PDA

View Full Version : Накъде отиват тоя и-нет ?!



YakUZa777
05-28-2009, 20:00
Седя си аз в нас и си викам, направо крещя, да се поровя из нета, та започвам, да си цъкам от сайт на сайт и стигам до импулс, мисля, че сайта е познат на всеки и няма нужда от описание, гледам в ляво има анкета за какво ползваме сайта и единия отговор е за запознанства с нови хора. До тук всичко добре, уж се води сайт за запознанства, а половината са си сложили ограничения на профила, да ги гледат само приятели, как човек може да ти стане приятел, без да те е видял или без да знае нещо за теб, твойте интереси и т.н.. Почвам да чета коментарите, който са от рода ако не ми дадеш плюс, аз ще ти дам минус (човека беше набор 88 ) заради това ли, живеят някои хора, заради едно кликване с мишката, влизам да си изтегля някой филм от замунда, където в коментарите масово има грешки от рода на: тап, ас, прос, обит и т.н.. Липсва ми времето когато IRC беше на мода, skype е бил замислен само на хартия и интернета беше 15 лева, неограничен :D

w0sh
05-28-2009, 20:03
как човек може да ти стане приятел, без да те е видял или без да знае нещо за теб, твойте интереси и т.н

като се видите на живо и прецените че наистиа има нещо приятелско в тов аначинанние а не просто убав коментар на снимки и мастурбация

CheriHool
05-28-2009, 20:07
Липсва ми времето когато IRC беше на мода, skype е бил замислен само на хартия и интернета беше 15 лева, неограничен :D
моя.беше.толкова+кабелната :D

Lucho
05-29-2009, 10:28
Защо пускаш това мнение във форума на TeenProblem след като оплакването ти е км екипа на impulse.bg ? :-o Ами питай тях в техният си форум, кой ще ти каже тук...