PDA

View Full Version : илюзия или...?



gorgeous
05-30-2009, 13:00
Така-моята история...падам си по едно момче от около 2 месеца насам...а иначе се познаваме от 7-8 ( той ходеше с една приятелка, но всичко приключи на 5тия ден, понеже решиха, че ще са по-добре само като приятели)...та той е просто перфектното момче (не само в моите очи, не само защото съм хлътнала, а просто е различен). Досега не съм му признавала за чувствата си...най-малкото за да не разваля отношенията си с него в случай, че не се получи...понеже се разбираме страхотно-станахме мн добри приятели, покрай моята фр доста често се виждаме а като сме 2мата той се държи изключително приятелски...бих казала и повече от това.Но имам чувството, че за него това не е нищо особено-да се гушкаме, да си говорим с часове...на моменти си мисля, че това е нормалното му отношение към момичетата, с които е близък и честно казано не знам има ли смисъл да се надявам и евентуално да направя нещо повече, или просто да оставя нещата както са...не знам дали някой е изпадал в моята ситуация-да се виждаш с някого, да се разбирате идеално, да виждаш огроомната симпатия от негова страна и все пак да не си сигурен дали не е просто илюзия...и от страх да не прецакаш всичко, което имаш, да оставиш тръпката след време да отмине. Ето това всъщност е дилемата ми...бих се радвала, ако получа някакъв съвет, защото наистина мн се обърквам вече...

hisy
05-30-2009, 13:12
Покани но на кафе или нещо подобно и му кажи какво чувстваш към него. Пък каквото стане-стане.. ако и той те харесва може и да се получи нещо между вас :)

Crazytu
05-30-2009, 13:15
Зависи от това колко много го харесваш .. ако е просто увлечение,няма смисъл да си разваляте приятелството. Но ако наистина го харесваш,рискувай и ще видиш какво ще стане .. може пък и той да те харесва :)

gorgeous
05-30-2009, 13:20
Ами обикновено увлеченията ми 'стихват' след първите някоко седмици, но този път не е така...май всеки ден ме впечатлява повече даже. A относно него-много често ми прави комплименти, той беше този, който ми взе номера и с който, въпреки че сме в различни смени, се виждаме за по час почти всеки ден (не мисля че е заради бившата му, което ми е мн добра приятелка понеже ми е ясно как стоят нещата)...мисля че просто ни е кеф като сме заедно...въпросът е 'Има ли шанс за нещо повече
:-o '

Python5
05-30-2009, 20:08
та той е просто перфектното момче (не само в моите очи, не само защото съм хлътнала, а просто е различен)

Супер! Откриха го. "Идеалният Мъж" (О. Уайлд е мъртив, няма кой да ме съди за авторски права). Вземи му малко кръв да го клонираме и да решим проблемите на 3те милярда жени и ~200-300те милиона хомосексуални мъже.

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 20:10
та той е просто перфектното момче (не само в моите очи, не само защото съм хлътнала, а просто е различен)

Супер! Откриха го. "Идеалният Мъж" (О. Уайлд е мъртив, няма кой да ме съди за авторски права). Вземи му малко кръв да го клонираме и да решим проблемите на 3те милярда жени и ~200-300те милиона хомосексуални мъже.
Гейовете не ги мисли, набързо ще ги умъртвя

haley21
05-30-2009, 20:55
Според мен му кажи какво чувстваш. Ако не ти отвърне със същото, мисля че поне ще те разбере. :) Късмет :)

AFT
05-30-2009, 20:59
Ъм, на мен ми се е случвало, но реших, че няма смисъл и не признах нищо. Сега сме си в идеални отношения, старото влечение го няма и се радвам, че не провалих нещата тогава. ;д Но не мисли, че и в твоя случай е по-добре да постъпиш по същия начин. Не ви познавам и не мога да преценя точно какви са ви отношенията, това трябва да направиш сама. (:

edit: Не винаги, когато признаеш чувствата си на близък приятел и той не отвърне както си се надявала, отношението му към теб става коренно различно и скоро дори не си говорите. Изключенията съществуват. ^^

haritov
05-30-2009, 22:35
та той е просто перфектното момче (не само в моите очи, не само защото съм хлътнала, а просто е различен)

Супер! Откриха го. "Идеалният Мъж" (О. Уайлд е мъртив, няма кой да ме съди за авторски права). Вземи му малко кръв да го клонираме и да решим проблемите на 3те милярда жени и ~200-300те милиона хомосексуални мъже.
Гейовете не ги мисли, набързо ще ги умъртвя

:D вярваш ли си като лаеш колко си лош въъъ детх метълаааааааа :razz:

cO_olY
05-30-2009, 22:37
ако излизате със "компанията" и той е в нея пробвай да се приближаваш до него..да му хващаш ръката..и той ако не се отдръпне значи няма нишо против теб и трябва да опиташ ;)

DeNNichkA
05-30-2009, 22:44
Била съм в подобна ситуация преди доооста време ... От личен опит знам, че най-гадно е точно когато имаш някакви надежди, но седиш в невидение ... Определено олеква като признаеш всичко ... дори и да не се получат нещата съм сигурна, че ще се чувстваш много по-добре пък и както го описваш съм сигурна, че ще възстановите приятелските си отношения... така, че според мен няма какво да губиш ако му признаеш чувствата си. Бъди смела! Господ обича смелите!

profear
05-31-2009, 05:02
Така-моята история...падам си по едно момче от около 2 месеца насам...а иначе се познаваме от 7-8 ( той ходеше с една приятелка, но всичко приключи на 5тия ден, понеже решиха, че ще са по-добре само като приятели)...та той е просто перфектното момче (не само в моите очи, не само защото съм хлътнала, а просто е различен). Досега не съм му признавала за чувствата си...най-малкото за да не разваля отношенията си с него в случай, че не се получи...понеже се разбираме страхотно-станахме мн добри приятели, покрай моята фр доста често се виждаме а като сме 2мата той се държи изключително приятелски...бих казала и повече от това.Но имам чувството, че за него това не е нищо особено-да се гушкаме, да си говорим с часове...на моменти си мисля, че това е нормалното му отношение към момичетата, с които е близък и честно казано не знам има ли смисъл да се надявам и евентуално да направя нещо повече, или просто да оставя нещата както са...не знам дали някой е изпадал в моята ситуация-да се виждаш с някого, да се разбирате идеално, да виждаш огроомната симпатия от негова страна и все пак да не си сигурен дали не е просто илюзия...и от страх да не прецакаш всичко, което имаш, да оставиш тръпката след време да отмине. Ето това всъщност е дилемата ми...бих се радвала, ако получа някакъв съвет, защото наистина мн се обърквам вече... испадал сам в подобна ситуация мн е гадно наистина да не знаеш сега дали има чуства кам теб или не ами моя савет е просто да поговорите нали да се отпуснеш малко да излезете на кафе някаде и ако не можеш да му кажеш порсто му намекни че го харесваш тои ще се сети :oops: