PDA

View Full Version : Спрете се бе идиотиии



Thunder01
05-29-2009, 19:08
Сори ако темата ми е тъпа ама няма как да не кажа нещо по този въпрос.

Ае все по често срещам батки ( чичковци ) , които го ръсят здраво на педофилия , последната случка беше днес . Звъни ми добра приятелка ( на 14 ) и реве и ми вика : "Заряза ме , използва ме " и тн. и аз отивам при нея . Почва да ми разказва как се запознала с 24 годишен ( идиот ) , които го раздавал зарибявка , ходили 3 седмици и ония поискал да правят секс , тя отказала първия път , обаче ония се направил на обиден и тя му пуснала ( знам че е шматка ама не само тя има вина ) . И тя тогава го е направила за първи път , след 2 дни той я зарязва , под основанието че има по - добра от нея . Та омръзна ми това , за тези неща не са виновни наивните момичета на 12 - 13 та и 14 години , за това са виновни ония големи идиоти които взимат отваряето като спорт . Тези хора не обичат те само използват , на тях не има пука нито за това дали сте го правели или не сте , дали обичате или не , на тях им пука само за това да се е*ат с повече девственици и даже и да не са девственици , сигурно им е много по яко да изчукат някоя лесна и наивна , отколкото някоя даже и с 3 - 4 години по - малка те търсят нещо от рода на 10 и нагоре по - малки от тях . Това го пиша като предупреждение към тези момичета които все още не са правели секс и са под 15 години и за момчетата , защото те са основните виновници за това , всеки може да го направи това , да завърти главата на някое момиче което е в пъти по малко от него , но не всеки може да не го направи , не всеки може да завърти главата на някоя на неговата възраст или близка до неговата . Затова помислете си , отнася се за всички !!!

Lacroix
05-29-2009, 19:12
лал, това е гадна случка . Но си права. Според мен причината един мъж на 25 да го прави с 14 годишна и то за пръв път е може би се чуства по-кмфортно защото тя не знае какво е и го мисли за добър, като той всъщност е кръгла нула ; )) и за това, плюс това и момичетата имат вина, те па да се пазят малко ..

Thunder01
05-29-2009, 19:15
лал, това е гадна случка . Но си права. ..

Не съм права аз съм прав (; за информация аз съм момче

Lacroix
05-29-2009, 19:17
ами сру

Cathylicious
05-29-2009, 19:19
А за 14 годишно момиче .. 10 години ралзика са много,не знам какво е очаквала..
Но нали се сещаш .. Всичко се връща рано или късно .. Дай кураж на приятелката си,горе главата .. След всяко лошо нещо следва нещо хубаво .. ;)

Extremescream
05-29-2009, 19:21
Или още много лоши неща,но хубавото идва все някога.

Kukumqvka
05-29-2009, 19:29
След всяка буря идва слънце! :)
Всичко ще е наред!

mahoni
05-29-2009, 19:29
добре бе тия момчета не се ли замислят малко.Да си "първият" е много отговорно незнам какъв човек трябва да си за да изчукаш някоя девствена девойка само заради секса.Незнам немога да ги разбера мъжете.голямо говедо трябва да си да го направиш това.а твоята приятелка ще си има обеца на ухото вече ще знае за друг път.

Riva
05-29-2009, 19:32
Че то може и момичетата да злоупотребяват!Мен редовно ме използват някви каки :(

XTREMEFREERIDE
05-29-2009, 19:36
Едно нещо мога да кажа - НЕРАЗУМНИ СТЕ МОМИЧЕТА!
Как може да тръгне с някакъв 10 години по - голям от нея, та чак да му пусне. :shock: На третата седмица. :shock: Незнам, за мен това е неуважение към себе си. :? Не, че само тя има вина де..

MakeMeLaugh
05-29-2009, 19:38
Добре, ще му предам ;)