PDA

View Full Version : Просто ....споделям



GrippingBosh
05-31-2009, 10:43
Здравейте
Не съм тук за съвети или нещо от сорта ....просто исках да споделя
На 14 съм,нормално момиче с приятели ,училишето -екстра ,но ....досега не съм имала приятел ,просто защото си имам достатъчно задължения и приятели ,които да ме подкрепят.Случвало се е да ме мислят дори за обратна, само защото не съм имала момче до себе си ...което е просто...Всеки ден се сблъсквам с проблемите на хората около мен , а аз просто искам да изкачам и когато се замисля когато едно момиче бъде наранявано и тя все пак на всяко момче дава по нещо от себе си ,накрая когато срещне Него тя ще може да му даде едно малко късче от сърцето си...Защо всички момчета се правят на големите гъзари или с изрусени прически това -онова ..не искам да ги съдя ,но лигаването си има граница и все пак не,не съм момчемразка,уважавам ги :) Не зная защо е толкова модерно това да се напиваш като прасе и да пушиш ,колкото и странно да звучи не правя нито едно от двете ,въпреки ,че някой си създават грешно впечатление заради изсуления ми вид..за момичетата- без коментар.Един фалшив свят... Въпреки това ,мисля че във всеки човек можем да отрием положителното ,Истинския Човек стига само да го потърсим в сърцето му и да го изровим от всичките чувства като самолюбие ,завист и прочие
Благодаря на тези ,които прочетоха темата и че ме изслушахте :)
От- едно момиче някъде там

Hilary_
05-31-2009, 10:48
Ми права си...живей си живота... :grin: :wink:

Punisherrr
05-31-2009, 10:49
Ами кво да ти кажа освен,че мислиш правилно /според мен/ и няма за кво да се притесняваш ;) По-добре така,отколкото да се втурнеш да имаш гадже само заради идеята. ;)
Така е много по-вероятно да си намериш по-лесно точното момче за теб.

sladkish_14
05-31-2009, 10:51
И за какво по - точно се отнася темата ти ..
Мисля , че е пълна безсмислица .. Искаш да ти кажем ,че си нормална ?
Еми , като съдим по модата не си много нормална де , обаче да ! :-D

Jumbie483
05-31-2009, 10:52
Изживей си детските години.. Има време за всичко :)

bgroma
05-31-2009, 11:48
Това за сърцето много ми хареса и те подкрепям с 2 ръце 8) :grin:

cinderella_gugutka
05-31-2009, 11:50
то на 14 и аз нямах гаджета :o

bonboncho
06-01-2009, 08:59
аз също съм на 14 нормално момиче като теб но досега не съм имала приятел защото просто аз неискам...искам да си изживея детството нормално и след време мисля че ще се радвам че съм била дете а не постоянно да мисля за момчета и да се съдирам от рев че съм скъсала с момчето което обичам или нещо такова...много пъти съм си мислила че хората ме мислят за задръстена само защото нямам приятел ама на мене не ми пука..все пак не живея за хората просто преминавам с гордо вдигната глава и изобщо не ги отразявам ..цял живот ще се занимавам с момчета има си време за всичко и щом това че неискам да имам гадже значи че съм задръстена добре значи съм задръстена :) :) :)

bloodylips
06-01-2009, 09:57
Ами кво да ти кажа освен,че мислиш правилно /според мен/ и няма за кво да се притесняваш ;) По-добре така,отколкото да се втурнеш да имаш гадже само заради идеята. ;)
Така е много по-вероятно да си намериш по-лесно точното момче за теб.
+1

haritov
06-01-2009, 10:05
Ами кво да ти кажа освен,че мислиш правилно /според мен/ и няма за кво да се притесняваш ;) По-добре така,отколкото да се втурнеш да имаш гадже само заради идеята. ;)
Така е много по-вероятно да си намериш по-лесно точното момче за теб.
8)

w1splol
06-01-2009, 10:30
В момента съм на 14 и не съм имал гаджета.. стана ли ти по-яко? :D

evelinka1122
06-01-2009, 10:51
е какво сега нямаш нужда на този етап от момче ли ? аз ги въртях на твоята възраст...

hisy
06-01-2009, 11:11
Изживей си детските години.. Има време за всичко :) +1 :)

NecroSadisticSadomiziers
06-01-2009, 12:33
абе прави квото ти е кеф
Аз като пия, пуша и коля някой да ми казва нещо?

lifelesscorpse
06-01-2009, 12:42
Радвам се,че все още има момичета като теб,които не се втурват на първия срещнат,само заради идеята(модата сред тийновете,по настоящем).Пази си сърцето,защото иначе после ще съжаляваш,че си се похабила за идиоти.Не обръщай внимание на околните,защото не ти ще патиш,а те.Живей си живота и това е. :grin: :) :)