PDA

View Full Version : За момчетата с връзка



beiho
05-31-2009, 13:10
Братлета, искам да ви питам други момчета или ваши приятели подаряват ли цветя на гаджето ви, обаждат ли й се по телефона да си поговорят, как го приемате вие, позволявате ли това да се случва или сте против?Какво мислите по въпроса друго момче а подари рози на гаджето ви?

mechtaq_za_teb
05-31-2009, 13:14
Момиче съм, но се чудя какъв е проблемът момче да се държи мило с приятелката си?

BaiToq
05-31-2009, 13:16
На такива им казвам
за какво става въпрос и после
почват да ми се мазнят.
Взимай мерки,че да не ходи
по чуждо твойта.
Ако си мекушав,не е в твой интерес.

Hilary_
05-31-2009, 13:22
Виж брат амм момиче съм ама щи кажа, че подарък по повод няма нищо лошо... обаждане също няма лошо, но ако всичко стане повече от обичайното тярбва да си поговориш с нея... :?

Faces
05-31-2009, 13:39
Братлета, искам да ви питам други момчета или ваши приятели подаряват ли цветя на гаджето ви, обаждат ли й се по телефона да си поговорят, как го приемате вие, позволявате ли това да се случва или сте против?Какво мислите по въпроса друго момче а подари рози на гаджето ви?
Да подари рози на гаджето ми...бих го посъветвал да напусне града щот спипам ли го всички рози които е подарил ще ги посъдя в задните му части.

spensi
05-31-2009, 21:17
Братлета, искам да ви питам други момчета или ваши приятели подаряват ли цветя на гаджето ви, обаждат ли й се по телефона да си поговорят, как го приемате вие, позволявате ли това да се случва или сте против?Какво мислите по въпроса друго момче а подари рози на гаджето ви?
Да подари рози на гаджето ми...бих го посъветвал да напусне града щот спипам ли го всички рози които е подарил ще ги посъдя в задните му части. :D :D :D :D :D

haritov
05-31-2009, 21:56
не всяка жена обича цветя познаваш я знаеш какво обича нали 8)

lpfc1936
06-01-2009, 04:28
Виж брат,това не е добре.Поговори си с нея или с него (с който си избереш може и двамата) и виж как стоят нещата. Аз на твое място бих издивял много ама не е препоръчително

GD
06-01-2009, 05:31
dobre de az da popitam ami vie kak shte reagiurate ako priqtelkata vi govori po telefona nqma da se namusite da se podraznite malko :S

MP
06-01-2009, 05:37
Проблем ще е само ако знаят,че ти е гадже.Иначе всеки иска да си пробва късмета :lol:

GregoryHouse
06-01-2009, 05:50
От какъв зор щи и подаряват рози? Виж ако се познават мнооого от преди тя да се запознае с теб и знаеш че там няма как да стане нещо, проблем няма, ако е по повод, ако не....бухалката и в главата...(както каза 1 преди мен, един от 2мата или и 2мата :) )

haritov
06-01-2009, 10:19
подари и противозачатъчни така ще бъде 2в1 :D

lifelesscorpse
06-01-2009, 13:45
Най-добре засега нищо не прави,че накрая ще излезеш виновен за всичко.Изчакай да видиш дали пак ще има такива случки.Ако се повтори...тогава ще решиш какво да правиш.Виж дали има намеци от една от двете страни.Ако има...ясно ти става натам...

Take_That
06-01-2009, 17:36
Братлета, искам да ви питам други момчета или ваши приятели подаряват ли цветя на гаджето ви, обаждат ли й се по телефона да си поговорят, как го приемате вие, позволявате ли това да се случва или сте против?Какво мислите по въпроса друго момче а подари рози на гаджето ви?
Да подари рози на гаджето ми...бих го посъветвал да напусне града щот спипам ли го всички рози които е подарил ще ги посъдя в задните му части. :D :D :D :D :D

А такаааа! 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:

XTREMEFREERIDE
06-01-2009, 18:01
Приятелят ми, доста би се разярил, ако някой друг ми подари цветя или ми звъни по телефона "просто за да си поговорим".
Единственото нещо, което той мрази повече от това да правя мили очички на някой, е това, някой да ми прави мили очички.
Пък и аз много много не обичам да ми се мазнят. Строявам ги в две редици. :lol:

DemonchY
06-01-2009, 19:10
Виж брат амм момиче съм ама щи кажа, че подарък по повод няма нищо лошо... обаждане също няма лошо, но ако всичко стане повече от обичайното тярбва да си поговориш с нея... :?

+1 обаче според мен тр да си поговориш с него :o :?

LovelyGirl
06-01-2009, 19:26
Няколко човека не разбраха за какво става въпрос.
Момчето пита, ако НЯКОЙ ДРУГ подари на приятелката ви нещо.

vampirekiss
06-01-2009, 19:43
Женско съм.На мене ми подаряват цветя,обаждат ми се,излизам с момчета.До сего моя не ми е правил проблем за това.Е ако става за въпрос на мене не ми беше мн кеф като той изиза с приятелки,на с времето свикнах.Вече не ми пука.