PDA

View Full Version : Реакцията на родителите или "Къф си ти бе"



TheBeliever
05-29-2009, 12:29
Преди няколко дни запознах приятеля си с родителите ми и честно казано бях изключително изненадана от начина, по който го приеха. Баща ми направо го разцелува :lol: А по принцип винаги е правел странни коментари по отношения гаджета и връзки, като едва ли не "не ме дава".
Та ми стана любопитно как реагираха вашите родители като запознахте половинките си с тях. Добре ли се държаха или бяха студени и дистанцирани? Имаше ли след това някакви коментари по адрес на гаджето ви? Може да споделяте и как са ви приели неговите/нейните родители.

GotTheLife
05-29-2009, 12:41
той искаше, но мама като разбра вика "защо ми е, не искам'' абе по-добре , детски истории бяха :D

3oPuTy
05-29-2009, 12:46
Нашите познават само 2 от бившите ми гаджета :) С единия ходехме 2 години,а с другия около 8 месеца :-D (не,че има няк'во значение де ама айде ...)
Значиии като запознах Митко (тоя първия) с нашите беше голямо шоу :-D Той се притесняваше адски много от баща ми,защото си мислеше,че щом е полковник значи е адски строг (е то и самото изражение на баща ми си е респектиращо де ама ...).Тааа запознах го първо с майка ми :) Лелеее тия двамата така си паснаха :shock: Направо ме игнорираха :? Час и нещо си говорят и ме обсъждат все едно не съм в стаята :shock: :lol: :x После Митко я накара да извади бебешките ми албуми (защото му бях казала,че никога няма да види тия снимки),при което майка ми извади 3 огромни албума и заедно започнаха да ме обсъждат,колко малко и сладко бебе съм била :o :o :o После се появи и баща ми 8) Зааа щастие и с него си паснаха перфектно :grin: :-) :grin:
След време обаче започнах да съжелявам,че съм ги запознала :? Все заставаха на негова страна при спорове (е спорове породени от лигавото ни държание естествено...не са били нищо сериозни),майка ми постоянно ми обясняваше,колко й допадал,как най-после съм си хванала свясно гадже :? Като ходехме на гости на приятели и роднини постоянно го хвалеше ... :? Даже роднините ми от Габрово ни бяха поканили само двамата на гости за да се запознаят с него :o :-x УЖАС :?

Радо (втория) го запознах само с майка ми,но тя естествено не го хареса,защото все още Митко й беше в главата (че и се опитваше да ме накара да му простя един гаф и да се върна при него ... пффф маниачка :?),но след време започна да го харесва и приема като мое ново гадже :) За щастие го зарязах точно преди да започне да го харесва,колкото харесваше Митко :lol: :lol: :lol:

Следващите 2 по-сериозни гаджета не съм ги запознавала с нашите :? ... В момента съм сама,но и следващото НЯМА да го запозная с тях :? ... Освен това съм ги предупредила,че ще разберат за някое мое гадже,чак когато ми дойде време да се омъжвам!!! :lol: :lol: :lol:

XTREMEFREERIDE
05-29-2009, 12:46
Абе, по - добре да не ги запознавам още. :D

GossipGirl89
05-29-2009, 12:49
Последното ми гадже мама го беше нарекла "хулиган" :lol: после той беше казал, че е побъркана :lol: и общо взето не се харесваха изобщо :D

NeZaPoznat
05-29-2009, 12:56
Техните не ме приемат защото съм бил 'неперспективен' т.е. не съм от богато семейство.
Нашите нищо не казват, но майка ми е споделяла, че техните няма да оставят дъщеря си да се омъжи за човек като мен.

За сега е това .... :?

MetalZone
05-29-2009, 13:02
Аз искам да се запозная с баща й, ама не смея... все пак над 20 г. е бил боксюр :shock: Страх ме е :smt022

3oPuTy
05-29-2009, 13:09
Аз искам да се запозная с баща й, ама не смея... все пак над 20 г. е бил боксюр :shock: Страх ме е :smt022
Абе вие момчетата сте много странни :?
Ти се притесняваш,защото нейния е боксьор (в случай,че не се ебаваш де :-D )
Всичките ми приятели (момчета) се притесняват да идват до нас,защото баща ми е полковник ... Да не говорим,че и четирите ми по-сериозни гаджета отказваха да идват събота и неделя в нас,защото се притеснявали от него :razz: :razz: :razz: Ужас! :lol: :shock: :lol:

Just_say_no
05-29-2009, 13:14
Завариха ни в нас (не, че правихме нещо де, ама бях казала чр ще съм с една приятелка вкъщи :D ). Аз се оправих за секунди (буквално) и излязох, тръгнахме надолу по стълбите и баща ми изкрещя след мен " Нямааа лиии да ни запузнааааииишшш ???" аз се обарнах и " :-| не.. " дръпнах го за ръката и тръгнахме пак надолу ( гледах да се махнем възможно най бързо...) И тогава... " :shock: Е как не ?!? Я ела тука... "и ни върна , за да се запознаят.

Аз после избягах надолу и вечерта не исках да се прибирам щото ме беше срам. 8-) До сега не ги бях запознавала с гадже...

MetalZone
05-29-2009, 13:25
Аз искам да се запозная с баща й, ама не смея... все пак над 20 г. е бил боксюр :shock: Страх ме е :smt022
Абе вие момчетата сте много странни :?
Ти се притесняваш,защото нейния е боксьор (в случай,че не се ебаваш де :-D )
Всичките ми приятели (момчета) се притесняват да идват до нас,защото баща ми е полковник ... Да не говорим,че и четирите ми по-сериозни гаджета отказваха да идват събота и неделя в нас,защото се притеснявали от него :razz: :razz: :razz: Ужас! :lol: :shock: :lol:

Не се ебавам : ) Епа притеснително си е... :( и сори за правописната грешка... :oops:

FiRe_LaDy
05-29-2009, 13:56
Ми бившия ми като запознавах с нашите и майка ми много добре го прие,ама баща ми нещо не го хареса.След 1 - 2 месеца вече и той го одобри и много го харесваха и уважаваха.Излизахме заедно дори с родителите ми да вечеряме.Супер беше ... Техните ме приеха адски бързо.Много ме харесаха и майка му все питаше кога ще им отида на гости д аме видела.
Сегашния ... още техните май и не знаят за мен .. а моите не го одобряват никак ... :?

flowerlina
05-29-2009, 13:59
До сега не съм ги запознавала :D

LovelyGirl
05-29-2009, 14:21
Първо го запознх с майка ми.Тя много го хареса и цяла вечер ме пита дали знам колко много ме обичал 8-)
Е как няма да знам :-D
С баща ми по-късно ги запознах, той попринцип не е от приказливите и нищо не каза, но знам, че го хареса.
Ако не му беше харесал щеше със сигурност да каже :)

Абе досега само хубави неща съм чувала от тях за него :)

vampirekiss
05-29-2009, 14:35
Бившия мама мнага го Aресваше.Всеки ден ми намилаше,че той мене щял да ме вкара в правиея път.На маща ми пък му беше чудно как може да сме заедно,при положение,че той беше много по-сериозен от мен във всяко отношение,а мене вятър ме вее на бял кон.Сега не съм ги запознавала с настоящия,защото те си се познаваха още преди да тръгнем и според тях е ''симпатяга,ама голям калпазанин'' Баща ми го е виждал киор-кандил пиян и само се прибира и ми вика ''Зета пак се е спиртосвал вземи да го държеш по-изкъсо''аби разбират се уж за сега.

Shia
05-29-2009, 15:09
Още същата вечер след,като го запознах с майка ми,наще казаха да приключвам с него.Още на следващия ден да отида и да скъсам с него,защото е "наркоман и олигофрен,пропаднал тип",няма да е ТОЙ,за когото ще се омъжа и как мога да съм с него,като съм още ученичка :shock: ,компанията му била зле(да се доуточним,че са го виждали(само майка ми) един път и си говореха-как върви даскалото,къде работиш и го дръпнах да излезем навън,нищо повече)
И до ден днешен само при споменаването на името му наще са готови да му "изядат" главата


забиха ми нож в гърба по много долен начин и майка ми,която не беше против момчето ,отиде на страната на баща ми. :( :( :(

Krasencety
05-29-2009, 15:23
майка ми познава само бившия..Никога не е имало гафове..Разбираха се... :)

ifkataAa
05-29-2009, 15:24
Ами нямаше нужда да ги запознавам, те сами си се запознаха.Майка ми първоначално не го харесваше и постоянно ми натякваше, че бил злобар и незнам си какво още.Той не беше такъв, просто си беше момче с принципи и не даваше да му се месят в живота, правеше си каквото смята той за редно.Към края на връзката ни много го харесваше, а на баща ми му беше все едно.Когато майка ми го питаше и го критикуваше как няма да го интересува с кой излиза дъщеря му, той казваше "абе скъпа какво да се интересувам и притеснявам, не я ли виждаш нашата душичка, през 2 месеца различен води.Като дойде време за сватба ще ни запознае и тогава ще се притеснявам повече, защото няма да има кой да ми иска по 200 лв. на седмица :D "

Майка му просто ме обожаваше.Постоянно ме канеше да ходя в тях на кафе.Сестра му също много си ме харесваше.Баща му пък като ме видеше пред тях или в тях, постоянно се бъзикаше и с двамата :-D
Въпреки, че вече сме разделени майка му все още щом ме види се спира и ме пита как съм и прочие.Като мине покрай мен с колата не може да свари да ми маха.Абе с него от 4 години се разделяме и събираме кой знае, може още няколко пъти да се съберем :lol:

Hilary_
05-29-2009, 15:25
Нашите много го бяха харесали и си свикнаха с него... :)

Jumbie483
05-29-2009, 15:40
След запознанството баща ми ме попита от къде съм го изнамерила ПЪК ТОЯ.. а майка ми каза, че е много странен и са се чувствали не на място в негово присъствие.. Нищо, че бяхме в нас :smt102

Punisherrr
05-29-2009, 15:45
Виждали са се с майка ми 2-3 пъти за по 5 мин. ,но тя така и не е оставала особено очарована. Но предполагам,че е просто,защото не и се нрави,че дъщеричката се занимава с момче... :D
Никак не ме кефи отношението и,но...ще свиква;)

soul1199
05-29-2009, 16:11
не съм ги запознавала,мама гледа обикновенно техни снимки и казва,кой не и хар :razz: :razz:

Bellatrix
05-29-2009, 16:57
И майка ми и баща ми го обичат направо. Твърдят, че по-свястно момче няма и да го пазя.
:grin:
А техните ме познават само бегло още. Наричат ме "снахата" и все се чудят кога ще ни женят. :D

lipstik
05-29-2009, 17:08
При мен всички го харесват.Баба ми,дядо ми,брат ми,майка ми и днеска разбрах,че и баща ми го харесва.А той има доста странно мнение за хората.Явно има някакъв чар момчето ми :)

А иначе неговите родители никак не ме харесват :booooomb:

FCB
05-29-2009, 18:19
Нашите даже не искат да чуят за гаджето ми.Много си го обичам,но е турчин и нашите не могат да приемат това.Държат се с мен като с 12-13 годишно лапе и не могат да разберат че карам 19-та година и мога сама да реша с кой да съм.

PainMonopoly
05-30-2009, 13:12
Не съм ги запознавал, не смятам и скоро да го правя.

Майка ми даже и не знае за съществуването й, няма и да разбере в обозримо бъдеще.

gabri3lla
05-30-2009, 14:23
При мен няма проблеми. И баща ми, и майка ми казват, че е свястно момче. :)

hisy
05-30-2009, 14:25
Абе, по - добре да не ги запознавам още. :D +1 :D :D :D

aka6a_vamp
05-30-2009, 14:53
Само едно гадже съм запознавала с наще...най-сериозното.И баща ми мн яко се изгаври с него,извади си едно ножче от джоба(мн е якоо ;D )и почна да си го премята и да гледа страшно,момчето се попика просто :D

purple__love
05-30-2009, 15:02
нашите винаги са били супер общителни хора...с първият ми приятел, с който ги запознах се държаха супер мило, но след като свърши връзката ни и фактът, че аз приех раздялата ни много тежко, ги накара да се държат по-резервирано към настоящия ми приятел от самото запознанство преди година и нещо чак до сега...какво да ги правим...родители :)

LizZz
05-30-2009, 16:03
Ами досега не съм запознавал нашите ЛИЧНО с приятелките, но често обсъждаме това-онова и имат представа коя каква е горе-долу.
Иначе аз често се запознавам с родителите, къде инцидентно, къде планирано и нито един родител не се е оплакал досега.
Даже имаше един случай след като скъсахме с една мадама, майка и и се беше карала, че ме е зарязала.. 8-)
Случва се... :-D

DevilWish
05-30-2009, 16:11
Със всичките ми приятели се е познавала майка ми и баща ми с няколко от тях.Със сегашният се познават от 1 седмица, той идваше напоследък 2-3 пъти в нас. =) Харесват го.Най-сетне ми удобряват избора =)

untouchedbby
05-30-2009, 16:25
Никога не съм крила от нашите гаджетата ми.Но не съм им ги навирала,защото не е било нищо сериозно.Ако разберат,разберат,ако не-здраве да е!

Сегашния ми приятел мама го обожава!Още като ги запознах много си допаднаха.
А с баща ми отначало имаше проблем.Като ги запознах,той не беше особено въодушевен.Имаше лека ревност от негова страна,но вече всичко е ОК.

Дадоха ни благословията си,както и неговите родители! 8-)

dragonfly92
05-30-2009, 18:54
моите в началото бяха резервирани към приятеля ми , но после се увериха, че заслужава доверие и започнаха много да го харесват :)
с неговите се запознах когато ни завариха утях 8-) беше малко кофти ситуацията, но и те много ме харесват :) (или поне така изглежда ).

mynichka
05-31-2009, 14:27
Ами... познават го мама, брат ми и баба ми :) Не съм го запознавала с баща ми ..но и това ще се случи..въпреки това баща ми ни е виждал заедно много повече пъти от другите! Мама много го харесва и се радва, че ме прави щастлива .. :)

moneycomeme
05-31-2009, 14:40
aaзз не съм запознавала до сега гадже с родителите си.....това ако го направя определено значи че се случва нещо сериозно ;]]

justbebsi
05-31-2009, 20:37
Всичките ми бивши гаджета и сегашното ми имат някакъв невероятен страх от баща ми . Дори не смеят да дойдат до нас :D (само 2 момчета са идвали пред портата на къщата) .

Майка ми познава едно мое бившо гадже , но се запозна с него след като скъсахме .