PDA

View Full Version : Вирус :(



therichbitch
05-30-2009, 19:34
Значи преди малко се прибрах и видях ,че ми е пратен някакъв линк, който да подчертая НЕ СЪМ ОТВАРЯЛА и въпреки това съобщението се е разпратило на всичките ми абонати, пак с тоя линк и искам да попитам като пуснах целия комп. на scan с антивирусната, не ми дава нищо, т.е. че няма заразени файлове и искам да попитам как мога да позная дали се е махнал и дали ако си преинсталирам скайпа, ще се махне тва нещо
П.П. с аваст съм, но пробвах и с една друга да проверя дали има frot antivirus mai se kazwa

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:45
Моя комп като хване вирус го блъскам с големия чук и викове "'ЗЕМИ ТОЯ ДЕМИДЖ, КОПЕЛЕ!". Вече шести комп сменям 8)

amusement
05-31-2009, 08:20
и моя нод32 не става вече, изобщо не ми открива вируси :? и вчера изтеглих trojan remover от замунда, намери ми 3 троянеца, единия от които беше trojan download заради който не ми работеше Юторента, ама вече всичко е ок, тоя нод32 не го виждам ква сигурност ми дава :lol:

Genetix
05-31-2009, 10:03
Никоя антивирусна няма да засече скайп скрипт.

amusement
05-31-2009, 12:41
ще има преинстал

rosenhristev
05-31-2009, 13:45
и моя нод32 не става вече, изобщо не ми открива вируси :? и вчера изтеглих trojan remover от замунда, намери ми 3 троянеца, единия от които беше trojan download заради който не ми работеше Юторента, ама вече всичко е ок, тоя нод32 не го виждам ква сигурност ми дава :lol:
защо не пробваш първо да си го купиш и тогава да го плюеш ?!

SuNsEt
05-31-2009, 13:52
Аз имам Virtual DAEMOND Manager(антивитусна мрежа).Не правя нищо,не я прочиствам.Когато стане червена вируса или после сам се маха или викам брат ми 8-) Иначе имам и Norton Security Scan.

amusement
05-31-2009, 14:15
и моя нод32 не става вече, изобщо не ми открива вируси :? и вчера изтеглих trojan remover от замунда, намери ми 3 троянеца, единия от които беше trojan download заради който не ми работеше Юторента, ама вече всичко е ок, тоя нод32 не го виждам ква сигурност ми дава :lol:
защо не пробваш първо да си го купиш и тогава да го плюеш ?!

:lol:

slavito007
05-31-2009, 16:18
В нета има много инфо как се чисти това. Потърси за vbs скрипт.
Като за начало може да забраниш на всички програми да имат достъп до скайп:
http://i42.tinypic.com/j76xhg.jpg
Долу в ляво има две стрелкички. Цъкаш на тях и махаш всички програми в листа.