PDA

View Full Version : Facebook



CaribbeanGirl
05-30-2009, 07:08
Имате ли регистрация? Какво е мнението ви за сайта, харесва ли ви? Може ли да се трие профил? Какво сте чували за него ?

DarkAngelOfHope
05-30-2009, 08:30
Нямам регистрация. Ми има и по лоши сайтове :D и чак пък да ми харесва ... :P . Сигурно може ако пишеш на админите ... к'во да съм чувал ... приятелката ми има профил там от доста време и му се радва на сайта .. не е лош ама аз не се зарибявам много по такива неща :) ако си направя профил там ще е нещо по скоро бъзиклийко от колкото да си качвам снимки ... к'во да ми гледат на мене ? :D

infinity05
05-30-2009, 09:54
Сайта е добър. Имам регистрация.Има забавни тестове,може да се включиш в някоя кауза,може да чатиш и да коментираш снимките на приятелите си :-o :-o :grin: абе общо взето сайта е хубав :) :oops: :-)

TheBlackStranger
05-30-2009, 10:27
Имам регистрация. Сайта не е лош, яд ме е само, че прекалено малко българи го ползват. Можеш да си изтриеш акаунта.

n0x
05-30-2009, 10:55
Руска инвестиционна компания направи сериозно предложение на лидера сред социалните мрежи Facebook. Въпросната компания инвестира предимно в уеб страници и въобще в онлайн проекти и сега тя се реши да инвестира и в изключително успешната социлна мрежа Facebook. Става въпрос за главозамайващата сума от 200 милиона долара.

От екипа на Facebook все още не се чува и дума по повод направеното предложение. Имайки предвид сумата и влиянието на инвестиционната група Digital Sky Technologies в мрежата по принцип, едва ли отговорът ще бъде отрицателен.

-- WEBPRO NEWS -- Dec 18 -- Yahoo probably didn't dream that an offer as high as $1.62 billion would be rejected. But Yahoo probably didn't expect to hear the metallic hubris pinging out a tunelinks of $8 billion, either. Peter Thiel says Facebook isn't for sale but says it's worth at least $8 billion, matching its value up with MTV's, based on the idea that Facebook could generate $1 billion profit by 2015. Thiel's numbers would make present and future Facebook eyeballs worth nearly ten times the eyeballs of MySpace. Maybe, reports Bloomberg, Facebook will carve itself up in an IPO to generate cash. FULL ARTICLE @ WEBPRONEWS


Слаба работа кво си говорим?!

CaribbeanGirl
05-30-2009, 11:45
Как по дяволите мога да си търся познати из сайта ??? А ако някой ме разглежда мога ли да го видя някъде ?? :?