PDA

View Full Version : Не ми тръгват игрите...



Jo_Ni_To
05-28-2009, 16:59
Понеже съм със лаптоп отскоро и преди ден два си дръпнах една игра само че не ми тръгва приятели от даскало ми казаха че ми трябва някаква програма дет ги хаквала и тръгвали някои има ли си напредстава за какво става въпрос..? :( :(

Ще съм Ви мнооого благодарна ако ми кажете какво да си дръпна че да тръгват игрите..

Като цъкна на самата игра ми илиза че този файл неможе да се отвори и че е "Бин фаил" Не разбирам мн мн от тея неща.. и..

Genetix
05-28-2009, 17:00
За коя игра говорим ?

Jo_Ni_To
05-28-2009, 17:05
Ем за всички игри които си дръпна ..

П.П обикновенно дърпам или от Zamunda или от Arena

Genetix
05-28-2009, 17:08
Еми не мога да говоря за всички игри. Обикновено се инсталират с помощта на DaemonTools програма която прави виртуални дискове. Моунтваш дисовете и инсталираш там даваш скорост на некст. После идва ред на крака. Даваш дясното и опен на диска и там трябва да има папка crack заменяш оригиналното exe с крака и си готова.

Kris4an0
05-28-2009, 19:01
Програма, която ги хаквала :shock: :D
Тия твои приятели или са много зле и нищо не разбират или са се гъбаркали :-D по-скоро второто. Както и да е Genetix ти е обяснил всичко необходимо. Програмата е Daemon Tools...

rosenhristev
05-28-2009, 20:49
предполагам че нищо няма да разбереш като ти кажат Deamon Tools тъй че реших че това (цък) (http://pop-bg.net/forum/viewtopic.php?t=1148) ще ти е от полза... но имай в предвид че това с това чудо само ще успееш да ги инсталираш... Доста от тях да не кажа всички след това искат и кракване... което също е лесно просто файловете от крака трябва да ги копираш и заместиш с оригиналните им в папката на играта ... и можеш да играеш :) 8)

DrugarqM
05-28-2009, 21:24
За кво ти е лаптоп като ще ограеш игри :-x :-x :-x :-x !!!!Малко ъкъл се иска на днешно време,еййййй!Взимайте си ПЦ и си играите квото искате без проблеми,кво ми се правите на модерни с латопите :-x :-x :-x !!!

rosenhristev
05-29-2009, 11:40
За кво ти е лаптоп като ще ограеш игри :-x :-x :-x :-x !!!!Малко ъкъл се иска на днешно време,еййййй!Взимайте си ПЦ и си играите квото искате без проблеми,кво ми се правите на модерни с латопите :-x :-x :-x !!!
че всеки си има право на избор какво се палиш

Jo_Ni_To
06-16-2009, 21:56
Имам си и Pc../. просто се прецака..апък не ми са дават пари да го оправям след като си взех лаптоп..а за игрите тфа си е мое решение .. като ми стане скучно да имам с какво да си запълвам времето .. така че.. като не знаеш ако обичаш НЕ се обаждай.>!

LittleDude
06-17-2009, 19:54
http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=117919