PDA

View Full Version : Диети....



Jus7DreamBoy
05-29-2009, 08:54
Здравейте, вижам че в този раздел няма много момчета и аз малко като мека китка да се изцепя :D !Така да преминем към същественото искам да ми кажете някаква ефективна диета може и някакъв вид глаудване за да поотслабна малко :) Тренирам но искам още да отслабна почнаха да се оформят плочки (не такива за баня) по корема ми и искам да им помогна мако като почна някава диета моляви давайте идей без да се смеете много и без обидни коментари :-P

galu6a
05-29-2009, 10:39
ограничение от срадки ,тестени ,мазни неща + спорт = 100 % отслабване

П.П. има мн такива теми

SunSmile
05-29-2009, 12:03
един приятел беше спрял сладко, газирано, мазно, тестено и с мн малко спорт беше доста отслабнал. Можеш да ги ограничиш и да пиеш много течности. Ако се чувстваш отпаднал от спорт яж малко по-солени храни, а може да пиеш кафе без захар, за енергийност (която не може да си набавиш от сладките неща). С много упоритост и без гладуване всичко се постига. По - добре е да сваляш по-бавно килограмите, за да може да ги задържиш, а не да стане йо-йо ефект :)

hahavteen
05-29-2009, 14:51
Разделът е пълен с всевъзможни диети и съвети за сваляне на килограми.
Моля разгледай темите които вече въществуват и ако все още имаш конкретен въпрос на който не е отговорено пусни пак тема.