PDA

View Full Version : Моята уникална история !



JeAsUS
05-30-2009, 22:27
Та да започна с това ,че декември месец имах съзтезание ! Там срещнах един уникален човек .. Мн време сам тарсил човек който да мисли толкова зряло и да иска нещо сериозно ! Та какво стана вапросното момиче беше братовчедка на един познат и аз още докато я оглеждах забелязах как нещо в нея ме грабна веднагически ! След това малко се правих на клоун и в крайна сметка намерих контакт с нея ! Дотук всичко добре говорихме си виждахме се и страшно много си допаднахме ! Мислене ,говорене ,вкус всичко ни е еднакво дори тя да започне дадена нея мисалл аз мога да я допълня ! Но изведнаж ни споделиха ,че сме 3-ти братовчеди можеби това увеличи чувствата ни кото прерастнаха в нещо като симбиоза ... бяхме зависими един от др . и след 2 месеца изкарани в мачение аз реших да заема нещата в свой раце защото момиче като нея едва ли ще срещна в близките 20 години ! Та направих едно проучване на родословното ни дарво и се оказа че не сме 3-ти а сме 6-ти братовчеди което вече не се води кръвна връзка ! И след това тръгнахме !! Нямо нищо което да ме прави по-щастлив от това момиче и я ОБИЧАМ страшно мн ! След това се оказа че имам тумор и ми се налага операция и не се знаеше какво ше стане ,, мога спокойно да кажа ,че това момиче беше неотлъчно до мен винаги ми е помагала просто нз. с какво сам заслужил такъв човек до себе си но искам да изкажа неземната си благодарност кам нея !! Обичам те слънце

Aniiiii
05-30-2009, 23:31
:( Хубава и тъжна история

Дано се оправиш :( И ви пожелавам много любов....

Python5
05-31-2009, 02:08
ЦЕНЗУРА!

hottie

sladkish_14
05-31-2009, 07:26
Ужасно е че си болен ! :(
Иначе по профила ти , който си сложил в подписати , видях и момичето .. Много си отивате , страхотни сте ! Дано всичко се оправи и оздравееш , и дано винаги сте заедно един до друг .. :)

JeAsUS
05-31-2009, 07:47
Дръж ни в течение - когато тумора надхвърли теглото на братовчедка ти пиши пак. :shock: :shock: :shock: ](*,)

Hilary_
05-31-2009, 08:09
Охх малко тъжно... :( :( Дано се оправиш... пожелавам ти го ... :)
А за любовта... обичайте си се още дъъълго време... :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
05-31-2009, 08:32
Научи се да пишеш правилно и спри да гледаш толкова филми :)

Jumbie483
05-31-2009, 09:02
Това слАнце накрая нещо ми развали историята...
Иначе успех и на теб и на двама ви.

JeAsUS
05-31-2009, 09:14
Научи се да пишеш правилно и спри да гледаш толкова филми :) За филми нз кой гледа .. но аз ви говоря сафсем сериозно :( не пиша мн правилно защото пиша мн бързо пък и съм свикнал на латинеца

vampirekiss
05-31-2009, 10:17
На тебе ти пожелавам да се оправиш и да сте заедно с това момиче мнооого дълго време.Хубаво е,че си намерил такъв човек.Това не се случва на всеки.

AFT
05-31-2009, 10:18
^ В училище на латинЕца ли пишеш? + това да напишеш "JeAsUs" ми се струва ебати гаврата. Ти добре ли си??

MP
05-31-2009, 10:31
Това с проучването беше добър ход.За момента можеш само да се наслаждаваш на това,което имаш,защото не всички се допълват толкова добре.

BaiToq
05-31-2009, 13:22
Та да започна с това ,че декември месец имах съзтезание ! Там срещнах един уникален човек .. Мн време сам тарсил човек който да мисли толкова зряло и да иска нещо сериозно ! Та какво стана вапросното момиче беше братовчедка на един познат и аз още докато я оглеждах забелязах как нещо в нея ме грабна веднагически ! След това малко се правих на клоун и в крайна сметка намерих контакт с нея ! Дотук всичко добре говорихме си виждахме се и страшно много си допаднахме ! Мислене ,говорене ,вкус всичко ни е еднакво дори тя да започне дадена нея мисалл аз мога да я допълня ! Но изведнаж ни споделиха ,че сме 3-ти братовчеди можеби това увеличи чувствата ни кото прерастнаха в нещо като симбиоза ... бяхме зависими един от др . и след 2 месеца изкарани в мачение аз реших да заема нещата в свой раце защото момиче като нея едва ли ще срещна в близките 20 години ! Та направих едно проучване на родословното ни дарво и се оказа че не сме 3-ти а сме 6-ти братовчеди което вече не се води кръвна връзка ! И след това тръгнахме !! Нямо нищо което да ме прави по-щастлив от това момиче и я ОБИЧАМ страшно мн ! След това се оказа че имам тумор и ми се налага операция и не се знаеше какво ше стане ,, мога спокойно да кажа ,че това момиче беше неотлъчно до мен винаги ми е помагала просто нз. с какво сам заслужил такъв човек до себе си но искам да изкажа неземната си благодарност кам нея !! Обичам те слънце
Честито,пич.
Дано да си наред със здравето! :smt023

bloodylips
06-01-2009, 06:58
На тебе ти пожелавам да се оправиш и да сте заедно с това момиче мнооого дълго време.Хубаво е,че си намерил такъв човек.Това не се случва на всеки.
+1

plmn
06-01-2009, 08:01
наистина уникално

lifelesscorpse
06-01-2009, 12:49
Хубаво е,наистина.Успех с момичето.Дано още дълги години сте заедно и наистина да е момичето за теб и да те направи истински щастлив :) Успех и с...тумора... :) :)

JeAsUS
06-02-2009, 10:36
Благодаря ви за хубавите пожелания !! А колкото до болестта ми след 1 седмица ми предстой операция която е доста безобидна :-| всичко се подрежда както трябва

slun4ice_90
06-02-2009, 11:33
Благодаря ви за хубавите пожелания !! А колкото до болестта ми след 1 седмица ми предстой операция която е доста безобидна :-| всичко се подрежда както трябва Успех,стискам палци и бъдете щастливи с твоето момиче. :)

fenasf
06-02-2009, 17:54
радвам се че истинската любов не е мит :grin: пожелавам ви да бъдете щастливи и ти да..хм то за тумор май не се казва да оздравееш, но разбираш какво имам предвид :) :) :)

JeAsUS
06-02-2009, 20:52
Ми до колкото ми сподели хирурга отстраняването му е на 70% сигурно !

todor92
06-02-2009, 22:40
на колко години си

Vincent
06-03-2009, 10:40
Хъх ... :shock: Нели...не очаквах да я видя някаде тук...от доста време не съм се чувал с нея (чудесен човек е :) ) ... успех ти желая

JeAsUS
06-03-2009, 12:36
на колко години си 17

sasha_90
06-03-2009, 16:03
Браво,че си срещнал такова добро момиче.

ImmortalForever
06-03-2009, 16:50
Аха.Ясно.

JeAsUS
06-04-2009, 10:42
Аха.Ясно. Кое ти е ясното ?? :smt069

Dollystar
06-04-2009, 11:12
Ужасно е че си болен ! :(
Иначе по профила ти , който си сложил в подписати , видях и момичето .. Много си отивате , страхотни сте ! Дано всичко се оправи и оздравееш , и дано винаги сте заедно един до друг .. :)

burberrysummer
06-04-2009, 13:41
:---) Историята на мен и моя приятел е много сходна. Намерихме се сървсем случайно,без дори да се търсим един друг. Оказа се, че сме сродни души - всичко ни е еднакво /мислене,възгледи,вкусове,м роглед,представи за бъдещето и тн - каквото се сетите/ и сме много щастливи. :cry: Не след дълго обаче изпаднахме в най-лошата ситуация той се оказа болен и то от сериозна болест,но знаеш ли JeAsUS точно това,че сме двамата заедно и се обичаме ни накара да продължаваме напред и сега сме много по-силни,борбени и щастливи дори и от преди.

Така,че горе главата и много Успех! :-)

ThePowerOfLove
06-04-2009, 14:43
Бъдете щастливи и ценете това, което имате! :)

aia_nini
06-06-2009, 17:35
[i] Наистина историята е уникална . Супер е яко да имаш такъв човек до себе си- Извадил си дяволски късмет.

Beautyful
06-06-2009, 18:00
От сърце ти желая да се оправиш.Свалям шапка на момичето до теб-така се постъпва в такъв момент.Дано да се обичате вечно... :oops:

anito0
06-06-2009, 18:02
nqma stra6no,vsi4ko 6te se opravi 6te vidi6...a nqkoi drugi hora se izkazvat malko nepodgotveni...

Kostadin_682
06-06-2009, 18:40
Братле, само горе главата, всичко ще се оправи... и ще сте си заедно :)

hisy
06-06-2009, 18:48
Хубаво е,наистина.Успех с момичето.Дано още дълги години сте заедно и наистина да е момичето за теб и да те направи истински щастлив :) Успех и с...тумора... :) :) +1

moon_flower
06-06-2009, 18:57
Аз имам една приятелка,която ходеше с третия си братовчед.. :D
А сега сериозно : Прекрасно е,че я обичаш толкова и са ви взаимни чувствата.Дано се оправиш и всичко да е наред със здравето.

YakUZa777
06-06-2009, 19:20
ЦЕНЗУРА!

hottie
Коментара на тоя беше доста забавен със солидна доза черен хумор, но мен лично ме развесели евала :Д !

adkis
06-06-2009, 22:23
Ми..маиката и бащата на едно момиче от моя клас са 3ти братовчеди..в резултат на това има аномалия някаква реброто и е изкочило доста напред..но вие сте 6ти така че не се притесняваите и бъдете щастливи!Щом е толкова добра не я зарочаровай никога..

sextazy_baby
06-07-2009, 08:14
Всичко хубаво ви желая и на двамата

ireto_93
06-08-2009, 19:17
Това момче и въпросната му приятелка са най-добрите ми приятели.Всеки божи ден съм с тях и наистина са преживяли много,а злобните ви коментари са излишни.Той се опитва да ви разкаже нещо наистина красиво на което бях свидетел и това че е допуснал 2-3 грешки .. еми изяще го.Наистина беше болен..всички бяхме притеснени за него и приятелката му беше неотлъчно до него.Слава на Бога вече е добре и операцията мина много добре,а относно злобарския коментар за теглото не Нелито .. ако обичате .. от къде си го изкарахте не не изкарахте а само един съжалявам .. моми1ето има уникално тяло а ти запази анорексичните си възгледи за себе си

dydolinkka93
06-08-2009, 19:27
уникална история :-) много любов