PDA

View Full Version : Голяма простотия с тея тениски



Joc
05-27-2009, 19:39
поръчах си тениска от sedem.bg , докараха ми я по рано от обещаното... всичко точно

поръчах си от teniski.eu , дори не ми се обадиха да потвърдя поръчката... като се обадих аз, най-нелюбезно ми казаха, че искат да говорят с МАЙКА МИ... за да са сигурни че ще я платя... става дума за 15 лв ( с доставката ). След 30 минутен разговор с "умната" жена, най-накрая ми каза, че тениската ще е тук най-късно на 27ми. Цял ден чаках у нас... и кво... нищо!

Тотално се отказах от тоя сайт, притеснението ми сега е, че като дойдат ( ако дойдат ), задължен ли съм да им плащам нещо... ?
Голееееми тъпанари...
понеже ми я пращат по Speedy те хората ще са си испълнили доставката, естествено ще искат парите... чудно ми е какво да ги правя сега.

Jesus
05-27-2009, 19:41
мисля че закона е на твоя страна и ще може да откажеш поръчката :)

Joc
05-27-2009, 21:03
много некоректно постъпват... :x :?

PIF
05-27-2009, 21:05
търсиш си правата и толкова, какво могат да ти направят!?

neocide
05-27-2009, 21:08

Joc
05-27-2009, 21:08
ама Speedy ще излезе, че са си свършили работата... само на тях ли да им дам пари (6 лв) за доставката ?

babity
05-27-2009, 21:08
търсиш си правата и толкова, какво могат да ти направят!?

да пратят съдия изпълнител за тениската му за 15 лв?! :razz: :razz: :razz: :razz:

MakeMeLaugh
05-27-2009, 21:36
ама Speedy ще излезе, че са си свършили работата... само на тях ли да им дам пари (6 лв) за доставката ?
Отказваш доставката и в ръщаш обратно към фирмата за тяхна сметка.

SunSmile
05-28-2009, 06:06
ама Speedy ще излезе, че са си свършили работата... само на тях ли да им дам пари (6 лв) за доставката ?
Отказваш доставката и в ръщаш обратно към фирмата за тяхна сметка.
Да :)

Loshotia
05-28-2009, 06:45
търсиш си правата и толкова, какво могат да ти направят!?

да пратят съдия изпълнител за тениската му за 15 лв?! :razz: :razz: :razz: :razz:

Въпросът е принципен! Тъпите лелки не само в тоя сайт, но във всички останали магазини се държат така сякаш като им влезеш в дюкяна ги събуждаш.

caseoftheex
05-28-2009, 07:38
искам да ти кажа, че проблема е във speedy-то. те са доставчик и на хеликон и аз специално съм говорила с жена от хеликон, която ми казва, че книгата се предава на фирмата на следващия ден след поръчката, освен ако не е събота да кажем, т.е. най-рано в понеделник и оттам нататък всичко зависи от куриерската фирма. например на мен ми казват, че книгата ще пристигне на 24, но тя идва със закъснение на 30. това си е отговорност на фирмата, която превозва книгите или тениската в случая. :)

punkrock
05-28-2009, 07:38
пълен тт*шак не се занимавай с тез тъпите сайтове ;)

_donna_
05-30-2009, 11:32
Вие ако можете ще серете по интернет.
Колкото до плащането - никой не може да те накара да платиш,да не си подписал договор ..

InnchetO
05-30-2009, 12:41
Оф и аз така си бях поръчала една книга от сайт и тогава имаше един празник (не помня какъв) и окей. При обаждането те ми казват книгата ще пристигне след еди-колко-си дни. След тея дни звъня аз и ми казват ами то имаше празници.. Добре. А кога ще ми дойде книгата? Ами до 2-3 дни. След тея 2-3 дни пак ги нямаше.. Накрая книгата дойде 1 месец след поръчката.. тея сайтове са пълен ташак. Никога няма да си поръчам нещо от интернет пак.

ПТ: Ако съм на тебе, както каза някой друг, като ми я донесат казвам на куриера любезно, да си им върне тенисчицата и да им предаде, да си я заврът те си знаят къде. А на другия ден или там след няколко дни ще звънна да им кажа "Как беше книгата? Удобно ли влиза?" ... :x

Celence
05-30-2009, 13:35
Е, толкова спешно ли ти трябва тениската, че за едно закъснение правиш проблем, чак да я връщаш? Закъсняла, закъсняла, кво толкова, да не си я поръчвал. След като поръчаш, значи се съгласяваш с ... хм.. така да го наречем "условията" , че може да се случи да закъснее. Аз чакам една книга да ми пристигне, която поръчах в една книжарница още началото на април, още я няма. Но не вдигам врява-не съм я платила все пак. Ако си дал някакви пари разбирам ама..