PDA

View Full Version : момче/момиче с дефект



hannahmiley
05-30-2009, 13:48
така .. искам да попитам хората в този форум : Бихте ли имали връзка с момче/момиче което има " дефект " . Аз лично бих ! Нали външния вид няма такова значение :P [/b]

smileforyou12
05-30-2009, 13:55
още една скучна тема :roll:

Riva
05-30-2009, 13:57
Бих имал връзка с момиче,което има 3та цица на гърба :/

Hilary_
05-30-2009, 14:08
Офф добре чудите се вече какво да измислите... :?

TheGirlNextDoor
05-30-2009, 14:08
мм доста ободрителна тема..нека да си повдигнем настроението :-o


..ми не съм се замисляла по твоят въпрос : ((

lpfc1936
05-30-2009, 14:36
ще видим като му дойде времето.. :razz:

Иначе 6+ за темата..Няма по-тъпа тема 8)

LetTheMusicTalks
05-30-2009, 14:55
Защо не? :D

got2Bthe1
05-30-2009, 14:58
Самият аз имам един брой дефектно око 8-) никой не забелязва и не знае докато не стане тема и не му каже (ваобще не ми пука как ше реагира :) ) А иначе защо не?

DeViLgIlrL16
05-30-2009, 15:02
ай сега да не почвам аз че ще се оплашите от мен... :D
имам късогледсво... кривокрака съм... имам грабначно изкривяване... пъпна херния и куп др. дефекти бихте ли ми станали гадже... :D :D :razz: :D

Jumbie483
05-30-2009, 15:03
:o
Никой не е идеален докато не се влюбиш в него.. :roll:

SuNsEt
05-30-2009, 15:08
Ха,да бе...външния вид не бил от значение. :wink: Не на мене тия.На бас,че ако видиш някое момче с дефект,да те гледа на улицата ще си кажеш нещо от сорта на"Я пък тоя идиот,ужас гледа ме..." .

Faces
05-30-2009, 15:12
Външния вид винаги е имал и ще има значение.Точно външния вид се забелязва и така даваме шанс на човека да покаже къв характер е.Колко от момичетата тука са ходили с дебели момчета с пъпки и с очила ?

XTREMEFREERIDE
05-30-2009, 15:27
..ми не съм се замисляла по твоят въпрос : ((

ThePowerOfLove
05-30-2009, 15:48
Faces, това че един човек има пъпки или носи очила не го прави грозен. Всичко си е до излъчването ;)
Зависи за какъв 'дефект' става дума и зависи дали като характер ми допада и защо да не се получи една добра връзка?

spensi
05-30-2009, 18:15
Faces, това че един човек има пъпки или носи очила не го прави грозен. Всичко си е до излъчването ;)
Зависи за какъв 'дефект' става дума и зависи дали като характер ми допада и защо да не се получи една добра връзка?
+1

babity
05-30-2009, 18:28
Момчето, с което се виждам понякога има говорен дефект. Никога не ми е пречело за каквото и да е. Дори не съм го възприемала като нещо, което ми се набива на очи или е няк'во ненормално. Причината за това е, че той няма комплекс за това. Уверен е в себе си, държи се естествено и дори не повдига въпрос, нито за да се оправдае, нито за да скрие неудобството си от този дефект с шега (както например аз правя със своите собствени недостатъци). И това ме кара да си мисля, че не е важно толкова дали имаш дефект и какъв е, защото всички имаме такива, а как се отнсяш самия ти към него. Не мисля, че ако си някакъв супер общителен и забавен тип хората ще те избягват само защото имаш някакъв си шести пръст на крака, за който едва ли ще разберат или пък, защото заекваш по малко, или защото смехът ти е по - странен. В края на краищата всеки един твой дефект може да се превърне в ефект ако си с правилната нагласа.

AFT
05-30-2009, 20:20
Ъм, не знаех, че да си кривокрак или късоглед те прави изрод. о_O Как може да слагаш човека с шест пръста до човека с очила?!?! Ти добре ли си?! О, да, забравих, хората с проблем с очите са толкова малко, като видя някой по улицата го соча с пръст и му се смея. Ебати малоумната тема.

Shia
05-30-2009, 20:44
Не бих имала отношения с момче с дефект-липса на крак,ръка,слепота,частична слепота,кожни образования(не акне)
шизофрения,извадена челюст...

Forester
05-30-2009, 20:54
:o
Никой не е идеален докато не се влюбиш в него.. :roll:
:)



Разбира се, че бих.

hannahmiley
05-30-2009, 21:27
пф не ме разбрахте много добре какво исках да кажа ](*,)

hannahmiley
05-30-2009, 21:35
ще видим като му дойде времето.. :razz:

Иначе 6+ за темата..Няма по-тъпа тема 8)


обаче много мили хора има ....... аз сериозно ви питам ! :?

Belair
05-31-2009, 12:10
Не бих се влюбил в някой дефект

moneycomeme
05-31-2009, 14:35
Дефекта...всички си имаме дефекти ;]]]Повече не ми се коментира ;]

Punisherrr
05-31-2009, 14:54
Не поясняваш особено точно за какъв вид дефект става дума,но предполагам,че е за разни дребни и поправими неща.
Еми не мисля,че този,който има за цел да намери ПЕРФЕКТНИЯ човек ще има особено голям успех... ;) пък вие си търсете ако искате.. :-D
Мисля,че разбрахте отговора ми.

(Убедена съм,че хората с дефекти/така да се каже/почти винаги са 100 пъти по-готини характери от тези,които се вманиачават и парадират с това как да са идеални...
Дори да видя най-красивия пич на улицата веднага усещам как лъха на надут пуяк и моментално отива в графа - грознооо... ) ;) С една дума - други неща са по-важни.

bgroma
05-31-2009, 15:17
Може за някои малко грубо да прозвучи или недомислено, но ако става дума за голяма любов, човекъв, с когото искам да прекарам остатъка от живота си...не мисля, че ще си позволя да се влюбя в човек със сериозни физически/психически недъзи. Доста често това се предава генетично и не искам децата ми евентуално да имат същите проблеми и да страдат.
Иначе, както по-горе вече споменаха, всичко зависи от т.нар. дефект. Това, че някой е по-прегърбен, кривоглед, момчето е плешиво, има протеза или пък заеква...не е особено фатално. Важно е всичко друго да му е наред и да може да се справя сам с живота си. Ако му лиспва самоувереност, няма как да увери хората около себе си, че е способен да обича и да бъде обичан.

DeViLgIlrL16
05-31-2009, 15:25
Може за някои малко грубо да прозвучи или недомислено, но ако става дума за голяма любов, човекъв, с когото искам да прекарам остатъка от живота си...не мисля, че ще си позволя да се влюбя в човек със сериозни физически/психически недъзи. Доста често това се предава генетично и не искам децата ми евентуално да имат същите проблеми и да страдат.
Иначе, както по-горе вече споменаха, всичко зависи от т.нар. дефект. Това, че някой е по-прегърбен, кривоглед, момчето е плешиво, има протеза или пък заеква...не е особено фатално. Важно е всичко друго да му е наред и да може да се справя сам с живота си. Ако му лиспва самоувереност, няма как да увери хората около себе си, че е способен да обича и да бъде обичан.


току що се отказах от живота кфо намекна това че аз като съм късогреда и имам доста други недъзи по хубуу да не живея щото могат да се родат и други като мен ли... :-x :x :?
това че не се мисля за красива и съм склонна ф яда си да се самообия ме прави по ненормална от другите ли... ами ако не е наследствено ми ако се е появило в следствие на некъв дразнител или нещо подобно... :?

Jmork
05-31-2009, 15:31
Аз имам 1 приятел, който има проблем с краката, обаче сичко друго си му е наред и колко приятелки(сериозни) е имал...ехееее...И една която както вие казахте се смее по един такъф начин се едно я душат :lol: ама сички я харесфат :) Зависи какъф е самият човек...дори и голям дефект да има, ама не е надута и ала бала...може :)

mickelangelo
05-31-2009, 18:45
мой приятел има лаф : " и к'во като нямам приятелка ... ще си намеря ... да не съм гърбав ... ? "

Случвало ми се е .. дори да не обърна внимание на някои набиващи се на очи .. неща ... защото съм бил заслепен ...
бих има връзка .. с такъв човек ...

hardball
06-17-2009, 12:00
ай сега да не почвам аз че ще се оплашите от мен... :D
имам късогледсво... кривокрака съм... имам грабначно изкривяване... пъпна херния и куп др. дефекти бихте ли ми станали гадже... :D :D :razz: :D
Мне.

flowerlina
06-17-2009, 12:21
Зависи от дефекта. Аз като съм късогледа/не, че го приемам за дефект/ к'во никой да не ме погледне :D

radybt
06-17-2009, 12:24
още една скучна тема :roll:
Indeed

EroSennin
06-17-2009, 13:40
еми аз съм фул с дефекти всеки които ме е виждал ще потвърди :)

lipstik
06-17-2009, 13:48
Зависи какъв е дефекта.

fashion4etyy
06-17-2009, 14:48
и що да не тръгна :) :-) :grin:

TheCinderella
06-17-2009, 15:09
Доста е относително, много зависи от дефекта :)

kobrichka
06-17-2009, 15:10
Няма препфекти хора на този свят, всеки има някакъв дефект. Нима, хората с дефекти не могат да обичат и нямат нужда да бъдат обичани?!? Глупаво е... Всички сме хора на този свят, никога не се знае какво ще ни сполети нас самите - днес сме здрави, а утре... утре вече може да имаме някои много сериозни дефекти.

DeViLgIlrL16
06-17-2009, 17:48
ай сега да не почвам аз че ще се оплашите от мен... :D
имам късогледсво... кривокрака съм... имам грабначно изкривяване... пъпна херния и куп др. дефекти бихте ли ми станали гадже... :D :D :razz: :D
Мне.



ако щеш... 8) никоий не те кара... пак и ако някой си ме хареса то няма да е заради външността ми примерно или нещо подобно... а заради самата мен... тъйче ай да не говора... :-P

mey_si
06-17-2009, 17:50
ами зависи какъв е дефекта .. не знам

SexyDqvolche
06-17-2009, 18:09
едва ли... :?

EroSennin
06-17-2009, 19:20
DeViLgIlrL16
щом харесваш аниме те взимам веднага :)

Kostadin_682
06-17-2009, 20:13
така .. искам да попитам хората в този форум : Бихте ли имали връзка с момче/момиче което има " дефект " . Аз лично бих ! Нали външния вид няма такова значение :P [/b]
Зависи... ако момичето става посреднощ и ми пие бирата... НЕ :o

devi
06-18-2009, 07:01
Всичко е до човека. Тъжно ми е за хората, които отговарят, че външния вид е всичко или най-важното нещо, а всичко друго е второстепенно. Аз ще се радвам, ако съм грозна, за да знам, че момчето ходи с мен заради самата мен, а не заради външния ми вид.
Случвало ми се е да се питам как може мъже тежащи не повече от 50/60кг да ходят с жени по 100+ кг. Питала съм ги даже и отговора винаги е бил, че за тях те са красиви и изключително ценни, понеже 1 грозен човек може да те дари с много повече щастие от 1 хърба дето ти кръшка непрекъснато.

Aicken
06-18-2009, 07:12
едва ли

lipsvashh_mi
06-18-2009, 07:52
перфектни хора няма и това,че един човек е бил ощетен по някакъв начин от съдбата не го прави с нищо по-малко от нас...все едно да кажем,че сляпите хора не намират любовта и не се женят,че парализираните хора си нямат деца,че бавно развиващите се деца не постигат нищо в живота..защото това НЕ е истина..аз познавам много примери,за хора с недъзи както ги наричате,които имат прекрасен живот,намерили са човека за себе си имат семейство и страхотна работа..ето такива хора заслужават уважението ни,а не тези които наготово получават всичко,
защото ние не знаем какво им и с какво се борят всеки ден..най-малкото общественото мнение и пренебрежителните или очудени погледи на хората по улицата,което си е доста обидно.... :o

slun4ice_90
06-18-2009, 10:24
перфектни хора няма и това,че един човек е бил ощетен по някакъв начин от съдбата не го прави с нищо по-малко от нас...все едно да кажем,че сляпите хора не намират любовта и не се женят,че парализираните хора си нямат деца,че бавно развиващите се деца не постигат нищо в живота..защото това НЕ е истина..аз познавам много примери,за хора с недъзи както ги наричате,които имат прекрасен живот,намерили са човека за себе си имат семейство и страхотна работа..ето такива хора заслужават уважението ни,а не тези които наготово получават всичко,
защото ние не знаем какво им и с какво се борят всеки ден..най-малкото общественото мнение и пренебрежителните или очудени погледи на хората по улицата,което си е доста обидно.... :o +1 ;-) =D> :!:

Marky
06-18-2009, 11:38
ай сега да не почвам аз че ще се оплашите от мен... :D
имам късогледсво... кривокрака съм... имам грабначно изкривяване... пъпна херния и куп др. дефекти бихте ли ми станали гадже... :D :D :razz: :D Така като гледам аватара ти май- май наистина си кривокрака :grin: :D :razz:
Ами ако нямаше тия дефекти изброени горе ( а ти ги нямаш), бих ти станал гаджи, кефиш ме :oops: :razz:

cherinka
06-18-2009, 12:11
лично.аз.имам.един.огромен. ефект.по.лицето :D
друг.е.въпроса,че.съм.имала. милион.гаджета :)


но.ако.бях.грозна,барабар.с. тоя.дефект,вервайте.ми,нико га.нямаше.да.разбера
що.е.тва."гадже".

ха-ха

тъпото.е,че.държа.адски.мно о.на.външния.вид.на.половин ката.ми,а.не.може
да.се.каже,че.всичките.ми.га джета.са.били.красиви

чесно.ти.казвам,зависи.си.а ски.много.от.ситуацията.ка .бих.процедирала
зависи.си.си.доколко.идеали зираш.човека.срещу.теб,до.к лко.си.хлътнал
и.от.там.насетне.вече.си.реш аваш.дали.искаш.да.имаш.нещ .общо.с.тоя.човек,ако.ще.и.б з.крака.да.е

kristito3
06-18-2009, 13:18
:o
Никой не е идеален докато не се влюбиш в него.. :roll:
това е достатъчно :) :)

padnaloblak
06-18-2009, 14:19
роден съм с пареза на дясната ръка и крака и ще ви кажа едно нещо .. да забелязва се но ако вярваш в себе си и имаш самочувствието че си достоен човек и другите ще те възприемат такъв ... никога не съм бил дискриминиран. имал съм приятелки и парализата не ми е пречила в нито едно отношение... мн е важно да докажеш на себе си че си равностоен с останалите!

sunity06
06-20-2009, 19:55
някой сте мн банални, т.е. всички дрънкати, че външния вид не е от значение, а накрая си търсите "перфектните" фотомодели, жалко и двулично е....

WhyNot
06-20-2009, 20:05
така .. искам да попитам хората в този форум : Бихте ли имали връзка с момче/момиче което има " дефект " . Аз лично бих ! Нали външния вид няма такова значение :P [/b] зависи за какъв дефект става въпрос :? но ако дадения човек ми допадне по характер защо не да не сме поне приятели :)

clever
06-20-2009, 22:12
не
важен е характерът
сега ако някое момче е кривогледо например... да го зарежа само заради това ли . . :?

DimovB
06-20-2009, 22:33
дефект.. какъв например

може би, не знам. зависи от сложността на дефекта 8-)

valdesbg
06-21-2009, 05:07
Зависи от дефекта, но най-вероятно Не.

Темата за външния вид е дъвкана милион пъти. Той е важен, и едно от основните неща за да харесаш някого. Разбира се, характера, както и възпитанието са от също толкова голямо значение.

Обобщено казано - най-вероятно не бих тръгнал с момиче с дефект. Външния вид е важен.

Яна, тук става дума дали ти би тръгнала с такъв човек. Никой никого не дискриминира и не говори за постижения и успехи в живота. Простичко казано - искаш ли да имаш връзка с човек, който притежава физическо различие от останалите, което различие ще му пречи в дадено отношение?Без условности - да(искаш) или не(не искаш). Грешен отговор няма тук.

LizZz
06-21-2009, 12:12
Не мога да кажа, чудил съм се по тоя въпрос, но не е било за много дълго.
Зависи от случая. Може би да, може би не..