PDA

View Full Version : Иииии мойта историйка



nonamebg
05-31-2009, 12:11
:?

cinderella_gugutka
05-31-2009, 12:15
според мен ако е изпитвала нещо щеше да ти каже...но това не озна4ава 4е няма шанс да запо4не да изпитва нещо

AFT
05-31-2009, 13:11
Не те харесва, какво си втълпяваш разни глупости. Просто не е очаквала да продължите да се държите както преди, защото повечето хора на твое място биха се отдръпнали.

Hilary_
05-31-2009, 13:12
Ако имаше нещо щеше да ти каже още тогава когато си и го казал... 8)
Няма смисъл да си правиш излишни надежди... :? :(

BaiToq
05-31-2009, 13:17
По-вероятно е да не те харесва.

bgroma
05-31-2009, 13:20
Може би момичето е по-затворено и не показва лесно чувства. Вероятно се нуждае от време да разбере дали ти наистина си заинтересован от нея, а не правиш само някакви проби дали ще мине номера или не. Ако наистина си заинтригуван от това момиче, продължавай да се държиш така добре с нея, обръщай й внимание, показвай, че е желана...а може постепенно наистина да покаже нещо подобно от нейна страна. Явно не е от този тип хора, които са импулсивни. А и щом не е игнорорала приятелствотото ти, значи определено не е безразлична ;)

DeViLgIlrL16
05-31-2009, 13:20
Може и да има чуства към теб може и да няма само тя си знае... :)

Но аз ако бях нямаше да ти кажа, щото не съм от момичетата които могат да си изразяват чуствата или изобщо да ги показват по какъвто и да и било начин... не съм стеснителна ами не знам може би реакцията на другия предизвиква срам у мен и той ме спира... и представа си нямам.... :D