PDA

View Full Version : Проблем : Килцата



deer1dance
05-28-2009, 18:01
Та така .. сигурно има купища такива теми .. и се извинявам ,че ще се повтарям .

58 кг - 170 см висока...

Описание: Ръцете са ми слаби,както и цялото тяло от корема на горе ... НО .. дупето и краката са ми някак набити .. Приличам на круша ( според мен де xD ) . Имам голям кокъл О.о -.- (също) . Имам целулит на дупето и много ме яд . ( Не много ,но го има) Аз попринцип ям малко , но всичко ми се лепи ... Ужас .. много завиждам на една приятелка ,която колкото и да яде .. нищо не й се лепи .. xD Не е честно..

Въпрос : Няколко ще ми даде ли някаква ефикастна диета,с коята да премахна мазнините при дупето и бедрата . ( Скачане ,бягане или каквото и да е )
Някакъв режим на хранене ?
и
Как точно да залича целулита на дупето ?
Нормално ли е теглото ми (58 кг) за 1,70 ? ( аз мисля ,че са ми излишни .. около 5-6 кила )
и другото .. Бърз начин за отслабване ?


Скоро ще кача й някоя снимка .. да ме видите 8-)

clever
05-28-2009, 18:20
кажи снимка
след това ще преценим дали трябва да отслабваш ...
попринцип трябва да си 60 кг
предполагам;че си малко по-отпусната
но не си дебела ...
спортувай
бъди активна
яж здравословно
и ще се стегнеш ;)

realone
05-28-2009, 19:50
Ядеш малко, а всичко ти се лепи? Странно...


Кажи какво ядеш обикновено, за да ти дадем съвет, ако има нужда да промениш храненето си.

Във всеки случай добре е да включиш малко спорт, независимо дали имаш нужда от отслабване, или не.

58 кг - 170 звучи добре, но както ти сама каза, че ти се лепят не където трябва.

akinom
05-28-2009, 19:56
Каквото и да предприемеш.. не почвай диета!!! Ограничавай се, но не и диета... от това чудо или 20 или 120кг ще станеш! :?

Sevgincho
05-28-2009, 20:00
аз съм 175 см - 69 килограма , не се оплаквам :razz: :D ... Ям каквото си искам , но спортувам (като ми остане време от работа и гаджета :D ) .. бягай , клякай скачай , тренирай бедрата (тъй като там е проблема) .. С клякане стягаш дупето :oops: препоръчвам ти !

terawatt
05-28-2009, 23:28
clever, как изчисли колко килограма трябва да е по принцип?

6tepsel
05-29-2009, 07:40
Принципно не е лошо да качиш снимка.
Иначе не спазвай диети,а режим на хранене.Не мога да ти кажа какво,как и колко да ядеш,но гледай да избягваш сладки и тестени храни,газирани напитки,пържено и всичките боклуци дето ги продават по супермаркетите и столовете.
Опитай се да спортуваш нещо.Примерно бягане сутрин ще ти помогне много да си ускориш метаболизма през целия ден.Хем ще се чувстваш по-свежа,хем ще отслабнеш,хем няма да ти се лепи всичко,което хапнеш.Яж повече плодове и зеленчуци,ще ти помогнат да ускориш усвояването на храната.

deer1dance
05-29-2009, 07:49
Aз тренирам волей . И сега ще се навия да почвам да тичам.( сутрин)

Иначе какво ям :
Рядко закусвам в даскало ям дъвки и пия вода. На обед ям,каквото има в нас ( супа,мусака или нещо от сорта) Там една чиния. После,ако изляза ям по един сладолед (като е топло) или ям семки. И за вечеря ям салата (почти винаги) и там квото майката е сготвила. xD

След малко ще кача някаква снимка .

deer1dance
05-29-2009, 08:05
Click (http://prikachi.com/users/nikooru/92C.jpg)
Click 2 xD (http://prikachi.com/users/nikooru/91m.jpg)

Извинявам се за качеството.

Nadelina
05-29-2009, 08:12
Малко е тъпо, че си сложила снимки само на краката, и то на едната само от коленете надолу. Как човек да прецени колко са дебели след като не може да ги сравни с останалата част от тялото ти? И ако трябва да съм точна на мен изобщо не ми изглеждат набити, а нормални.

Клякай е моя съвет иначе, с диета няма да можеш да свалиш само на едно място и дори не се знае дали там ще свалиш.

И друго исках да кажа... Много момичета просто са широки, слаби но широки, а от това не се отслабва.

hahavteen
05-29-2009, 08:30
Нормалното тегло при жените се изчилява ръст - 110. Тоест на теб 60кг ще ти седят напълно нормално. Според мен е най-добре да почнеш да спортуваш нещо за да се стегнеш и да избягваш тестените и сладките неща. Можеш да се мажеш и с крем против целулита. Бтв целулита се предава по наследство така че ако го имаш не можеш да направиш много... И манекенките дори имат целулит.На снимките въобще ама въобще не изглеждаш дебела. И моля ви правете разлика между женствени форми и сланини. :? Нима искаш да имаш тяло на 12-годишно момиченце - без бюст, без дупе, без бедра.. Само кожа и кости? :-o

terawatt
05-29-2009, 09:32
Aз тренирам волей . И сега ще се навия да почвам да тичам.( сутрин)

Иначе какво ям :
Рядко закусвам в даскало ям дъвки и пия вода. На обед ям,каквото има в нас ( супа,мусака или нещо от сорта) Там една чиния. После,ако изляза ям по един сладолед (като е топло) или ям семки. И за вечеря ям салата (почти винаги) и там квото майката е сготвила. xD

След малко ще кача някаква снимка .
Закусвай!!! Оттук идва проблем. Тъй като тялото хаби енергия докато спи, сутрин му трябва храна, която да го тласне в деня. Тъй като няма закуска, тялото се стреми да използва мазнините като гориво. А мазнините идват храните, които приемаш през деня. Т.е. тялото ти свикнало на такъв режим, си складира редовно мазнини именно заради липсата ти на закуска. Good luck ;)

terawatt
05-29-2009, 09:40
Нормалното тегло при жените се изчилява ръст - 110. Тоест на теб 60кг ще ти седят напълно нормално. Според мен е най-добре да почнеш да спортуваш нещо за да се стегнеш и да избягваш тестените и сладките неща. Можеш да се мажеш и с крем против целулита. Бтв целулита се предава по наследство така че ако го имаш не можеш да направиш много... И манекенките дори имат целулит.На снимките въобще ама въобще не изглеждаш дебела. И моля ви правете разлика между женствени форми и сланини. :? Нима искаш да имаш тяло на 12-годишно момиченце - без бюст, без дупе, без бедра.. Само кожа и кости? :-o
Причини за целулит - много. А именно в млада възраст е момента, в които трябва да се реагира и да се третират целулита. Определено има доста какво да се прави при такъв проблем. Различни хора - различни степени - различни методи са най-ефикасни. Как ще се излекува зависи от воля и положени усилия. А най-добре младите да имат по богата култура относно хранене, спорт и каляване, за да не се стига до такива проблеми :)

ReBeL
06-01-2009, 09:36
Според мен въобще не си дебела.

nerealnasmart
06-01-2009, 18:50
Нормалното тегло при жените се изчилява ръст - 110. Тоест на теб 60кг ще ти седят напълно нормално. Според мен е най-добре да почнеш да спортуваш нещо за да се стегнеш и да избягваш тестените и сладките неща. Можеш да се мажеш и с крем против целулита. Бтв целулита се предава по наследство така че ако го имаш не можеш да направиш много... И манекенките дори имат целулит.На снимките въобще ама въобще не изглеждаш дебела. И моля ви правете разлика между женствени форми и сланини. :? Нима искаш да имаш тяло на 12-годишно момиченце - без бюст, без дупе, без бедра.. Само кожа и кости? :-o

Добре де аз съм на 12 и съм 155-160 и 50кг и мен много не дразнят дупето и краката и искам да са по-стегнати и да им намаля обиколката ама как :( :razz: мисля като съм ваканция да карам ролели :)

marin4itu
06-01-2009, 19:27
На мен краката ти ми изглеждат нормални. Сигурно само си внушаваш, че имаш някакъв проблем. За целулита пии много вода!