PDA

View Full Version : Ламерщина



ShiZo
05-29-2009, 13:30
Не ви ли е тъпо, че сте(сме) едно от най-тъпите поколения, живеещи в един доста, доста тъп свят. Ходите на работа/училище заобиколени от тъпи несъзнаващи съществуването си хора, задължени да участвате в един тъп кръговрат на живота..
и не ви ли е яд, че никога няма да разберете съкровенната цел на нашето съществуване?
Защото няма, естествено.
... :smt048
nothing's fair.
never will be.
cuz u don't even know what fair is.

Jumbie483
05-29-2009, 14:50
Не, не ми е тъпо, че сме едно тъпо поколение. Вместо да ходя по течението, аз се отделих на брега. Определено не бих се записала в списъка с днешните тийнове и тяхното мислене. Та както казвах.. Не, не ми е тъпо.

Интересен ми е този кръговрат, защото вместо да се чудя защо е така и защо живота няма смисъл, отделям времето си за по-забавни неща, които ме правят донякъде щастлива.. Е да, колкото и тъпи да са за дълбоко мислещите ;)

А относно смисъла на живота.. Не, живота няма смисъл. Той сам за себе си просто е Нещо. Едно безцелно съществуване. Аз обаче си направих труда да потърся причина за мен и я открих. Тъй, че и това за мен е без значение.

Какъв е смисъла на темата ?

ShiZo
05-29-2009, 15:35
Не, не ми е тъпо, че сме едно тъпо поколение. Вместо да ходя по течението, аз се отделих на брега. Определено не бих се записала в списъка с днешните тийнове и тяхното мислене. Та както казвах.. Не, не ми е тъпо.

Интересен ми е този кръговрат, защото вместо да се чудя защо е така и защо живота няма смисъл, отделям времето си за по-забавни неща, които ме правят донякъде щастлива.. Е да, колкото и тъпи да са за дълбоко мислещите ;)

А относно смисъла на живота.. Не, живота няма смисъл. Той сам за себе си просто е Нещо. Едно безцелно съществуване. Аз обаче си направих труда да потърся причина за мен и я открих. Тъй, че и това за мен е без значение.

Какъв е смисъла на темата ?

Твоя свят няма смисъл, защо темата трябва да има. (по същата логика)

Jumbie483
05-29-2009, 15:43
Може да няма за гледащите зад оградата.
Твоя има ли ?

padnaloblak
05-29-2009, 16:07
хм.. смисъла на живота е различен за всеки ... някой може да намира смисъл в това да се изучи и да прогресира в дадена професия, за друг смисала може да е в намирането на половинка и тн ...

смисъла на моя живот се изразява със всичко което съм постигнал и ще постигам в бъдеще. смисъл намирам в това да се реализирам в сверата на изкуството, светът да разбере за мен и моето мислене върху нещата, как чувствам, мисля.

а за тъпия кръговрат само ще кажа животът е илюзия която сами си изграждаме ... ти решаваш как изградиш своята илюзия ...

ShiZo
05-29-2009, 19:58
Може да няма за гледащите зад оградата.
Твоя има ли ?
да :---)

53downfall
05-29-2009, 20:23
Аз съм различен
Не се обличам фефънски,пърдя и огирам по улиците,смея се.
Слушам музика от 80те и съвременна.
Имам доста смели мечти и мога да обичам.
Мога да се бъзикам и лигавя до припадък а мога да бъда и 100% сериозен.
8) кой е като мен а?

ZipFail
05-29-2009, 22:13
Да лепиш клишета също е тъпо..

FCB
05-30-2009, 08:41
Аз съм различен
Не се обличам фефънски,пърдя и огирам по улиците,смея се.
Слушам музика от 80те и съвременна.
Имам доста смели мечти и мога да обичам.
Мога да се бъзикам и лигавя до припадък а мога да бъда и 100% сериозен.
8) кой е като мен а?

Ти си щастливец братле :grin:

blackvelvet
05-30-2009, 09:15
Всяко едно поколение си има своите добри и лоши страни...само че нашите лоши страни са малко мношко.
По темата:Не,не ми е гадно,че съм част от това поколение.Напротив,даже се радвам.Радвам се,че толкова много хора са заети с това да мислят за нащо поколение.Пък дори и да казват лоши неща.Нали сме им устите :D :-D Аз си живея без да ме интересуват другите ;)

Jumbie483
05-30-2009, 10:44
Аз съм различен
Не се обличам фефънски,пърдя и огирам по улиците,смея се.
Слушам музика от 80те и съвременна.
Имам доста смели мечти и мога да обичам.
Мога да се бъзикам и лигавя до припадък а мога да бъда и 100% сериозен.
8) кой е като мен а?

Повярвай.. Доста са като теб ;)
Включвам и себе си в това число :lol:
Малките, незначителни неща от ежедневието, които те карат да се чувстваш по-добре.. ах 8)

got2Bthe1
05-30-2009, 15:05
Звучи като Мартин Карбовски....

DimovB
06-07-2009, 14:50
Не мисля, че съществуването има няква "съкровена" цел, както и че може да се определи кое е тъпо и кое не.

P.S. Темата е малоумна, какъвто е и автора най-вероятно.

Liar
06-07-2009, 21:16
Подкрепям горното мнение.Всяко следващо поколение е по-развито от предходното,във всички области.Черни овци винаги ще има.Още в древен Египет владетел е казал,че с новото поколение доникъде няма да се стигне.Авторката на темата,ако си мисли,че е я е осенила блестяща мисъл...