PDA

View Full Version : Сърби, Боли... Грррр....



natity91
05-31-2009, 13:25
Здравейте. Имам следния проблем. От 5 дена съм болна със температура и гърлото ми беше зле. Първата вечер повръщах. Сега съм вече по-добре, но ми се появи друг проблем. По принцип преди месец два ми откриха пясък в бъбреците. Последно като ходих на лекар още не го бях очистила, навярно защото не пия достатъчно течности. още повече докато бях болна и с това гърло нито се храних добре нито пиех нещо. Макс по 2-3 4аши 4ай на ден. Сега да премина по същество... полу4их някакво странно парене и сърбеж долу.. но не е влагалището. Знам, че уретрата се намира то4но под клитора и се замислих, че няма как да ми се възпали клитора нали :-D така 4е се питам дали знаете нещо по въпроса и дали от настинката или от не приемането на те4ности или нз... може да се възпали нещо .. и дали е уретрата и нещо др... Направо си ме сърби, а ина4е и ми дразни и наболява... Благодаря на всички. Чакам съвети и мнения... :( :-)

clever
05-31-2009, 15:54
не мога да определя какво може да ти е :-o
може да е от песъчинките ..смисъл да са се махнали от бъбреците и да ги отделяш от уретрата..
пий повече течности;за да не те боли

и отиди на лекар-той да ти каже какво ти има :)
успех!
и кажи после какво ти е било : )

Water_lili
06-01-2009, 10:42
ами много е възможно да е и цистит, по принцип може да се получи и от настинка...... отиди на лекар да си изследваш урината колкото се може по- бързо ,защото ако се засили е много гадно и се стига и до кървене. Дано ти мине бързо.

natity91
06-03-2009, 16:30
Отново съм болна.. и отново се тъпча със скъпи антибиотици и разни производни... :( Направо е ужас... сега имам и кашлица и хрема, отново температура... и онзи странен сърбеж не отмина. На моменти имам спокойствие и после пак ми дразни. На всичкото отгоре и ми дойде. На витамин Е съм от 2 месеца, така 4е сиг непредвидения цикъл идва от там... Немога да ходя сега на лекари, защото едвам ставам от леглото сега... Мерси на вси4ки. Ако някой знае не6то ще съм благодарна да каже. :oops:

clever
06-03-2009, 16:36
ми извикай лекаря си на домашно посещение;естествено! :-o