PDA

View Full Version : Много се вживявате ! * За секса на 13,14 годишните *



Lacroix
05-29-2009, 17:35
Какво толкова Ви бърка за какво си говорят и какво правят 13-14 годишни момичета в леглото ?

monincetyyy
05-29-2009, 17:39
За кво я пускаш тая тема? сигурно си на 13 и те интересува за кфо се възмущаваме?? или бъркам...?

Extremescream
05-29-2009, 17:42
Да си говорят каквото искат.Ама има разлика между говорене и правене.А и както са тръгнали нещата,когато аз имам деца,ще започнат да се таковат на по 11. :?

monincetyyy
05-29-2009, 17:47
Кфо на 11... Не дай Боже да са и по малки... :(

Lacroix
05-29-2009, 17:47
За кво я пускаш тая тема? сигурно си на 13 и те интересува за кфо се възмущаваме?? или бъркам...?
пффф и кво значение има на колко съм ? вас кво ви бърка тая работа, да не сте им майки или кво ? Щото всички за много се имате обаче.... да има такива момичета които са малоумни и го правят е така има и такива които наистина се обичат, обаче тва си е тяхна работа . И некви дет ни ги знаят, ни ги познават, да им казват че са курви и нз си кво .... е тъпо | - ((

Lacroix
05-29-2009, 17:47
За кво я пускаш тая тема? сигурно си на 13 и те интересува за кфо се възмущаваме?? или бъркам...?
пффф и кво значение има на колко съм ? вас кво ви бърка тая работа, да не сте им майки или кво ? Щото всички за много се имате обаче.... да има такива момичета които са малоумни и го правят е така има и такива които наистина се обичат, обаче тва си е тяхна работа . И некви дет ни ги знаят, ни ги познават, да им казват че са курви и нз си кво .... е тъпо | - ((

fdeizi
05-29-2009, 17:48
Да си говорят каквото искат.Ама има разлика между говорене и правене.А и както са тръгнали нещата,когато аз имам деца,ще започнат да се таковат на по 11. :?
кой знае... може и по ниско да падне границата ](*,)

XTREMEFREERIDE
05-29-2009, 17:52
Ами, да. Може и да се обичат. Според мен обаче, по - големите се възмущават (ако т'ва, че съм на 15 ме прави по - голяма, окей, вклювам се в това число) от това, че го правят безразсъдно. От гъзария. И така нататък. И е нормално да се възмущават, един разумен човек не би го направил "просто защото другите го правят". Иначе аз не мога да кажа нищо по въпроса. Ако се обичат, сексуално образовани са и са сигурни, че го искат, защо не?!

Lacroix
05-29-2009, 17:54
monincetyyy а ти как си се разцицорила на тая пик :D и ше говориш ... мале ... :D :D

Lacroix
05-29-2009, 17:57
Ами, да. Може и да се обичат. Според мен обаче, по - големите се възмущават (ако т'ва, че съм на 15 ме прави по - голяма, окей, вклювам се в това число) от това, че го правят безразсъдно. От гъзария. И така нататък. И е нормално да се възмущават, един разумен човек не би го направил "просто защото другите го правят". Иначе аз не мога да кажа нищо по въпроса. Ако се обичат, сексуално образовани са и са сигурни, че го искат, защо не?!
еми да имаш право обаче .. не виьдам .. например четох коментари на неква 17г. дет се възмущава... и на 16 .... и кво това че са 2-3 години по-голями какво ги прави ?? ...

Punisherrr
05-29-2009, 18:00
Сега като направи тая тема,за да се оплачеш от нашето възмущение, предизвикваш ПОРЕДНАТА безкрайна дискусия ;)
Такава тема вече има > http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=250342

(това,че някоя 17 или 16 или 15 годишна ако щеш, се възмущава не значи,че се прави на голяма ;) И на 13 да си ако осъзнаваш тези неща пак е хубаво. Не виждам кво значение има ? )

Lacroix
05-29-2009, 18:02
тая тема е за кво го праат .. мен не ме инт тва искам да знам кво толкова се възмущавате ;хх

Punisherrr
05-29-2009, 18:04
тая тема е за кво го праат .. мен не ме инт тва искам да знам кво толкова се възмущавате ;хх

Точно това е доста подробно обсъдено в онази тема! :-o
Кво повече искаш да чуеш??? Иди прочети и се успокой.Дано схванеш защо се възмущаваме ;)

Extremescream
05-29-2009, 18:05
Ако това беше моя сестра,аз щях да умра!Ето затова се възмущавам.Ей тия келеши са бъдещето на държавата-тоест яко сме загазили...

Lacroix
05-29-2009, 18:05
аз съм спокойна .

Lacroix
05-29-2009, 18:06
Ако това беше моя сестра,аз щях да умра!Ето затова се възмущавам.Ей тия келеши са бъдещето на държавата-тоест яко сме загазили...
ОМГ ся пък и келеши ;дд

Violenza
05-29-2009, 18:06
тая тема е за кво го праат .. мен не ме инт тва искам да знам кво толкова се възмущавате ;хх

Точно това е доста подробно обсъдено в онази тема! :-o
Кво повече искаш да чуеш??? Иди прочети и се успокой.Дано схванеш защо се възмущаваме ;)
щот' друго не можете, зат'ва.

всяка втора тема от възмутени пикли на 15-16, които си мислят, че ще поучават 13-14 годишни.
що не слезете на земята?

Punisherrr
05-29-2009, 18:06
аз съм спокойна .
Тва е хубаво.
Сега се помъчи и да усетиш лееееееекото нередно,на което се възмущаваме и всичко е 6 ;)

Lacroix
05-29-2009, 18:07
тая тема е за кво го праат .. мен не ме инт тва искам да знам кво толкова се възмущавате ;хх

Точно това е доста подробно обсъдено в онази тема! :-o
Кво повече искаш да чуеш??? Иди прочети и се успокой.Дано схванеш защо се възмущаваме ;)
щот' друго не можете, зат'ва.

всяка втора тема от възмутени пикли на 15-16, които си мислят, че ще поучават 13-14 годишни.
що не слезете на земята?
мисля че те обичам :Д
много си права :хх

Extremescream
05-29-2009, 18:09
аз съм спокойна .
Тва е хубаво.
Сега се помъчи и да усетиш лееееееекото нередно,на което се възмущаваме и всичко е 6 ;)
:)

А колкото за келешите:Не може да си на 13,да правиш секс и да не знаеш защо. :? И сега ще се започне 'Ама това са отделни случаи'.Ми не,не са.Мнозинството са такива.Има и такива,които наистина знаят защо и какво правят,но те са малко.Съжалявам,ама масата ще ни управлява,така че си имам пълното право да кажа келеши.

Lacroix
05-29-2009, 18:11
а кво ше кажеш кат вс 'ГОЛЕМИ' имат полу-голи и голи снимки в всеки един сайт за запознанства ....... ???? Ма никой не се възмущава от тях нормално е това да. ..

Extremescream
05-29-2009, 18:14
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....

Punisherrr
05-29-2009, 18:14
тая тема е за кво го праат .. мен не ме инт тва искам да знам кво толкова се възмущавате ;хх

Точно това е доста подробно обсъдено в онази тема! :-o
Кво повече искаш да чуеш??? Иди прочети и се успокой.Дано схванеш защо се възмущаваме ;)
щот' друго не можете, зат'ва.

всяка втора тема от възмутени пикли на 15-16, които си мислят, че ще поучават 13-14 годишни.
що не слезете на земята?

На коя Земя да слизам? На тая,в която никой не го интересува нищо и всички се примиряват с простотията ли? .. ами,че аз вече съм слязла.

Пак не разбрах само какво значение има в цялата работа това на колко години сме :lol:
Не може ли да съм и на 12,но да им кажа,че са зле?! Те не само по-малки от мен са толкова глупави... така,че не ми пречи да го кажа и на мои връстници ако трябва.
Колкото по-рано го осъзнаеш,толкова по-добре ;)
Нито съм голяма,нито се мисля за голяма...но поне съм осъзнала някои неща. Хубаво е да им се каже ;) Пък и на един да му влезе нещо в кратуната пак е добре.

Вие вместо да се хващате за тва кой на къв се правел , вземете се сетете защо се казват тия неща.

Lacroix
05-29-2009, 18:17
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....
хахаха след 93 стават тъпи ... познавам момичета 96 и са 5 пъти по-умни от тебе ... значи аз съм тъпа и близо една четвърт от сайта, МИСИ ЗА КОМПЛИМЕНТА ;]]]

monincetyyy
05-29-2009, 18:17
monincetyyy а ти как си се разцицорила на тая пик :D и ше говориш ... мале ... :D :D
Някъф проблем с мойта снимка ли имаш? и просто попитах за кфо пускаш темата. Не съдя никой секи си праи кфото му скимне. Но току що в една др тема написах че е тъпо не на колко почват да се е*ът а тфа че нямат полова култура. И не слагам всички под общ знаменател говоря за тфа което видам и знам. Сестра ми е 6ти клас и ги виждам нейните съученички.. и тя ми разказва... Шокирана съм че едно 12 год момиче казва на сестра ми : "Ти що не се е*еш вече? След година две ще остарееш и никой няа да се излъже да те земе.." Аи кажи ми как да не се възмущавам...

Violenza
05-29-2009, 18:19
Ама защо си мислите, че ги подкрепяме тези неща?!
просто е СМЕШНО това което правите
няма да им налеете акъл в главата

Lacroix
05-29-2009, 18:20
monincetyyy а ти как си се разцицорила на тая пик :D и ше говориш ... мале ... :D :D
Някъф проблем с мойта снимка ли имаш? и просто попитах за кфо пускаш темата. Не съдя никой секи си праи кфото му скимне. Но току що в една др тема написах че е тъпо не на колко почват да се е*ът а тфа че нямат полова култура. И не слагам всички под общ знаменател говоря за тфа което видам и знам. Сестра ми е 6ти клас и ги виждам нейните съученички.. и тя ми разказва... Шокирана съм че едно 12 год момиче казва на сестра ми : "Ти що не се е*еш вече? След година две ще остарееш и никой няа да се излъже да те земе.." Аи кажи ми как да не се възмущавам...
и само от 1ни и вече целото поколение тука било келеши ..
п.п. снимката ти е хубава ;) обаче още малко блузата да си махнеш ако искаш, и после си говори кой е курва и кой не е ;]]

Punisherrr
05-29-2009, 18:21
Ама защо си мислите, че ги подкрепяме тези неща?!
просто е СМЕШНО това което правите
няма да им налеете акъл в главата

Ами ясно е че няма да ходя с фуния да им наливам.ТОва е работа на родителите...несвършена работа явно...
Просто има въпрос..иска се мнение по тоя въпрос.. спорим си,казваме си мненията... ;)
Точно както вие си мислите,че за всичко тряя да се мълчи,че всичко е обречено,всеки ше праи квото си иска - така ше затънем в лайна бе...

Тая тема и без друго ше стигне до кофата скоро... повтарят се едни и същи неща. Стига толкоз.

a1a2b3v
05-29-2009, 18:22
Ами, да. Може и да се обичат. Според мен обаче, по - големите се възмущават (ако т'ва, че съм на 15 ме прави по - голяма, окей, вклювам се в това число) от това, че го правят безразсъдно. От гъзария. И така нататък. И е нормално да се възмущават, един разумен човек не би го направил "просто защото другите го правят". Иначе аз не мога да кажа нищо по въпроса. Ако се обичат, сексуално образовани са и са сигурни, че го искат, защо не?!
Много си права.. но не виждам гъзарията в това... така само показват колко ниско са стигнали :)

Extremescream
05-29-2009, 18:22
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....
хахаха след 93 стават тъпи ... познавам момичета 96 и са 5 пъти по-умни от тебе ... значи аз съм тъпа и близо една четвърт от сайта, МИСИ ЗА КОМПЛИМЕНТА ;]]] Ох,не можеш да кажеш,че са по-умни от мен,при положение,че не ме познаваш.И в случая ти излизаш тъпата,понеже аз не говоря,че Мария или Петра,родени 95 са тъпи,а общо за повечето.Научи се да мислиш по-глобално (ако може да се изкажа така) и тогава коментирай.

Violenza
05-29-2009, 18:25
Ама защо си мислите, че ги подкрепяме тези неща?!
просто е СМЕШНО това което правите
няма да им налеете акъл в главата

Ами ясно е че няма да ходя с фуния да им наливам.ТОва е работа на родителите...несвършена работа явно...
Просто има въпрос..иска се мнение по тоя въпрос.. спорим си,казваме си мненията... ;)
Точно както вие си мислите,че за всичко тряя да се мълчи,че всичко е обречено,всеки ше праи квото си иска - така ше затънем в лайна бе...

Тая тема и без друго ше стигне до кофата скоро... повтарят се едни и същи неща. Стига толкоз.
не ми изопачавай думите
никъде не съм казала, че трябва да се мълчи!
ама само да ги плюете по форумите и да си повдигате самочувствието, така к'во ще се постигне???

поне дайте една реална идея как да НЕ затънем, само с приказки не става

Lacroix
05-29-2009, 18:26
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....
хахаха след 93 стават тъпи ... познавам момичета 96 и са 5 пъти по-умни от тебе ... значи аз съм тъпа и близо една четвърт от сайта, МИСИ ЗА КОМПЛИМЕНТА ;]]] Ох,не можеш да кажеш,че са по-умни от мен,при положение,че не ме познаваш.И в случая ти излизаш тъпата,понеже аз не говоря,че Мария или Петра,родени 95 са тъпи,а общо за повечето.Научи се да мислиш по-глобално (ако може да се изкажа така) и тогава коментирай.
ми ше ти кажа че ти кво познаваш два човека родени 94 и 95 и седиш и се кефиш че са тъпи ;дд мнг си зле ...,. не искам да те обиждам ама нямаш право да казваш кой е тъп и кой е умен шот се е ебал на 13 и 14 .... просту ;хх

monincetyyy
05-29-2009, 18:26
monincetyyy а ти как си се разцицорила на тая пик :D и ше говориш ... мале ... :D :D
Някъф проблем с мойта снимка ли имаш? и просто попитах за кфо пускаш темата. Не съдя никой секи си праи кфото му скимне. Но току що в една др тема написах че е тъпо не на колко почват да се е*ът а тфа че нямат полова култура. И не слагам всички под общ знаменател говоря за тфа което видам и знам. Сестра ми е 6ти клас и ги виждам нейните съученички.. и тя ми разказва... Шокирана съм че едно 12 год момиче казва на сестра ми : "Ти що не се е*еш вече? След година две ще остарееш и никой няа да се излъже да те земе.." Аи кажи ми как да не се възмущавам...
и само от 1ни и вече целото поколение тука било келеши ..
п.п. снимката ти е хубава ;) обаче още малко блузата да си махнеш ако искаш, и после си говори кой е к***а и кой не е ;]]
Пак ти повтарям - не съм слагала всички под общ знаменател. А ти щом нямаш кфо по интелигентно да ми кажеш освен това за снимката ми... няма смисъл да споря. И по полека с изказванията ако обичаш. Не ме познаваш да изказваш мнение нито знаеш аз кфо правя и как се държа. Снимката си е снимка. Като не ти харесва не я гледаи :) Мен си ми харесва ;)

Lacroix
05-29-2009, 18:28
не съм казвала че не ми харр.. аз друго казах :D

Extremescream
05-29-2009, 18:28
И с това 'просту' само се закопваш.И познавам доста хора 94 и надолу,затова мога да преценя.Аз не защитавам,че на мойте години са по-добре.Голяма част и те са същите.Но аз не съм и имам правото да си кажа мнението,без да изглеждам лицемерна.So :-P

AlaBalaa
05-29-2009, 18:32
moni супер :-) си на снимката това ако е разцицорено не знам другите снимки какви са на другите момичета

та по темата некви 13год момичета и по-малки дето тръгват да "орат", които нямат дори и малката сексуална култура не трябва да го правят според мене мин възраст трябва да е 15год и нагоре вече който си реши и преди това влизаш в форум като тоя и се образоваш аз още не съм тръгнал да правя секс по-голям съм ама и не бързам но по-важното е че имам някаква култура една приятелка на 13год като почнах да и обяснявам за предяакулационна течност и др. тя се възмути и отговора беше "лол :D" е какво да говоря не казвам че всички сте толкова зле ама ако сте решили да тръгвате на 13 да е*ете поне имайте малко култура или най-малкото как се слага презерватив или др предпазни средства. това е ае гл хф

monincetyyy
05-29-2009, 18:32
не съм казвала че не ми харр.. аз друго казах :D
Мен не ме е срам, не се чувствам к***а, и като започнах да правя секс бях чела и потала повече отколкото можеш да си представиш. И не ми се занимава да споря с някой които щом е пуснал тая тема начи лично го засяга. Е*и са с които си искаш само че се научи да се защитаваш с добри аргументи а не с обиди по нечии адрес. Одавна съм ги преодоляла тия глупости. Кфото и да ми кажеш ти се излагаш. :P

Lacroix
05-29-2009, 18:33
И с това 'просту' само се закопваш.И познавам доста хора 94 и надолу,затова мога да преценя.Аз не защитавам,че на мойте години са по-добре.Голяма част и те са същите.Но аз не съм и имам правото да си кажа мнението,без да изглеждам лицемерна.So :-P
просту го пиша нарочно така , ама какт0 и да е ... ии не просто познавам мнг ама мнг хора от 93 нагоре, които вс са умни, ма ти нали си по-интелигентната на тебе всички са ти в краката, и да предполагам всички по-малки от тебе в сразнения е тебе са СВРЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪХ МАЛОУМНИ обаче съжалявам принцеске грешиш

Lacroix
05-29-2009, 18:35
не съм казвала че не ми харр.. аз друго казах :D
Мен не ме е срам, не се чувствам к***а, и като започнах да правя секс бях чела и потала повече отколкото можеш да си представиш. И не ми се занимава да споря с някой които щом е пуснал тая тема начи лично го засяга. Е*и са с които си искаш само че се научи да се защитаваш с добри аргументи а не с обиди по нечии адрес. Одавна съм ги преодоляла тия глупости. Кфото и да ми кажеш ти се излагаш. :P
хаха ... добре щом така мислиш че аз се излагам... добре ...и съм девствена за твое инфо ; ))

Extremescream
05-29-2009, 18:37
И с това 'просту' само се закопваш.И познавам доста хора 94 и надолу,затова мога да преценя.Аз не защитавам,че на мойте години са по-добре.Голяма част и те са същите.Но аз не съм и имам правото да си кажа мнението,без да изглеждам лицемерна.So :-P
просту го пиша нарочно така , ама какт0 и да е ... ии не просто познавам мнг ама мнг хора от 93 нагоре, които вс са умни, ма ти нали си по-интелигентната на тебе всички са ти в краката, и да предполагам всички по-малки от тебе в сразнения е тебе са СВРЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪХ МАЛОУМНИ обаче съжалявам принцеске грешиш

Моме,аз не съм казала,че се имам за свръх интелигентна,ти го каза.И все повече ми доказваш,че не се различаваш от масата с тези изказвания.Сори,ама вместо да се опитваш да ме засегнаеш,не може ли да защитиш защо според теб е нормално на 13-14 да правят секс?Така ще се получи нормална дискусия,а не само мрънкането на поредното 13-16 (не знам на колко си,може и повече да е,но ме съмнява) годишно,дет се прави на интересно.

Lacroix
05-29-2009, 18:41
Виж сега :
1. Не ме наричай моме :D
2. АЗ НЕ СЪМ КАЗАЛА ЧЕ ТРЯБВА, казах че това си е тяхна работа и е тъпо некви непознати хора да им се бърката ПОСТОЯННО да се ' възмущават ' от тях и ПОСТОЯННО да ги наричат курви
!!!!!!!!!!!!!!

Lacroix
05-29-2009, 18:43
и не се правя на интересна, и съм на 14, не че има значение

AlaBalaa
05-29-2009, 18:46
добре на 14 си браво значи може се каже че си образована сексуално поне до някаде... та тай де това не бърка викаш много сме се възмощавали ти какво искаш да правиш секс на 14 и после да не се възмощаваме :? и кой казал че ги наричаме ку*ви ние викаме на тези които скачат от клон на клон а ако ти се прави секс прави нас не ни засяга но според мене по-важното е да имаш култура и да не е на 12-13-14 год възраст станете поне на 15 да се развие организма малко поне :-o

Lacroix
05-29-2009, 18:48
и пак ще се повторя, не мисля че трябва да се бъркат в животите на хората
п.п. не искам да се карам с никой обаче...

monincetyyy
05-29-2009, 18:51
и пак ще се повторя, не мисля че трябва да се бъркат в животите на хората
п.п. не искам да се карам с никой обаче...
ааа не искаш да се караш с никой... И последно.. Това е ФОРУМ тук хората си изказват личното мнение по даден въпрос и това не значи че се бъркат в нечии живот. Прави разлика. Айде съд здраве ;)

AlaBalaa
05-29-2009, 18:52
никой не иска се кара ама темата е излишна няма смисъл просто от нея ще се възмущаваме докато не се оправят дичата на по-малка възраст и да им дойди мозака в главите сега видях една тема нормално ли е на 15 да не си правил секс леле майкооо аз съм на 16 и не съм това ненормално ли е :О а тези малките да не правят секс като не искат се бъркаме даже не се бъркаме само коментираме ... като искат да правят и да не ги бърка ние какво мислим ...

Lacroix
05-29-2009, 18:54
правя разлика бъди спокойна

Lyubeto
05-29-2009, 18:54
Май някой се бърка в твоя живот , за това говориш така.Ти като не искаш недей обсъжда.Никой не те е задължил.Може нищо да не се промени с тези теми , а може и да се .Колкото повече има , толкова повече хора ще ги прочетат и ще се замислят на къде отиват (дано). Не виждам смисъл от темата ти . Като не ти е приятно да четеш как хората се възмущават , ами не чети . Какво толкова си замрънкала защо сме обсъждали . Обсъждаме , защото е нередно некакви деца, дето все още незнаят коя дупка за какво служи , да правят секс.Така добре ли е?

Punisherrr
05-29-2009, 18:56
не ми изопачавай думите
никъде не съм казала, че трябва да се мълчи!
ама само да ги плюете по форумите и да си повдигате самочувствието, така к'во ще се постигне???

поне дайте една реална идея как да НЕ затънем, само с приказки не става

Идея как да не затънем ? - идеята е в думите.
Каква друга идея искаш да ти кажем ? Наръчник ли да напиша? Тва трябва хората сами с мозъченцата си да го разберат...

Extremescream
05-29-2009, 18:56
и пак ще се повторя, не мисля че трябва да се бъркат в животите на хората
п.п. не искам да се карам с никой обаче...
ааа не искаш да се караш с никой... И последно.. Това е ФОРУМ тук хората си изказват личното мнение по даден въпрос и това не значи че се бъркат в нечии живот. Прави разлика. Айде съд здраве ;)
Евала мацка :smt038

Lacroix
05-29-2009, 18:58
нередно ???? коя си ти да решаваш дали е редно или не ?
п.п. не искам да се карамееееее сериозно писна ми вече, разбрах, няма да ме разберете и не ви интересува какво пиша, вие знаете само вашето ;]]

monincetyyy
05-29-2009, 19:00
и пак ще се повторя, не мисля че трябва да се бъркат в животите на хората
п.п. не искам да се карам с никой обаче...
ааа не искаш да се караш с никой... И последно.. Това е ФОРУМ тук хората си изказват личното мнение по даден въпрос и това не значи че се бъркат в нечии живот. Прави разлика. Айде съд здраве ;)
Евала мацка :smt038
Благодаря :)

Extremescream
05-29-2009, 19:00
И ти си знаеш само твоето и не ни разбираш,така че сме квит.И както казаха:
Като не ти харесват такива теми,не ги чети!

Lyubeto
05-29-2009, 19:00
Ами нередно е , да. Ако за тебе е редно да нямаш грам сексуална култура и да не познаваш тялото си , а в същото време да правиш секс. Do it .

summerlove66
05-29-2009, 19:01
Никой не се заяжда .. Просто на 13 години не вярвам , че някой е готов за секс .. :) Все още много неща не са осъзнати и едно дете не знае какви последсвия може да има .. Всеки сам решава кога , къде , с кой , но не там е проблема .. Защото , ако стане беля ти примерно на 13 си и какво мислиш да правиш .. Или пък представи си , че твоята дъщеря на 13 ти каже "Мамо , бременна съм " ;) .. Схвана ли ?

Punisherrr
05-29-2009, 19:02
и пак ще се повторя, не мисля че трябва да се бъркат в животите на хората
п.п. не искам да се карам с никой обаче...

И в живота на убийците,на алкохолиците,на крадците...и в техните животи не трябва да се бъркаме нали? :D
Просто разберете,че всичко тва е ТРЕВОЖНО! И засяга всички !!!
Защото след време тия животи ще създадът едни други нови животи и като няма кой да им каже кое е правилно кво праим?...
Да не мислите,че е само за единия секс?! Става дума за възпитание изобщо. За начин на възприемане на тия неща. А у много тийнове той е тотално погрешен!

Айде стига се е обсъждало бе братче... :x
Който ще да се възмущава,който не - не!

Lacroix
05-29-2009, 19:04
не аз не мога повече да се занимавам, не е лесно да те нападат 10 човека и да се защитаваш . Изкарахте ме луда, защото мисля че 13-14 годишните които правят секс са хора, макар и не от най-умните, и имат право да не бъдат обсъждани постоянно, добре хубаво луда да съм..... се ми 1

Extremescream
05-29-2009, 19:11
Не казваме,че не са хора.Но са още ДЕЦА.А и цялото ти твърдение беше 'не се бъркайте в живота на хората'.Ние не се бъркаме,а изказваме мнение.Те имат правото да се таковат,а ние-да обсъдим дали според нас е правилно или не.Кой знае,може и няколко деца на 11-12 да видят тези теми и да се замислят.Тогава ще се чувствам доволна.

Lacroix
05-29-2009, 19:16
хубаво не ме интересува вече. Няма да разберете мяота гледна точка и ми е се 1 . Просто целта ми не беше да се карам а точно това стана. Извинявам ви се ако съм ви засегнала, наистина на съм искала. И тъй като виждам че просто няма да стигнем до един извод, нека просто да кажем че е тъпо да се ебееш под 14 ако незнаеш нищо ( за това съм си съгласна) и да оставим другото, става ли ?

monincetyyy
05-29-2009, 19:23
Може би с това свое мнение току що малко порасна :) Аз също съм ЗА да спрем спора ;) Айде вече за последно - Със здраве :P

bloodyF
05-29-2009, 20:34
боли ме..кой на колко иска да се ебе.. :-D

Rofl4e
05-29-2009, 21:18
ами смешни са ми .. защото всяка 2 тема им е може ли да съм бременна нз как да кажа на наще и още 100 такива

erotix
05-29-2009, 21:27
комплексиран бастун.. я си лягай и не се обеснявай!

sexita
05-29-2009, 21:34
Ама...как какво.
13 годишни...значи 6-ти клас...
Е аз в 6-ти клас с Барбита си играех.
Дори физиологически не са се развили... да не говорим за психическо съзряване или сексуална култура....
Недопустимо е...те никога на тази възраст няма да разберат предназначението на секса и удоволствието да го правиш с любов. Да не говорим за болките които се предполага, че ще изпитат при първия си акт на тази малолетна възраст.
Противозаконно е.

zero
05-30-2009, 03:57
За кво я пускаш тая тема? сигурно си на 13 и те интересува за кфо се възмущаваме?? или бъркам...?
пффф и кво значение има на колко съм ? вас кво ви бърка тая работа, да не сте им майки или кво ? Щото всички за много се имате обаче.... да има такива момичета които са малоумни и го правят е така има и такива които наистина се обичат, обаче тва си е тяхна работа . И некви дет ни ги знаят, ни ги познават, да им казват че са к**ви и нз си кво .... е тъпо | - ((
Курви стееееееееееееееее !
В това спор - НЯМА !
Неможе ти да си на 13 и да ми пишеш, че си бременна
това е ебаси случката :shock:
Кат неможете да се пазите няма да се ебете бе :@
Всяка втора тема тук е от сорта "Свърши в мен/Ще забременея ли ?"
Разбра ли какво ми пука ?
Незнаете още дали ви сърби или ви се пикае, но
плямпате и избивате комплекси !
Айде чупи се, че дразниш :x

Nikneg
05-30-2009, 08:54
КОЙТО ПИШЕ ТАКИВА ТЕМИ ОТ СОРТА "НА 14 САМ И МН МИ СЕ ПРАВИ СЕКС............" :x :x
РАЗБИРАСЕ ,ЧЕ ЩЕ РЕАГИРАТ ПО-НАЧИН ,КОИТО НАМА ДА СЕ ХАРЕСА ОТ АВТОРА!!!!!
А ДОБРЕ ЗАЩО ТИ И ДР. КАТО ТЕБ НИ ПИТАШ ТОЧНО НАС.. ПИТАИ МАЙКА ТИ И БАЩА ТИ????!!!!!
:x :x :x :x

АКО ИСКАТЕ ГО ПРАВЕТЕ И НА 11 (НЕ Е ЗАБРАНЕНО И НИЩО НЯМА ДА ВИ СТАНЕ) :smt103 , НО ТОВА ми се струва неетично, неморално и т.н. но най-вече ми се струва безотговорно. :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Lacroix
05-30-2009, 09:26
и исках да приключа, обаче май няма да стане :D
аз не питам защо и какви са, да тъпи са, обаче вие кои сте да ги поучавате, както всяка втора тема ' забременях на 14' или 'ебах се лол на 14 съм' така другата част са ' възмутена съм ', 'възмутен съм', '13-14 за кво се ебете ' и тнг
п.п. не си изливайте гнева в/у мене :D аз ви говоря като човек ; )) дайте по-спокойно

bitterbloom
05-30-2009, 09:36
и исках да приключа, обаче май няма да стане :D
аз не питам защо и какви са, да тъпи са, обаче вие кои сте да ги поучавате, както всяка втора тема ' забременях на 14' или 'ебах се лол на 14 съм' така другата част са ' възмутена съм ', 'възмутен съм', '13-14 за кво се ебете ' и тнг
п.п. не си изливайте гнева в/у мене :D аз ви говоря като човек ; )) дайте по-спокойно

Понеже една от споменатите теми беше моя и може бе тя така те разгневи, да си кажа двете приказки.
Аз не мога да казвам на никого какво да прави...но много исках да разбера причините, понеже ме втриса това, че за някои хора е въпрос на престиж и е като спорт някакъв. Исках да чуя, че има хора дето го правят за кеф и защото поне си мислят че знаят какво искат. Видях-доволна съм, има и такива.
А за тези дето не знаят да се пазят от бременност е друга тема. Ако не си се образовал за това, нямаш право да правиш секс. Или си мислиш че един аборт на 14 е безвреден? Или когато и да е?

Lacroix
05-30-2009, 09:42
аз не ги защитавам, тъпи са ми .... обаче просто нищо не правите с тези теми... те си остават тъпо ... просто ... няма значение

ANTIHUMAN
05-30-2009, 10:17
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....

+ 1 След 93 са боклуци! Има отделни личности които не са, но като цяло са боклуци. Ако не се хванем ние да оправим държавата, гледайте комедия! :lol: Не е смешно, ама са си пълни отрепки! :-x

Hilary_
05-30-2009, 12:18
Изобщо не ме бърка... да се е*ат когато искат просто да не претендират с това, че са много важни и да се имат за нещо повече... :-x

plmn
05-30-2009, 12:18
Какво толкова Ви бърка за какво си говорят и какво правят 13-14 годишни момичета в леглото ?

13-14 годишни момчета и момичета, освен да си спят в леглото вечер, друго не виждам какво трябва да правят.
ква любов на 13? какви чувства? ти не си наясно със себе си, какво очакваш отсреща? какво ще дадеш?
секс на 13? трагикомично.

heroine
05-30-2009, 15:25
айде келеши сме :lol:
кат ми се е*е ше се е*а , вие да не мислите, че ще повлиаете на нечие мнение с остроумните си коментарчета 8-)

deer1dance
05-30-2009, 15:43
Ами, да. Може и да се обичат. Според мен обаче, по - големите се възмущават (ако т'ва, че съм на 15 ме прави по - голяма, окей, вклювам се в това число) от това, че го правят безразсъдно. От гъзария. И така нататък. И е нормално да се възмущават, един разумен човек не би го направил "просто защото другите го правят". Иначе аз не мога да кажа нищо по въпроса. Ако се обичат, сексуално образовани са и са сигурни, че го искат, защо не?!

+1

eXpl0d3
05-30-2009, 16:03
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....

+ 1 След 93 са боклуци! Има отделни личности които не са, но като цяло са боклуци. Ако не се хванем ние да оправим държавата, гледайте комедия! :lol: Не е смешно, ама са си пълни отрепки! :-x

боклуци сте вие.

Lacroix
05-30-2009, 16:18
Чакай малко,аз говоря защо АЗ се възмущавам.И не одобрявам тези снимки,мисля че са глупави.Но имам точно една регистрация в такъв сайт,и то беше за ебавка.Лошото е,че след 93 всички стават драстично тъпи....Факт....

+ 1 След 93 са боклуци! Има отделни личности които не са, но като цяло са боклуци. Ако не се хванем ние да оправим държавата, гледайте комедия! :lol: Не е смешно, ама са си пълни отрепки! :-x

боклуци сте вие.
+ 1

Punisherrr
05-30-2009, 16:22
Какво толкова Ви бърка за какво си говорят и какво правят 13-14 годишни момичета в леглото ?

Ще си права секс на колкото искаааааааам!

На пук на всички лоши батковци и каки,които ти се карат,нали? 8-)
те това е секса... 8)

ЩЕ СИ ГО ПРАВЯ НА КОЛКОТО ИСКААААААААААААААМ!!! вика :lol: хахаха.

Punisherrr
05-30-2009, 16:38
Какво толкова Ви бърка за какво си говорят и какво правят 13-14 годишни момичета в леглото ?

Ще си права секс на колкото искаааааааам!

На пук на всички лоши батковци и каки,които ти се карат,нали? 8-)
те това е секса... 8)

ЩЕ СИ ГО ПРАВЯ НА КОЛКОТО ИСКААААААААААААААМ!!! вика :lol: хахаха.

Еми така си е.Тяхна работа си е на колко ще го правят.Лошите батковци и каки които им се карат са задръстени,повечето са девствени и завиждат, а други просто търсят на кого да си излеят злобата.Засрамете се лоши батковци и каки ;)

Ако успееш да оставиш заучените си и необосновани твърдения по въпроса не можеш ли поне за миг да се замислиш,че може пък да има ПРОБЛЕМ! И той да не е как аз съм девствена,как избивам комплекси,как съм задръстена,асоциална и квото там искаш още :lol: ...
Поне МЪЪЪЪНИЧКО не ти ли хрумва,че има и нещо нередно в цялата работа???? АМА НАИСТИНА ЛИ ИЗОООООООООООООБЩО НЕ РАБОТИ ГЛАВНИЯ ИЛИ СЕ ПРАВИТЕ??? :?
Просто се помъчи.... :smt017

Punisherrr
05-30-2009, 16:42
ти в тоя форум освен да се подиграваш с някой и зА спам за др влизаш ли :?

да ;)

А ти освен,за да ни уведомиш,че си се почнала от 13 годишна за друго влизаш ли?

Vichko0o
05-30-2009, 16:47
Какво толкова Ви бърка за какво си говорят и какво правят 13-14 годишни момичета в леглото ?

Ще си права секс на колкото искаааааааам!

На пук на всички лоши батковци и каки,които ти се карат,нали? 8-)
те това е секса... 8)

ЩЕ СИ ГО ПРАВЯ НА КОЛКОТО ИСКААААААААААААААМ!!! вика :lol: хахаха.

Еми така си е.Тяхна работа си е на колко ще го правят.Лошите батковци и каки които им се карат са задръстени,повечето са девствени и завиждат, а други просто търсят на кого да си излеят злобата.Засрамете се лоши батковци и каки ;)
Тоз пък я заминавай си гръмни 1 газирана вода в главата....
Всеки проклет ден има по 2348576235 теми от сорта на "бременна ли съм" "КЪДЕ ДА ГО ПЪХНА ПОДЯВОЛИТЕ ?" "съвети за 1-ви път" и още куп такива МАЛОУМНИ теми. Та те 95% от 12-13-14 годишните 4 буквеното име си го пишат с 5 грешки, секс тръгнали да ми правят. Не знам от къде потръгна тая "гъзария" от това, че правиш секс, ама най-вероятно е от безхаберни, безотговорни, малоумни родители, които не само, че не могат но и не знаят как да си възпитават паплача, който създават. Лечер млъкни по-добре, защото и ти си поредното лапенце дето мисли, че ще промени света. Предпочитам да съм девствен от колкото да правят секс "защото останалите го правят", да нямам идея как се прави и после да пиша кретенски теми дали приятелката ми е бременна или тя да пише темите. Къде е етиката в тоя секс ? Къде са чувствата ? Къде е моралната отговорност ? КЪДЕ Е РАЗУМА В ТОЯ СВЯТ БЕ ??? Чувства на 12-13 години ? ЛОЛ !!!! Та вие дечорлига 90% не правите разлика между харесвам/обичам/привързан(а).... За чувства ще ми говорят.
Да твърдо съм ЗА, че след 93 набор надолу НЕСТРУВАТ !!!! Има изключително малко хора на 13-15 години, които разсъждават с главата си, но те се броят на пръстите ми .... Останалата челяд е БОЖЕ ОПАЗИ !!!!
Ето едно инфо за това колко заблудени хора има - има тема "ОБЩА СЕКСУАЛНА КУЛТУРА" където мачока се е постарал да напише тва онова. Вместо лапетията да седне да прочете темичката и да разбере какъв и е проблема тя решава да я пропусне. Защо да не я пропусне ? Тва си е нейн/негов проблем на всеки проблемите са уникални, никой друг не ги е имал никога през живота си и трябва да се бълва форума с едни и същи едни и същи теми. Напълно подкрепям Пунишеррр монинцету и там които бяха другите.
Не само, че не са образовани но и нямат НАМЕРЕНИЕТО да го направят....

Bellatrix
05-30-2009, 16:49
Ама темата нямаше за цел да каже: "О, аз съм тъпа и се кефя на кифлите, които се еб*т на 13!"? :shock: Момичето имаше в предвид, че:

1. Техен си е животът, техни са си проблемите, те си решават. Вие кои те да им казвате нещо? Те си провалят живота, нали? Не провалят вашия. Е ся се почва с: "Ама ние не ги понасяме, трябва да им налеем мозък." Еми имат си родители за тая цел. Не е ваша работа.

2. Колко теми се пуснаха по въпроса за малолетните к*рви? А колко от тях ви послушаха, научиха се и спряха да се еб*т на 13-14? Явно от тези теми смисъл няма. Само си чешете езиците. Не помагате с нищо.

Вие си имайте мнение, но престанете нон стоп да обяснявате на еди кой си колко е тъп, колко е повърхностен без да сте го виждали. Вече дори при нормален въпрос (в стил "Кои презервативи да ползваме" и тн) почвате да се надвиквате:"О, ти си под 16 (заветната възраст) начи си тъпа к*рва."

Bellatrix
05-30-2009, 16:52
И да добавя: Просто, когато станете майки и татковци си възпитайте по-добре децата, за да не вършат тъпотии.
С това вече можете да постигнете нещо. С приказки няма да стане.

Vichko0o
05-30-2009, 17:13
Ама темата нямаше за цел да каже: "О, аз съм тъпа и се кефя на кифлите, които се еб*т на 13!"? :shock: Момичето имаше в предвид, че:

1. Техен си е животът, техни са си проблемите, те си решават. Вие кои те да им казвате нещо? Те си провалят живота, нали? Не провалят вашия. Е ся се почва с: "Ама ние не ги понасяме, трябва да им налеем мозък." Еми имат си родители за тая цел. Не е ваша работа.

2. Колко теми се пуснаха по въпроса за малолетните к*рви? А колко от тях ви послушаха, научиха се и спряха да се еб*т на 13-14? Явно от тези теми смисъл няма. Само си чешете езиците. Не помагате с нищо.

Вие си имайте мнение, но престанете нон стоп да обяснявате на еди кой си колко е тъп, колко е повърхностен без да сте го виждали. Вече дори при нормален въпрос (в стил "Кои презервативи да ползваме" и тн) почвате да се надвиквате:"О, ти си под 16 (заветната възраст) начи си тъпа к*рва."
Точно, че когато станеме майки и татковци сегашната младеж която е толкова невъпитана и необразована техните деца ще контактуват с нашите т.е. възпитанието на дете ще стане МНОГО по трудно. Ми като не искат да им се мешаме в живота защо пускат темите ? Тва е свободен форум ние си изказваме мнението ! В такув случай ти защо се мешаш тука ? Защо се бъркаш в нещо което не те засяга ? И не това, че сме консервативни и старомодни не ни прави тъпи и т.н. А това, че те не знаят пика ли им се е*е ли им се ги прави доста тъпи !
Ако не сте забелязали ние сме единствените създания на тоя свят, които правят най-големите глупости. Всяко животно почва да прави секс на точно определена възраст, но те правят секс за поколение - а ние за гъзария. Ние сме точно отпадъка на природата. Трябвало е да сме "прграмирани" след 16-18 годишна възраст телата ни да почват като цяло да могат да правят секс, а не някво момченце на 10 годинки и вече блъска чикии в тях като за световно .... Добре в кое виждаш нормално преди няколко дни във вестника прочетох "11 годишно лапе направи аборт". Ок разбирам прави ви се секс, ама поне да знаехте КАК!!!! Как това 11 годишно лапе (ако аборта не съществуваше/няма пари да го направи или нещо друго) щеше да си отгледа детето ? Как ще го издържа, как ще учи, един ден да работи, обясни ми КАК ?

Lacroix
05-30-2009, 17:29
офф то па нали от 93 надолу са най-умните ... кво всички пък ся запознахте да обсъждате и години Само задръстенияци са от93 надолу така че просто млъкнете

plmn
05-30-2009, 17:35
офф то па нали от 93 надолу са най-умните ... кво всички пък ся запознахте да обсъждате и години Само задръстенияци са от93 надолу така че просто млъкнете

за кво пусна тема като искаш тишина уе 8-)

dipsiii
05-30-2009, 18:00
аз съм на 14 и на мен лично ми звучи смешно да го направиш на 13 или 14 :-D :-D ама все пак който когато иска :) а колкото до поколенията вярно е че всяко едно поколение става все по перверзно :D

Bellatrix
05-30-2009, 19:37
Ама темата нямаше за цел да каже: "О, аз съм тъпа и се кефя на кифлите, които се еб*т на 13!"? :shock: Момичето имаше в предвид, че:

1. Техен си е животът, техни са си проблемите, те си решават. Вие кои те да им казвате нещо? Те си провалят живота, нали? Не провалят вашия. Е ся се почва с: "Ама ние не ги понасяме, трябва да им налеем мозък." Еми имат си родители за тая цел. Не е ваша работа.

2. Колко теми се пуснаха по въпроса за малолетните к*рви? А колко от тях ви послушаха, научиха се и спряха да се еб*т на 13-14? Явно от тези теми смисъл няма. Само си чешете езиците. Не помагате с нищо.

Вие си имайте мнение, но престанете нон стоп да обяснявате на еди кой си колко е тъп, колко е повърхностен без да сте го виждали. Вече дори при нормален въпрос (в стил "Кои презервативи да ползваме" и тн) почвате да се надвиквате:"О, ти си под 16 (заветната възраст) начи си тъпа к*рва."
Точно, че когато станеме майки и татковци сегашната младеж която е толкова невъпитана и необразована техните деца ще контактуват с нашите т.е. възпитанието на дете ще стане МНОГО по трудно. Ми като не искат да им се мешаме в живота защо пускат темите ? Тва е свободен форум ние си изказваме мнението ! В такув случай ти защо се мешаш тука ? Защо се бъркаш в нещо което не те засяга ? И не това, че сме консервативни и старомодни не ни прави тъпи и т.н. А това, че те не знаят пика ли им се е*е ли им се ги прави доста тъпи !
Ако не сте забелязали ние сме единствените създания на тоя свят, които правят най-големите глупости. Всяко животно почва да прави секс на точно определена възраст, но те правят секс за поколение - а ние за гъзария. Ние сме точно отпадъка на природата. Трябвало е да сме "прграмирани" след 16-18 годишна възраст телата ни да почват като цяло да могат да правят секс, а не някво момченце на 10 годинки и вече блъска чикии в тях като за световно .... Добре в кое виждаш нормално преди няколко дни във вестника прочетох "11 годишно лапе направи аборт". Ок разбирам прави ви се секс, ама поне да знаехте КАК!!!! Как това 11 годишно лапе (ако аборта не съществуваше/няма пари да го направи или нещо друго) щеше да си отгледа детето ? Как ще го издържа, как ще учи, един ден да работи, обясни ми КАК ?
Моля моля, не ме причислявай към 11-годишни пикли. И не казвам, че е нормално. Нито, че го поощрявам. Казвам, че всеки си носи глава на раменете и си решава за себе си. Те са тъпи и ще страдат ТЕ. Не ти, не аз, не някой с ум в главата. Тъй че, не виждам за какво се хабите нон стоп да ги псувате.
Аз вече не мисля, че така се помага с нещо. Може би, ако имаше начин да ги образоваме, щеше да е по-добре. Да се научат да използват предпазни средства, да знаят как се забременява...
Все тая. Нито темите променят нещо, нито коментарите в тях. На тях им се ебе и са твърде глупави да мастурбират или нещо здравословно от този десен: искат секс.
Идеята е не да ги псуваш и да им викаш колко са зле (знам, че е така, но това не помага.) Идеята е да ги научим как да се предпазват.

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:39
абе ако ви е чак такъв проблем, пръснете си главата с двуцевка, помага много

Bellatrix
05-30-2009, 19:41
По въпроса за аборта и как една 13-годишна пикла ще гледа дете: няма тя да го гледа. Родителите и ще го гледат. Веднъж дойде ли им до главата, ще им дойде и акъла в нея. Според мен никоя тъпа 11-годишна кифла няма да го задържи.Ще правят аборти, ще си прецакват организмите и в крайна сметка пак ще страдат и ще поумнеят малко.
И подчертавам, страдат си те. Не ние.

monincetyyy
05-30-2009, 19:49
По въпроса за аборта и как една 13-годишна пикла ще гледа дете: няма тя да го гледа. Родителите и ще го гледат. Веднъж дойде ли им до главата, ще им дойде и акъла в нея. Според мен никоя тъпа 11-годишна кифла няма да го задържи.Ще правят аборти, ще си прецакват организмите и в крайна сметка пак ще страдат и ще поумнеят малко.
И подчертавам, страдат си те. Не ние.
Еййй :D за тфа света е на тоя хал - защото всеки гледа само себе си. И да ти кажа ако почетеш малко ще видиш че никой не псуваме. Нз за кой път пак казвам - ТОВА Е ФОРУМ! ТУК ХОРАТА ИЗРАЗЯВАТ СОБСТВЕНОТО СИ МНЕНИЕ БЕЗ ДА ИМА КОЙ ДА ИМ КАЗВА ДАЛИ ДА ГО ПРАВЯТ ИЛИ НЕ! дали съм решила да укорявам някой, да го съдя или просто да си кажа мнението - то си е моя работа. :) А и за тфа за аборта.. ми нужно кли е според теб да се стига до там за да се осъзнаят момичетата и момчетата на тая възраст? нужно ли е да причиняеат сичко тфа на родителите си които явно ще трябва да са родители на още едно дете? Аз не мисля така.. Лично според мен колкото повече се говори за това толкова по добре за тях... Никой не ангажирам с мнението си :) 8)

fall_out_girl
05-30-2009, 19:50
Всеки сам решава какво да прави с живота си...

Vichko0o
05-30-2009, 20:04
По въпроса за аборта и как една 13-годишна пикла ще гледа дете: няма тя да го гледа. Родителите и ще го гледат. Веднъж дойде ли им до главата, ще им дойде и акъла в нея. Според мен никоя тъпа 11-годишна кифла няма да го задържи.Ще правят аборти, ще си прецакват организмите и в крайна сметка пак ще страдат и ще поумнеят малко.
И подчертавам, страдат си те. Не ние.
Еййй :D за тфа света е на тоя хал - защото всеки гледа само себе си. И да ти кажа ако почетеш малко ще видиш че никой не псуваме. Нз за кой път пак казвам - ТОВА Е ФОРУМ! ТУК ХОРАТА ИЗРАЗЯВАТ СОБСТВЕНОТО СИ МНЕНИЕ БЕЗ ДА ИМА КОЙ ДА ИМ КАЗВА ДАЛИ ДА ГО ПРАВЯТ ИЛИ НЕ! дали съм решила да укорявам някой, да го съдя или просто да си кажа мнението - то си е моя работа. :) А и за тфа за аборта.. ми нужно кли е според теб да се стига до там за да се осъзнаят момичетата и момчетата на тая възраст? нужно ли е да причиняеат сичко тфа на родителите си които явно ще трябва да са родители на още едно дете? Аз не мисля така.. Лично според мен колкото повече се говори за това толкова по добре за тях... Никой не ангажирам с мнението си :) 8)
Ест, че всеки гледа себе си нали така е по изгодно.....
И аз това казвах, че просто с иизразяваме мнението. Беллатрикс не се опитвам да те нападам или нещо просто в тоя форум има такива теми, че вече се чудя да плача ли да се смея ли.... Те ще страдат МОЖЕ БИ, щото некоя проебала се мацка дето хваща окото ще си я хване некой богат дебел чичка и тя ще си живее живота, а ние ще си скъсваме гъза от учене и работа за да изкараме месеца, така че не знам точно кой е страдащия но все пак да след 3-4-5 забременявания като прави аборти/пие ескапеле като остане бездетна ще е гадно. Отнема около 15 минути да се образоваш за това как се забременява/как се слага презерватив/къде и кога трябва да го пъхнеш, но младежта е твърде заета за тези 15 минути от живота им ....(тъй като има доста БУКВАЛНО разбиращи хора ще кажа, че 15-те минути бяха просто ИЗРАЗ)...

skuck
05-30-2009, 20:05
Авторке, за какво говориш подяволите? :o
Така... тука от 7 страници ми направи впечатление, че никой не ти е обяснил следното: Сигурен съм, че никой от този форум не е спрял някое дете (13-14г.) както си е ходил по улицата и е почнал да го поучава!Тези гореспоменати пикли пускат темите си САМИ и то не за да търсят помощ, а по скоро да се покажат, че и те са го направили!
До ся питай кой сме ние че да ги упрекваме? Ти пък коя си, че да ни казваш кво да правим и кво да не правим....
Извинявай ама не го разбирам, тва твоето възмущение!Те САМИ пускат темите си като не искат да бъдат упреквани да не го правят и точка, проблема е решен!

п.п. В твоя чест, на следващта тема с заглавие от сорта "Лепна ми СПИН", "бременна съм" и т.н. поста който ще напиша аз ще бъде окуражителен ... ("Даааа бравоо!Следващия път Паааак, нищо ти няма, не ги слушай, така вече си голяма... еее малко те боли дупето, щото х*я му беше малко по голям от нормалното... ама нищо, нали ти купии чантичка!"

monincetyyy
05-30-2009, 20:07
Авторке, за какво говориш подяволите? :o
Така... тука от 7 страници ми направи впечатление, че никой не ти е обяснил следното: Сигурен съм, че никой от този форум не е спрял някое дете (13-14г.) както си е ходил по улицата и е почнал да го поучава!Тези гореспоменати пикли пускат темите си САМИ и то не за да търсят помощ, а по скоро да се покажат, че и те са го направили!
До ся питай кой сме ние че да ги упрекваме? Ти пък коя си, че да ни казваш кво да правим и кво да не правим....
Извинявай ама не го разбирам, тва твоето възмущение!Те САМИ пускат темите си като не искат да бъдат упреквани да не го правят и точка, проблема е решен!

п.п. В твоя чест, на следващта тема с заглавие от сорта "Лепна ми СПИН", "бременна съм" и т.н. поста който ще напиша аз ще бъде окуражителен ... ("Даааа бравоо!Следващия път Паааак, нищо ти няма, не ги слушай, така вече си голяма... еее малко те боли дупето, щото х*я му беше малко по голям от нормалното... ама нищо, нали ти пуки чантичка!"
Евала! :)

Bellatrix
05-30-2009, 20:51
По въпроса за аборта и как една 13-годишна пикла ще гледа дете: няма тя да го гледа. Родителите и ще го гледат. Веднъж дойде ли им до главата, ще им дойде и акъла в нея. Според мен никоя тъпа 11-годишна кифла няма да го задържи.Ще правят аборти, ще си прецакват организмите и в крайна сметка пак ще страдат и ще поумнеят малко.
И подчертавам, страдат си те. Не ние.
Еййй :D за тфа света е на тоя хал - защото всеки гледа само себе си. И да ти кажа ако почетеш малко ще видиш че никой не псуваме. Нз за кой път пак казвам - ТОВА Е ФОРУМ! ТУК ХОРАТА ИЗРАЗЯВАТ СОБСТВЕНОТО СИ МНЕНИЕ БЕЗ ДА ИМА КОЙ ДА ИМ КАЗВА ДАЛИ ДА ГО ПРАВЯТ ИЛИ НЕ! дали съм решила да укорявам някой, да го съдя или просто да си кажа мнението - то си е моя работа. :) А и за тфа за аборта.. ми нужно кли е според теб да се стига до там за да се осъзнаят момичетата и момчетата на тая възраст? нужно ли е да причиняеат сичко тфа на родителите си които явно ще трябва да са родители на още едно дете? Аз не мисля така.. Лично според мен колкото повече се говори за това толкова по добре за тях... Никой не ангажирам с мнението си :) 8)
Дали? Никой от тях не се е повлиял досега от тези теми, а те далеч не са 1 или 2. Не мисля, че вече има смисъл. Както казах по-рано: по-добре ги образовайте, научете ги как да се предпазват от бременност, да знаят как изобщо се забременява, а не да им обяснявате кое е редно и кое не е. Те го знаят. Просто не искат да го приемат.

Extremescream
05-30-2009, 20:54
Ми те знаят и че трябжа да се образоват и да внимават,ама не го правят...Щом мислят,че е 'готино' да се чукат на по 14 години,номера е по-големите да не го мислят за 'готино'.Така 14 годишните няма да искат да го правят,понеже няма да се докажат пред никого.

Bellatrix
05-30-2009, 20:54
Vichko0o, разбира се, аз съм напълно ЗА, че е крайно време да се образоват. И това ми е главната идея: да се образоват за сексуалните въпроси. Колкото и да им се казва: "Не, не ти е дошло времето, рано ти е. Тъпа ли си да се еб*ш!?" те ще продължават.
Аз затова вече спрях с упреците. Безсмислено е. Гледам вече просто да давам съвети как да се пазят.

Bellatrix
05-30-2009, 20:58
Ми те знаят и че трябжа да се образоват и да внимават,ама не го правят...Щом мислят,че е 'готино' да се чукат на по 14 години,номера е по-големите да не го мислят за 'готино'.Така 14 годишните няма да искат да го правят,понеже няма да се докажат пред никого.
Абсолютно съм съгласна. Но явно границата се е изместила, докато не сме гледали :) И дали ще е на 14... като ползва кондом нещата ще са по-други. Аз си загубих дествеността на 16 с момчето, с което още сме заедно. Не съжелявам изобщо. И не се имам за много по-голяма. 2 години разлика... Когато в крайна сметка знаят как да се пазят от болести и бременност защо да ми пречат? Когато не знаят вече си е срам и позор.

Muccia
05-31-2009, 06:05
Ами и аз това се питах дълго време.За нас(16-17) не е нормално да има момичета(главно) и момчета на по 13-14 да правят секс..но нека се замислим за времето преди нас.По времето на майка ми например е било нормално да правиш секс СЛЕД 18годишна възраст...те какво биха казали за нашето поколение??Че сме курви да правим секс на по 16.Поколенията се следват,но не си приличат!!Не можем да очакваме и от по малките да приличат на нас при положение че ние не приличаме на родителите си.Всеки ден нови теми като "Искам да правя анален секс,ама ще се насера ли?" "Забременява ли се от свирка?" и "Да му пусна ли,вече мина цял месец откакто навърших 13?"Това е живота....Не можем да им казваме че е не/нормално да се прави секс на ** си възраст.Всеки може да прави секс когато се почувства готов,не според нормите на хората.Пък и в крайна сметка да не да даваме отчет на някого кога правиш секс и с кого и къде и т.н. Това нещо се анрича личен живот,не се разправя наляво-надясно!

Extremescream
05-31-2009, 09:23
Да,за родителите ни наистина е странно.Обаче отново опира до въпроса за годините.Хубаво,на майка ми не и харесва,че съм правила секс на 16.Наитина,по тяхно време е било нормално след 18.Обаче разликата с майка ми е 31 години-нормално е да мисли така.Все пак 30 годинин са си голяма разлика.Обаче как да не мисля,че е тъпо на 14 да се таковат,като разликата с тях ми е 2 години?Извинявай,ама поколенията затъпяват и деградират с всяка изминала година.Не е нормално за 2 години така да се промени ценностната система не на 1-2 души,а на цяло общество...

amfetamink1a
05-31-2009, 14:13
Еми не,че нещо , но все пак да го направиш на 13 то не е много разумно...а и май истинска любов на 13 няма МАЙ де...нз ... но лично за мен не е нормално на по 12-13 да започнат да правят секс ;-)

magneziq
05-31-2009, 14:52
Кфо на 11... Не дай Боже да са и по малки... :(
Помня, че навремето един от бившите ми го направи на 9 годишна възраст (бях свидетел, но не го прави с мен де (да не си помислите, че и аз съм заминала на 8/9) По-гнусното беше, че го направи с момиченце на 7 години. Днес у нас дойде едно дете на 9 години и си припомних колко дребен е бил бившия ми по това време. Звучи отвратително извратено! Аз поне изчаках до една съвсем прилична възраст, а това да го правиш на 12/13 нз как да го нарека-чиста педофилия...

Violenza
05-31-2009, 16:33
И все пак никой не споменава за 17-18 годишните, които се снимат голи, чукат се с всеки срещнат, духат, на когото пожелае, нямат особено богата секскуална култура... тях защо не се опитвате да поучавате?
За всички тия неща, които споменах, аз не виждам разлика дали ще е на 14 или на 17.

Punisherrr
05-31-2009, 16:46
И все пак никой не споменава за 17-18 годишните, които се снимат голи, чукат се с всеки срещнат, духат, на когото пожелае, нямат особено богата секскуална култура... тях защо не се опитвате да поучавате?
За всички тия неща, които споменах, аз не виждам разлика дали ще е на 14 или на 17.

Аз също ;) И никой не е казвал обратното.
Просто темата е специално за по-малките.
Иначе не е трудно да се досетиш,че отношението(поне моето) към тия неща е същото ,както за малките,така и за по-големите. ;)

сега по-добре ли е? :-D

Vichko0o
05-31-2009, 19:08
И все пак никой не споменава за 17-18 годишните, които се снимат голи, чукат се с всеки срещнат, духат, на когото пожелае, нямат особено богата секскуална култура... тях защо не се опитвате да поучавате?
За всички тия неща, които споменах, аз не виждам разлика дали ще е на 14 или на 17.
Порпинцип ку*вите си се раждат такива ;) Но вече за 17-18 годишните те са си пълнолетни водят се "легални" вече да правят каквото знаят и на 30 като им виси клитора до коленете да не се чудят ..... Но това е възрастен човек разбираш ли някак си по нормално е. Аз лично много се дразня като видя някоя фльорца дето се е снимала по бельо и ми се пули на снимката с 723462345 вида грим тея "фиешън" очилата и прическа тип "мамо аз съм бе не ме бий" и кво като излезе от банята и катоя е види гаджето иии "ооомг ти па коя си бе?".... Но тези малките на по 11/12/13/14 години извинявай но това е ДЕТЕ подяволите ..... Ето тука от квартала имам една "мацка" мисля, че е на 10 може и на 11 да е и преди няколко дни я видях с тениска "i have the pussy i make the rules" ЪЪЪЪЪЪЪ какво подяволите ?????????????? Това всичкото се случва САМО и ЕДИНСТВЕНО заради родителите !!! Прекаленото разглезване до това води. Те са си виновни, че се поддават на всяко изкушение, но родителите просто не са това което трябва да са. Когато бях на 11-14 ми те не ме пускаха до по-късно от 8 вечерта навънка и то ЛЯТОТО, а сега по дискотеки си ходят по кръчмите и където си пожелаят, аз на 14 години съм си играл още на "колички" едва ли не, а те вече 2-ро дете чакат (на 20 съм). Ем така ще да е с всяка изминала година ще деградират все повече и повече докато един ден мозъка им не е способен дори и сърцето да контролира (образно казано). Положение е лошо но това е живота. Колкото и да им се смеем и т.н ако един ден не си образоваме и възпитаме децата както трябва и те ще станат такива даже и по лошо ....

mey_si
05-31-2009, 19:50
Ахх ..прочетой почти всички мнения и аз съм против това да се прави секс на 13 ... ! Първо има огромна разлика от 13 до 13 някой са добре запознати дори готови ,други и физически неразвити .. така ,че цял живот имаш какво още на 5 ли искаш да се почнат ...

pandaMASSACRE
05-31-2009, 21:11
Хаахахахаха
ти чуваш ли се?
готови на 13?
хахахаах
на някои от тях даже цикъла им не е дошъл още. :razz: :razz: :razz:
шегаджия

pandaMASSACRE
06-01-2009, 20:15
И все пак никой не споменава за 17-18 годишните, които се снимат голи, чукат се с всеки срещнат, духат, на когото пожелае, нямат особено богата секскуална култура... тях защо не се опитвате да поучавате?
За всички тия неща, които споменах, аз не виждам разлика дали ще е на 14 или на 17.
Порпинцип ку*вите си се раждат такива ;) Но вече за 17-18 годишните те са си пълнолетни водят се "легални" вече да правят каквото знаят и на 30 като им виси клитора до коленете да не се чудят ..... Но това е възрастен човек разбираш ли някак си по нормално е. Аз лично много се дразня като видя някоя фльорца дето се е снимала по бельо и ми се пули на снимката с 723462345 вида грим тея "фиешън" очилата и прическа тип "мамо аз съм бе не ме бий" и кво като излезе от банята и катоя е види гаджето иии "ооомг ти па коя си бе?".... Но тези малките на по 11/12/13/14 години извинявай но това е ДЕТЕ подяволите ..... Ето тука от квартала имам една "мацка" мисля, че е на 10 може и на 11 да е и преди няколко дни я видях с тениска "i have the pussy i make the rules" ЪЪЪЪЪЪЪ какво подяволите ?????????????? Това всичкото се случва САМО и ЕДИНСТВЕНО заради родителите !!! Прекаленото разглезване до това води. Те са си виновни, че се поддават на всяко изкушение, но родителите просто не са това което трябва да са. Когато бях на 11-14 ми те не ме пускаха до по-късно от 8 вечерта навънка и то ЛЯТОТО, а сега по дискотеки си ходят по кръчмите и където си пожелаят, аз на 14 години съм си играл още на "колички" едва ли не, а те вече 2-ро дете чакат (на 20 съм). Ем така ще да е с всяка изминала година ще деградират все повече и повече докато един ден мозъка им не е способен дори и сърцето да контролира (образно казано). Положение е лошо но това е живота. Колкото и да им се смеем и т.н ако един ден не си образоваме и възпитаме децата както трябва и те ще станат такива даже и по лошо ....

Това че си издухан благодарение на родителите ти не е проблем на никой.На 14 за първи път ми правиха свирка (още бях девствен де) и редовно си излизах по дискотеки и кръчми,както и редовно се срещах с момиченца,с колички не съм си играл от 7-8 годишен.И ти за пример ли се имаш като си седял до 8 навънка и си играл с колички? Уоуу много готино!!! Не е лошо да си разпуснат в днешно време защото ако не си рискуваш да се задръстиш яко и да се превърнеш в пълен смотаняк (като тебе).Добре е още от малък да си изградиш добър социален контакт с хората (не да се сдухваш вкъщи с количките).
Сега си на 20 и работата пак е същата.Сигурно още си играеш с колички,милия.На 20 години вместо да дремеш по цял ден в един тиин форум и да се пробваш да наливаш акъл на уж провалените момиченца земи се фани да бачкаш някъде и изкарай някой лев бе шопар!




ние говорим за момичетата.според мен за момчетата е по-нормално да си загубят девствеността по-малки....все пак те няма какво наистина да губят.
Докато за момичетата този момент УЖ трябва да е по-специален.
Трябва да си огромна комплексарка да правиш секс на 13 защото всичките твои приятелки "вече са го правили".А най-страшното е, че пикли на по 13-14 ходят да е ебат с момчета над 20 и разправят "ама той много ме обича".хаахах.Да, много ще те обича като му родиш бебе поради своята бедна сексуална култура.

teenems
06-01-2009, 20:36
сигурно се чудиш ,че се възмущаваме ! пука ,че ни дреме кви провали ще станете ,просто се чудим на кухите ви глави доте седят само ей така за красота.живота си е ваш ,правете квото искате никой не ви спира . аз съм на 14 и не мога да си представя сега да правя секс :shock:

Vichko0o
06-01-2009, 22:00
И все пак никой не споменава за 17-18 годишните, които се снимат голи, чукат се с всеки срещнат, духат, на когото пожелае, нямат особено богата секскуална култура... тях защо не се опитвате да поучавате?
За всички тия неща, които споменах, аз не виждам разлика дали ще е на 14 или на 17.
Порпинцип ку*вите си се раждат такива ;) Но вече за 17-18 годишните те са си пълнолетни водят се "легални" вече да правят каквото знаят и на 30 като им виси клитора до коленете да не се чудят ..... Но това е възрастен човек разбираш ли някак си по нормално е. Аз лично много се дразня като видя някоя фльорца дето се е снимала по бельо и ми се пули на снимката с 723462345 вида грим тея "фиешън" очилата и прическа тип "мамо аз съм бе не ме бий" и кво като излезе от банята и катоя е види гаджето иии "ооомг ти па коя си бе?".... Но тези малките на по 11/12/13/14 години извинявай но това е ДЕТЕ подяволите ..... Ето тука от квартала имам една "мацка" мисля, че е на 10 може и на 11 да е и преди няколко дни я видях с тениска "i have the pussy i make the rules" ЪЪЪЪЪЪЪ какво подяволите ?????????????? Това всичкото се случва САМО и ЕДИНСТВЕНО заради родителите !!! Прекаленото разглезване до това води. Те са си виновни, че се поддават на всяко изкушение, но родителите просто не са това което трябва да са. Когато бях на 11-14 ми те не ме пускаха до по-късно от 8 вечерта навънка и то ЛЯТОТО, а сега по дискотеки си ходят по кръчмите и където си пожелаят, аз на 14 години съм си играл още на "колички" едва ли не, а те вече 2-ро дете чакат (на 20 съм). Ем така ще да е с всяка изминала година ще деградират все повече и повече докато един ден мозъка им не е способен дори и сърцето да контролира (образно казано). Положение е лошо но това е живота. Колкото и да им се смеем и т.н ако един ден не си образоваме и възпитаме децата както трябва и те ще станат такива даже и по лошо ....

Това че си издухан благодарение на родителите ти не е проблем на никой.На 14 за първи път ми правиха свирка (още бях девствен де) и редовно си излизах по дискотеки и кръчми,както и редовно се срещах с момиченца,с колички не съм си играл от 7-8 годишен.И ти за пример ли се имаш като си седял до 8 навънка и си играл с колички? Уоуу много готино!!! Не е лошо да си разпуснат в днешно време защото ако не си рискуваш да се задръстиш яко и да се превърнеш в пълен смотаняк (като тебе).Добре е още от малък да си изградиш добър социален контакт с хората (не да се сдухваш вкъщи с количките).
Сега си на 20 и работата пак е същата.Сигурно още си играеш с колички,милия.На 20 години вместо да дремеш по цял ден в един тиин форум и да се пробваш да наливаш акъл на уж провалените момиченца земи се фани да бачкаш някъде и изкарай някой лев бе шопар!
Както кажеш приятелю :) Не мисля, че ме познаваш и че можеш да кажеш каквото и да е за мен но явно си или някакъв далечен роднина с неноралника или сте некви гаджета (знае ли човек) и двамата имате доста плоско мислене :) Почни да правиш разлика между това, когато някой говори в "преносен" и "буквален" смисъл щото явно не правиш разликата..... А това, че са ти правили свирка на 14 то това значи, че сега си на колко ..... 11 може би ? Благодарение на родителите ми сега имам чудесна работа и си клатя краката по цял ден и взимам пари и за това все още кисна в тоя форум, пък и ми е забавно колко изпаднали могат да бъдат хората (да теб цитирам). Убеден съм, че на 14 ти си бил яко по "Амор" и кварталните кръчми направени от "домашен майстор", благодаря предпочитам да си стоя вкъщи вместо да отида на такова "свърталище". Срещал си се с момиченца ? Голяма работа си бил ти ей ! За разлика от тебе аз не си провалям живота ;) Аз акъл на никой не се опитвам да налея просто защото ползата е никаква ;) всичките са си един дол дренки като тебе "ретарди".... (BTW няма да се изумя ако си ненромалника с нов ник ;) ) И да родителите ми са ме възпитали така, че да си бъда човек на място, а не лентяй като тебе.... Не ме занимавай повече с простите си, еднотипни и неграмотно написани постчета с цел да се докажеш колко "голям мъж си, как ме правиш на 2 стотинки, колко си умен" защото не струваш ;) А това, че съм шопар може и така да е но пак съм повече от теб :) Със здраве !!!!
Всеки си има глава на раменете - на кой му служи за равновесие на кой за мисли правете каквото пожелаете и както пожелаете последствията си ги носите вие !!!!!

malkoto_sladur4e93
06-02-2009, 07:32
awe nemoje edno 13 godi6no momi4e da e gotovo za sex.do oniq den si e igraelo s kukli i mama mu e peela pesni4ki za leka no6t a neska 6te praqt sex.te polovinata ne sa razviti dostata4no.tfa 4e im e do6lo cikala po rano na nqkoi ne zna4i 4e sa koi znai kolko razviti i gotovi za sex.nedeite barza we ima vreme za vsi4ko.