PDA

View Full Version : Решение ?



FCB
05-29-2009, 18:49
Ами ще се опитам съвсем накратко да ви запозная с моя проблем.Приятеля ми е турчин,а аз съм българка.На 18 съм , той също.Обичаме се много,но родителите ми са против.Изпъдиха ме от къщи и казаха да реша дали се махам и продължавам връзката си с него или оставам в нас.Събрах си нещата и им казах,че се махам.Спряха ме и казаха никъде да не ходя.Около месец не мрънкаха,но сега пак започнаха,ако не съм го зарежела нямало да ми правят бала (догодина е),нямало да ми помогнат да вляза на мястото на което искам да уча (там се влиза адски трудно) , да не съм очаквала нищо от тях.Не разбират ли,че се обичаме и искам прсто да съм с човека,който обичам,искам 1 късче щастие.Омръзна ми да ми проверяват телефона,ако закъснея с 5 мин да мрънкат,всяка вечер да питат с кой съм излизала при полоожение,че им е ясно.Не издържам всяка вече,всяка вечер заспивам разплакана.Ако някой може да даде съвет,нека го направи.Благодаря ви предварително.

П.С. МОЛЯ ВИ БЕЗ РАСИСТКИ КОМЕНТАРИ !

vesSynkaa
05-29-2009, 18:59
Седни и говори с тях. Обясни им всичко това, което написа тук и
им покажи, че наистина обичаш момчето и не си малко дете, за да ти
правят такива скандалчета..

FCB
05-29-2009, 19:06
Седни и говори с тях. Обясни им всичко това, което написа тук и
им покажи, че наистина обичаш момчето и не си малко дете, за да ти
правят такива скандалчета..

Говорих и с двамата.Те даже не го познават,само са го виждали.Постянно го обиждат.Казах на татко,че пр ми иска да седнат да се разберат,а баща ми каза : "Не искам нито да го виждам,нито да го чувам" Даже на бала му не можах да отида :-#

vesSynkaa
05-29-2009, 19:12
А не .. т'ва е много гадно, баща ми беше същия само дето аз не съм на 18..
От колко време сте заедно? Може би с времето ще омекне ..

FCB
05-29-2009, 19:17
А не .. т'ва е много гадно, баща ми беше същия само дето аз не съм на 18..
От колко време сте заедно? Може би с времето ще омекне ..

4 месеца,не е много но не искам да се разделяме

untouchedbby
05-29-2009, 19:18
Хх милата ://
Една приятелка имаше същия проблем,баща й даже нае охрана постоянно да я следи къде ходи,с кого ... Хубавото в случая е,че те скъсаха,но не заради това.И така тя се отърва,вече е free.
Щом не разбират от дума,чакай деня,в който ще омекнат.Друго едва ли може да се направи.

FCB
05-29-2009, 19:22
Хх милата ://
Една приятелка имаше същия проблем,баща й даже нае охрана постоянно да я следи къде ходи,с кого ... Хубавото в случая е,че те скъсаха,но не заради това.И така тя се отърва,вече е free.
Щом не разбират от дума,чакай деня,в който ще омекнат.Друго едва ли може да се направи.

Еми аз съм от малък град и може да се каже,че и мен така ме следят.Татко поръчва на приятели и му казват после къде съм била и с кой :-#

Faces
05-29-2009, 19:26
Вашите са расисти едва ли ти казвам нещо ново де и се съмнявам нещата да се оправят.Казвам го отгледна точка на това че и аз съм един вид расист но става въпрос за цигани.Като се поставя на мястото на баща ти и си помисля дъщеря ми (ако някой ден имам) излиза с мангал...бих го убил честно.Мисълта ми е че нещата няма да се променят кофти е предполагам и тая връзка под такова напрежение едва ли ще издържи дълго още повече че родителите ти могат да ти създадът гооолеми проблеми по големи и от тия сега.

FCB
05-29-2009, 19:28
Вашите са расисти едва ли ти казвам нещо ново де и се съмнявам нещата да се оправят.Казвам го отгледна точка на това че и аз съм един вид расист но става въпрос за цигани.Като се поставя на мястото на баща ти и си помисля дъщеря ми (ако някой ден имам) излиза с мангал...бих го убил честно.Мисълта ми е че нещата няма да се променят кофти е предполагам и тая връзка под такова напрежение едва ли ще издържи дълго още повече че родителите ти могат да ти създадът гооолеми проблеми по големи и от тия сега.

Еми силно се надявам да не си прав,пък каквото е такова.Пък колко проблеми още,не издържам вече.Добре че поне са приятелите ми.

smileforyou12
05-29-2009, 19:29
според мен е съвсем нормална реакцията на вашите явно няма как да им промениш мнението поне според мен :-o

monityyy95
05-29-2009, 19:31
Обясни на баща си, че това е човекът, с който искаш да си и нищо не може да ти попречи. Могат да ти забраняват да го виждаш, да го чуваш, но това което не могат да ти забранят е да го обичаш... :(

FCB
05-29-2009, 19:31
според мен е съвсем нормална реакцията на вашите явно няма как да им промениш мнението поне според мен :-o

Да но как може да имаш мнение за някой който не познаваш

Faces
05-29-2009, 19:32
Вашите са расисти едва ли ти казвам нещо ново де и се съмнявам нещата да се оправят.Казвам го отгледна точка на това че и аз съм един вид расист но става въпрос за цигани.Като се поставя на мястото на баща ти и си помисля дъщеря ми (ако някой ден имам) излиза с мангал...бих го убил честно.Мисълта ми е че нещата няма да се променят кофти е предполагам и тая връзка под такова напрежение едва ли ще издържи дълго още повече че родителите ти могат да ти създадът гооолеми проблеми по големи и от тия сега.

Еми силно се надявам да не си прав,пък каквото е такова.Пък колко проблеми още,не издържам вече.Добре че поне са приятелите ми.
Да ти кажа и аз се надявам да не съм прав.Не разбирам какво имат против турците аз имам приятели турчета и са свестни момчета чисти подържани то даже не можеш да кажеш че не са българи.Моя съвет е да прекратиш нещата докато не са се задълбочили още повече сама каза не издържаш тая връзка не ти носи толкова щастие колкото болка и проблеми.Но просто самата причина за края на каквато и да е връзка да са родители е много гадна.

FCB
05-29-2009, 19:35
Обясни на баща си, че това е човекът, с който искаш да си и нищо не може да ти попречи. Могат да ти забраняват да го виждаш, да го чуваш, но това което не могат да ти забранят е да го обичаш... :(

Обяснявах 1000 пъти сигурно,не искат да го разберат

smileforyou12
05-29-2009, 19:35
според мен е съвсем нормална реакцията на вашите явно няма как да им промениш мнението поне според мен :-o

Да но как може да имаш мнение за някой който не познаваш
еми възможно е и аз си имам мнение за хора които не се познавам много много странно но факт поне за мен :-o

ghetto_superstar
05-29-2009, 19:41
Нямаш особен избор...
избери или момчето или родителите си.
=>Ако избереш момчето,ще изживееш любовта си и може да се получи нещо сериозно,но може и всичко да се провали...тогава няма да може да се обърнеш за помощ към родителите си...тогава ще бъдеш сама.
=>Ако избереш родителите си най-вероятно след време ще ти изберат изгоден за тях спътник в живота и ти завинаги ще останеш с тази неизживяна любов и под оковите на родителското влияние...It's your choise!

Shia
05-29-2009, 19:47
Зарежи го.
Ината не ти е решение.

BlueFace
05-29-2009, 21:34
Попринцип не съм против турците имам приятели турци ,ама връзките турчин-българин ме отвъщават отвърте.... :? Тва е нация причинила толкова много ужаси на БЪлгария и продължаваща да го прави :?
В края изборът е твой , ние не можем да ти кажем кфо да правиш...

Goebbels
05-29-2009, 22:15
Добре ли ти е с рязания, гяурко? :-)
Отвратен съм от потребителите във форума, вместо да я укорят, те се застъпяват, че дори и я напътстват

ще му родиш ли маймунчета

sladkish_14
05-30-2009, 07:06
Честно казано аз съм съгласна с родителитети .. Толкова ли не можа да си намериш българин :? .. Мисля , че няма смисъл да си разваляш семейството заради някаква връзка , която никога няма да бъде одобрена .. Представи си , че стане по сериозно , някой ден решите да бъдете завинаги заедно , цял живот вашите няма да те познават .. Глупаво е , голяма си и заради една 4 месечна връзка грам не си заслужава !

Faces
05-30-2009, 07:14
Тъй тъй слушай хората кво ти казват ама като стане въпрос нещо за някой от тия "критици" по горните веднага ще има "ама кво ме е*е за хорското мнение".Момичето е дошло за съвети или някви по нормални критики "гяурко" ти си ненормален ве :?

balonche
05-30-2009, 07:14
Преди две години и аз започнах да излизам с един турчин. Наще бяха твърдо против, особено баща ми.... казах им, че сме се разделили, но още бяхме заедно ( тогава и аз живеех в малък град, но никога не е имало неща от типа на следене... ) Нямах никакви проблеми с тях след това, но той се оказа идиот и скъсахме така или иначе 8)
Сега като се замисля, ако наще имаха нещо против приятеля ми, когото ужасно много обичам, бих им теглила една... ! Никой не може да ми каже кого да обичам :-D
Сама си прецени училището, бала или гаджето са по-важни...

sexita
05-30-2009, 07:24
Мога да ти кажа, че абсолютно цялата ти история съм я преживяла.
Баща ми не даваше и дума да става да съм с момчето, което също беше турчин...
Виждахме се тайно, какво ли не беше...караници.
И накрая...баща ми каза...ок - бъди си с него!
И...като чудо - нито гък не каза после.
Спокойно си ходихме с момчето няколко месеца и...се разделихме.
Просто изведнъж ми омръзна. Не защото е турчин, не защото ме дразни това. Просто е нормално момче, което може да ме издразни с нещо. И ако преди ми е бил по-интересен, защото беше забранен. Сега го имах. И го зарязах. Бях точно на 18. Сега не го помня.
Така, че няма какво да се караш с вашите. Малко време сте заедно...не ми говори за чувства. И аз "уж" безкрайно много го обичах. Колко съм писала тогава тук във форума, идея си нямаш. Просто всички ме упрекваха и аз исках да си държа на моето.
Не съжалявам за нищо...но както се казва...всичко е шум за нищо.

Обясни на вашите, че сте гаджета и няма да се жените, да се успокоят. При мен така мина номера...и така и се получи. Всичко идва и отминава. ;)

machoka
05-30-2009, 07:48
^^и ти не си отчасти права - защото ако беше достатъчно обективна, щеше да помислиш в тази насока и за сегашната си любовна ситуация... а именно дали не е 'достатъчно шум за нищо'?!

За това не трябва да се встъпва в никоя връзка с недоверие и песимизъм, ако не е преднамерено нещо несериозно. Защото никога не знаеш дали от преднамеренето 'много шум за нищо', няма да се получат семейство, деца и щастлив семеен живот много дълги години.

FCB
05-30-2009, 08:09
Вашите са расисти едва ли ти казвам нещо ново де и се съмнявам нещата да се оправят.Казвам го отгледна точка на това че и аз съм един вид расист но става въпрос за цигани.Като се поставя на мястото на баща ти и си помисля дъщеря ми (ако някой ден имам) излиза с мангал...бих го убил честно.Мисълта ми е че нещата няма да се променят кофти е предполагам и тая връзка под такова напрежение едва ли ще издържи дълго още повече че родителите ти могат да ти създадът гооолеми проблеми по големи и от тия сега.

Еми силно се надявам да не си прав,пък каквото е такова.Пък колко проблеми още,не издържам вече.Добре че поне са приятелите ми.
Да ти кажа и аз се надявам да не съм прав.Не разбирам какво имат против турците аз имам приятели турчета и са свестни момчета чисти подържани то даже не можеш да кажеш че не са българи.Моя съвет е да прекратиш нещата докато не са се задълбочили още повече сама каза не издържаш тая връзка не ти носи толкова щастие колкото болка и проблеми.Но просто самата причина за края на каквато и да е връзка да са родители е много гадна.


[/b]Не че не издържм на тази връзка,а на държанието на родителите ми.Точно като теб мисля и аз и им казах,че не искам причината за раздялата ни да са те.Кой ли ме чува мен,но аз да си кажа .

DevilWish
05-30-2009, 08:13
Здравей!Разбирам те, защото бях с бившият си приятел 10 месеца - той беше турчин.И мойте родители не бяха много доволни, заради вярата му не за нещо друго.При това моят приятел не беше български турчин, а просто истински турчин от Турция, с който се запознахме тук в Белгия.Много се обичахме и той още си ме иска и просто всичко беше прекарасно, голяма любов, но аз реших да се разделим, точно , заради различията в културите.Бяхме стигнали до такъв момент ,в който ми казваше няма да излизаш с приятелките си ,ако аз не съм там; сама никъде няма да ходиш; не искам да слагаш блузки, където са къси и още много.Много време го слушах, защото си бях изгубила акъла по него.Но сега се чувствам толкова добре.Много е жалко, защото това беше истинска любов, но той сам си го направи.
Ако твоят приятел не е такъв, напълно те разбирам ,защо толкова много го обичаш и искаш да си останеш с него.Да кажеш "ще отида да живея при него" при полужение ,че сте по-малко от половин година заедно е лудост и глупост.Не знаеш какво ще стане за напред.Друго е да сте навънка, друго е да делите един дом, чак тогава му осъзнаваш напълно характера.
Бори се за него ако момчето си заслужава, но уважавай родителите си.Не им викай, не прави много неща против волята им.Просто им обесни ,че твърде много ги уважаваш и за това, никога не би искала да си далече от дома /поне не докато нямаш собствена работа и тн/, но трябва и те да разберат и че ще се види дали това е мигновенна връзка или ще продължи дълго.Помоли ги за шанс.
Успех!

FCB
05-30-2009, 08:14
Мога да ти кажа, че абсолютно цялата ти история съм я преживяла.
Баща ми не даваше и дума да става да съм с момчето, което също беше турчин...
Виждахме се тайно, какво ли не беше...караници.
И накрая...баща ми каза...ок - бъди си с него!
И...като чудо - нито гък не каза после.
Спокойно си ходихме с момчето няколко месеца и...се разделихме.
Просто изведнъж ми омръзна. Не защото е турчин, не защото ме дразни това. Просто е нормално момче, което може да ме издразни с нещо. И ако преди ми е бил по-интересен, защото беше забранен. Сега го имах. И го зарязах. Бях точно на 18. Сега не го помня.
Така, че няма какво да се караш с вашите. Малко време сте заедно...не ми говори за чувства. И аз "уж" безкрайно много го обичах. Колко съм писала тогава тук във форума, идея си нямаш. Просто всички ме упрекваха и аз исках да си държа на моето.
Не съжалявам за нищо...но както се казва...всичко е шум за нищо.

Обясни на вашите, че сте гаджета и няма да се жените, да се успокоят. При мен така мина номера...и така и се получи. Всичко идва и отминава. ;)

И това пробвах,не става.Казах им даже че може след месец или два да се разделим,но да ме оставят да е по мое желание,а не по тяхно

FCB
05-30-2009, 08:19
Здравей!Разбирам те, защото бях с бившият си приятел 10 месеца - той беше турчин.И мойте родители не бяха много доволни, заради вярата му не за нещо друго.При това моят приятел не беше български турчин, а просто истински турчин от Турция, с който се запознахме тук в Белгия.Много се обичахме и той още си ме иска и просто всичко беше прекарасно, голяма любов, но аз реших да се разделим, точно , заради различията в културите.Бяхме стигнали до такъв момент ,в който ми казваше няма да излизаш с приятелките си ,ако аз не съм там; сама никъде няма да ходиш; не искам да слагаш блузки, където са къси и още много.Много време го слушах, защото си бях изгубила акъла по него.Но сега се чувствам толкова добре.Много е жалко, защото това беше истинска любов, но той сам си го направи.
Ако твоят приятел не е такъв, напълно те разбирам ,защо толкова много го обичаш и искаш да си останеш с него.Да кажеш "ще отида да живея при него" при полужение ,че сте по-малко от половин година заедно е лудост и глупост.Не знаеш какво ще стане за напред.Друго е да сте навънка, друго е да делите един дом, чак тогава му осъзнаваш напълно характера.
Бори се за него ако момчето си заслужава, но уважавай родителите си.Не им викай, не прави много неща против волята им.Просто им обесни ,че твърде много ги уважаваш и за това, никога не би искала да си далече от дома /поне не докато нямаш собствена работа и тн/, но трябва и те да разберат и че ще се види дали това е мигновенна връзка или ще продължи дълго.Помоли ги за шанс.
Успех!

Нз моят приятел никога не съм го питала дали мога да изляза с приятелите си (компанията ми е повече от момчета и най-добрите ми пр са момчета),да и е забранявал като го няма да ходя някъде или както ти казваш да ми забраняваа да нося разголени блузки.
А за наашите гледам да не им отговарям,просто им казвам че няма да стане това което искат.

FCB
05-30-2009, 08:21
Преди две години и аз започнах да излизам с един турчин. Наще бяха твърдо против, особено баща ми.... казах им, че сме се разделили, но още бяхме заедно ( тогава и аз живеех в малък град, но никога не е имало неща от типа на следене... ) Нямах никакви проблеми с тях след това, но той се оказа идиот и скъсахме така или иначе 8)
Сега като се замисля, ако наще имаха нещо против приятеля ми, когото ужасно много обичам, бих им теглила една... ! Никой не може да ми каже кого да обичам :-D
Сама си прецени училището, бала или гаджето са по-важни...

Аз не искам да им тегля една,а просто да намерим компромисно решение.Но те не искат и да чуят.Знаят си тяхното,а аз моето.

FCB
05-30-2009, 08:24
Зарежи го.
Ината не ти е решение.

Ако беше за себедоказване или нещо такова пред нашите,не бих го направила.Не е инат,а любов.

weezybaby
05-30-2009, 08:31
Еми може би баща ти по начало не харесва турци,не са му приятни и т.н.,то не може би,ами направо си е така..
Не знам какъв съвет да ти дам,освен да чакаш - времето ще покаже

FCB
05-30-2009, 08:38
Еми може би баща ти по начало не харесва турци,не са му приятни и т.н.,то не може би,ами направо си е така..
Не знам какъв съвет да ти дам,освен да чакаш - времето ще покаже

Чакам... друг избор нямам

PainMonopoly
05-30-2009, 09:16
Да не си им казвала. Ето затова родителите НЕ трябва да знаят, защото си мислят, че имат право да се бъркат в живота ти. Сега имаш 2 възможности: да им теглиш една майна, да се изнесеш от вас, да започнеш да работиш и да се надяваш по някое време да отстъпят. Или да им КАЖЕШ, че си го зарязала, дори за по-достоверно да представиш някакво ново гадже, българин.

И все пак. Такива дето ходите да се плющите с турци и други подчовеци сте МЕГА ЖАЛКИ. Толкова ли няма момчета от вашия етнос, че да ходите при резаци? За такива като вас в България място НЯМА.

hisy
05-30-2009, 09:38
Да не си им казвала. Ето затова родителите НЕ трябва да знаят, защото си мислят, че имат право да се бъркат в живота ти. Сега имаш 2 възможности: да им теглиш една майна, да се изнесеш от вас, да започнеш да работиш и да се надяваш по някое време да отстъпят. Или да им КАЖЕШ, че си го зарязала, дори за по-достоверно да представиш някакво ново гадже, българин. +1

spensi
05-30-2009, 12:43
Да не си им казвала. Ето затова родителите НЕ трябва да знаят, защото си мислят, че имат право да се бъркат в живота ти. Сега имаш 2 възможности: да им теглиш една майна, да се изнесеш от вас, да започнеш да работиш и да се надяваш по някое време да отстъпят. Или да им КАЖЕШ, че си го зарязала, дори за по-достоверно да представиш някакво ново гадже, българин. +1
Живеят в малък град за новото гадже малко трудно да мине номера

profear
05-30-2009, 13:00
мамаим турска ше еба :smt097 :@ спр се нерва офффф прос сам знам ама имам проблеми и затва така викам :@:@:@:@

PainMonopoly
05-30-2009, 13:09
Да не си им казвала. Ето затова родителите НЕ трябва да знаят, защото си мислят, че имат право да се бъркат в живота ти. Сега имаш 2 възможности: да им теглиш една майна, да се изнесеш от вас, да започнеш да работиш и да се надяваш по някое време да отстъпят. Или да им КАЖЕШ, че си го зарязала, дори за по-достоверно да представиш някакво ново гадже, българин. +1
Живеят в малък град за новото гадже малко трудно да мине номераАко не мине, остава най-умното нещо, което може да направи - да го зареже и да си намери свестен БЪЛГАРИН.

spensi
05-30-2009, 13:12
Да не си им казвала. Ето затова родителите НЕ трябва да знаят, защото си мислят, че имат право да се бъркат в живота ти. Сега имаш 2 възможности: да им теглиш една майна, да се изнесеш от вас, да започнеш да работиш и да се надяваш по някое време да отстъпят. Или да им КАЖЕШ, че си го зарязала, дори за по-достоверно да представиш някакво ново гадже, българин. +1
Живеят в малък град за новото гадже малко трудно да мине номераАко не мине, остава най-умното нещо, което може да направи - да го зареже и да си намери свестен БЪЛГАРИН.
Българин,Турчин,Арабин и т.н няма значение щом се обичат двама

fenasf
05-30-2009, 18:47
ваще са много.... :?

ами ако наистина толкова много се обичате и намеренията му са сериозни (съвместен живот, семейство...) остани с него все някак ще свържете двата края

ама ако е някво увлечение по-добре си уреди живота :(

xplay
05-30-2009, 19:07
Има и свестни турци ... стига са се хващали и те за нищо! Според мен ти си наеш най-добре какво искаш и какво те прави щастлива. С руснак се бях хванала по едно време, нашите нямаха против, ама ако е турчин ... по-добре да бягам далече от нас. Истината е, че родителите подхождат много резервирано. Плюс това ти си вече на 18, сама решаваш някои неща. :) Успех!

AFT
05-30-2009, 20:31
Значи ще си развалиш отношенията със собствените си родители, заради човек, с който ходиш от 4 месеца? Честно казано, ако бях на тяхното място, щях да постъпя по същия начин. Моя съвет е да скъсаш с него, не си заслужава.

fc
05-31-2009, 10:39
Аз ако съм на ваще дирекно те гоня. Няма да има по-голямо предателство на тоя свят за мен от това дъщеря ми да ходи с турчин.

sexita
05-31-2009, 15:58
^^и ти не си отчасти права - защото ако беше достатъчно обективна, щеше да помислиш в тази насока и за сегашната си любовна ситуация... а именно дали не е 'достатъчно шум за нищо'?!

За това не трябва да се встъпва в никоя връзка с недоверие и песимизъм, ако не е преднамерено нещо несериозно. Защото никога не знаеш дали от преднамеренето 'много шум за нищо', няма да се получат семейство, деца и щастлив семеен живот много дълги години.

Тогава съм мислила съвсем различно от сега. А сега... не смея да помисля какво може да стане, защото сега се чувствам най-добре и ако трябва да споделя с някой, то е със него :-)

eXpl0d3
05-31-2009, 16:04
Просто си взимаш багажа и се омиташ от вас. Ще работиш и ще изкараш пари за да си направиш бала, трудно ще ти е но ...

Goebbels
05-31-2009, 17:17
Веднъж омърсиш ли се с турчин, арабин, негър, маймуна и друг подчовек, няма по-голям срам от това

mickelangelo
05-31-2009, 18:41
На мен никога не са ми поставяли условия .. родителите ми .. но и да ми поставят .. по скоро бих послушал себе си ..

FCB
06-01-2009, 18:54
Нз вече даже бившия ми ми чете едно конско.Защото с него си се караме,но се чуваме и като му казах как са нещата ми се разкрещя -"Зарязвай,тъпия фес,даже и да не си с мен не искам да си с турчин.Ти си супер готина мацка,махай го тоя"

PainMonopoly
06-01-2009, 19:14
Прав е.

DemonchY
06-01-2009, 19:38
абе и турците са хора не ги харесвам много но онзи ден се върнах от Турция и мога да ви кажа че нищо им няма ... рязани били нз си кфо си тфа е религия :?
по темата - мила мн тъжно ми стана като прочетах в каква ситуация си кажи на вашите че това е любов която няма да могат да прекъснат ... така или иначе връзката ви е възможно да свърши (не казвам скоро а някога) и тогава баща ти ще ти се прави на "кой съм аз" ама ше издържиш само се дръж ... също пробвай да се натискате или целувате някъде около тях за да могат да видят и да се подразнят (не го пробвай ако не си сигурна повярвай ми много лош план :? :? )
много е важно да знаят че ти си с него независимо от тяхното мнение и им кажи че ако те пускат на лека ръка да си ходиш само заради това значи те изобщо не са ти в пречка и щом ти не значиш достатъчно за тях значи и те не значат много за теб ... дано съм ти помогнал и искрено се надявам да се оправят нещата

reni7o0o
06-01-2009, 21:11
И аз имах късмета или нещастието да бъда с турчин не знам как да го нарека :D Отначало всичко беше мн красиво но не посмях да кажа на наще за това. Както и да е края беше ужасен...Надявам се при теб да не е така и да нямате проблеми с родителите за да сте щастливи, но винагаи имай едно на ум. Успех с връзката. :)

w0sh
06-01-2009, 21:15
И аз имах късмета или нещастието да бъда с турчин
по-скоро глупостта

plovdiv4anka90
06-20-2009, 22:05
Хораааа хора..Ех тия турци бее-голяма вражда,голямо нещо..АЗ СЪМ ТУРКИНЯ И СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА :grin: Да ходиш с турчин било голяма глупост,обрязан бил,нз кво 500 г. робство.. Пффф.. Аз пък не бих тръгнала никога с един необрязан ( абе хора,тва обрязване освен,че е нещо религиозно е и нещо,което се прави за хигиена..мн сте зле :D )
Мн ми е любопитно до кога ще има такива ограничени хора,с такъв ограничен акъл ( а дали въобще го има тоя акъл не се знае :P ) ..Съжалявам,че се отплесквам от темата,но такива тъпи коментари виждам-турците това,турците онова,че не се сдържах да не напиша нещо... Мога да продължа страшно дълго,но по-добре да спра..

А сега по темата : Жалко за това,което си преживяла и,което в момента търпиш.. На мен не ми се е случвало ( слава Богу ) да ходя с българин и да се влюбвам,но съм сигурна,че и моите родители биха реагирали остро,но като видят,че го обичам този човек щяха да кротнат няма как..Съветвам те,ако все още имаш сили бори до последно,виждам,че обичаш това момче...Но,ако смяташ,че няма да издържиш,колкото и да ти е гадно зарежи го,намери си накакъв българин..И родителите ти да са доволни :-x Все пак животът си е твой,това не го забравяй ! Един пример - чичо ми е женен за българка,имат си две деца и мн са си щастливи.. :D :grin:

valdesbg
06-21-2009, 04:53
Деликатна ситуация в която трябва да се действа твърдо обаче. Говориш с приятеля ти и му казваш за нещата. Казваш му че искаш да се махнеш от вас и му предлагаш да отидете да живеете заедно някъде. Не при техните. Да видим дали той те обича толкова колкото ти него. Другия вариант е да му кажеш "Край!" и това наистина да е край. И пак да се махаш от вас.

На твое място бих постъпил по първия начин, а ако нещо не се получи като хората, то втория е естественото м продължение.

Интернационални връзки се започват след като си се установил някъде, отделно от родителите. Причината ти е ясна.

Успех!

lipsvashh_mi
06-21-2009, 07:30
лошото е ,че родителите ти явно нямат много доверие в преценката ти за човека,с който си...
единствения начин е да седнеш и да поговориш открито с тях,да им кажеш,че се голяма вече и можеш да взимаш решенията сама-или поне някои,као това с кой си ти го решаваш...обясни им ,че със заплахи нищо не постигат освен да те отдалечават от себе си и че губят дъщеря си малко или много.Кажи им ,че те огорчават,обясни им как се чувстваш с 2-3 думи....
ако имат поне малко акъл,ще се сетят и ще променят държанието си..пък и всеки заслужава шанс-ако вашите опознаят момчето,може и да го харесат-какво като е турчин