PDA

View Full Version : Американски колеж



PCDfenka
05-30-2009, 17:54
Хора на 12 съм 6 клас и мисля някъде 7клас да кандидатствам в Американския колеж в София, но бих искала да съм подготвена. Някой може ли да ми прати някакви тестове като за там, или пък да ми кажете къде да намеря.В книжарниците има ли ги ? Да ми обясни някой неща по скайп ? Ако има някои които се е явявал на изпит да пише във форума... или кажете някои есета като за там... 8)

Pooky
05-30-2009, 18:18
Az se qvqvah tazi godina.. Ne mi beshe prioritet, ne sym iskala da vlizam tam, qvih se samo taka..Ne me prieha.Vsu6nost nqmah begla ideq kak procerita tam, sledovatelno se izdynih zaradi tova.Purvo, az napulno se osha6avih s vremeto, koeto ti davat.Imash 20-25 min za 48 zadachi po matematika :shock: Za men tova si beshe 6ok..Ako ne dobra po matematika, moje i da ti e trudno da vlezesh tam.Az ne bqh gledala primerni testova nito po bg, nito po mat.Tezi. koito sedqha do men, ne bqha hodili na u4ili6te s meseci zaradi tozi izpit.I povecheto ot tam slizat ot boqna, dragalevci i pro4ie taka 4e ako va6ite sa na normalno finansovo nivo, moje i da ne se 4uvstbash dobre tam.V nikukuv slichai ne iskam da go pluq obache, za men tova e edno ot nai hubavite u4ili6ta v bg, nau4avash ezik i prepodavatelite sa amerikanci..Prosto trqbva mnogo dobre da precenish predi da kanditstvash tam, plusovete i minusite.Inache po vyprosite sa mnogo interesni, no nito edin ot tqh ne beshe ot normalnata y4ebna programa za 7mi klas.Vsi4ki bqha logi4eski.Po bg su6to.Eseto be6e na interesna tema, az tam imah dobur rezultat sravnitelno, ako ne se bqh izdynila na matematikata moje bi 6tqh da imam shans.
uspeh!
* za poreden put se izvinqvam za latinicata..

john95
05-30-2009, 18:38
Аз също се явих - и не ми беше приоритет - скъсах си гъза да ограждам - наистина - време нямаше - и ме приеха на 26то място 8)


Примерни тестове - Няма!!
Колежа просто не дава... - Но има частни уроци където имат тестове и те подготвят - това 7ми клас де...

Аз не се подготвях специално за АК и ме приеха - ама така или иначе няма да се записвам...

Трябва да си знаеш времето - аз през всяка една решена задача поглеждах часовника... защото 48 задачи за 25 минути е невъзможно да решиш напълно.....
Ограждаш последните 10 като не ти стигне времето и това е...

rauwkost
05-30-2009, 19:17
Дам, john95 е абсолютно прав. Има едни курсове "Магнет" там могат да те подготвят за АК. Според мен обаче няма смисъл, безбожно много пари се хвърлят на семестър. :?