PDA

View Full Version : ----------



eminemfenka
05-28-2009, 16:52
----------

zai4ety13
05-28-2009, 16:56
Защо не допълниш към режим си и бягане? То е най ефиксно :wink:

mynichka
05-28-2009, 16:57
zai4ety13, ти бягаш ли?

eminemfenka
05-28-2009, 16:57
--------------

zai4ety13
05-28-2009, 17:05
zai4ety13, ти бягаш ли?Сега не. От около 2 седмици не бягам, но щом дойде лятната ваканция пак почвам =)

mynichka
05-28-2009, 17:08
и аз мисля да почвам, ама ме е страх да не направя мускули

Celence
05-28-2009, 17:10
И какво като се изпотяваш с найлонов плик? Той не влияе на отслабването.

mynichka, и друг път съм го казвала във форума - ако беше толкова лесно да се правят мускули всички щяха да са с атлетични тела или културисти ;)

eminemfenka
05-28-2009, 17:16
---------

mysterious93
05-28-2009, 17:16
и аз мисля да почвам, ама ме е страх да не направя мускули

към авторката - чувала съм че скачането е доста ефективно за сваляне както и бягането..

а към mynichka абе ти от Добрич ли си :-D имаше една абитуриентка, която много ми приличаше на теб (спец. на тая снимка дет ся ти е на аватара) :)

.. DeViL mAy CrY ..
05-28-2009, 17:18
Аз съм пробвала с наилон да бягам или на степера да съм,кляканя и всякакви упражнения,каквито се сетиш и ще се изпотиш.След това аз съм много доволна.Тичането също е много добро.Аз лично от до 1 месец всеки ден бягах и сегха просто не ме сдържа.Ще свалиш.А като ти се дояде нещо сладичко изяж някой плод.Успех :)

clever
05-28-2009, 17:20
zai4ety13 , при бягане ме боли апендецита и за това изключвам тази опция :)за това по-добре отиди на лекар :shock:

иначе
разхождай се пеша :) спортувай нещо
някаква гимнастика например можеш да запишеш :)
ако искаш танци 8)

mynichka
05-28-2009, 17:29
и аз мисля да почвам, ама ме е страх да не направя мускули

към авторката - чувала съм че скачането е доста ефективно за сваляне както и бягането..

а към mynichka абе ти от Добрич ли си :-D имаше една абитуриентка, която много ми приличаше на теб (спец. на тая снимка дет ся ти е на аватара) :)
не от Търново ..и откровено казано никога не съм ходила в Добрич 8-)

eminemfenka
05-28-2009, 17:41
------------

clever
05-28-2009, 17:52
мерси за мненията.. ще изпробвам методите ! clever ходила съм но НИЩО..! то понякога дори да съм капнала няма да ме заболи,, ноо понякога само да забързам крачката веднага се обажда :o а при тичането е редовно :) ще пробвам да огранича някой нещица и на тяхно нямасто ще добавя други. :)
по-добре отиди на друг лекар ..
можеш да имаш хроничен апандицит :(
една приятелка беше така... в началото й казаха-нищо ..
но после не се стърпя и отиде на друг лекар
и я лекуваха..
оттам нататък незнам дали с лекарства са я лекували или са я оперирали ..

не може да те боли и да ти казват-нищо ти няма... :?

clever
05-28-2009, 17:57
а междудругото;eminemfenka ;
къде точно те боли
долу в дясно
или под ребрата
защото аз като тичам повечко ме заболява точно под ребрата и мисля ;че е нормално . . понякога заради дишането става така ... :-o

eminemfenka
05-28-2009, 18:03
тм долу в дясно :(

clever
05-28-2009, 18:17
тм долу в дясно :( :(
съветвам те наистина да се посъветваш с друг лекар ..
нали знаеш . . . някои лекари не ги интересува толкова и казват на човека-нищо ти няма .. :?
направи си изследвания
и дори да се наложи операция-не се стряскай ;) по-добре така отколкото да те боли ..
успех!

silver_moon
05-28-2009, 18:22
а междудругото;eminemfenka ;
къде точно те боли
долу в дясно
или под ребрата
защото аз като тичам повечко ме заболява точно под ребрата и мисля ;че е нормално . . понякога заради дишането става така ... :-o
ти си като мене и аз като тичам и почва да ме боли страшно много под ребрата и почвам да се задушавам, а уж заради плуване, на което ходя от 8 годинки трябва да имам малко по-развити бели дробове :-o

по темата: със скачане (надявам се имаш в предвид на въже) ще постигнеш добър резултат, но ти трябва и някакъв хранителен режим (!!!не диета!!!) :)

TheNewReligion
05-28-2009, 18:23
Скачането е упражнение за стягане на краката. Щом искаш да отслабнеш, първо се подложи на хранителен режим и след като свалиш мазнините си скачай, за да си стегнеш тялото. Не прави моята грешка да започнеш да скачаш на въже изведнъж, защото резултатът е бедра на щангист и натрупване на мускулна маса върху мазнините. Успех. :)

amusement
05-28-2009, 18:25
Аз започнах с хранителен режим и скачане по 30 мин. на ден, но от 3 дни спрях тъй като прасеца ми взе да изпъква от тези подскоци, не се сдържам вече, много ми се иска пак да почна, но няма да направя тази грешка и съм решила също да започна бягане

clever
05-28-2009, 18:29
а междудругото;eminemfenka ;
къде точно те боли
долу в дясно
или под ребрата
защото аз като тичам повечко ме заболява точно под ребрата и мисля ;че е нормално . . понякога заради дишането става така ... :-o
ти си като мене и аз като тичам и почва да ме боли страшно много под ребрата и почвам да се задушавам, а уж заради плуване, на което ходя от 8 годинки трябва да имам малко по-развити бели дробове :-o
а знаеш ли защо става така.. :(
ходила ли си на лекар за това? :-o
аз не.. не ми пречи;но при повече тичане
например като тичаме 300 м. по физическо в у-ще ме заболява. . . :?


извинявам се;че коментирам това извън темата .. :D

eminemfenka
05-28-2009, 18:30
-----------

bybit0o0
05-28-2009, 18:59
мерси за мненията.. ако не е нахално бих помолила някой така да ми даде съвет за хранителния режим т.е. да ми каже какъв е бил неговия и след г/д колко време да почна да скачам .. а докато спазвам режима? нещо като гимнастика или ддз.. очаквам отговори :)

миии що не опиташ фитнес? по принцип ти правят програма и от каквото имаш нужда да се отървеш на него се набляга..и инструктора ще те орентира в това какво да ядеш и от какво да се лишиш..примерн0 на мен ми каза хляб никакъв да не ям..за закуска мюсли обяд може някаква риба примерно тон ама в собствен сос и някакви зеленчуци за вечеря някакво леко месо,некалорично и салатка..иии естествено без сладк0 :) .. ако ти се хапва..някоя сладка ягодка :D :D аз бях скептичн0 настроена към фитнеса,но всъшност се оказа нещо мн полезно ! Успехи с отслабването :)

Detestation
05-28-2009, 19:09
Запиши се на спорт.

amusement
05-28-2009, 19:20
мерси за мненията.. ако не е нахално бих помолила някой така да ми даде съвет за хранителния режим т.е. да ми каже какъв е бил неговия и след г/д колко време да почна да скачам .. а докато спазвам режима? нещо като гимнастика или ддз.. очаквам отговори :)
аз определено съм свалила, има разлика, спрях пърженото, сладкото, тестяното и газираното, ям само по 1 филийка пълнозърнес хляб и другото е пиле, риба, зеленчуци, обезмаслено мляко, чайове(но не за отслабване)

Sevgincho
05-28-2009, 19:54
ям кебапчета пия бира и отслабвам :D .. и затова НЕ ОТСЛАБВАЙ ТЕ С ДИЕТИ ! Спортувай те малко по - често и ще свалите килограмите .. :o

Detestation
05-28-2009, 20:03
мерси за мненията.. ако не е нахално бих помолила някой така да ми даде съвет за хранителния режим т.е. да ми каже какъв е бил неговия и след г/д колко време да почна да скачам .. а докато спазвам режима? нещо като гимнастика или ддз.. очаквам отговори :)

Спри хляб, газирано, картофи, бобови растения, (боб, леща, грах и т.н., разбра ме) сладко, всякакви тестени храни, (спагети, макарони, милинки, баници, всякакви сандвичи и закуски) ограничи ядките.

Може да ти звучи строго, но имаш на разположение всякакви видове меса, сирена, кашкавали, зеленчуци, плодове, млека, мюсли и т.н.
Нужна ти е само воля и търпение.
Ако включиш и спорт с този режим за месец можеш да свалиш 15 кг.

eminemfenka
05-29-2009, 03:25
:) 8)

terawatt
05-29-2009, 09:21
а междудругото;eminemfenka ;
къде точно те боли
долу в дясно
или под ребрата
защото аз като тичам повечко ме заболява точно под ребрата и мисля ;че е нормално . . понякога заради дишането става така ... :-o
ти си като мене и аз като тичам и почва да ме боли страшно много под ребрата и почвам да се задушавам, а уж заради плуване, на което ходя от 8 годинки трябва да имам малко по-развити бели дробове :-o

по темата: със скачане (надявам се имаш в предвид на въже) ще постигнеш добър резултат, но ти трябва и някакъв хранителен режим (!!!не диета!!!) :)
Нарича се кислороден глад... Плуването и тичането са различни натоварвания и условия. Някой плувци даже не могат и 2км да изтичат... До колко са ти развити белите дробове зависи от това какъв стил плуваш, какви разстояния и колко често...

terawatt
05-29-2009, 09:23
Скачането е упражнение за стягане на краката. Щом искаш да отслабнеш, първо се подложи на хранителен режим и след като свалиш мазнините си скачай, за да си стегнеш тялото. Не прави моята грешка да започнеш да скачаш на въже изведнъж, защото резултатът е бедра на щангист и натрупване на мускулна маса върху мазнините. Успех. :)
Не само за крака, а и за корем и кръст. Освен стягане се тренира и екплозивност и координация. ;)

terawatt
05-29-2009, 09:26
мерси за мненията.. ако не е нахално бих помолила някой така да ми даде съвет за хранителния режим т.е. да ми каже какъв е бил неговия и след г/д колко време да почна да скачам .. а докато спазвам режима? нещо като гимнастика или ддз.. очаквам отговори :)

Спри хляб, газирано, картофи, бобови растения, (боб, леща, грах и т.н., разбра ме) сладко, всякакви тестени храни, (спагети, макарони, милинки, баници, всякакви сандвичи и закуски) ограничи ядките.

Може да ти звучи строго, но имаш на разположение всякакви видове меса, сирена, кашкавали, зеленчуци, плодове, млека, мюсли и т.н.
Нужна ти е само воля и търпение.
Ако включиш и спорт с този режим за месец можеш да свалиш 15 кг.
Какво им е на картогите, бобовите растения и пастата (спагети и макарони)???

a1a2b3v
05-29-2009, 18:18
Дамм това с плика наистина изпотява и действа, но само котато с него спортуваш :) Някои приятелки преди си слагаха торбичка, надуваха колонките и почваха да танцуват :-D Може да звучи брутално, но наистина отслабваха :) Пък и няма лошо пускаш си нещо бързо ( може хаус или хип-хоп както правеха те) :)