PDA

View Full Version : Аз я харесвам, тя мен не?



k1lled
05-31-2009, 16:03
Здравейте, току що се регистрирах в форума, като от както съществува знам за него и не мислех да се регистрирам, или ако се регистрирам да не е скоро, и ето че дойде времето и аз да помоля за съвети.

Преди бих казал доста време се случи нещо ужасно и аз останах без любовта на живота си, 2 години и малко. От тогава не се занимавах с момичета до преди два месеца когато на една екскурзия от училището се запознах с едно момиче от по ниските класове, запознанството ни беше просто неволя, и след седмица някъде все още си беше само здрасти, понякога. Още при запознанството само като я погледнах в очите и се влюбих.. Целият ден като я видя и погледа ми остава в нея, просто отвътре излиза това. Както и да е, на екскурзията си мислех това е моментно няма смисъл утре дори няма да я помня, но уви седмица след това все още мислех за нея, намерих и албума, взех и скайпа.. Все повече и повече се привързвах към нея, почнах да си лафя с нея.. излязох един път с нея.. ходихме на кафе разходихме се.. супер си прекарах, по това което видях от нейното държание съдя че и тя си е прекарала супер с мен. Втори път, пак същото и вече почна дори да има леки искри от нейна страна, докато не дойде момента на следващият ден когато тя започна да се държи адски студено с мен, по телефона и в скайп-а. От нейни приятелки, от братовчедка й, братовчед й.. разбрах до някъде че си харесвала моят най-добър приятел и планът и бил аз да я запозная с него, и тя да му предложи.. е аз се подсигурявах така че да не успее да се запознае с него макар че той ми е казал че не я харесва. Както и да е, в скоро време спря да общува с мен много рядко... вече се минаха 2 месеца, всеки ден мисля за нея и не мога да спра..

Една нейна приятелка днес, преди малко ми сподели че говорили с нея за мен, и тя казала че "НЕ иска да ме наранява"... не знам какво трябва да значи това но....

Моля дайте някакъв съвет, или как да я сближа още с мен и да се получи нещо, или как да я забравя, защото вече адски много се измъчвам а съм на 18 години, не съм вярвал че това ще ми се случи... :(

Моля без тъпите мнения... знаете какво искам да кажа. Мерси на всички отзовали се.

Hilary_
05-31-2009, 17:03
Моят съвет е да я оставиш... квото е било е било...давай напред ... 8)

bloody_tower
05-31-2009, 17:04
Нищо не можеш да направиш...освен да си продължиш живота и да гледаш да не мислиш за нея. С времето всичко ще изчезне.

bonboncho
05-31-2009, 18:01
живей си живота и като има мерак да се запознае с твоя приятел запознай ги направи й кефа а той като не я харесва ще я отреже и ще й стане тъпо :-D

kobrichka
05-31-2009, 18:02
"Насила хубост не става"...
Не можеш да я накараш да те харесва, ти си направил каквото е зависело от теб. Излизали сте, прекарали сте си добре повече не можеш да направиш. Най-добре я забрави макар и да ти е трудно. Всичко минава.

LetTheMusicTalks
05-31-2009, 18:07
Моят съвет е да я оставиш... квото е било е било...давай напред ... 8)

DeViLgIlrL16
05-31-2009, 18:10
"забраненият плод е най сладък"... ти харесваш нея, тя харесва приятелят ти, пак той харесва друга и става като на сапунките... та да се върнем към темата или просто излизайте като приятели, или я забрави, заличи я по всякакъв начин от сърцето си... не си пишете, не излизайте като я видиш нищо повече от здрасти и така.... запознай я с приятеля ти, пак като я отреже може да разбере как се чустваш ти... :?

AFT
05-31-2009, 18:25
Не разбираш ли,че тя те е използвала, за да я запознаеш с приятеля ти, защото тя харесва него, а не теб? Остави я, не ставай жалък с някви нелепи опити да си я 'върнеш', защото тя просто не е била и няма да бъде твоя.

sladkish_14
05-31-2009, 18:59
Сам се нараняваш ! Повярвай ми щом едно момиче каже 'НЕ искам да го наранявам' от личен опит ти казвам , че НЕ е на добре ! :? Откажи се ..

Zaharinka
05-31-2009, 19:02
Само не и се натрапваи постоянно.Не можеш по никакъв начин да я накраш да те харесва.Искаше ми се да ти кажа,че има такава вероятност,но не...Няма да си с нея...ФАКТ.Харесаи си друга :-)

k1lled
05-31-2009, 19:24
Опитвам се от месец вече, но без успех. Преди малко разбрах че вече не харесвала моят приятел, ами някакъв друг там.. до преди това пък аз докато я зарибявах мина още един... Както е тръгнало май тя не си търси сериозна връзка.. ;( Мерси на отзовалите се.

justbebsi
05-31-2009, 20:17
Сам се нараняваш ! Повярвай ми щом едно момиче каже 'НЕ искам да го наранявам' от личен опит ти казвам , че НЕ е на добре ! :? Откажи се ..
много точно казано

w0lf
05-31-2009, 21:15
Не искам да го наранявам=Не ме кефиш. Тъжно ама факт.....

haritov
05-31-2009, 21:54
жени много по света

moneycomeme
05-31-2009, 22:28
Моето мнение ще е от ,,тъпите,,!След като е казала че не иска да те наранява,нямаш шанс,щом не те харесва,не знам какво по-точно желаеш да ти кажем....то насила не става ;]]

smileforyou12
05-31-2009, 23:44
според мен останете си на здравей здрасти щом е казала че не иска да те наранява значи не те харесва и няма смисъл да се измъчваш просто продължи нататък и това е

bloodylips
06-01-2009, 06:52
просто няма смисъл тва е загубена кауза,,,,

sumerwind
06-01-2009, 08:30
Щом е казала така че "НЕ иска " да те наранява значи може и да си й симпатичен,но да преценява,че можете да сте само приятели.По-добре я остави игнорирай я за известно време и чувствата ти ще избледнеят с времето ;) .. а кой знае докато я игнорираш и се мъчиш да я забравиш току виж любовта почука отново на вратата ти ;)

NeZaPoznat
06-01-2009, 08:50
Здравейте, току що се регистрирах в форума, като от както съществува знам за него и не мислех да се регистрирам, или ако се регистрирам да не е скоро, и ето че дойде времето и аз да помоля за съвети.

Преди бих казал доста време се случи нещо ужасно и аз останах без любовта на живота си, 2 години и малко. От тогава не се занимавах с момичета до преди два месеца когато на една екскурзия от училището се запознах с едно момиче от по ниските класове, запознанството ни беше просто неволя, и след седмица някъде все още си беше само здрасти, понякога. Още при запознанството само като я погледнах в очите и се влюбих.. Целият ден като я видя и погледа ми остава в нея, просто отвътре излиза това. Както и да е, на екскурзията си мислех това е моментно няма смисъл утре дори няма да я помня, но уви седмица след това все още мислех за нея, намерих и албума, взех и скайпа.. Все повече и повече се привързвах към нея, почнах да си лафя с нея.. излязох един път с нея.. ходихме на кафе разходихме се.. супер си прекарах, по това което видях от нейното държание съдя че и тя си е прекарала супер с мен. Втори път, пак същото и вече почна дори да има леки искри от нейна страна, докато не дойде момента на следващият ден когато тя започна да се държи адски студено с мен, по телефона и в скайп-а. От нейни приятелки, от братовчедка й, братовчед й.. разбрах до някъде че си харесвала моят най-добър приятел и планът и бил аз да я запозная с него, и тя да му предложи.. е аз се подсигурявах така че да не успее да се запознае с него макар че той ми е казал че не я харесва. Както и да е, в скоро време спря да общува с мен много рядко... вече се минаха 2 месеца, всеки ден мисля за нея и не мога да спра..

Една нейна приятелка днес, преди малко ми сподели че говорили с нея за мен, и тя казала че "НЕ иска да ме наранява"... не знам какво трябва да значи това но....

Моля дайте някакъв съвет, или как да я сближа още с мен и да се получи нещо, или как да я забравя, защото вече адски много се измъчвам а съм на 18 години, не съм вярвал че това ще ми се случи... :(

Моля без тъпите мнения... знаете какво искам да кажа. Мерси на всички отзовали се.
Не си струва! И да се съберете - пак ще търси него и няма да мине много време ще пуснеш тема - тя ми изневери с най-добрия ми приятел, а такива има много - чети.

Fritz
06-01-2009, 10:24
хахахахахаха :grin:

kukla1985
06-01-2009, 16:34
остави я не е само тя .. според мен няма смисъл .. щ0м 1 е казала не ...

k1lled
06-01-2009, 20:50
Моето мнение ще е от ,,тъпите,,!След като е казала че не иска да те наранява,нямаш шанс,щом не те харесва,не знам какво по-точно желаеш да ти кажем....то насила не става ;]]


Не, твоето не е от тъпите, е това по долу е от тъпите:


хахахахахаха :grin:


Мерси на всички. Мразя да ми се серат на темите, затова искам да помоля модератор за съдействие, Lock please?

Fritz
06-01-2009, 21:21
спокойно бе пич на секи се случва нема се плашиш теглиш и една майна и карай да върви

valvers
06-07-2009, 08:03
Нищо не можеш да направиш...освен да си продължиш живота и да гледаш да не мислиш за нея. С времето всичко ще изчезне. Може би е вярно може би не е!?... Защото аз още немога да я забравя.. :(

Gabichkaaa
06-10-2009, 17:12
Остави я да си живее живота... Тя те използва за лична угода... :shock: ... Тя не те заслужава... можеш да си намериш по-добра от нея.. Сигурна съм :wink: ... Нали знаеш... хората са си го казали.. след мъж и трамвай не се бяга, защото винаги идва следващ! ... Може да кажем същото и за жените.. :D .. Не бягай след нея.... имай малко гордост.. нали си мъж! :wink: :wink:

Baby_b
06-10-2009, 20:24
Ми нормално малка е и не знае още кво иска. Използвала те е, по-добре не предприемай нищо сега, защото може пак да е план.

peteto_love
06-11-2009, 15:38
Не за първи път се случва някой да не отвръща на чувствата на другия.Всеки го е преживял..Колкота по-бързо осъзнаеш,че няма смисъл да се задълбочаваш в това и да се самонараняваш,толкова по-добре за теб. Гледай напред..!!! Успех..!! :P

xXxMixXx
06-11-2009, 16:37
"забраненият плод е най сладък"... ти харесваш нея, тя харесва приятелят ти, пак той харесва друга и става като на сапунките... та да се върнем към темата или просто излизайте като приятели, или я забрави, заличи я по всякакъв начин от сърцето си... не си пишете, не излизайте като я видиш нищо повече от здрасти и така.... запознай я с приятеля ти, пак като я отреже може да разбере как се чустваш ти... :?

+1 :)

Lyubomn7
06-11-2009, 17:05
Това че не иска да те наранява или го е казала за да те разкара или наистина има некви минимални чувства към тебе но знае че ще направи нещо от което ще те боли. Моето мнение е да послушаш Hilary_ тя е изполвачка и не те заслужава.