момичетата, не някакви момичета дет се държът като момчетата и псуват повече от тях даже.

hottie
05-28-2009, 08:48
к***а :::kyрва 8-)
Уличница 8-)

Значи вашият идеал за жена е момичето ви да ходи по чужди мъже? Бреййй много станахте отворени, но ако ви се случи не мисля, че би ви харесало.

Kostadin_682
05-28-2009, 08:50
к***а :::kyрва 8-)
Уличница 8-)

Значи вашият идеал за жена е момичето ви да ходи по чужди мъже? Бреййй много станахте отворени, но ако ви се случи не мисля, че би ви харесало.
Шефке чакай малко...аз не съм казал, че съм такъв, даже и темата не съм чел... само ми стана забавно, и добавих синоним след колегите от форума 8-) ... Едва ли идеала ми е момичето ми да ходи по чужди мъже... :?
По темата Чаровниците, и душевно болните :razz:

NeZaPoznat
05-28-2009, 09:02
ЦЕНЗУРА

DimovB
05-28-2009, 09:05
бе стига ми да не е нервачка и да не е в постоянен мензис.. останалото че се оправи

hottie
05-28-2009, 09:23
к***а :::kyрва 8-)
Уличница 8-)

Значи вашият идеал за жена е момичето ви да ходи по чужди мъже? Бреййй много станахте отворени, но ако ви се случи не мисля, че би ви харесало.
Шефке чакай малко...аз не съм казал, че съм такъв, даже и темата не съм чел... само ми стана забавно, и добавих синоним след колегите от форума 8-) ... Едва ли идеала ми е момичето ми да ходи по чужди мъже... :?
По темата Чаровниците, и душевно болните :razz:

Като не си я чел не си прави труда да отговаряш ! Защо трябва непременно да се оспами всяка тема?
Това е предупреждение към теб и всички останали !

YellowZ
05-28-2009, 11:22
30% ангел 70% дявол 8-)

hottie
05-28-2009, 12:10
Айде дайте още малко спам и знаете какви са последствия.
А на Ненормалника мнението бе цензурирано.

bobi0194
05-28-2009, 12:59
момиче, което може да бъде и ангелче и по-дяволита, да е непредсазуема, но не нахална, но най-важното според мен е да излъчва женстваност :) , защото тези момичета, който не я притежават дотолкова или не я показват, ми действат отблъскващо :?

Marchegiano
05-28-2009, 18:37
Аз искам 'език' да имам с едно момиче,от там нататък всичко останало е като по-вода....

Разбирам ли се с едно момиче в разговорите си,значи ясно е че имаме взаймни симпатии,нито аз,нито тя не прейграваме от там нататък,просто се наслаждаваме на взаймната ни 'игра'

Shia
05-28-2009, 20:14
Невинна,себеотдайна и нежна с ласки.
Защото е себеотдайна ще ме задоволява сексуално т.е ще бъде и лошо момиче за мен,защото ме обича много и би направила всичко, за да се чувствам прекрасно
(...)

Lonelysoul
05-28-2009, 21:14
момичето според мен трябва да е привлекателно като я погледна да ме накара да се загледам неси падам по момичет с мъжки маниери да ми се праи на отворена итн. харесва ми когато момичето е мило и срамежливо но самоуверено да знае каква е но да не парадира с себе си но наи хубавото е да е срамежлива наван да се притеснява но като остане6 насаме с нея да е палава което я прави още по секси :-)

TykaSePisheNick
05-28-2009, 21:40
Ангела по-скоро..

LoveIsAddiction
05-30-2009, 11:06
Аз бях пуснала темата, но нямах кирилица. За което се извинявам.

Бях се зачела в една тема, която обеснява защо жените толкова много си падат по "лоши момчета". Ето я и нея :

"Ето някои от основните характеристики на „лошите момчета“

Не се обаждат по цяла седмица, но винаги звънят в събота вечер , за да ви поканят на парти.

Не се извиняват, ако са забравили за срещата ви.

Забравят или изобщо не знаят кога е рождения ви ден и други важни дати.

Флиртуват открито с други жени, докато сте заедно.

Обаждат се по телефона в един през нощта, за да ви кажат колко им липсвате, след като цяла вечер са били с друга.

Поне един път са имали разправии с полицията.

И въпреки всички тези недостатъци, или по-точно именно заради тях, „лошите момчета“ се ползват с такава популярност сред жените. В съзнанието на нежния пол всички тези черти се превръщат в много привлекателен и сексапилен мъж, за който всяка жена си мечтае в определен момент от живота си.

Ето защо:

- Никога не е скучно с него. Той е непредсказуем и вълнуващ.
- Той е силен, агресивен и сигурен в себе си, това кара жените да се чувстват закриляни.
- Повечето жени не са срещали преди това друг, който да ги кара да се чувстват толкова желани .
- Неуспехите в живота му не са негова грешка, той определено се старае да си стъпи на краката.
- Той е адски чаровен и емоционален.
- Непрекъснато повтаря колко много харесва жената с него, което за дамите е сигурен знак, че той наистина го мисли.
- Има нужда от жената до себе си.
- Никога не изглежда жалък и нещастен.

Жените са изключително щастливи, когато успеят да привлекат вниманието на такъв човек. За него се носи славата, че може да има която поиска и всяка жена се чувства поласкана, че той се е спрял именно на нея.

Комбинацията между дете и мръсник в образа на „лошите момчета“ е това, което привлича жените толкова силно. Както обяснява Мадлен Алгафари, такива мъже успяват да изкарат на показ всички лица на една жена- на майка, любовница, приятелка довереница.

Много рядко връзката с такъв човек е дълготрайна, но сладко-горчивият спомен за него се връща отново и отново.""

...
Лошо момиче - лошо момче

Лошо момиче е въпрос на държание и на характер.. Лошо момиче не ознава мъжкарана- раздърпана, да псува, с мъжки маниери.
Тя е с променлив характер.. може да се каже че незнае какво иска.. играе игри.. Обича спонтаността и несигурността.. И момчетата ли като нас обичат да са отричани и обичани ?

И се зачудих, дали лошото момиче действа така на момчетата - пленително, загадачно, неустоимо ? ?

Е, ваш ред е :)