PDA

View Full Version : Помогнете моля ви :(



kamelchety
05-28-2009, 19:37
Здравейте аз съм на 17г и искам да разбера дали е възможно да съм в цветна бременност?Значи миналия месец ми дойде но неми тече много беше някво кафяво и червено ...а този месец ми закъснява вече с 10дена ...и тази сутрин си направих тест Shure check, но в него нямаше пипетка с която трябваше да капна 3-4 капки и аз реших да го потопя в чашката с орината там кадето трябва да се капне и изчаках 10мин. и ми показа отрицателно ... и се питам дали ако съм бременна щеше да покаже? А за последно съм правила с.кс през април ,но след това както казах ми дойде но не тече както трябва .... и сега преди малко видех,че имам малко петно кафеникаво кажете какво да правя ?

Cathylicious
05-28-2009, 20:26
Долкото знам цветната бременност е наследствена,ако майка ти или баба ти са карали,има вероятност и ти да можеш да караш цветна бременност .. поразпитай маайка ти за всеки случай ;)

kamelchety
05-28-2009, 20:34
Долкото знам цветната бременност е наследствена,ако майка ти или баба ти са карали,има вероятност и ти да можеш да караш цветна бременност .. поразпитай маайка ти за всеки случай ;)
не никоя не е карала такава бременност сигорна съм :)

kamelchety
05-29-2009, 13:59
Най-добре е да идеш на лекар,без много отлагания.. Успех!
Ами аз ходих на генеколог преди няколко месеца и той ми каза,че единия ми яичник е по голям от другия и че имам хурмони дали е възможно от това да е .... щото и преди ми се е случвало и затова отидох а нейскам пак да ходя щото ме е срам доста

hisy
05-30-2009, 13:41
отиди на гинеколог

SuNsEt
05-30-2009, 16:05
Прочети:

http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=1010

http://semeistvo.rozali.com/bremennost-problemi/p7789.html

GabisiTa
05-30-2009, 17:28
Отиди пак на гинеколог..

rusova
05-30-2009, 20:50
аз съм чувала НО НЕ СЪМ СИГОРНА ,че е така при цветната бременност цвета на менстроалния ти цикал е по светъл

kamelchety
05-31-2009, 14:38
ами аз днес си правих още един тест и той ми показа също отрицателно,и днес говорих с една от моя клас и на нея и е същото като на мен дали може да е от времето ???