PDA

View Full Version : Край!



Rofl4e
05-29-2009, 20:45
Имам регистрация от доста време.. в началото не съм се регвала с мисълта за приятелства или нещо подобно.. (направих го за да убивам време)и така..с течение на времето се опознах с доста от вас.. с някой сме в чудесни отношения с някой не чак толкова.. с други си разговаряме и по скайп.Една вечер както си "убивах времето" в някоя от темите в раздел секс съвсем случайно се запознах с един съфорумец(имена няма да споменавам).. разменихме си скайповете,всяка вечер чат.. отношенията ни винаги са били чисто приятелски.. (споделяше си с мен ..(не всичко и го разбирам защо) и аз също.. привързах се към него.. като ми пишеше.. чуствах се някак щаслива.. той е толкова далеч а го чуствах толквоа близо.. Държа на него .. и аз незнам защо но държа ужасно много!И ето тази вечер както почти всяка ми пише.. и аз кво става от няколко дни те няма и той много работи станаха.. и да нещо е станало а не ми каза какво(и мисля че по добре че не знам)и ми казва че се маха.. изчезва... край напуска няма го а дори не знам защо.. незнам кога ще го чуя отново.. месец .. месеци година.. години дори и той самия незнае! Знам че е настъпал яко котето за опашката.. но не знам точно за какво.. а така ми се иска да му помогна а дори не мога! Чуствам се ужасно чесно казано никога ама абсолютно никога не съм очаквала да стане така.. макар да знаех че има по всяко едно време вероятност!

Просто прекратих отношенията си с човек на който държах а не познавах.. ЩЕ го чуя отново и пак ще ми въздейства както до сега но незнам кога надявам се само да е по скоро!

Нямаше къде другаде да го кажа.. нямаше на кой.. може би никой нямада ме разбере..,но имах нужда от това!

elsy
05-29-2009, 22:35
Може така да е по-добре, че не ти казва къде/защо изчезва изведнъж.
На теб ти остава да чакаш всичко да се нормализира и такам. :)

LiveFlower
05-29-2009, 22:54
Хах,позната история :-D

Пък и все пак кво са един-два месеца,като знаеш че пак ще си пишете. Надежда да има ;)

Rofl4e
05-30-2009, 09:32
не се знае за колко време може дни седмици месеци години..

hisy
05-30-2009, 13:50
Може така да е по-добре, че не ти казва къде/защо изчезва изведнъж.
На теб ти остава да чакаш всичко да се нормализира и такам. :) +1

Sham
05-30-2009, 14:10
Тази илюзорна привързаност я зарежи навреме!
Това е съветът ми.
И те разбирам напълно.