PDA

View Full Version : Прилепнали дънки



kriskata10
05-29-2009, 17:40
Знаете ли откъде мога да си взема прилепнали дънки за момче.Да са прилепнали долу към краката.Нещо такова http://www.impulse.bg/photos/by/8383856/view/15539944 ако някой знае откъде в софия могът да се вземът да каже плс плс :) :) :) :) :)

lipstik
05-29-2009, 17:48
Не мога да ти помогна за това от къде да си ги вземеш,но аз мисля,че момче с толкова прилепнали дънки си е педалско.Не е никак хубаво.

sladur4etyYy
05-29-2009, 17:51
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:

evalongoriq
05-29-2009, 17:52
и според мен е гейско

stefity
05-29-2009, 17:53
Заради такива като тебе вече като вървя по улиците се чудя кое е мъж, кое жена... То не беше скубане на вежди, бръснати крака и гърди, фон дьо тени, изправени бритончета... аз ли така си мисля, или вече съвременните "мъже" се стремят да надминат жените...?

mynichka
05-29-2009, 17:55
Купи си дънки с нормални крачоли и отиди да ти ги свият само надолу

snufff
05-29-2009, 18:02
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:
:lol: Мда..

roksana_1
05-29-2009, 18:16
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:
:lol: Мда..
+1 :razz: :lol:

bebygirl
05-29-2009, 18:23
В тoя сайт освен да се ебавате друго можете ли? На момчето му харесват и немисля ,че са гейски след като са мъжки а за вапроса ми разгледаи по магазините ,мери попитаи все ще си намериш :) нещо :П

anitram
05-29-2009, 18:32
пффф, добре дошли в Гейленд :roll: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
05-29-2009, 18:42
Имъ УУуу мъзъзинчиту зъ шлядки бепзитъ- Тьерънофъ. Амъ, посли дъ ни съ съртиш, чи ти фикам: "Исфинети гуспушиче, знайти ли кулку ье часъ?"

dan4ety
05-29-2009, 18:52
В тия сайт освен да се ебавате друго можете ли? На момчето му харесват и немисля ,че са гейски след като са мъжки а за вапроса ми разгледаи по магазините ,мери попитаи все ще си намериш :) нещо :П

Че мъжете гейове жени ли са? :lol: Това, че са в мъжки магазин не значи, че не са гейски...

По темата - Върви по магазините. Няма как да не намериш...

kriskata10
05-29-2009, 18:54
Офф питах ви откъде мога да си взема такива дънки и веднага се навлекоха комплексарите.Гейски били хах поне някой имат стил и се интересуват от него а за вас ходете си с мазни коси развлечени дънки и още глупости :D :D :D :D :D :D :D

shell
05-29-2009, 18:54
:? прекалено педераски ми изглеждат :?

stefity
05-29-2009, 18:58
^^
Ха-ха... лелеее ама колко е оригинално момченцето само, а? За кое да ти завиждаме бе моето момче? За изкривеното ти виждане за мода? Едва ли... а и ако толкова искаш такива дънки, не тук е мястото да ги намериш, сеш се, нали? ;) Мааалко ако ти сечеше пипето, щеше да си дигнеш кльощавото задниче, да обиколиш 2-3 магазина и да си намериш така желаните "мъжки" дънки. И сега нямаше да остроумничиш за това колко комплексирани сме били ние. ;)

Cathylicious
05-29-2009, 19:12
А тва е Анди :-D ..
А за дънките има подобни в почти всеки мъжки магазин,който да претендира,че продава модерни дрехи .. А щом си от София би трябвало да има на доста места .. Отиди в някой от моловете и си готова :)

marin4itu
05-29-2009, 19:32
Абсолютно съгласна със stefity :D

Mi6inka
05-29-2009, 19:52
е па направо си купи женски :)

moon_flower
05-29-2009, 20:02
Мисля че ще повърна,но все пак ако толкова искаш може да пообиколиш Витошка,Графа и тия централните улици.Все ще се намери нещо.Макар че аз където съм гледала мъжки дънки все са били широки..и слава Богу...

kaprizna
05-30-2009, 07:37
:-D Наистина изглежда педалско!Абе пък като толкова ги искаш вземи пообиколи някои друг магазин.Но според мен истинските мъже би трябвало да изглеждат по друг начин, а не като теб.

Infinity
05-30-2009, 07:43
ФеШшАнЧиИ :D

LovEsIckk
05-30-2009, 07:47
грозна картинка

Loshotia
05-30-2009, 08:03
Офф питах ви откъде мога да си взема такива дънки и веднага се навлекоха комплексарите.Гейски били хах поне някой имат стил и се интересуват от него а за вас ходете си с мазни коси развлечени дънки и още глупости :D :D :D :D :D :D :D
стил
ааааааааааааааааааааахаха хахахахахахахахахахахахах ахаха

melinor
05-30-2009, 08:43
А тва е Анди :-D ..
А за дънките има подобни в почти всеки мъжки магазин,който да претендира,че продава модерни дрехи .. А щом си от София би трябвало да има на доста места .. Отиди в някой от моловете и си готова :)


+1 :lol:

rusova
05-30-2009, 10:15
тъпи хора ко са заяждате с момчето.. пита от каде да си намери дънките а не какви са правите ли разлика вие млади госпожици ? не било мястото тука да пита а каде и каде пише ,че не е тука мястото бе варненско момиче дето си толкова отворена в саитчето,кога ще се научите да говорите като хора незнам

sweet_bubka
05-30-2009, 10:26
Разгледай по магазините.Ужас,нищо чудно вече и къси поли за мъже да измислят,направо съм потресена :shock:

SunSmile
05-30-2009, 10:59
Ех, да не се облече някое момиче така...
Да не видите нещо .... :o

Според мен е гейско! То прилепнала по-малко ок, ама такива са подобни на моите, разликата е, 4е моите не са нама4кани...
да ви имам вкуса! :razz:

sladur4etyYy
05-30-2009, 11:01
тъпи хора ко са заяждате с момчето.. пита от каде да си намери дънките а не какви са правите ли разлика вие млади госпожици ? не било мястото тука да пита а каде и каде пише ,че не е тука мястото бе варненско момиче дето си толкова отворена в саитчето,кога ще се научите да говорите като хора незнам

виж кво, женице, писнало ми е да вървя по улицата и такива като тва екземплярче да ми се правят на интересни. плъзнали навсякъде скапаните ''женички'' и се мислят за много важни. 1 нормално момче няма, накъдето и да погледна- гейченца. нямам никакво намерение да помагам на поредния лигльо да се превърне в поредния педерунгел. да иде да пита ф!ешън приятелчето си откъде си е взело неговите, тъкмо ще са си еднаквички. ау, колкоУ Шлядку ^^

sladur4etyYy
05-30-2009, 11:06
Офф питах ви откъде мога да си взема такива дънки и веднага се навлекоха комплексарите.Гейски били хах поне някой имат стил и се интересуват от него а за вас ходете си с мазни коси развлечени дънки и още глупости :D :D :D :D :D :D :D

ти много проницателен си бил. веднага разкри какви сме. можеш да се пробваш в психологията. ще трябва да се примириш само с факта, че единствените ти клиенти ще бъдат загорели хомосексуалисти, които ще идват, за да те барнат по дупИтУ. но пък на теб това ще ти хареса, нали? :oops:

kriskata10
05-30-2009, 12:36
ти много проницателен си бил. веднага разкри какви сме. можеш да се пробваш в психологията. ще трябва да се примириш само с факта, че единствените ти клиенти ще бъдат загорели хомосексуалисти, които ще идват, за да те барнат по дупИтУ. но пък на теб това ще ти хареса, нали? :D :D :D А тебе като никой не иска да те бара кво да те праийме

XTREMEFREERIDE
05-30-2009, 12:38
Ти за магазин чувал ли си? Не се правят с магическа пръчица тия панталони. И кого наричаш комплексар? Виж мнението на мнозинството и се питай ти дали си в час. Било ми стил... едми да, стил, момичешки, супер. Плюс т'ва.. видял нак'ъв "гъзар" в импулс и веднага, дай и той като него, да не изостане в модата. Абе.. грозно е това.

roksana_1
05-30-2009, 12:51
А тва е Анди :-D ..
А за дънките има подобни в почти всеки мъжки магазин,който да претендира,че продава модерни дрехи .. А щом си от София би трябвало да има на доста места .. Отиди в някой от моловете и си готова :)


+1 :lol:
+2 :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

hisy
05-30-2009, 14:11
Купи си дънки с нормални крачоли и отиди да ти ги свият само надолу +1

gabri3lla
05-30-2009, 14:43
Еха :D Момчета с такива дънки много ме дразнят, по - скоро приличат на момиченца. Иначе по темата - навсякъде ги има или поне аз доста често виждам такива...

rusova
05-30-2009, 15:03
тъпи хора ко са заяждате с момчето.. пита от каде да си намери дънките а не какви са правите ли разлика вие млади госпожици ? не било мястото тука да пита а каде и каде пише ,че не е тука мястото бе варненско момиче дето си толкова отворена в саитчето,кога ще се научите да говорите като хора незнам

виж кво, женице, писнало ми е да вървя по улицата и такива като тва екземплярче да ми се правят на интересни. плъзнали навсякъде скапаните ''женички'' и се мислят за много важни. 1 нормално момче няма, накъдето и да погледна- гейченца. нямам никакво намерение да помагам на поредния лигльо да се превърне в поредния педерунгел. да иде да пита ф!ешън приятелчето си откъде си е взело неговите, тъкмо ще са си еднаквички. ау, колкоУ Шлядку ^^
пппп нямам думи вече от хора като вас ...... чак пък да ти са праят на интересни аиде аиде моля ти, как само на тебе ще ти са праят на мене що един пък някой не ми са е напрайл помисли малко.

BlueCat
05-30-2009, 15:28
Вие пък какво го нападате. В крайна сметка той не ви пита харесват ли ви или не. Пишете само ако можете да му помогнете. Това, че ги мислите за гейски си е ваше мнение - или го пазете за себе си, или го изразете в подходяща тема. Да, и аз не харесвам този модел дънки, и аз ги смятам за гейски. Но това си е мое мнение.

А към автора - виж в Теранова, Кенвело, въпреки че ме съмнява и там да има.

eXxXciTeD
05-30-2009, 17:04
Смешен, може да си стилен и като мъж, не да ставаш "женски полов орган". Като оня гей на снимката ли искаш да ставаш, врата му колкото раката ми и т`ва било мъж... :D Пък sladur4eTyYYyYyYyY е моя зайчок тей че недей да знаеш мн. Спирам до тука, че ако те ядосам много може да бръкнеш в чантата си преметната през рамо и да почнеш да ме целиш с фон дъо тен, гланцове и т.н :shock: :D

smiLe49
05-31-2009, 12:21
Е тва е лошото на форума,нещо щом не ви харесва и съсипвате цялата тема.И на мене не ми допада особено,ама кво значение има ?! Той ще си ги носи,можеше просто да кажете къде ги има ако знаете и тва е,а не да нападате веднага.Кви виждания за мода има си е негова работа.На вас кво ви пречи :o

tonie__
05-31-2009, 12:50
А към автора - виж в Теранова, Кенвело, въпреки че ме съмнява и там да има.

в Кенвело бях с мъжо и няма подобни дънки;Теранова 80% съм сиг,че има..иначе си купи обикновени и а шивач после :)

sladkish_14
05-31-2009, 13:06
Много педалско е беее , недейтеее ! :(
Походи по магазините , виж колко в хубаво времето ! Ще намериш 100% , другия вариант е шивач. Половината ми гардероб е минал през шивач и съм доволна стига да знаеш какво искаш ..

sladur4etyYy
05-31-2009, 17:49
^ стига си жужал/ а, щото като гледам и ти не каза на дамата откъде да си вземе дънки 8-)

scanadal
05-31-2009, 19:02
Много педалско това,ааааааа :shock:

mi6unka
06-01-2009, 15:23
честно казано.....ще повърна... :lol: :razz: мразя такива момченца.....повечето в лицата са сладури, ама с тея ФЕШЪНСКИ дрешки сте ми като гейчета сичките....що не се облечете обикновено.....просто суичърче и обикновени дънки...Е да, знам че секи си има право на избор ест....това е лично мое мнение :lol:

sladur4etyYy
06-01-2009, 17:53
Sneki, ти да не си авторчето, само че с друга регистрация? :-) :grin: :grin:

kriskata10
06-01-2009, 18:36
Iskati se da e s druga registraciq be puxkav slon

sladur4etyYy
06-01-2009, 19:37
Iskati se da e s druga registraciq be puxkav slon

много обичам понякога да говоря с неграмотни и малко интелигентни хора като теб. супер се развеселявам. лошото е, че бързо ми омръзвате. и ти ми омръзна вече. айде махай се 8-) :-)

kriskata10
06-01-2009, 19:40
Dobre 6te se maxna a ama zabravix 4e tva e moqta tema a ne tvoita taka 4e ti izduixvai :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

angel4e777o
06-02-2009, 13:56
ужасни са :D

kriskata10
06-03-2009, 16:43
ХоДиХ при ШиваЧ и ми напрай мн яки дънките мн прилепнали и така намачкани.

Loshotia
06-04-2009, 05:52
Честито! Вече може да си намериш гадже с по- голям пенис! :grin:

Shiver
06-04-2009, 06:14
Не е "гейско", просто на снимката, която си дал, и момчето, и дънките са ужасни.

love_to_love_u
06-05-2009, 18:57
О дал си за пример Андончо :-) Аз не мисля пък че дънките са гейски,иди в Теранова там трябва да има :D

brokeninside13
06-06-2009, 18:05
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:

+1111! :lol: :lol:

OneGirl
06-06-2009, 18:29
По-добре не си купувай такива дънки-ужасни са!!!
Изобщо не харесвам такива момчета. Като гейчета са :smt078 .

Дами и господа ето ги и бъдещите гейове на България. :D :D

fall_out_girl
06-06-2009, 18:36
Много шлядки ли станаха дънките...??? Я ги снимай

Dark_Angel_F
06-06-2009, 18:50
Ммм това момче на снимката е Андо от моя клас ... Ще го питам от къде си ги е взел и ще ти кажа...

sodomicdream
06-06-2009, 20:33
имам един колега, който носи само такива дъкни и повярвай МНОГО СА ЗЛЕ!!!
А името на момчето също не е и от най-свестните де - Мухашиш :lol:
Сам си прави изводите

KoRnFlAkE
06-06-2009, 22:24
притеснителна тема..

metaxa
06-06-2009, 22:51
То момчето е предвидливо.Оставило си е номера в описанието за такива като теб, негови последователи andos barabandos s nov tap nomer:0893757900 ауу колко тъжно :-o И горкият колко е неграмотен

WickerMan
06-07-2009, 16:17
Офф питах ви откъде мога да си взема такива дънки и веднага се навлекоха комплексарите.Гейски били хах поне някой имат стил и се интересуват от него а за вас ходете си с мазни коси развлечени дънки и още глупости Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Купи си вибратор ще ти отива на стила

:razz: :razz: :razz:

happyfacex
06-07-2009, 18:17
и според мен е гейско
плюс :-D :oops:

xcomplicatedx
06-07-2009, 18:50
..........

xcomplicatedx
06-07-2009, 18:52
..........

Bianca
06-07-2009, 18:55
Между другото, като се замисля, това облекло би било яко за момиче. НО за момиче.
[!]

noname2
06-09-2009, 07:41
наш,ако питаш мен това не са мъжки дънки :D :D тарси в дамските магазини за такива :-P

Mi6inka
06-09-2009, 08:24
наш,ако питаш мен това не са мъжки дънки :D :D тарси в дамските магазини за такива :-P


даа и аз това викам.... и да не забравиш розовата блузка!!!!!!

fashion4etyy
06-09-2009, 14:04
дънките са модерни..хубави. нищо смешно няма :) не съм от София, но в мола трябва да ги има. дори на пазара..в магазини по центъра на града..на мн места.

lipstik
06-09-2009, 15:01
наш,ако питаш мен това не са мъжки дънки :D :D тарси в дамските магазини за такива :-P


даа и аз това викам.... и да не забравиш розовата блузка!!!!!!


Ехеее,ти пък.Какво и има на розовата блуза.Сега ми кажи,че това го сматаш за гейско и :lol: .Момчетата в розово са много чаровни.

Mi6inka
06-09-2009, 19:45
наш,ако питаш мен това не са мъжки дънки :D :D тарси в дамските магазини за такива :-P


даа и аз това викам.... и да не забравиш розовата блузка!!!!!!


Ехеее,ти пък.Какво и има на розовата блуза.Сега ми кажи,че това го сматаш за гейско и :lol: .Момчетата в розово са много чаровни.


Всъшност не смятам, че цвета на блузата определя дали момчето е чаровно... По други признаци си ги определям аз :) И това какво смятам аз за гейско си е мое мнение и това че не съвпада с твоето не значи, че е грешно :)


п.п. Обожавам розово :)

marin4itu
06-09-2009, 19:56
Алоо защитниците на гей модата, от кво да се комплексираме ве? Бавни ли сте? Не е задължително, когато нещо не ми харесва да завиждам за него и да се комплексирам.. тъпо разсъждение...

PlamenMEN
06-09-2009, 20:10
Дънките са мн яки беееееее ебете си майките комплексари тъпи!!! :-x
От кога стана гейско да си с тесни дънки :? Баща ми преди 20г на снимките е с такива дънки..тогава само що излезли са били мн модерни в бг и сега са отново на мода! като невярвате питайте с кво са ходили бащите ви преди 15-20г и ако искате ги наричайте гейове и тях!

Иначе аз мн харесвам момчета с такива дънки стоят им мн сладко и яко :oops:
Не знаеш за какво говориш, ама изобщо не знаеш. Тесни дънки са носели доста почитатели на рок музиката и за това са ги водели в мазето на Московска 5 (както пееше Гошо Минчев, мир на праха му) като вредно западно влияние, породено от вредна западна музика. Има обаче огромна разлика между тесни и прилепнали дънки. Те и сега много метъли (еле па трашърите) ходят с тесни дънки, даже нарочно си ги стесняват някои, но не по крачетата като някои манекенки. А дънките, които иска мом(и)ченцето са гейски, това си е женски модел, само са зашили копчето от другата страна...

shmurkam
06-09-2009, 20:19
Дънките са мн яки беееееее ебете си майките комплексари тъпи!!! :-x
От кога стана гейско да си с тесни дънки :? Баща ми преди 20г на снимките е с такива дънки..тогава само що излезли са били мн модерни в бг и сега са отново на мода! като невярвате питайте с кво са ходили бащите ви преди 15-20г и ако искате ги наричайте гейове и тях!

Иначе аз мн харесвам момчета с такива дънки стоят им мн сладко и яко :oops:
Къде са модовете да я баннат?!
Ало?! Мале!!! Къде сте, бе хора????
Моля ви се, ама много! Писна ми от нейния баща. Моят лично преди 15-20 години е носил накъсани дънкита, кожени или пилотски якета и съвсем нормални тениски от тогавашните им групи. Имал е и някоя друга значка...Не съм виждала негова снимка или на който и да било от приятелите му с впити дънки.
И къв комплекс да имам от тия е? :lol: Те са СМЕШНИ.
Снеки, тва с модата... A и ако е модерно да си мажеш шитс по лицето, ше го правиш ли? Нямате ли си личен стил, бе хора?!
Ето на' http://mens-fashion.lovetoknow.com/Slideshow:Mens_80s_Clothes~5
Немам търпение да стане на мода да си режеш вените, че да се отърве света от плиткоумни говеда, да го ева, :-x

marin4itu
06-09-2009, 20:50
Наистина жалко е, че има толкова малоумни същества като Sneki.. Тази патка не спря да повтаря колко сме комплексирани и колко завиждаме.. Направо ми е жал.. :D

natity91
06-09-2009, 23:08
abe vie ste ludi.. kak 6te sa pedalski... mn sa qki :grin:

5StaR
06-10-2009, 00:14
Много сте оборотни в тая тема е ? Не е гейско.
Не ме карайте да ви праа за 2 стинки плс ;)

ANEw
06-10-2009, 07:13
Тей накъдето отива света, те повечето момчета, по-женствени станаха от момичетата... :lol:

Nam3less3
06-10-2009, 07:30
Тесните дънки и особено панталони стоят по-хубаво, но тези от снимката са прекалено тесни. Поне леко по-широки да бяха, щяха да са нормални, и пак прилепнали по тялото. Не бива да се прекалява с нищо, дори и с хубавото.

kriskata10
06-10-2009, 11:00
marin4itu Ако не завиждаше нямаше да пишеш 100 коментара.Затова си личи че ти комплексирана и завиждаш на такива момчета защото ти пред тях си НИЩО 8) 8)

kriskata10
06-10-2009, 11:01
N20 Много ли обичш да спориш.Ми само си виж идиотската снимка :-D :-D :-D

tonie__
06-10-2009, 14:01
абе всеки да си носи,каквото иска :) мен не ме кефат,ама т'ва мое мнение няма да повлияе на автора =)

Едит: Емо-то от моя клас носи накива дънки :-D

noname2
06-10-2009, 14:19
Тей накъдето отива света, те повечето момчета, по-женствени станаха от момичетата... :lol:


e тва е майна,кажи им го ... то вече кат върва по улицата виждам момичета и травестити ... рядко се среща някой нормален :x

fashion4etyy
06-30-2009, 15:00
дънките са мн яки :grin:
:-)

WhyNot
06-30-2009, 15:16
levi's,rifle,energy,g-star row,replay на някви такива ми приличат..ще са скъпички да ти кажа

DiScOnEcTeD
06-30-2009, 15:37
ми май в теранова ... абе поразходи се изз центъра се някъде ще намериш , но са си наистина педалски :-P :-P :-P

teengirl4e
07-01-2009, 08:41
В теранова е пълно секфи цветове - розови, лилави, сини, жълти секви цветове ,МИС фешън!!!

_______


Аве не ви ли писнабе впедерасчавате България!!Омръзна ми вече насякаде по улиците такива МОМИЧЕНЦА да гледам смешно е и е гнусно... Да се срамуваш от България заради такива индивиди.. скоро няа да останат момчета.. а и тая мода мина тесни розофки блузки и панталонки пхаха..

:lol: :lol:

teengirl4e
07-02-2009, 08:56
:lol: ми то на повечето писали не им харесва ама си казват мнението :) и розовото е модерно ... , но само за малки момиченца :)

Tutmanik
07-02-2009, 14:07
ФеШшАнЧиИ :D

Искаш да кажеш ф|/|3s|-|@п4u
Наистина е супер гейско...потърси в някой магазин за дамска мода.

YourFavouriteDrug
07-03-2009, 10:19
момчета с такива дънки са мн сладки :oops: :-)

Така ли?
Защото аз си мислех, че сладък е някой с чар, излъчване, остър ум и нещо специално в него. Но явно всичко се отнася до дънките :D

Между др какво се беше изказала ти, че 'на мода е фешАн стилът', еми принцесо, фешън се превежда като мода, а пък 'на мода е модният стил' не звучи много смислено.

tedsSs
07-03-2009, 11:11
ФеШшАнЧиИ :D

Искаш да кажеш ф|/|3s|-|@п4u
Наистина е супер гейско...потърси в някой магазин за дамска мода.

+9999 :grin:

RainbowGirl
07-03-2009, 12:11
пффф, добре дошли в Гейленд :roll: добре заварили! :lol: :lol:

EarthShaker
07-03-2009, 12:20
аман вече

EarthShaker
07-03-2009, 12:32
да, безмозъчието е на мода...

и въпреки тва аз няма да стана изсребрен педал с дънки, които ше ми увредят половите органи

mimsssssss
07-03-2009, 12:35
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +1

YourFavouriteDrug
07-06-2009, 11:13
...

...

...

Ся пак не ми стана ясно - по дрехите ли преценявате едно момче?
А може би просто не ме кефят и са гейски, минавало ли ти е през ума?
Ако беше написала "фешъните са на мода", щеше да е същата безсмислица. И да, знам какво си имала предвид. И съм момиче.

Абее...със тесногръди зле-та не ми се спори :?

jujit0
07-06-2009, 21:33
ааааа ебати ГЕЙСКОТО !!! ааааа сигорна съм и мога да се закълна че нема по гнусно от те твааа бляяяя... :lol: :lol: :lol:

tonie__
07-06-2009, 23:25
"Надежда тука всяка оставете."

Ufff
07-07-2009, 13:44
ужасно. само бих повърнала върху тоя младеж, толкова е гнусен :shock:

Alhimikat
07-08-2009, 10:04
Знаете ли откъде мога да си взема прилепнали дънки за момче.Да са прилепнали долу към краката.Нещо такова http://www.impulse.bg/photos/by/8383856/view/15539944 ако някой знае откъде в софия могът да се вземът да каже плс плс :) :) :) :) :)
Педал ли си :shock: :shock:

Alhimikat
07-08-2009, 10:13
ти много проницателен си бил. веднага разкри какви сме. можеш да се пробваш в психологията. ще трябва да се примириш само с факта, че единствените ти клиенти ще бъдат загорели хомосексуалисти, които ще идват, за да те барнат по дупИтУ. но пък на теб това ще ти хареса, нали? :D :D :D А тебе като никой не иска да те бара кво да те праийме

Ти освен,че си педал си бил и тъп бе д*ба...Нея искат да я барат средно повече момчета от тебе...Ревнувай,завиждай,са оубий се,свърши добро за младежта

zevzeck
07-08-2009, 14:35
Заради такива като тебе вече като вървя по улиците се чудя кое е мъж, кое жена... То не беше скубане на вежди, бръснати крака и гърди, фон дьо тени, изправени бритончета... аз ли така си мисля, или вече съвременните "мъже" се стремят да надминат жените...?

Права си съгражданке :D ,тоа е ГЕЙ!

barbie1
07-10-2009, 19:50
започвам да се плаша ..

stealthyGirl
07-10-2009, 21:24
Хаахахахах
Момчето на снимката има някакви супер смешни краченца. Не стига, че са му къси (или може би просто, 'щото си е нисък), ами се е обул и в тия смешни дънки и така са му станали отгоре ндебели, а отдолу по-слаби и ми прилича на детенце на 5 годинки в краката. :lol:

Ама все паак автора пита нещо - ми НАВСЯКЪДЕ ги има, бе!

NikkiRokkz
07-11-2009, 10:51
ъм... и Аксел Роуз като млад (и хубав) е носел прилепнали панталони, но колко мъж е той и колко момчето на снимката в първия пост :D

иначе, купи си женски, а, ако са ти тесни, се кастрирай

vampire_girl_
07-11-2009, 11:02
Ужасни са.
Гадни,фешънски,ужасни...
Грозна е "момченце" 8-) Само една не можах да разбера - защо повечето момчета,имат такова желание да са женствени!?
Ако беше необходимо,щяхте да се раждате жени.
Но щот толкова държиш да изглеждаш като педал,ами виж в Теранова и другите как бяха...
Ама да,въпрос на избор.
То не беше ФТД,гланцове,спирали,пудра и руж,ами и прилепнали дънки...
А дамски превръзки,ползвате ли - тия дето изгаряте от желание да сте стилни xD ?

ANEw
07-11-2009, 11:03
:smt078 ненене вече не мога hahaha

Cookie_
07-12-2009, 09:21
A'e 'сички биете в ляво вече бе .. искал прилепнали дънки :razz: ! Хич няма да се смея много ! :D

Sharkio
07-12-2009, 15:57
и аз не мисля че са гейски, напротив супер яки са. Като вида момче с такива дънки направо се влюбвам (или в момчето и стила му или в дънките :D) :grin: на мен лично въобще ни ми пука дали са за мъже и аз бих си ги взела :) а са към въпроса. начи аз съм виждала такива дънки по Витошка... :wink: провери 8)

guinessgirl
07-13-2009, 09:07
доста е гей това..

m1nich3t0
07-13-2009, 09:48
Пффф защо всички искате да сте еднакви?!Е това не мога да го разбера :?

welwet
07-13-2009, 16:12
:D towa na snimkata sa d1nki tip "cigara" ako ne se l1ja i edna(momi4e) si kupi ot terranova (varna) tam ima6e i m1jki ama nz....

cookie_master
07-13-2009, 19:08
Сигурно в Теранова има такива :-o

your_secret
07-13-2009, 19:54
Не мога да ти помогна за това от къде да си ги вземеш,но аз мисля,че момче с толкова прилепнали дънки си е педалско.Не е никак хубаво.

+1

Току що видях тема, в която момче искаше да ходи на козметик и нещо питаше :? Имам чувството, че всички момчета започват да се из***ерастяват.. :? По темата-видях в Теранова, но бяха от друг плат.

singlelady123
07-15-2009, 14:03
пффф, добре дошли в Гейленд :roll: :grin: :grin: :grin:

Vimeo
08-17-2009, 23:13
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:
Е много сте прости гейски били и такива глупости ся таквиз днки са модерни
и Права си съгражданке Very Happy ,тоа е ГЕЙ! вии метросексуален знаете ли кво е ле ?

Sladurchoo
08-18-2009, 09:21
пффф, добре дошли в Гейленд :roll:
:lol: Мда..
+1 :razz: :lol:



:razz: :lol: :lol:

NIKY
08-18-2009, 09:35
Офф дано по - бързо да мине тая мода, че направоо...

Vimeo
08-18-2009, 11:54
Метросексуален? :x

falshiwata
08-18-2009, 15:58
Купи си дънки с нормални крачоли и отиди да ти ги свият само надолу
+1 ;)

alexandraloui
08-18-2009, 16:39
1.Така,значи всеки си има стил и не е нужно да го упреквате и обиждате.
2.Той иска само да му кажете къде има,ако знаете пишете ако не знаете не пишете.Следкато сте написали друго според мен това се счита за СПАМ!
3.Просто казвам!

Аз мисля че прилепналите мъжки дънки стоят много готино ;)

rachel_billson
08-18-2009, 19:04
Хора без личен стил. :(

LoveRetroMusic
08-23-2009, 16:39
Тичаш ли по левия фланг 8-)

ameli
08-23-2009, 18:54
абе ти откъде си ?!