PDA

View Full Version : Оригинален подарък за момче,което ме кефи



claraa
05-29-2009, 18:40
Ех,не вярвах,че и аз ще се наложи да пускам такава тема,но.....в случая съм крайно безидейна.....Момче,с което се зарибяваме,но не ходим,сноро има рожден ден.Бих желала да му подаря нещо наистина оригинално,но нямам представа какво точно,на бивши приятели съм подарявала рамка със снимка,дискове с песни,тениска с наша снимка,но тези подаръци не са особено подходящи за въпросното момче,защото не сме чак толкова близки и е твърде рано.....Затова моля за помощ....по възможност до 20-30 лв :) Мерси предварително

Hilary_
05-29-2009, 18:43
Хиляди пъти съм го казвала и пак ще го повторя... ти го познаваш най - добре... :?
Може да харесва книги, футбол, сантиментални неща... :? Помисли малко... аз бих подарил ана някой приятел ... нещо за ебавката ... :D :D

claraa
05-29-2009, 18:52
Хиляди пъти съм го казвала и пак ще го повторя... ти го познаваш най - добре... :?
Може да харесва книги, футбол, сантиментални неща... :? Помисли малко... аз бих подарил ана някой приятел ... нещо за ебавката ... :D :D

Там е проблемът,че имам някаква бегла представа за него....А чрез подаръка бих желала просто да покажа внимание :)

BaiToq
05-29-2009, 18:53
За 30 кинта можеш
да вземеш марков алкохол-
Сирнофф,Финландия,Мартини.. .

a1a2b3v
05-29-2009, 19:06
Та така... смятам, че може да разпиташ дали спортува и да му купиш футболна или баскетболна топка :) Гирички също са решение :) А ако не спортува разбери какви парфюми харесва :grin:

Hilary_
05-29-2009, 20:16
Хиляди пъти съм го казвала и пак ще го повторя... ти го познаваш най - добре... :?
Може да харесва книги, футбол, сантиментални неща... :? Помисли малко... аз бих подарил ана някой приятел ... нещо за ебавката ... :D :D

Там е проблемът,че имам някаква бегла представа за него....А чрез подаръка бих желала просто да покажа внимание :)
... "просто внимание" можеш да покажеш и с един оригинален смс ... :wink: А за подарък подпитай го ... ил иседни единия ден и напиши всичко, което ти идва на акъла ... и после избери най - доброто ... не е нужно да е скъп, за да е оригинален... 8)

fc
05-30-2009, 05:49
Къде си спала докато сте излизали? оО

flowerlina
05-30-2009, 12:22
Е как ние да знаем, ти знаеш интересите и предпочитанията му