PDA

View Full Version : За болните от СПИН



beiho
05-30-2009, 18:13
В чест и подкрепа на тези наши невинни братя и сестри, болни от вируса на ХИВ, нека драснем по редче, че не ги оставяме сами!

nimfolita
05-30-2009, 19:56
Има ли конкретен повод да пуснеш тази тема, нещо да се е случило, или просто ей така се замисли.

Иначе смятам, че няма да има ХИВ-позитивни, ако всички правят секс с презерватив и не се дрогират.

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:57
изтрийте плс

Rofl4e
05-30-2009, 20:39
Има ли конкретен повод да пуснеш тази тема, нещо да се е случило, или просто ей така се замисли.

Иначе смятам, че няма да има ХИВ-позитивни, ако всички правят секс с презерватив и не се дрогират.

Extremescream
05-30-2009, 20:45
A на мен ми е интересно как се е появил този вирус?

Extremescream
05-30-2009, 20:45
Абе да си теглят куршума и т'ва е

Айде ти си го тегли по-добре.

roadrunner
05-30-2009, 20:48
Абе да си теглят куршума и т'ва е

И защо? Те са хора като всички нас..Живеят като всички нас и правят същите неща както обикновенните хора..
Много елементарно и глупаво изказване..Незнам защо, но повечето хора не са много добре запознати със СПИН-а и как става заразата.. И като разберат, че някой е болен от СПИН край.. ще бъдат заразени ;) Жалко пък за болните, че са позволили да се стигне чак до там ( говоря ако е от безразборен секс без предпазни мерки ).. наистина жалко! Хора внимавайте какво правите и с какво го правите.. Има толкова безплатни СПИН тестове, които се правят :) Призовавам всеки, който води полов живот поне на 3 години да се изследва, че даже и партньорите си :)

roadrunner
05-30-2009, 20:49
A на мен ми е интересно как се е появил този вирус?

Господина ми по биология казва, че е пуснат нарочно от някаква лаборатория по време на втората Световна война.. :) Незнам дао колко е вярно..
Ако е така, щом хората са го създали, значи трябва да знаят и как се лекува.. :?

Extremescream
05-30-2009, 20:50
A на мен ми е интересно как се е появил този вирус?

Господина ми по биология казва, че е пуснат нарочно от някаква лаборатория по време на втората Световна война.. :) Незнам дао колко е вярно..
Ако е така, щом хората са го създали, значи трябва да знаят и как се лекува.. :?:?:?

Абе и аз си мисля,че е създаден от хората.Ей за това мразя цялата ни гнусна пасмина наречена 'човечество' :x

Fritz
05-30-2009, 20:52
Нищо не е случайно,всичко е с цел нечии интереси и нечии джоб,колкото и случайни да изглеждат някои неща,случайности няма.Има лек измислен,но засега никой няма интерес да го пусне.

roadrunner
05-30-2009, 20:54
A на мен ми е интересно как се е появил този вирус?

Господина ми по биология казва, че е пуснат нарочно от някаква лаборатория по време на втората Световна война.. :) Незнам дао колко е вярно..
Ако е така, щом хората са го създали, значи трябва да знаят и как се лекува.. :?:?:?

Абе и аз си мисля,че е създаден от хората.Ей за това мразя цялата ни гнусна пасмина наречена 'човечество' :x

Дам.. :) Човечествето ни е способсно на неспособни работи.. Всеки гледа от нещо да извлича полза, а никой не мисли за последиците..Говоря попринцип, не само за СПИН-а

Bellatrix
05-30-2009, 21:08
Има ли конкретен повод да пуснеш тази тема, нещо да се е случило, или просто ей така се замисли.

Иначе смятам, че няма да има ХИВ-позитивни, ако всички правят секс с презерватив и не се дрогират.
Мхм. Само секс с презерватив, хора. Това ни е спасението.

Durex са героите на обществото.

JUSTDNB
05-30-2009, 22:03
Абе да си теглят куршума и т'ва е


Ти си малоумен братле...тъпо лапе


Няма значение,как е възникnал вируса,мисля че съм достатъчно запозната и знам,как става заразяването и така нататък и искрено съжалявам всеки,който не е имал желанието или общата култура да разбере.Съчувствам на всеки,който е пострадал от това и естествено си изразявам подкрепата,макар че сигурно е ненужна..

Youth_boy
05-30-2009, 22:37
Абе да си теглят куршума и т'ва е

Ти си някакво недоразумение брато заклевам се !!!

plmn
05-31-2009, 07:49
Господина ми по биология казва, че е пуснат нарочно от някаква лаборатория по време на втората Световна война.. :)

и не само този вирус

LizZz
05-31-2009, 09:26
За да се прекрати сексуалната революция. Поредната простотия.

LovEsIckk
05-31-2009, 10:43
Нормално вируса да е пуснат от хора,няма да се появи просто ей така.
Казват,че след години Земята може да се взриви,но дотогова ние ще сме се самоунищожили.Свинския грип също е пуснат от лаборатория..
Света е толкова напрднал в технологии,смятате ли ,че толкова години няма да се открие лекарство срещу СПИН-а..

Mastta
05-31-2009, 10:55
В чест и подкрепа на тези наши невинни братя и сестри, болни от вируса на ХИВ, нека драснем по редче, че не ги оставяме сами!

Според мен, безразборният секс е вина !

snoopypyx
06-07-2009, 18:15
еми има хора които са го пипнали пр от лекарска немарливост или неш такоа дето не са виновни те и ги подкрепям тях ама тия лекета дето друсат и се шибат с кой хванат за кво да ги подкрепяме :o

CMEX
06-07-2009, 20:23
A на мен ми е интересно как се е появил този вирус?

Господина ми по биология казва, че е пуснат нарочно от някаква лаборатория по време на втората Световна война.. :) Незнам дао колко е вярно..
Ако е така, щом хората са го създали, значи трябва да знаят и как се лекува.. :? Не е възможно през втората световна, а и как се изпуска, като не се предава по никакъв друг начин, освен чрез лигавиците ? Открит е чак 1980 ?!?

CMEX
06-07-2009, 20:24
A на мен ми е интересно как се е появил този вирус?

Господина ми по биология казва, че е пуснат нарочно от някаква лаборатория по време на втората Световна война.. :) Незнам дао колко е вярно..
Ако е така, щом хората са го създали, значи трябва да знаят и как се лекува.. :? Не е възможно през втората световна, а и как се изпуска, като не се предава по никакъв друг начин, освен чрез лигавиците ? Открит е чак 1980 ?!? Инжектиран е в африканци, за да спре техното безспирно множене. И сега там е АД !

pandaMASSACRE
06-07-2009, 20:51
и аз знам, че се е появил в африка.

pLqmi92
06-08-2009, 09:02
Чувала съм,че е пуснат от американска лаборатория и уж е бил объркан вируса и така е тръгнал..има много версии,но няма значение как е възникнал,а факта,че съществува и убива хора,ден след ден .. :( Един приятел разказваше,че учителят му по биология разправял за китайското лекарство срещу СПИН СпинкайСам 8-) Но това е в кръга на шегата естествено,темата е много,много сериозна... :( :(

Love_Boy
06-08-2009, 09:07
Абе да си теглят куршума и т'ва е

Айде ти си го тегли по-добре.

Necko-sadist i kakto tamse narichash: nai-dobre ti se zastrelqi!