PDA

View Full Version : АЛЕРГИЯ



neopitomena_
05-28-2009, 15:56
Хора може ли от тея шибани тополи да имам алергия от няколко дена като започнаха ме сърбът очите и едното око много го търкам и ми е червено слагам едни капки ама ни6то май 6е хода на доктор :( :(

clever
05-28-2009, 17:12
да
отиди на алерголог!
успех :)

Boyd
05-28-2009, 17:56
Не си търкай очите ве! И гледай да отидеш при добър очен, за да ти даде точните капки!

MakeMeLaugh
05-29-2009, 20:08
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства!

Seducti0n
05-29-2009, 20:58
Такам, драги съфорумци,
повече от сигурна съм в доброжелателността ви,
но моля нека тя не включва точното назоваване на лекарствени медикаменти.
Нека се абстрахираме от факта, че подобни действия са в разрез с установените правила и не забравяме, че понякога именно желанието да помогнем, може да доведе до лоши последици.

Иначе по темата- и аз съм алергична и е отвратително просто.
Тези дни ще си взема направление за алерголог и ще се лекувам, че е мъка... :?

Seducti0n
05-29-2009, 21:10
Тези дни ще си взема направление за алерголог и ще се лекувам, че е мъка... :?Алергията не се лекува,лекуват се само симптомите.

Наясно съм, приемам го като лечение. :)

hisy
05-30-2009, 13:36
отиди на лекар..

LetTheMusicTalks
05-30-2009, 15:00
отиди на лекар..

PlamenMEN
06-02-2009, 09:59
Полените (пуховте) са външен дразнител, който най - много да предизвика кихане, демек хрема. Проблемът с очите го причинява прашецът на растенията (най - често). Алергията може да отмине с времето, но ето, че вече 20 години не отминава при мен. И все пак не я изкарвам толкова тежко, колкото като бях на 10. Има доста хапчета, които помагат в случая. На мен ми действат обаче само едни. Личният ти лекар ще ти даде рецепта.
Имай предвид, че доста от тези хапчета (и моите също) са силни антиалергозани, които нерядко имат странични ефекти. При мен се предизвиква сънливост. Също така с повечето от тях е абсолютно недопустимо да се пие алкохол.
Капки за очи и нос няма да помогнат, само могат да навредят, защото в момента на нанасяне те раздразват още повече...

georgi12
06-02-2009, 15:41
Ако вярваш на Хомеопатията - отиди при Хомеопат . Преди започваше алергията ми от средата на Март до ьОктомври . Всяка година ставам все по-добре . Тази година започна към края на Май.

pam1
06-02-2009, 16:25
моя нос се побърква когато съм навън и незнам защо тая година е за пръв път така

NecroSadisticSadomiziers
06-02-2009, 16:39
моя нос се побърква когато съм навън и незнам защо тая година е за пръв път така
Пъхни си малко барут и го взриви, помага ;)