PDA

View Full Version : Болка в гърдите.. след цигарите..



p0iSsOonN
05-28-2009, 16:42
Здрасти!

:) Отдавна пуша, но по малко и през по-големи интервали от време. Гледам да пуша от по-леките (обикновено ева), но онзи ден пуших виктори и вече втори ден ме боли като дишам..

Та въпросите ми са от по-силните цигари ли е, много ли е лошо, че ме боли толкова :D и всеки път ли ще боли така..?

П.П. Момиче на почти 16г.

:-)

LetTheMusicTalks
05-28-2009, 17:02
Оле ужас виктори как можа :razz: по темата нз може и всеки път ама незнам точно някой друг щи отговори :)

clever
05-28-2009, 17:14
отиди на лекар за болката в гърдите
и спри да пушиш!!!

p0iSsOonN
05-29-2009, 11:57
Следващия път пуши Арда без филтър.. :-x

:D

Мерси за отговорите! :)
Вече ще гледам от по-леките, пък и мисля скоро да ги спирам докато не съм се пристрастила. :(

Pepincetyy
05-29-2009, 16:19
Следващия път пуши Арда без филтър.. :-x

:D

Мерси за отговорите! :)
Вече ще гледам от по-леките, пък и мисля скоро да ги спирам докато не съм се пристрастила. :(
Спирай ги докато е време

mynichka
05-31-2009, 08:02
Спри да пушиш щом те боли

Solitude
05-31-2009, 08:44
Ходи на лекар.
Аз мисля, че е от внушение, иначе и аз съм така- пуша малко през по-големи интервали от време и то някаква лека Ева.

gabrovoman
05-31-2009, 09:26
аз започнах да пуша отскоро, някъде 2-3 месеца... Първо по-малко после почнах по 3-4 цигари на ден, а сега не съм пушил от 2 седмици и мисля да не пуша... още никакви болки не съм усетил, но по добре ги спри защото водят до трайни уврейдания на организма!! не само на дробовете.. :smt067

bloodyF
05-31-2009, 10:28
спри да пушиш :o

fesel
06-01-2009, 10:45
Следващия път пуши Арда без филтър.. :-x

:D

Мерси за отговорите! :)
Вече ще гледам от по-леките, пък и мисля скоро да ги спирам докато не съм се пристрастила. :(Щом не си се пристрастила защо пушиш?Ако мислиш,че е газарско бъди сигурна че не е..

Дамм точно така от мойто училище някфи дришлиовци на по 10/11 години седнали и пушат и се мислят за голямите... спри ги тея боклуци :-x

fashion4etyy
06-01-2009, 16:20
Здрасти!

:) Отдавна пуша, но по малко и през по-големи интервали от време. Гледам да пуша от по-леките (обикновено ева), но онзи ден пуших виктори и вече втори ден ме боли като дишам..

Та въпросите ми са от по-силните цигари ли е, много ли е лошо, че ме боли толкова :D и всеки път ли ще боли така..?

П.П. Момиче на почти 16г.

:-)

аз преди пуших бало виктори по почти кутия :-D но са силни мн и сега съм с едни други пък и вече не пуша толкова :?