PDA

View Full Version : Бански като БГ-то знаме



SuNsEt
05-30-2009, 17:02
Много ми се иска да си взема бански с цвета на Българското знаме....Бяло,зелено,червено ...Само,че надали в обикновените магазини за бельо и бански ще намеря.Случайно ако пробвам в спортен магазин?Или просто да се откажа?...От София съм.

gabri3lla
05-30-2009, 17:08
Едва ли ще намериш много лесно точно такъв. Нещо по поръчка ако се даде дали няма да стане? :-D

infinity05
05-30-2009, 17:13
точно такъв бански гледах в каталога на една известна българска фирма,която шие екипите на много спортни клубове . . . но в момента не мога да се сетяя за името :?

neocide
05-30-2009, 17:21

anonymous497065
05-30-2009, 18:07
да си сложиш знамето на п****та и циците..адски тъпо...
Абсолютно, на Камелия ли ще се правиш?

bubblebabe
05-30-2009, 18:41
Както казаха по - горе, изключително глупаво е.
Чак пък на путката и циците... :lol:

tuzaro
05-30-2009, 18:44
нема да е много хубаво да носиш на дупето, пuчката и цицuте трикольора.

mysterious93
05-30-2009, 18:50
е кво толкова :-o ако беше с дрехи нали пак щеше да й е на гърдите и оная й работа.. само че щеше да има един сутиен и едни прашки разстояние.. а иначе не вярвам в магазините да си продават ей така :-o може би ще трябва да поръчаш отнякъде ама не съм от София и не ви знам магазините :-D

уф че съм проста ама.. прачки :lol: :lol:

tuzaro
05-30-2009, 18:52
е кво толкова :-o ако беше с дрехи нали пак щеше да й е на гърдите и оная й работа.. само че щеше да има един сутиен и едни прачки разстояние.. а иначе не вярвам в магазините да си продават ей така :-o може би ще трябва да поръчаш отнякъде ама не съм от София и не ви знам магазините :-Dтениска на националите е съвсем друго, аз за други дрехи не се сещам.

SuNsEt
05-30-2009, 22:09
да си сложиш знамето на п****та и циците..адски тъпо...
Абсолютно, на Камелия ли ще се правиш? Ъм,не.Дори не слушам чалга.Не знаех,че Камелия имала такъв...Както и да е,щом трябва да си го поръчам-не мерси.Просто исках да се информирам,ако имаше няква друга възможност,що пък да не си взема?Големите патриоти на България!Все едно е кой-знае какво.Да не би да съм се отрекла,че съм българка или да мразя родината?Един бански,какво толкова?Все едно по международните конкурси,когато има българки не са били с такъв бански.Е,на мен не ми се иска,заради това.Ваш си е проблема,че гледате по такъв начин на нещата.

PanaH
05-31-2009, 07:32
Оригинално ще е ама се пак е кофти..А по темата не знам от къде можеш да си намериш :)