PDA

View Full Version : 14-15 годишен шофьор



MrUndaztood
05-28-2009, 12:36
Просто искам да споделя колко шашнат бях когато с баща ми бяхме на обиколка из Димитровград и изведнъж едно максимум 14-15 годишно(книжка се взима след 18),гледащо под колана,возише приятелчетата си с един лъскав Опел на едно от големите кръстовища...просто бях като :shock:
Та после как нямало да стават катастрофи в България... :?

blackvelvet
05-28-2009, 13:10
Остави това,че не е взел книжка,ами кой го е пуснал на тази възраст да кара.Има родители,които трябва да го спрат,но явно на тях не им пука за това.Не им пука,че детето им ще се пребие,ще пребие и дугите около него.Тва е трагедията. :? :? :-x

3oPuTy
05-28-2009, 15:25
В Силистра преди месец и нещо (горе-долу) един 15 годишен хлапак се блъсна със служебния джип на баща си в една ограда :? След удара келешчето слезе от колата съвсем спокойно,обади се на баща си по телефона и най-спокойно му каза "Тате,блъснах служебния джип ... Айде ела по-бързо,че не ми се дават пари за такси!" :shock: :shock: :shock: (в случай,че има няк'во значение джипа беше Чероки (http://test-drive.automedia.bg/images/news/body/jeep-cherokee_b.jpg)
Малеее не искате да знаете що за скандал стана,след като се появи бащата :?
............
Тааа мисълта ми беше,че това с 14-15 годишните шофьори не е нещо ново за България ;)

eXpl0d3
05-28-2009, 18:26
Това на колко е години не е критерии! Може да е на 13-14-15 и да кара по добре от 30 годишен така, че ... а какво остава за жените .... на тях просто не им се отдава да карат на никоя жена.

Нали знайш като видиш жена в колата - БЯГАЙ ! :razz:

Krokozubel4o
05-28-2009, 18:27
Ами най-добрия ми приятел кара от 10 годишен на балкана.След като стана на 14 баща му гара секи ден да кара из София,мога да кажа че кара по-добре от бащами който има стаж 30 години,евала на този човек,спазва абсолютно всички знаци и глупости.. :)

GReddy_91
05-28-2009, 18:38
Това на колко е години не е критерии! Може да е на 13-14-15 и да кара по добре от 30 годишен така, че ... а какво остава за жените .... на тях просто не им се отдава да карат на никоя жена.

Нали знайш като видиш жена в колата - БЯГАЙ ! :razz:

Пич тва беше доста тъпо дето го каза не мислиш ли?!?!? Как някой пишлигар дето вчера се е научил да ръчка скоростите ще кара по добре от някой улегнал шофер със стаж минимум 10-12 години :-o май нещо не си на ТИ с колите а

NeZaPoznat
05-29-2009, 08:44
Това е от БГ:
http://www.vbox7.com/play:e3577e15

Това е в Русия доколкото знам:
http://www.vbox7.com/play:d4044ca2

Без коментар !

Rofl4e
05-29-2009, 10:13
бащата е мощен..и му е се тая дали сина ще удари колата или не.. явно(а относно живота му тва си е безхаберие на родителите) познавам много тийнове на който родителите им купуват колки още преди пълнолетие и ги карат съвсем спокойно..

ToniStoraro
05-29-2009, 10:22
Няма лошо ако е добър шофьор, което, обаче, на тази възраст няма как да е. Иначе може на 16, например, да кара по - добре и п о- внимателно от шофьор с 30 годишен стаж.

Belair
05-29-2009, 11:34
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

NeZaPoznat
05-29-2009, 11:55
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Belair
05-29-2009, 12:53
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал

NeZaPoznat
05-29-2009, 12:59
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал

В морето се давят тези, които си мислят че са добри плувци. Имай го в предвид следващия път когато решиш да шашнеш накое гадже като караш като на филма СКОРОСТ. Там има специални ефекти и изкуствена кръв.... тук няма.

Belair
05-29-2009, 13:12
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал

В морето се давят тези, които си мислят че са добри плувци. Имай го в предвид следващия път когато решиш да шашнеш накое гадже като караш като на филма СКОРОСТ. Там има специални ефекти и изкуствена кръв.... тук няма.

Мисля,че това е глупав начин за самоубииство.Винаги карам много вниматилно и чесно казано никога не карам с повече от 80 км/ч

strong
05-29-2009, 14:08
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Да бе да ... някав вчерашен келеш, не се вижда от земята ше кара по-добре от баща си, сигурно със над 20 години стаж. Оправи се бе момче, не си в ред ... :?

GReddy_91
05-29-2009, 16:25
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Ей пич не на мен тия!!!! Поредния пълен въздухар си пределно си ми ясен такива като тебе ги има милиони,милиарди..

bloodylips
05-30-2009, 10:54
мн грозно но0о все повече се превръща в ежедневие което е мн жалко...

northernice
05-30-2009, 18:58
Не мога да ги разбера тея деца как мислят че всичко ще им се размине :x

ThePowerOfLove
05-30-2009, 19:50
Абсолютен хаос в тая държава! И после защо ставали катастрофи?! Ами щото цялото ни управление е една абсурдна катастрога..

Belair
05-31-2009, 11:27
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Да бе да ... някав вчерашен келеш, не се вижда от земята ше кара по-добре от баща си, сигурно със над 20 години стаж. Оправи се бе момче, не си в ред ... :?

Папай курец,батка,курец

Belair
05-31-2009, 11:50
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Ей пич не на мен тия!!!! Поредния пълен въздухар си пределно си ми ясен такива като тебе ги има милиони,милиарди..

Просто ми е писноло от смотаняци :-x

SuNsEt
05-31-2009, 11:54
Никой не го е пуснал,момчето просто е решило да си вземе колата без да пита.

tonie__
05-31-2009, 12:10
да се учат да карат,ок,но за тая работа да си ходят по селата примерно,а не по кръстовищата в големите градове :?

Miriam
05-31-2009, 14:41
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Ей пич не на мен тия!!!! Поредния пълен въздухар си пределно си ми ясен такива като тебе ги има милиони,милиарди..
Определено Belair не е въздухар.Познавам го доста добре и бих казала,че доста по-способен и по-умен от повечето от вас

noproblembitch
05-31-2009, 15:53
Просто искам да споделя колко шашнат бях когато с баща ми бяхме на обиколка из Димитровград и изведнъж едно максимум 14-15 годишно(книжка се взима след 18),гледащо под колана,возише приятелчетата си с един лъскав Опел на едно от големите кръстовища...просто бях като :shock:
Та после как нямало да стават катастрофи в България... :?
OMFG :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Направо ме застреля!!! По-тъпа тема не бях срешал!!! Нма АБСОЛЮТНО нищо лошо в това да можеш да караш по-отрано! Аз съм на 15 и мога да карам.. донякъде :P :grin: Доста от моите съученици също могат да карат... Но не са като този малоумен циганин(като знам къде си го видял) да карат из градовете - карат си на село! Чак сега забелязах, че си момче... доста си задръстен, брато! Кажи на баша ти или н някой друг да те научи и теб да караш... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Darkkiss
05-31-2009, 20:02
успех
не случайно възрастовата граница е на 18 години...

NeZaPoznat
06-01-2009, 06:35
Тези дни гледах по Дискавъри едни краш тестове. Това са специални тестове за коли с манекени в тях за измерване на въздействието при удар. Там казаха нещо интересно - при удар в неподвижен предмет с 50 км/ч тялото на човек с предпазен колан е подложено на същите сили като да скочиш от 4-тия етаж. Един майстор шофьор по-горе спомена, че не карал с повече от 80 км/ч. Проста сметка 50 км/ч - 4 етаж, 80 км/ч приблизително 6 етаж. Качете се на 6 етаж и погледнете отгоре ..... и пак си помислете.

За сведение. Карам с професионална книжка от 2 години, но най много за шофирането научих не от курса а от продружителя, който шефа ми назначи за 1 месец. Опита си е опит - който каквото ще да си мисли.

LittleDude
06-01-2009, 09:05
Един мой приятел в 8 клас, има шофьорска книжка, и кара черен сеат. Много добре кара, возил съм се. Питам го откъде книжката, той вика че баща му работел в кат. Възрастта не е критерии. Просто момчето не е играло NFS и кара нормално.

BrainlessROCKBABY
06-01-2009, 15:55
Lol, това е БРУТАЛНО! :shock:

http://www.vbox7.com/play:d4044ca2

Wrathchild
06-01-2009, 16:54
Това на колко е години не е критерии! Може да е на 13-14-15 и да кара по добре от 30 годишен така, че ... а какво остава за жените .... на тях просто не им се отдава да карат на никоя жена.

Нали знайш като видиш жена в колата - БЯГАЙ ! :razz:Пич, имам приятелка, която на бас, че би ти скрила топката. Правила го е с не един мъж...

GReddy_91
06-01-2009, 19:35
Малееее всекви простотии изчетох в тая тема лелееее :shock: ей вие "шоферите" на по 13-16г сте многооооооооооооооооо злееее ама МНОГОООО до долу сте мамка му. По добре идете се гръмнете бе деба ебати тъпите пичове..... ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ :x :x :x

noproblembitch
06-01-2009, 19:44
Малееее всекви простотии изчетох в тая тема лелееее :shock: ей вие "шоферите" на по 13-16г сте многооооооооооооооооо злееее ама МНОГОООО до долу сте мамка му. По добре идете се гръмнете бе Д**а ебати тъпите пичове..... ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ :x :x :x
No coment... :shock:

Kostadin_682
06-02-2009, 12:26
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Ам браво на тебе, ама не забравяй, че стажа си казва думата...
Недай си боже да видиш насрещодвижещ се в твоето платно голфаджия(изпреварващ...) или може би колата да ти занесе на лед... или недай си боже ти изкочи дете на пътя.... е тогава брато си се насрал 8-) .... но да нет и се случва... карането не е само да си гледаш пътя и да спазваш знаци и пътна маркировка ... все пак живеем в държава, в която карайки в насрещното платно има опасност да те бутнат отзад 8-)

Belair
06-02-2009, 12:49
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Ам браво на тебе, ама не забравяй, че стажа си казва думата...
Недай си боже да видиш насрещодвижещ се в твоето платно голфаджия(изпреварващ...) или може би колата да ти занесе на лед... или недай си боже ти изкочи дете на пътя.... е тогава брато си се насрал 8-) .... но да нет и се случва... карането не е само да си гледаш пътя и да спазваш знаци и пътна маркировка ... все пак живеем в държава, в която карайки в насрещното платно има опасност да те бутнат отзад 8-)
Говори само за себе си.Ти ако се насираш от такива неща проблема си е твой и няма нужда да ми даваш шибани съвети,защото винаги карам много внимателно и извън града

Kostadin_682
06-02-2009, 12:53
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Ам браво на тебе, ама не забравяй, че стажа си казва думата...
Недай си боже да видиш насрещодвижещ се в твоето платно голфаджия(изпреварващ...) или може би колата да ти занесе на лед... или недай си боже ти изкочи дете на пътя.... е тогава брато си се насрал 8-) .... но да нет и се случва... карането не е само да си гледаш пътя и да спазваш знаци и пътна маркировка ... все пак живеем в държава, в която карайки в насрещното платно има опасност да те бутнат отзад 8-)
Говори само за себе си.Ти ако се насираш от такива неща проблема си е твой и няма нужда да ми даваш шибани съвети,защото винаги карам много внимателно и извън града
Браво, браво... похвално 8-)

П.С Насрах се 8-)

Belair
06-02-2009, 13:00
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Ам браво на тебе, ама не забравяй, че стажа си казва думата...
Недай си боже да видиш насрещодвижещ се в твоето платно голфаджия(изпреварващ...) или може би колата да ти занесе на лед... или недай си боже ти изкочи дете на пътя.... е тогава брато си се насрал 8-) .... но да нет и се случва... карането не е само да си гледаш пътя и да спазваш знаци и пътна маркировка ... все пак живеем в държава, в която карайки в насрещното платно има опасност да те бутнат отзад 8-)
Говори само за себе си.Ти ако се насираш от такива неща проблема си е твой и няма нужда да ми даваш шибани съвети,защото винаги карам много внимателно и извън града
Браво, браво... похвално 8-)

П.С Насрах се 8-)
Абе,не знам защо ако някой е по-добър в нещо от вас го приемате по такъв начин

Kostadin_682
06-02-2009, 13:14
И аз почнах да карам на 13 и сега найстина карам по-добре от баща ми

Вярваш ли си ? :shock:

Абсолютно.Даже той ми го е казвал
Ам браво на тебе, ама не забравяй, че стажа си казва думата...
Недай си боже да видиш насрещодвижещ се в твоето платно голфаджия(изпреварващ...) или може би колата да ти занесе на лед... или недай си боже ти изкочи дете на пътя.... е тогава брато си се насрал 8-) .... но да нет и се случва... карането не е само да си гледаш пътя и да спазваш знаци и пътна маркировка ... все пак живеем в държава, в която карайки в насрещното платно има опасност да те бутнат отзад 8-)
Говори само за себе си.Ти ако се насираш от такива неща проблема си е твой и няма нужда да ми даваш шибани съвети,защото винаги карам много внимателно и извън града
Браво, браво... похвално 8-)

П.С Насрах се 8-)
Абе,не знам защо ако някой е по-добър в нещо от вас го приемате по такъв начин
Не бе брат не ме разбирай погрешно... просто ми стана един вид смешно, защото твърдиш, че си по-добър пофер от баща си 8-)
това е всичко... айде лека и безаварийна :)

slim__shadygirl
06-02-2009, 16:05
мн грозно но0о все повече се превръща в ежедневие което е мн жалко...
:?

kinkygirl
06-26-2009, 22:31
изобщо ква държава сме ние бе 14-15 годишните и кола карали вече?! :^) тва е направоо ужс!нз..или кво сигурно е татино синче на някой мафиот и мy дали книжка и вече са кефи и кво са кефи ей там утре с ей тая неопитност ще се убие ей там по улиците :| ..

Tempest
06-26-2009, 22:34
уууу 15 годишен е шофьор, който не се нуждае от "шибани съвети"... шофирането не е гъзария, бате... а и карате внимателно, щото веднъж да ви спипат ченгелите и ваще няма да повярват просто...

vesito13
06-27-2009, 09:47
Нищо ново , ежедневна гледка :?

cookie_master
07-09-2009, 09:42
и мен един 12-годишен ми се хвалеше,че може да кара кола и ,че сам го пускали да кара до Рударци :? .

TwoSmokingBarrels
08-30-2009, 16:01
Безотговорни родители .... кво да са прай и после ша има ама защо мойто дете са блъсна ... :?