PDA

View Full Version : kompa mi se izkluchva sam



nikoleta93
05-29-2009, 13:20
zdr predvaritelno se izvinqvam za latinicata no prosto kirilicata mi se bagna.taa problema mi e che kompiutara mi se izkluchva sam kakto stoi i hop varvi 10 min i se izkluchva i taka kakvo da pravq pls help :o

Sexer
05-29-2009, 13:40
ili trqq si iz4isti6 perkata na ventilatora na procesora 6toto moje da ti zagrqva i za tva da ti spira prosto ot s1obrajenie za sigyrnost da ne izgori ili ot windowsa ako ima6 virys.
Proveri v BIOSA kolko ti zagrqva i pi6i

beretta92sd
05-29-2009, 13:52
Може и перката на захранването да ти е изгоряла или самото захранване нещо да се е збозило ако е от тези за 20 лв нищо чудно.

CaribbeanGirl
05-29-2009, 14:47
При мен така се изключваше, заради перката...компа се нагрявал доста ии се изключваше сам..!

bonbogoko
05-29-2009, 14:55
Привет и от мен! Проблема идва от лошата профилактика, най-вероятно. Вземи един флакон въздух под налягане, една прахосмукачка, четчица - може да използваш дори тези за грим. Отвори кутията и ако проблема е от праха го издухай възможно най - много. Огледай нещо да не запречва въздушния поток. И пак пусни компа. Инсталирай SpeedFan и виж каква е температурата и скоростта на вентилатора. Има възможност вентилатора да е спрял. Не ти препоръчвам да го смазваш - това гарантира безпроблемна работа само няколко седмици - по- добре си купи нов. За да ти бъда от по - голяма полза постни повече информация - защото проблема може да се крие във всичко! Успех с търсенето на виновника!

hamilcar
05-30-2009, 14:53
точка 1.