PDA

View Full Version : Наранени чувства!



chustvitelniq
05-31-2009, 15:44
Искам да споделя за мойте не сполуки в любовта!Първо да споделя за себе си, че не съм от онези момчета, които нон стоп се правят на някакви мачовци без чувства.Напротив изпитвам големи и силни чувства нямам много връзки ама се впускам в тях с големи надежди това да е моята полувинка.Ама уви винаги ме прецакват!Не съм и от тези обаче, които ходят нон стоп след една жена като кученце.Просто съм си любвеобвилен и чувствен човек.Обаче на днешно време май изчезнаха жените, които могът да оценят всичко това.Аз питъм къде отидоха кавалера,дамата и семантиката и романтиката?Ще ви кажа къде- по-дяволите!
Та вчера за енти път момиче ми казва реплики от сорта че съм много мил,романтичен,добър,всеот аен и верен и не съм ревнив, защото смятам че една връзка трее да се гради на доверие и чувства ама накрая казва това всичко е прекрасно ама търся друго!Искала да има некой дето да има тръпка и интрига да я ревнувал да незнам си какво си ... защо изведнъж така се изчанчи времето.Аз си мисля че и чалгата допринесе много на тези нравствени идеали, само като чуя текстовете и после имитиращите ги момичета и лошо ми става!
Но както и да е това исках да споделя с вас надявам се да обсъдиме тия проблеми, които допринасят за несполуките ми! \:D/

Jumbie483
05-31-2009, 15:47
Трябва да си чувал, че момичетата (жените) не знаят какво искат.
Искам да те попитам на колко си, защото така не зная какво точно да ти кажа.. А аз определено имам доста за говорене :-D

Riva
05-31-2009, 15:48
Ми прай са на див селянин ве!Къв е проблема? :D :D

TheGirlNextDoor
05-31-2009, 15:52
1во..да както каза Jumbie483 ние не знаем какво искаме
2ро..тя иска нещо друго..но ще намериш момиче,което иска точно това : )
не приемай нещата толкова навътре..ще минеш през много такива като нея..

chustvitelniq
05-31-2009, 16:11
Години, години на 19 съм!А иначе фрази бол съм чувал и видял и разбрал ама немога да разбера защо трябва да се правя на некой друг или на СЕЛЯНИН,ТАРИКАТ и тн ако това е тенденцията то се плаша за умствения багаж на следващото поколение!

TheGirlNextDoor
05-31-2009, 16:13
ама не ти трябва да се правиш на никого..ти като намериш подходящото момиче ще те обича такъв какъвто си : )

Jumbie483
05-31-2009, 16:18
Значи вече си се изградил като характер.
Да, прав си не е нужно да се правиш на селянин. Но повечето (не казвам всички) момичета харесват точно такъв тип момчета.
Ако искаш пълноценна и истинска връзка си потърси момиче, което иска същото. Защото тези, които просто искат "гадже" няма да те харесат такъв какъвто си. Не искам да слагам всички такива под общ знаменател, но да речем по моите наблюдения, те търсят както ти се изрази "селянин" или по-точно казано момче със селско поведение. Той трябва да ги разсмива, да разсмива приятелките им за да могат след това да се похвалят какъв пичага са си хванали. Разбира се, всички приятелки трябва да завиждат ;)
Такива момичета или поне близки до тея, според мен не ти трябват.

Crazytu
05-31-2009, 16:19
Еми като търси нещо друго добре .. Ти ще си намериш момиче, което е подходящо за теб. ;]
P.S Не се отчайвай има момичета, които ценят по-чувствителните и внимателни момчета

Bellatrix
05-31-2009, 16:27
Ходя с момче, което е точно като теб. :) Спокойно, има още такива момичета, които искат свястни мъже, а не момченца с его, чийто стандарти не могат да покрият. :)

Иначе знам ги тия. Една такава позната се чудеше как да се скара с гаджето си (то не се забиваше с други, то не се сваляше с кой ли не, то не се признаваше в любов на други...), защото ако не се скарали, нямало да има интрига, а тя искала да има екшън.
Хах, гледа много филми.

Faces
05-31-2009, 16:30
Ще бъда искрен с тебе...романтика дами кавалери...хах братле събуди се.Тези неща отдавна заминаха и никога няма да се върнат трябва да си играч тва е ако искаш да ти обърнат внимание се стегни и бъди по ларж и това да се впускаш към всяка с мисълта да тя е е доста глупава.Така ще се раздаваш раздаваш ама до едно време и когато срещнеш твоята половинка кво ще можеш да и дадеш какво ще е останало от теб ? Не знам дали си забелязал но е така че всяко любовно разочарование взима по нещо от теб.Такъв какъвто си няма да вървиш по лесен път и повечето пъти няма да е особено щастлив но съвета ми е остани себе си не бъди овца от стадото.

ivcheto0o
05-31-2009, 16:57
ще намериш точното момиче за теб :) а и не мисля че музиката има нещо общо....

Hilary_
05-31-2009, 17:08
Сега е много по-лесно да се правиш на селянин, на "мачо", на женкар, на незнаещ какво иска ... да си придаваш важности... а в крайна сметка мен това страшно много ме дразни в момчетата... :? Иначе спокойно за всеки влак си има пътници и твоя ред ще дойде... :? Само не се променяй заради другите...това ще ти е грешката... :?

Ilikeliljon
05-31-2009, 17:09
Съгласен с теб приятелю. Търси и ще си намериш. Знам, че е трудно, защото имам сходни проблеми. А пък да ставаш някакъв, какъвто не си, не е работа. Пък и няма голям смисъл, много от момичетата на някакъв етап се осъзнават, че са сбъркали и почват да търсят такива момчета като теб. Така че просто търси и се оглеждай. :) :) :)

mickelangelo
05-31-2009, 18:39
..... не се занимавай с нея ... поне е имала честа да ти каже .. някой даже и не обясняват за какво става дума .. ... всички момичета търсят кавалери .. да се държи добре да е еди какъв си и тнт .. но къде наистина са дамите .? ?? Повечето са по нахакани от момчетата .. по бойни .. и по злобни и защо ? Чалгата е просто музика .. друг е въпроса , че .. повечето мацки не правят разлика ..

sladkish_14
05-31-2009, 18:49
Еми и аз не бих предпочела да съм с тебе ..
В смисъл примерно аз съм на 16 и не ми трябва романтика сега ! Да искам да е мил да дава всичко за мене и да не ме ревнува на 100% но все пак ,, Искам нещо , което да ме разтресе , като чувство като тръпка ! След 3 връзки една след друга , едната - 1г и 2 месеца , другата 8 месеца и последната 2 години .. последното , което искам е пак нещо серизонО ! Колкото и курвенско да ви звучи направо вече правя всичко само за едната вечер /не говоря за секс/ е така нещо , което да ме пали , като си спомня за него и в същото време без бъдеще ! Но ти си на 19 , ако намериш момиче на твоята възраст би трябвало и тя да е със сериозно намерение .. Ако ли си с пикли , колкото мене не знам .. Вече живота е толкова на ръба , че неска си на купон , утре отиваш на събора и те блъска автобус :? .. Живея за мига !