PDA

View Full Version : Помогнете моля ви :(



kamelchety
05-28-2009, 20:05
Здравейте аз съм на 17г и искам да разбера дали е възможно да съм в цветна бременност?Значи миналия месец ми дойде но неми тече много беше някво кафяво и червено ...а този месец ми закъснява вече с 10дена ...и тази сутрин си направих тест Shure check, но в него нямаше пипетка с която трябваше да капна 3-4 капки и аз реших да го потопя в чашката с орината там кадето трябва да се капне и изчаках 10мин. и ми показа отрицателно ... и се питам дали ако съм бременна щеше да покаже? А за последно съм правила с.кс през април ,но след това както казах ми дойде но не тече както трябва .... и сега преди малко видех,че имам малко петно кафеникаво кажете какво да правя :-o :-# :smt102

Wrathchild
05-29-2009, 17:42
Трябвало е да потопиш пипетата, а не теста. Както е в урината, натискаш гумичката и то си всмуква един вид. След това капваш в 'прозорчето' на теста.
При всички положения върви на гинеколог. НЕ чакай други симптоми, независимо на бременност или на друго. Може да сигнализира за проблем, който да е много по-сложен от евентуална бременност. И гледай да не се паникьосваш. Стресът влияе на цикъла.

mahoni
05-29-2009, 20:06
ами направи си нов тест и тогава върви пак на гинеколог.
извинявай че се намесвам в темата ти но може ли и аз да попитам :) мен ми дойде тоя месец но небеше много обилен цикълът ми.Не е бил кафеникаф или нещо такова просто беше по слаб, но за сметка на това продължи малко по дълго.Притесненията ми идват от там че последните два дни течението беше странно прозрачна червеникава течност.А съм чела че когато ембриона се закрепва се появява такава течност.ще си направя тест но трябва да изчакам че още не са минали 14 дни.трябва ли да се притеснявам :(

darla
05-30-2009, 07:09
Трябвало е да потопиш пипетата, а не теста. Както е в урината, натискаш гумичката и то си всмуква един вид. След това капваш в 'прозорчето' на теста.
При всички положения върви на гинеколог. НЕ чакай други симптоми, независимо на бременност или на друго. Може да сигнализира за проблем, който да е много по-сложен от евентуална бременност. И гледай да не се паникьосваш. Стресът влияе на цикъла.

да беше прочела поне,че в теста е нямало пипетка!

FCB
05-30-2009, 09:58
Здравейте аз съм на 17г и искам да разбера дали е възможно да съм в цветна бременност?Значи миналия месец ми дойде но неми тече много беше някво кафяво и червено ...а този месец ми закъснява вече с 10дена ...и тази сутрин си направих тест Shure check, но в него нямаше пипетка с която трябваше да капна 3-4 капки и аз реших да го потопя в чашката с орината там кадето трябва да се капне и изчаках 10мин. и ми показа отрицателно ... и се питам дали ако съм бременна щеше да покаже? А за последно съм правила с.кс през април ,но след това както казах ми дойде но не тече както трябва .... и сега преди малко видех,че имам малко петно кафеникаво кажете какво да правя :-o :-# :smt102

Направи си още 1 тест.И използвайте контрацептиви.

Wrathchild
05-30-2009, 12:25
Трябвало е да потопиш пипетата, а не теста. Както е в урината, натискаш гумичката и то си всмуква един вид. След това капваш в 'прозорчето' на теста.
При всички положения върви на гинеколог. НЕ чакай други симптоми, независимо на бременност или на друго. Може да сигнализира за проблем, който да е много по-сложен от евентуална бременност. И гледай да не се паникьосваш. Стресът влияе на цикъла.

да беше прочела поне,че в теста е нямало пипетка!При цялото ми уважение, Дарла, но назидателният тон - на някой друг. Хайде поне да си имаме уважението, а?
Иначе, явно не съм дочела добре, понеже бях решила, че момичето не е успяло да се справи с пипетката.