PDA

View Full Version : Любовно писмо



lerry1
05-30-2009, 14:48
Някога получавали ли сте писъмце? Ммм аз много искам да ми дадат писмо, такова розовко и нещо малко, но сладко. :smt007

w0sh
05-30-2009, 14:52
да... с текст :

"ти си роза, ти си крем, и си ебати пича"

Riva
05-30-2009, 14:53
Дааа,прати ми го Мария Игнатова :)

lerry1
05-30-2009, 14:57
да... с текст :

"ти си роза, ти си крем, и си ебати пича" Ама ти сериозно ли ??? :lol:

smileforyou12
05-30-2009, 15:00
не :shock:

SuNsEt
05-30-2009, 15:13
А трябва ли?

kypo
05-30-2009, 15:50
тва писмо е нож с две остриета! аз съм получавал от последната си приятелка, когато го получих бях много щастлив и обичах да го препрочитам, правеше ме щастлив. така няколко месеца го пазих с много любов и си го четях.
обаче след като ме натири и ми би шута, тва писмо стана голям проблем! не можех да го чета повече, щото е пълно с думи, които днес май не значат нищо, за нея поне. скрих го на едно място, обаче пак ми се искаше да го прочета - прочетох го и ми стана много гадно. ама пък не ми даваше сърце да го скъсам и да го хвърля, щото навремето кат оче ли всичко беше толкова искрено написано! даже прибягнах до нещо странно преди няколко дни буквално - една сутрин написах на бял лист че не мога повече да го чета, защото вече не ме прави най-щастливия човек на света, а най-тъжния, мушнах го в един плик заедно с нейното и реших да и го оставя под чистачките на колата много разно сутринта. бях там, колата и беше там, обаче не можах - тва е гаден жест си помислих, колкото и да съм страдал за нея и да ме е боляло реших че не искам да и става гадно, защото мисля че поне малко ме обичаше. и така в 6 сутринта бях на 20 км от къщи с писмо в джоба, прибрах се и си легнах... а писмото седи в бюрото, ще мисля още какво да го правя :?

DevilWish
05-30-2009, 16:03
тва писмо е нож с две остриета! аз съм получавал от последната си приятелка, когато го получих бях много щастлив и обичах да го препрочитам, правеше ме щастлив. така няколко месеца го пазих с много любов и си го четях.
обаче след като ме натири и ми би шута, тва писмо стана голям проблем! не можех да го чета повече, щото е пълно с думи, които днес май не значат нищо, за нея поне. скрих го на едно място, обаче пак ми се искаше да го прочета - прочетох го и ми стана много гадно. ама пък не ми даваше сърце да го скъсам и да го хвърля, щото навремето кат оче ли всичко беше толкова искрено написано! даже прибягнах до нещо странно преди няколко дни буквално - една сутрин написах на бял лист че не мога повече да го чета, защото вече не ме прави най-щастливия човек на света, а най-тъжния, мушнах го в един плик заедно с нейното и реших да и го оставя под чистачките на колата много разно сутринта. бях там, колата и беше там, обаче не можах - тва е гаден жест си помислих, колкото и да съм страдал за нея и да ме е боляло реших че не искам да и става гадно, защото мисля че поне малко ме обичаше. и така в 6 сутринта бях на 20 км от къщи с писмо в джоба, прибрах се и си легнах... а писмото седи в бюрото, ще мисля още какво да го правя :?
Стана ми супер гадничко и се замислих за нещо . . Бившият ми приятел още ме обича, но се разделихме поради куп причини.И аз наистина го обичах и той мен.Бях направила 1 подарък за него, един фото албум и под всяка наша снимка бях написала хубави думи.Той един път го носеше и го забрави в нас и онзи ден като го видях се чудих дали да го хвърля и за това му писах смс да го питам дали го иска и той каза да.Но сега като ти чета поста и се чудя за какво да му го давам, ще го боли ужасно много като чете тези думи :С

Иначе получавала съм от него писмо /от бившия де/ и още си го пазя.Онзи ден го четох и като четях тези думи "завинаги" и нещо ми гореше в сърчицето. :С Но не го хвърлих не мога . .

Hilary_
05-30-2009, 16:21
Смс-чета да... но за писма... не! :D :D

tuzaro
05-30-2009, 16:31
епа я съм получавал валентинки и един път едно писмо с знаци, секи знак отговаряше на различна буква

.. DeViL mAy CrY ..
05-30-2009, 16:36
Писма съм получавала от приятелки :lol: ,но от гадже не съм получавала

yozii
05-30-2009, 16:36
Не...не съм... :lol:

tuzaro
05-30-2009, 16:39
Само не мога да разбера кое му е толкова смешното, преди години интернета не беше толкова разпространен и сека вечер да си пишеш с гажето.

sladkish_14
05-30-2009, 16:47
'tuzaro ' само истинската любов е толкова красива , че да се напише в писмо ! Те половината не са имали такава , ти писма искаш да имат ! В днешно време момчетата си търсят подходящ ФДТ за кожата , не пишат писма :?

За 2 години с бившия толкова много писма имам ! 2 - 3 от които МНОГО силни .. Честно казано съм ги сложила в една розова кутия пълна с наши общи снимки , мой , негови писма и други хубави неща и съм я задянала във възможно най - малкото и крайно кътче във стаята .. Както казаха преди мене 'сърце не ми дава да ги изхвърля!' , а толкова иска да чуе пак тези думи сърчицето ми , за щастие разума ми в момента е на 1во ниво ! :)
Иначе всеки петък си имам бележчица , с момчето с което бях след него си бяхме направили като традицийка всеки петък да си пращаме бележчица ! Дали ще пише в нея 'сърдя ти се' или 'обичам те' няма значение , пазя си ги и си ги гледам нищо , че и с него вече не съм , продължаваме да го правим ! Другия петък ще ви напиша какво сме си пратили :-D :)

MP
05-30-2009, 17:12
Имах една руска авантюра.След раздялата,препрочитах писмото много пъти,но за нещастие,го затрих някъде.

GabisiTa
05-30-2009, 17:13
Любовни писма не съм получавала.. Писала съм на приятеля ми в началото на връзката ни, когато нещата не вървяха, но така и не събирах смелост да му ги пратя.. :)

elsy
05-30-2009, 17:29
Писмо от момче съм получавала и там пишеше разни любовни глупости, ама сме били малки и не сме разбирали => не е любовно. :lol: :lol:

mynichka
05-30-2009, 18:07
Е то не е точно писмо, ами написани няколко значими за нас неща :) едно листченце просто, което ме радва толкова много :)

Scouser
05-30-2009, 18:36
Аз съм писал 2 любовни писма, към момичета, които страшно много обичах, но те така и не отвърнаха на чувствата ми.

AFT
05-30-2009, 19:44
Получавала съм, ама само от тайни обожатели. о_O Бях меко казано възмутена, все още не знам кои са. ;д Хора, не пращайте анонимни писма, тъпо е. И все пак, предпочитам писма, отколкото СМС, чат в скайп или ЛС в някъв сайт. -.-

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:46
Веднъж писах на няква дет метълка бележка... с кръвта на един чалгар

fall_out_girl
05-30-2009, 19:49
Хах в 3 клас писах на едно момче на което въобще не му пукаше за мен..Нооо аз изпращах като луда..Горкото момче за каква ли ме е мислил :-D

BaiToq
05-30-2009, 19:52
Получавал съм.

BatJony
05-30-2009, 20:00
Получавал съм и сам писал :P

fenasf
05-31-2009, 17:13
мхм пишеше че съм добър човек и математик

във 2ри клас беше 8-)

Take_That
05-31-2009, 17:37
да получавала съм :)

Jumbie483
05-31-2009, 17:43
Получавала съм.. Голяма изненада беше.. :-)

lifelesscorpse
06-01-2009, 13:56
Досега не съм получавала.Написала съм сигурно 10 на сегашния ми приятел,но все забравям да му ги дам.Не знам защо,но...Адски много съм разсеяна...Но пък добре че ме подсетихте...Ще си напиша бележка за утре.И тогава ще му дам едничко.Дано се зарадва :-) 8-) :) :grin: :)

lipstik
06-01-2009, 14:02
На мен ми е мечта да получа.На розова парфюмирана хартия в розов плик.Написано с красив почерк със завъртулки.С такива нежни,красиви и мили думи,че чак когато го чета да се разплаквам.Такива както в любовните романи.Но никога няма да получа такова нещо :-#

3oPuTy
06-01-2009, 14:07
Даммм имам една кутия с (има няма) 100-тина писма от разни бивши и от едно момче,което на времето ми беше най-добрия приятел,но в последствие се влюби в мен и мислеше,че така ще ме спечели :?

fasta4e
06-01-2009, 14:21
От момче не съм получавала само смс , но много пих се зардвала ако получа

mrankoniiii
11-25-2011, 19:38
аз бях 6- ти , а той 7 много добри приятели постоянно заедно не се усещаше разликата в годините . И един ден като се прибрах от училище ми беше пратил едно съобщение което гласеше
В плен съв , в плен съм но в твоите очи
Оплетох се здраво в твоите руси коси
Не мога повече да гледам загадачнати ти усмивки
Не мога повече да бъдем просто аз и ти
Просто ще ти кажа БЪДИ МОЕ ГАДЖЕ - имаше още преди мое гадже , но не помня кво беше


Ей такива си ги пишехме , но пък беше много мило :D

elysunny
11-25-2011, 19:40
да... с текст :

"ти си роза, ти си крем, и си ебати пича"


тоя Чадър ;ддд уошшшшшшшш

п.с. темата не е ли малко старичка ?

LeprikonA
11-25-2011, 21:12
маааааалко старичка е, да.

PullMeCloser
11-25-2011, 22:08
Нищо, че е стара, готина е!!!
Аз съм получавала писма, 4 мисля. Трябва да са в една кутия, в която държа всевъзможни неща.
Много обичам хубави любовни писма, дори си купих една книга преди доста време- Любовни писма на велики мъже. :)

bebchoOoOoOo
11-25-2011, 23:25
дори си купих една книга преди доста време- Любовни писма на велики мъже. :)
Да не е тая, дето Кари я четеше в първата част на "Сексът и градът" 8-)

PullMeCloser
11-26-2011, 05:29
дори си купих една книга преди доста време- Любовни писма на велики мъже. :)
Да не е тая, дето Кари я четеше в първата част на "Сексът и градът" 8-)

Мда. Само че май книгата е написана след сериала. :-o

lovefantasy
11-26-2011, 07:08
Аз съм получава, беше преди доста време. Много приятно се изненадах, писмото беше в цветен плик с разни лепенки сърчица :D Наистина бях много щастлива, че ми беше написал писъмце :grin: и даже си го пазя в една кутия с разни валентинки и подаръчета.

bitchwolf
11-26-2011, 07:17
Да получавала съм, а за Свети Валентин съм писала..на цветна хартия с изрисувани орнаменти, навита на руло, завързана с панделка..о Боже гордея се със себе си :grin: 8-)

LeprikonA
11-26-2011, 07:40
дори си купих една книга преди доста време- Любовни писма на велики мъже. :)
Да не е тая, дето Кари я четеше в първата част на "Сексът и градът" 8-)

Мда. Само че май книгата е написана след сериала. :-o

ставаше въпрос не за сериала, а за първия голям филм, но както и да е.

li0n
11-26-2011, 09:29
Не съм, но искам! :)

PullMeCloser
11-28-2011, 12:18
дори си купих една книга преди доста време- Любовни писма на велики мъже. :)
Да не е тая, дето Кари я четеше в първата част на "Сексът и градът" 8-)

Мда. Само че май книгата е написана след сериала. :-o

ставаше въпрос не за сериала, а за първия голям филм, но както и да е.

Ох, да, не съм прочела. Сори, видях само "Сексът и градът" :lol:

AmNesiA
11-28-2011, 12:26
На мен не са ми писали, но аз написах на сегашния си приятел и чакам удобен момент в който да му го дам. Мислех да е за годишнината, но тогава направих нещо като албумче със снимки и хубави мисли. Но и на писъмцето ще му дойде времето.

anonymous708973
11-28-2011, 13:25
Не знам какво разбирате под „любовно писмо”. В пети клас написах анонимно любовно писмо, но въпросният се усети, постъпи като истински пич обаче. Звучи детинско, но не беше. Страшно истинско, пък и грамотно написано :д

Иначе.. За 8.месеца с втория ми приятел му дадох нещо като писмо, в което му се извинявах за държанието си последните седмици + 21 причини, поради които го обичам, и общи спомени и мили моменти.

На последния написах бележка за рождения ден. Много си я хареса.

Пиша такива неща, защото ми е по-лесно да изразя и структурирам мислите си на лист.

получавала съм веднъж, не беше на парфюмирана и розова хартия, слава Богу, а на бял лист и на ръка..много мило ми стана, предвид,че идваше от човек, който имаше проблем с изразяването на чувствата си.

nepowtorima
12-02-2011, 14:50
Ами не съм получавала, нито съм писала. Ами .. не умирам за такова :д, но би било много мило и сладко..

bwef
12-02-2011, 18:05
aawww .. ако някои ми напишеее, направоооо ще ми омекнат коленете, много е романтично ии лично, предпочитам едно такова писмо пред 10000000 обяснения в интернет надявам се, някой ден ии на мен да ми напишат

xoxi
12-02-2011, 19:43
Любовни писма не съм получавала. Не ме блазни идеята, честно казано.
Но са ми писали стихотворение. И то не някакво пропито с обяснения и сладникави думи. Страхотно стихотворение, което ме разчувства всеки път като го чета. Това е най-големият и мил жест, който някога съм получавала. Достатъчен ми е. Още не съм намерила как да се отблагодаря за него...

Luidgie
12-02-2011, 19:57
От момче не съм получавала само смс , но много пих се зардвала ако получа И аз много пих... :С

aleks07
12-03-2011, 05:26
Да, получих вднъж, наистина адски мило писъмце, в което пишеше колко много ме обича и ми предложи..а аз приех..но чуствата и не бяха толкова силни , просто бях трогната от писмото.Ще ви бъда благодарна ако ми кажете някое от писмата ви или просто ми помогнете да сатворя нещо за моите увства..а аз съм наистина влюбена и въпреки всичко пеживяно това е най-хубавото в живота ми до този момент..след прочита на тази тема се замислих, че едно писмо (макар и лист хартия, може да донесе толкова емоции) та наистина ще ви бъда благодарна да ми помогнете с няколко хубави редета, но имайте предвид да не е нищо ангажиращо, просто искам да се обясня (въпреки, че той зане, но мсили, че аз не знам) в любов на момче с което не сме толкова близки, незнам дали има чувства към мен...но тези постоянни погледи, а и това, че всеки път когатосе пошегувам с друг, в следващия момент той идва при мен и приятеликите ми и се шегува с някоя..сякаш ми го прави на пук..:) Мисля, че колдният концерт ще бъде добро място да получи това писъмце..:)

anonymous708973
12-03-2011, 10:28
Специалното на едно такова писмо е, че не е копирано от нета и не съдържа изкуствени фразички, а че идва от сърцето ти, че си седнала и си го написала на един дъх, влагайки всяка емоция, която изпитваш към този човек. Седни пред листа (или компютъра, както е в моя случай, щото няма шанс да успявам да запиша на ръка всяка мисъл, която ми мине през главата), потопи се изцяло в моментите с любимия човек, спомни си всеки дребен детайл... именно тия моменти ви правят двойка.
Може да е нещо, което отстрани изглежда абсолютно тъпо, но за вас има страшно сантиментална стойност. Примерно, изтърсила си се на улицата, той е влязъл в аптеката, купил ти е някъв мехлем, сложил те е е на пейка, намазал е раната и е залепил лепенка. И мислейки за това, се сещаш как очите ти са се насълзили от умиление... и просто го пишеш: "Любов, помниш ли как се погрижи за мен, когато...". Разбираш ли? :)

vesito13
12-03-2011, 16:34
Винаги съм намирала любовните писма за много мил и красив жест. И освен истинските думи, то и самата хартия, почеркът придават на едно писмо нещо много специално, правят го наистина лично. Много бих се зарадвала, ако някой ден получа такова. Макар че не ми се вярва, това да се случи. Жалко е, че това се е превърнало до някаква степен в отживелица. И като се замисля надали и аз самата бих изпратила такова писмо.