PDA

View Full Version : Какво променихте у себе си



6tepsel
05-27-2009, 19:27
Амм не съм виждала такава тема наскоро,а доста отдавна следя форума просто все си забравям паролите на акаунтите и си правя нови :D все тая... та мисля,че не се повтарям

Няма да си разказвам любовните истории и "проблеми",всеки има такива.Но днес доста размишлявах как една непринудена среща с едно момче за едва 10-ина минути може да ми повлияе толкова много - да ме зареди с толкова много енергия и ентусиазъм,да ми промени светогледа и отношението към много неща(в положителния смисъл),да ме надъха за много нови неща.Интересното е,че всеки път като го виждам(за не повече от 15 минути и то в автобуса,което е по-куриозното) ме удивлява все повече и повече и наистина му се възхищавам.Та въпроса ми е дали сте срещали някога човек,който ви е повлиял адски много и сте се променили.Не става въпрос да сте хлътнали по някого и да сте тичали като луди след него/нея,а за човек независимо момче или момиче,който с разговора ви е подтикнал сам да промените нещо в себе си така че вие да го поискате и да го направите,без значение дали ви е бил/била гадже,приятел,роднина или просто познат :)

GossipGirl89
05-27-2009, 19:30
Ами да, срещала съм такъв човек. Гадже ми беше, дори нещо повече - научи ме да обичам. Благодарение на него израстнах много психически - освен, че се научих да обичам, научих и много други неща - да правя компромиси, да оценявам дори и малките неща, които се правят за мен и най-вече, и за съжаление, да не се доверявам напълно на никой... Странно, но този човек наистина ми повлия много и ми помогна да осъзная доста неща, за които не бях й предполагала :)

Burn94
05-27-2009, 19:36
Срещал съм такова момиче и в момента ми е като независимо че е с 2 години по-голяма от мен и сме се запознали от интернет. Всичко започна с 2 коментара в Impulse после и взех скайпа след около 3-месеца чат и казах "искаш ли да излезем утре ?" тя се съгласи. Промени ме страшно много и ме научи да отстоявам мнението си въпреки всичко. Но дойде и денят когато я нараних много гадно :( - грозна история е не ми се разправя. След като един ден ми писа по скайп "аз ти прощавам а ти прощаваш ли ми?" уж си оправихме отношенията но не е така. Дори и да ми е простила аз не мога да си простя. Гризе ме от вътре. Дори когато излязохме отново преди около 5 дена не си казахме почти нищо ... за да не изпадаме в неловко мълчание я питах за някакав изпит по английски след 8 клас който ще имам и докато тя подробно обясняваше аз я гледах и си мислех какъв глупак съм бил :)

ifkataAa
05-27-2009, 19:44
Срещала съм такъв човек.Не ми е нито гадже, нито роднина .. това е най-добрата ми приятелка.Живото доказателство, че може да съществува приятелство межу двама човека от един и същи пол.Обожавам я.Тя е най-доброто създание което познавам.Помага ми винаги когато имам нужда.Накара ме да разбера истинското значение на думата любов и да осъзная, че любов не се изпитва само към половинката.Тя е в моето сърце и завинаги остава там ! :smt007

RadaHristova
05-28-2009, 13:54
При мен дори една усмивка ми променя цялото настроение. :D :-D :-D :)

fenasf
05-28-2009, 17:21
има да...случващото се с нея определя изцяло настроението ми - може да ме направи тъжен след най-големите ми успехи и щастлив след най-големите ми падения... :smt085

Hilary_
05-28-2009, 17:31
ДА ... :grin: И до момента има хора (те си знаят кои са) ... които ме карат да се чувствам усмихната и добре... аз принципно си меняв настроенията за има няма 10 минути така, че имам нужда от такива хора около мен... 8)

justbebsi
05-28-2009, 17:35
Случвало се когато срещна някой да ме зареди с ентусиазъм и енергия . Но чак да ме промени не се е случвало .

vampirekiss
05-28-2009, 18:50
случвало ми се е.Е от части поломяната не беше към добро,нооо това и добри страни си имаше.

sladkish_14
05-28-2009, 19:57
Да , има такъв човек ! Научи ме на всичко , което знам в този живот ! Научи ме как да бъда силна , как да се боря за нещата , който искам и за мечтите си ! На него дължа това , което съм сега в момента .. Преди година , когато ме видя веднъж на дълга и приятна среща ми каза нещо и никога няма да го забравя 'По - красива си от диамант , и си истински диамант , но не щрихован / оформен' .. След неговото влияние още от 2007 до ден днешен , когато се видяхме преди 3 месеца ми каза 'А ето го диаманта бе ' това бяха най - милите и хубави думи който чух , дълбоко в себе си те ме докоснаха и накараха в очите ми да заблестят хидяли диамантчета :) , той промени психиката и характера ми , промени външността ми ! В замяна не по иска нищо , много време бяхме приятели , ама такива ИСТИНСКИ , никога несъм срещала такъв човек през живота си и едва ли някога ще срещна ! Убедена съм , че всеки който се запознае с него на същото мнение ще остане ! Невероятен , велика личност , сега ме е премахнал от абонатите си , последните му думи бяха 'Правя го за твое добро , за да пораснеш , за да продължиш и да загърбиш миналото , а аз съм част от него /беше най - добър приятел на момчето с което бях 2 години/ , знам че винаги ще остана във сърцето ти , и ти във моето ! Не те блокирам , а ти помагам и когато имаш нужда от мене пиши ми , аз винаги ще съм на среща , не забравяй , че има още което да искаш , но те оставям да го постигнеш сама и знам , че когато пак те видя ще блестиш с много силна светлина '


Благодаря ти за всичко Ивчо , за всичко което направи с мен и за мен !Завинаги в моето сърце ! :-# :smt007

Kostadin_682
05-28-2009, 20:55
Амм не съм виждала такава тема наскоро,а доста отдавна следя форума просто все си забравям паролите на акаунтите и си правя нови :D все тая... та мисля,че не се повтарям

Няма да си разказвам любовните истории и "проблеми",всеки има такива.Но днес доста размишлявах как една непринудена среща с едно момче за едва 10-ина минути може да ми повлияе толкова много - да ме зареди с толкова много енергия и ентусиазъм,да ми промени светогледа и отношението към много неща(в положителния смисъл),да ме надъха за много нови неща.Интересното е,че всеки път като го виждам(за не повече от 15 минути и то в автобуса,което е по-куриозното) ме удивлява все повече и повече и наистина му се възхищавам.Та въпроса ми е дали сте срещали някога човек,който ви е повлиял адски много и сте се променили.Не става въпрос да сте хлътнали по някого и да сте тичали като луди след него/нея,а за човек независимо момче или момиче,който с разговора ви е подтикнал сам да промените нещо в себе си така че вие да го поискате и да го направите,без значение дали ви е бил/била гадже,приятел,роднина или просто познат :)
Да случвало ми се е...