PDA

View Full Version : Спиране на цикъла



sladyrche
05-30-2009, 07:17
Моля ви хора помогнетее :cry: Днес сутринта ми дойде аа до утрее вечерта трябва да ми спре задължително наистина си имам причина.Разбирам последствията от това не ме упреквайте ,но просто ми се налага :smt089 Моля ви ако знаете някакви начини за спирането на цикала на 2рия ден ще ви бъда много благодарна ако ми кажете. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :cry:

xXxDeathPrincessxXx
05-30-2009, 07:19
Това е невазможно а пък и да беше вазможно значи ти има нещо

sladkish_14
05-30-2009, 07:24
Момиче не си прави експерименти с тялото и организма си ! Явно не си наясно , закакво точно е този менструален цикъл и не знаеш това какво може да ти коства ! Какво толкова ти се налага ?! На мене като ми идва на 8-ми , а осми е рождения ми ден , същото беше и с рождения ден и на приятеля ми точно на 8 , когато исках да му направя изненада и то не обикновена си бях в цикъл :x .. Това не ми попречи , поне с бял панталон да съм , свикни , че не може да се контролира то идва когато не желаеш , и ти трябва да почнеш да го приемаш ..

sladkish_14
05-30-2009, 07:25
А и всъщност можеше да се направи нещо , за да ти закъснее с 1- 2 дена , но след като вече ти е дошло :?

sladyrche
05-30-2009, 07:51
Изчела съм сигурно над 100 статии на тази тема знам какви са последствията ии знам че като ги пия просто си вредя но това ми е за първи път и е неизбежно.Но също така съм чувала че ако пия Метергил за 2 дена ще ми спре. Някои пробвал ли е и и знае ли дали това е вярно ? :neutral:

Riva
05-30-2009, 07:56
:smt030 Twilight тупалката ли ще идва у вас,че ще трябва НА ВСЯКА ЦЕНА ДА СИ СПРЕШ МЕНЗИСА!?

ladykeisy
05-30-2009, 08:05
Аз съм пробвала с витамини ,но няма кой знае какъв ефект ,пък и не е за 2 дни ,а поне 3-4.Другото - с противозачатъчни ,но ако почнеш да ги пиеш на втория ден ще ти продължи поне 10 дни отгоре ,казвам ти го защото онзи ден ги спрях ,понеже цикъла ми кара вече 15-16 ден и не мога да се понасям....а за секс да не говорим.....пробвахме ,защото нямаше кръв нито по тампона ,нито по превръзката и като започнахме.....КАСАПНИЦА :smt021 :smt022

bloodylips
05-30-2009, 08:26
няма начин просто апък и мисля че можеш да изтраеш още 2-3 дена... ще си отложиш 1вия път за друг път какво толкова

rosencetooo
05-30-2009, 08:29
мисля , че е невъзможно да го спреш след като вече ти е дошло :-D

Infinity
05-30-2009, 08:34
Пий два пъти по три таблетки Витамин С ...намалява,доста. :)

sladyrche
05-30-2009, 08:55
Мацки благодаря ви страшно много за съветите . :smt045 .. днес сме 30ти аа дали имам някакжа възможност поне на 1ви юни да ми спре само от витамин ц :smt085

ladykeisy
05-30-2009, 08:56
Извинявай за любопитството ,но защо толкова му настояваш на този цикъл да спре ?

bitterbloom
05-30-2009, 09:10
Не съм успявала да го спра с витамин ц....успявала съм само да го забавя с ден-два.Той стеснява кръвоносните съдове и може да ти намали кървенето, но то като почне,трябва да си изтече. Разбирам че си имаш причина, но не се трови напразно. Витамин ц не е толкова безвреден.

qn1to0o1
05-30-2009, 12:55
Момиче не си прави експерименти с тялото и организма си ! Явно не си наясно , закакво точно е този менструален цикъл и не знаеш това какво може да ти коства ! Какво толкова ти се налага ?! На мене като ми идва на 8-ми , а осми е рождения ми ден , същото беше и с рождения ден и на приятеля ми точно на 8 , когато исках да му направя изненада и то не обикновена си бях в цикъл :x .. Това не ми попречи , поне с бял панталон да съм , свикни , че не може да се контролира то идва когато не желаеш , и ти трябва да почнеш да го приемаш ..
+1 :) :) :)

mynichka
05-30-2009, 13:03
Момиче не си прави експерименти с тялото и организма си ! Явно не си наясно , закакво точно е този менструален цикъл и не знаеш това какво може да ти коства ! Какво толкова ти се налага ?! На мене като ми идва на 8-ми , а осми е рождения ми ден , същото беше и с рождения ден и на приятеля ми точно на 8 , когато исках да му направя изненада и то не обикновена си бях в цикъл :x .. Това не ми попречи , поне с бял панталон да съм , свикни , че не може да се контролира то идва когато не желаеш , и ти трябва да почнеш да го приемаш ..
+ за всичко си има време, нищо няма да ти стане да почакаш..аз например бях в цикъл на бала си .., но не съм се мъчила да го спирам и какво ли не

plmn
05-30-2009, 13:52
до утрее вечерта трябва да ми спре задължително наистина си имам причина.

не е редно да ти го казвам... но след като е толкова наложително, използвай червения бутон.

http://blogs.smh.com.au/screenplay/BigRedButton.jpg

teenems
05-30-2009, 18:39
няма начин по който да се спре ,а и не е хубаво . все пак така се пречиства организма ти . на мен ми е идвало в много неудобни моменти ,например на Бъдни вечер ,на Коледа .. и други .

Byboleche
05-30-2009, 18:52
не може да спре веднага само ще го намалиш пак ще си има тъй че няма смисъл.. трябва повече време ако искаш да го спреш с витамини, а и дори тогава не е 100% сигурно че ще спре... :)

hamacs563
05-30-2009, 19:34
Мацки благодаря ви страшно много за съветите . :smt045 .. днес сме 30ти аа дали имам някакжа възможност поне на 1ви юни да ми спре само от витамин ц :smt085 Има :-P по 3 витамин Ц-та 2 пъти на ден и си готова до 01 ;)

under_black_sky
05-31-2009, 16:42
Виееее лудиии ли стееееее ?!? Как ще говорите тая простотия с това Витамин Ц после ще има да реве във форума,защо ми течее толкова и 2 седмици ще си седи у тяхх :x НЕ давайте съвети,ако не сте сигурни как ще и повлияе :x

djuki
06-01-2009, 06:41
от витамин Ц няма какво толкова да и стане това което не се приема от организма се изхвърля. Също така ако го направи само веднъж следващия цикъл ще и се нормализират нещата

rabbit13
06-05-2009, 16:58
Това е невазможно а пък и да беше вазможно значи ти има нещо
mn si e vuzmojno ako stane6 hiper klio6ta 6te ti spre cikula za vinagi prosto spazvai dieti hodi na pluvane razli4ni spotrove qj samo edin put na den budi adski klio6tava i nikoga prez jivota si pove4e nqma da 4ue6 dumata cikul

Shia
06-05-2009, 17:39
Нищо не е по-важно от организма ти,затова си з***и причината и дерзай.

followgirl
06-05-2009, 18:11
Каквото и да пиеш другите са прави..надали ще спре..а и щом почнете да го правите - повярвай ми .. ще бъде много лошо..По-дорбе поговори с момчето и отложете с 2-3 дена :) . . .

monityY
06-05-2009, 18:37
Изчела съм сигурно над 100 статии на тази тема знам какви са последствията ии знам че като ги пия просто си вредя но това ми е за първи път и е неизбежно.Но също така съм чувала че ако пия Метергил за 2 дена ще ми спре. Някои пробвал ли е и и знае ли дали това е вярно ? :neutral:

Да нямаш предвит матергин?Пробвала съм с него..Не става...намаля супер мн,блъсках се с него като ненормална както и с примолут нор + яко витамин ц...намаля доста,но не спря.. и кат спрях да пия хапчетата се усили 2но..не моеш да го спреш,сорка!

JuBaCcA
06-05-2009, 19:43
Пробвай с витамин Ц,но орално ами вагинално :)

zai4ety13
06-07-2009, 15:39
Това е невазможно а пък и да беше вазможно значи ти има нещо
mn si e vuzmojno ako stane6 hiper klio6ta 6te ti spre cikula za vinagi prosto spazvai dieti hodi na pluvane razli4ni spotrove qj samo edin put na den budi adski klio6tava i nikoga prez jivota si pove4e nqma da 4ue6 dumata cikul Аха ;-) Аз като бях болна от анорексия ми спря за дълго. Все още не ми е дошло, но се надявам да ми дойде :(

mynichka
06-07-2009, 17:04
^ и на мен ми беше спрял цикъла, което е много лошо ..но вече се оправих :grin:

monnynnkka
10-03-2010, 17:35
Здравейте приятели , искам да ви попитам как да си предодвратя цикъла .. смисъл мин. месец ми свърши на 15-ти .. сега 22-рия ден е на 7-ми .. мм искам да го забавя поне с 4-5 дена .. ;х не ми е толкова редовен чесно казано .. идва ми различно, но пък все пак да съм сигурна има ли някакъф начин.. чух за витамин ц , някой може ли да помогне.. ? да каже как се пие това ц .. мерси предварително ! 8)

Extremescream
10-03-2010, 17:44
Здравейте приятели , искам да ви попитам как да си предодвратя цикъла .. смисъл мин. месец ми свърши на 15-ти .. сега 22-рия ден е на 7-ми .. мм искам да го забавя поне с 4-5 дена .. ;х не ми е толкова редовен чесно казано .. идва ми различно, но пък все пак да съм сигурна има ли някакъф начин.. чух за витамин ц , някой може ли да помогне.. ? да каже как се пие това ц .. мерси предварително ! 8)

Mи ти как пиеш витамин Ц по принцип.... :? ?

monnynnkka
10-04-2010, 16:21
Здравейте приятели , искам да ви попитам как да си предодвратя цикъла .. смисъл мин. месец ми свърши на 15-ти .. сега 22-рия ден е на 7-ми .. мм искам да го забавя поне с 4-5 дена .. ;х не ми е толкова редовен чесно казано .. идва ми различно, но пък все пак да съм сигурна има ли някакъф начин.. чух за витамин ц , някой може ли да помогне.. ? да каже как се пие това ц .. мерси предварително ! 8)

Mи ти как пиеш витамин Ц по принцип.... :? ?
Ми не аз не пия витамин ц , само като съм болна го пия ..

Paramour
10-04-2010, 17:18
Здравейте приятели , искам да ви попитам как да си предодвратя цикъла .. смисъл мин. месец ми свърши на 15-ти .. сега 22-рия ден е на 7-ми .. мм искам да го забавя поне с 4-5 дена .. ;х не ми е толкова редовен чесно казано .. идва ми различно, но пък все пак да съм сигурна има ли някакъф начин.. чух за витамин ц , някой може ли да помогне.. ? да каже как се пие това ц .. мерси предварително ! 8)

Защо пишеш в стари теми?! :-x

Extremescream
10-04-2010, 17:21
Нека пише тука,моля те!В тоя форум само липсва тема 'Как се пие витамин Ц?'. :shock:

DarkTemplar
10-04-2010, 17:21
Защо пишеш в стари теми?! :-x
Например, за да не отваря нова за поредната глупава хрумка. 8)

Paramour
10-04-2010, 17:30
Нека пише тука,моля те!В тоя форум само липсва тема 'Как се пие витамин Ц?'. :shock:
:lol:
ок ок... само като видях, че темата е от 2009 и ...
да.. моя грешка
8-)

monnynnkka
10-04-2010, 19:53
Здравейте приятели , искам да ви попитам как да си предодвратя цикъла .. смисъл мин. месец ми свърши на 15-ти .. сега 22-рия ден е на 7-ми .. мм искам да го забавя поне с 4-5 дена .. ;х не ми е толкова редовен чесно казано .. идва ми различно, но пък все пак да съм сигурна има ли някакъф начин.. чух за витамин ц , някой може ли да помогне.. ? да каже как се пие това ц .. мерси предварително ! 8)

Защо пишеш в стари теми?! :-x


Защо пък не ?!

Rebirthing
10-05-2010, 10:00
Нека пише тука,моля те!В тоя форум само липсва тема 'Как се пие витамин Ц?'. :shock:

Витамин C е на таблетки или ампули. Предполагам разбираш, че една ампула е доста по силна от таблетката. Момичето най-вероятно пита за количеството което трябва да приеме.

ChalgaBoy
10-05-2010, 10:03
Добре де... темата е с ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ... закво продължава да се драска по нея ?

DarkTemplar
10-05-2010, 11:56
Добре де... темата е с ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ... закво продължава да се драска по нея ?
Щото Витамин Ц-то още е в срок на годност. :D

monnynnkka
10-06-2010, 17:53
Добре де... темата е с ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ... закво продължава да се драска по нея ?

А ти изобщо каква работа имаш да пишеш в тази тема , не се заяждам.. но.. ако няма да изказваш мнение или да се опиташ да помогнеш няма смисъл и да пишеш ! Престанете с тези глупави вапроси , защо пиша в стари теми .. Еми ето ви отговора : Защото като направя нова, започвате да ме хутате защо правя нова,при положение,че има стари такива ! ! и да питам за количеството ..