PDA

View Full Version : Той си отива :(



MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 17:36
Здравейте... идва лятото и всички хукват да си търсят работа по морето и по чужбина. Моят приятел ще заминава на Златни пясъцил. Заедно сме вече 1 година и 2 месеца. Той е на 20 аз на 18. Според мен е склонен към изневяра защото е имал доста момичета и постоянно му мрънкам а той се изнервя и се караме. Казва че ме обича и че е тръгнал да изкарва пари не да ги харчи. Изневерявал ми е веднъж с целувка. (но не е сигурно)
Искам да ви питам според вас дали е възможно да се очуждим за три мисеца дотолкова че да скъсаме? Все пак на морето е голямо разнообразие от жени.
Как да се контролирам и да го ревнувам от всеки глас покрай него?
И мислите ли че има начин да разбера чрез реакцийте му дали ми е изневерил?
Мислите ли че мъж който е влюбен в гаджето си би изневерил ...всички знаем какъв разврат е по морето :-D

got2Bthe1
05-30-2009, 17:39
Всъщност е възможно...при това много....ако му имаш доверие значи няма от какво да се притесняваш ама иначе ... нз

jghgh
05-30-2009, 17:46
за 3 месеца и ти ще си го забравила..

Riva
05-30-2009, 17:46
Хахаха наеми ме като детекив мога да го следя :)
По темата:Според мен ако ти изневери не е фатално,стига сте били такива егоисти.

Hilary_
05-30-2009, 17:52
Времето е много дълго... а там както каза има доооста голям избор... аз също бих се съмнявала и сигурно не бих издържала... :? А защо не отидеш с него... няма да му досаждаш?! Даже може с приятелк ида отидете... 8)

MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 17:53
Riva понякога и аз така си мисля ама мойте приятелки ми викат че съм луда.
jghgh ..то една година така ли се забравя? Ако беше така лесно както казваш досега ехеееееее

MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 17:56
Времето е много дълго... а там както каза има доооста голям избор... аз също бих се съмнявала и сигурно не бих издържала... :? А защо не отидеш с него... няма да му досаждаш?! Даже може с приятелк ида отидете... 8)

Аз ще отида но незнам точно кога защото ще почвам работа. Идеята му е когато се прибере да живеем заедно...

mynichka
05-30-2009, 17:57
Ако те обича няма да ти изневери, трябва да му имаш доверие ..както и той на теб!

haritov
05-30-2009, 18:53
постави се на негово място ако заминеш ти аз и моята приятелка се виждаме веднъж на 3 4 месеца но те уверявам че ме обича повече от всичко

MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 19:04
постави се на негово място ако заминеш ти аз и моята приятелка се виждаме веднъж на 3 4 месеца но те уверявам че ме обича повече от всичко
аз съм готова да го чакам и ще изтърпя всичко само и само да знам че няма да спре да ме обича

Punisherrr
05-30-2009, 19:08
Мислите ли че мъж който е влюбен в гаджето си би изневерил ...всички знаем какъв разврат е по морето :-D

:? И кво сега като идем на морето и да сме влюбени и да не сме ..понеже е разврат дайте да изневеряваме??
Няма такива филми... мъж,който е влюбен в гаджето си - не би!
Но твоя мъж.... явно би... тоест явно не те обича.
Що за странни отношения имате? Не стига,че знаеш,че ти е изневерявал вече...
Странна ви работа.

jghgh
05-30-2009, 19:08
не съм прочела като хората, извинявай.

иначе.. 3 месеца си е много време, но пък не чак толкова много, че да се разделите .. => чакай го. обаждай му се. :) помоли го да ти обещае да ти признае ако направи някоя глупост и така..

не знам, казусът е сложен
от една страна може си прекратите отношенията, ама ако толкова много се обичате би било безсмислено
от друга може да го изчакаш.. въпреки че 3 месеца са твърде много, ше отвикнете малко или много един от друг и при връщането му може нищо да не е същото..

xplay
05-30-2009, 19:09
Аз бих отишла с него. Ако каже не - значи ме отбягва, следователно - късаме.

MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 19:19
Той каза че ще ми намери работа да отида при него..но ач съм обещала на едни приятели да работя при тях. А колкото до изневярата не съм сигурна че е станало нещо ..

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:23
Еми ако искаш да си сигурна, че няма да ти изневери...
Отравяш го, изкормваш го, изнасилваш останките от трупа с дебел метален прът, изгаряш го и заравяш останките в градинката пред блока.
А преди да го изгориш можеш да му източиш кръвта, ей така да си имаш, като ти се допие ;)

MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 19:32
Еми ако искаш да си сигурна, че няма да ти изневери...
Отравяш го, изкормваш го, изнасилваш останките от трупа с дебел метален прът, изгаряш го и заравяш останките в градинката пред блока.
А преди да го изгориш можеш да му източиш кръвта, ей така да си имаш, като ти се допие ;)

Колко време ти беше нужно за да го измислиш това :smt104

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:33
Еми ако искаш да си сигурна, че няма да ти изневери...
Отравяш го, изкормваш го, изнасилваш останките от трупа с дебел метален прът, изгаряш го и заравяш останките в градинката пред блока.
А преди да го изгориш можеш да му източиш кръвта, ей така да си имаш, като ти се допие ;)

Колко време ти беше нужно за да го измислиш това :smt104
Не повече от минута (smirk)
:razz:

MalKa_BLuDnica
05-30-2009, 19:35
Еми ако искаш да си сигурна, че няма да ти изневери...
Отравяш го, изкормваш го, изнасилваш останките от трупа с дебел метален прът, изгаряш го и заравяш останките в градинката пред блока.
А преди да го изгориш можеш да му източиш кръвта, ей така да си имаш, като ти се допие ;)

Колко време ти беше нужно за да го измислиш това :smt104
Не повече от минута (smirk)
:razz:

Значи определено трябва да потърсиш лекарска помощ :lol:

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:37
Еми ако искаш да си сигурна, че няма да ти изневери...
Отравяш го, изкормваш го, изнасилваш останките от трупа с дебел метален прът, изгаряш го и заравяш останките в градинката пред блока.
А преди да го изгориш можеш да му източиш кръвта, ей така да си имаш, като ти се допие ;)

Колко време ти беше нужно за да го измислиш това :smt104
Не повече от минута (smirk)
:razz:

Значи определено трябва да потърсиш лекарска помощ :lol:
После лекаря ще трябва да вика помощ... ако успее да го направи докато го кълцам с резачката, а сатър стърчи от крака му...

Riva
05-30-2009, 19:48
И после се събуди,зави се и пак заспа :)

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:50
И после се събуди, заколи няколко циганина, зави се и пак заспа :)
fixed :)

bloodylips
05-30-2009, 19:50
Ако те обича няма да ти изневери, трябва да му имаш доверие ..както и той на теб!
+1

bgroma
05-31-2009, 11:54
Аз лятото ще съм на Златни и ще го контролирам, само ми дай точно описание и координати :D
Иначе - шанс за изневяра винаги има, но вече всичко си е до моралното му отношение към връзката. Възможно е, ако се стигне да преспи с чужденка например, да е да види каква е тръпката, от нужда и от това да се покаже пред приятели/колеги, че и той може, но нищо повече

cinderella_gugutka
05-31-2009, 11:56
е вие за 3 месеца няма ли да се виждате ??? аз ако бях на тебе щях мигновено да замина с него

WondeR TeddY
05-31-2009, 12:10
Абе хора защо си нямате доверие един да друг..все пак сте заедно от доста време, твърди че те обича, че иска да е с теб за какво да те лъже? :-o отивал на морето..голяма работа...моя като е в чужбина и да искам, няма как да отида и да го видя, но му имам доверие, обичаме се и чакаме просто да мине времето и да сме заедно :) Ти ще можеш поне да ходиш при него, да се виждате, просто му кажи ако се случи така че да кривне поне да си признае не да те лъже...довери му се и ходи когато можеш при него :wink: ;-)

mechtaq_za_teb
05-31-2009, 13:17
На твое място и аз няма да спя спокойно. Постоянно ще го мисля къде е, с кого е... дали не се е случило нещо нередно. :? Това си е тормоз... Особено ако му нямаш доверие.
Пък и като се замислим... плаж, море, мацки. Ужас.

kriskaata
05-31-2009, 13:58
Хмм ... на какво се крепи връзката??? :-o -на доверие а като гледам при теб липсва така че може да ходите не 1 а 2 години ,но щом не му вярваш никой неможе да ти помогне

lifelesscorpse
06-01-2009, 14:04
Няма ли доверие в една връзка...рано или късно... :? Все пак ходите от 2 години и нещо(подписа ти).Ако след толкова много време ти все още му нямаш доверие...то кога???А искаш и да живеете заедно...Не знам...Ваша си работа...Никой не може да ти помогне в това отношение...Всичко(наистина всичко във вашата връзка) си зависи изцяло от теб(може и странно да ти звучи,ама...е така)...Айде успех...

magneziq
06-01-2009, 14:37
Това е тъжно: не ми се иска да го казвам, но по-добре скъсайте от сега, понеже не виждам бъдеще в тази връзка. Без доверие за къде сте? След като ти му нямаш доверие значи сте до там! Въпросът, който трябва да си зададеш е не дали ще ти изневери, а дали той те обича истински, дати ти също го обичаш ама истински и дали му имаш доверие-ако отговориш и на 3те с да останете си заедно-в противен случей не си губете взаимно времето.

vampirekiss
06-01-2009, 19:51
Ако питаш мене може и ти да си първата която ще му тегли една майна. :wink:

nicolepcd
06-01-2009, 20:12
Доверие си нямате, а?