PDA

View Full Version : Няколко въпросчета свързани с ...



mimichi
05-31-2009, 11:41
Препоръчайте ми ефикасен антицелулитен крем.
Кога трябва да с слага, сутрин или вечер?
След като си взема душ ли да се мажа с него?
И последен въпрос, ако се мажа с утайка от кафе обаче в самата утайка ако има захар пречи ли нещо?
Благодаря предварително!

rosencetooo
05-31-2009, 12:18
Аз съм чувала много добри отзиви за антицелулитния крем на фирма ''Христина'' , аз лично не съм го пробвала.. но ако искаш го пробвай .. моя приятелка го ползваше и беше доволна от него а и бил евтин към 5лв. :)

TeenSpirit
05-31-2009, 12:20
Няма ефикасен антицелулитен крем- кремовете няма да ти помогнат за целулита, колкото и скъпи да са.
Ако решиш все пак да си вземеш, в листовката ще пише кога да се мажеш.
За утайката от кафе нищо не мога да ти кажа, освен, че явно пиешкафето със захар 8-)

tonie__
05-31-2009, 12:28
антицелулитен гел на Bilka(2-3 лева) + масажор от Орифлейм(14 лева)

TeenSpirit
05-31-2009, 12:45
Трябва да ходиш и на антицелулитни процедури... ако ставаше с кремче Oriflame и bilka и т.н жените нямаше да дават луди пари за процедури.

tonie__
05-31-2009, 12:47
Трябва да ходиш и на антицелулитни процедури... ако ставаше с кремче Oriflame и bilka и т.н жените нямаше да дават луди пари за процедури.

аз вече почти нямам именно заради тоя масажор и крема :)

opaaaaaaaaaaaa
05-31-2009, 12:52
ми така ще е като не спортувате
ако спортувате редовно няма да имате този проблем а от там и няма да давате излишни пари за боклуци 8)

TeenSpirit
05-31-2009, 12:57
Трябва да ходиш и на антицелулитни процедури... ако ставаше с кремче Oriflame и bilka и т.н жените нямаше да дават луди пари за процедури.

аз вече почти нямам именно заради тоя масажор и крема :)

Незнам, на всеки действа различно.
Иначе браво, че нямаш вече :P

sladkish_14
05-31-2009, 12:59
На мойта най - добра приятелка кака й имаше проблеми с целулита ..
Помня , че използваше антицелулитния крем на Avon - Anew , ако не се бъркам .. Но тя попринцип си ходеше и на йога и на фитнес .. Беше казвала на майка , че е ходила и 2 - 3 пъти в СПА център за масаж , съчетано и с крема ефекта беше невероятен ! Но иначе само крем мисля , че няма да ти помогне .. Всъщност тя нямеше кой знае колко целулит , просто си е такава натура , много красива и винаги когато се грижи за себе си го прави ОТ - ДО !

terawatt
05-31-2009, 13:34
ми така ще е като не спортувате
ако спортувате редовно няма да имате този проблем а от там и няма да давате излишни пари за боклуци 8)
Причини за целулит има не 1... Има спортистки, които тренират повече и от мъже-спортисти и пак имат целулит.

tonie__
05-31-2009, 13:36
правилното хранене и пиенето на достатъчно вода могат да предодвратят целулита.
за лекуването вече ако е по-сериозно трябва да се ходи на масажист според мен..
при не беше много и затова се избавих с тоя масажор :P

Beautyful
05-31-2009, 14:32
За анти-целулитния на Нивея,съм чувала много добри отзиви,но за цена нищо не мога да кажа,както и за др.подробности :oops:

s1NNer
05-31-2009, 16:38
Ами новият на Гарниер?! Гледах в една аптека 15тина лева беше ..