PDA

View Full Version : Durex Arouser



amadeuskb
05-28-2009, 12:22
При използването на този кондом и когато е правилно поставен и свърша в него нали не би трябвало да има опасност от гаф ...

gLoRiToO
05-28-2009, 12:34
аз такива не съм ползвала,изобщо Durex не съм ползвала,но съм чувала от много хора че лесно се късали...така,че по добре недей рискува.

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2009, 12:35
Ако си сложил добре презерватива, не е спукан, и свършиш в него... няма опасност. ;)
Няма значение какъв е презервативът стига да е здрав. ;)

Avadon
05-28-2009, 13:05
Намя нито един един контрацептив които е 100% сигурен.

tigre91
05-28-2009, 16:08
При използването на този кондом и когато е правилно поставен и свърша в него нали не би трябвало да има опасност от гаф ...попринцип durex са едни от най добрите презервативи и не би трябвало да има проблем

Bellatrix
05-28-2009, 17:34
При използването на този кондом и когато е правилно поставен и свърша в него нали не би трябвало да има опасност от гаф ...попринцип durex са едни от най добрите презервативи и не би трябвало да има проблем
Естествено. :) С приятелят ми ги ползваме от 7-8 месеца и нищо им няма. Нито веднъж не са се късали или смъквали.

amadeuskb
05-28-2009, 17:57
Днес го пробвах ... сичко точно свърших си и нямаше гаф ... но те са леко оребрени и на приятелката ми не и е много добре.Всички ли дирекси са така ?

VerryBerry
05-28-2009, 17:58
и аз нямам оплаквания от Дюрекса.,единствено са ми се късали тия от по 20 ст..но приятелят ми никога не е свършвал в мен.

bebok
05-28-2009, 18:08
omggggggggg
pro4eti listovkata.........

qazwsx
05-28-2009, 19:04
nau4ete se da slagate pravilno prezervativi... polzval sym sqkvi i samo 1 pyt se e kysal ot nepravilno slagane!

SpOrTs_GiRl
05-28-2009, 19:07
Днес го пробвах ... сичко точно свърших си и нямаше гаф ... но те са леко оребрени и на приятелката ми не и е много добре.Всички ли дирекси са така ?
Има най-различни видове, просто на такъв си попаднал.

JeAsUS
05-28-2009, 19:28
Осфен да ви накарам да направите един тест ! Така
1. Вземете какъвто и да е презерватив (наистина няма значение )
2.отворете го
3. пахнете си раката ватре
4напалнете го с вода до като не се прасне
5 ако пишката ви е толкова голяма колкото количеството вода кото сте изсипали в него до като се прасне да презерватива не е за вас защото ще се скъса
Презерватива независимо какъв е е миналл през CQ (куалити контрол) единственото което тряя да направите е да си сложите чувала правилно !!!! Не всеки пат става но се старайте !! Вазможно е и да е ви се падне дефектен или просто да сте допуснали грешка защото едва ли ви е точно да мислите в такъв момент

BePoHuKa
05-30-2009, 00:11
аз такива не съм ползвала,изобщо Durex не съм ползвала,но съм чувала от много хора че лесно се късали...така,че по добре недей рискува. Това са абсолютни глупости ;) Дюрекс са едни от най-добрите :)

machoka
05-30-2009, 06:21
Запомнете, че няма брониран презерватив. Всеки може да се скъса, в зависимост от това колкото си буен в секса. от някои пози, времетраенете на акта, влажността на момичето и т.н.
За това ако ще свършваш в нея те съветвам, преди 'финалният набор от напъни', да го поизвадиш за няколко секунди и да го огледаш.. ей така за всеки случай )