PDA

View Full Version : Въпрос за лентички вийт



NaskoKaulitz
05-28-2009, 18:05
Значи един приятел иска да си взима за краката, защото като си ги бръсне и много бързо растяли на ново космите.Обаче се колебае да даде 13 лева защото в кутията има 5-6 ленти и не знае дали ще му стигнат за двата крака, камо ли за няколко пъти обезкосмяване.Знаем че една лентичка се разделя за две, и въпреки това ни се струва малко.Който ги е ползвал моля да каже, благодаря предварително

Slashy
05-28-2009, 18:47
тоя приятел сигурно си ти

Hilary_
05-28-2009, 18:55
Не съм ги ползвала точно по тази причина, че не ми се дават толкова пари за 5-6 ленти... "твоя приятел" да опита с по обикновени ако естествено не му е много чувствителна кожата... :wink:

NaskoKaulitz
05-28-2009, 18:55
тоя приятел сигурно си ти Не съм аз, аз ползвам епилатор

NaskoKaulitz
05-28-2009, 18:56
Не съм ги ползвала точно по тази причина, че не ми се дават толкова пари за 5-6 ленти... "твоя приятел" да опита с по обикновени ако естествено не му е много чувствителна кожата... :wink:В какъв смисъл "по-обикновенни" :-o марка ??

Hilary_
05-28-2009, 18:57
Не съм ги ползвала точно по тази причина, че не ми се дават толкова пари за 5-6 ленти... "твоя приятел" да опита с по обикновени ако естествено не му е много чувствителна кожата... :wink:В какъв смисъл "по-обикновенни" :-o марка ??
... еее марка... не ги знам всичките :D :D Ми виж някакви дето са повече в пакета ... а не са 13 лева за едното нищо... :wink: Пообиколи малко... се ще попаднеш на нещо дето ще ти хареса... :P :grin: И после да кажеш на какво си се спрял... :D :D

Joc
05-28-2009, 19:05
и ти и епилатора на майка ти... обратно при майка ти... :-x