PDA

View Full Version : Как да се изходя веднага?! :(



suxlife
05-31-2009, 17:48
Хора малко ми е неудобно,че пускам подобна тема,но е важно.... значи...... не съм яла доста дни подред и утре имам важна среща,как мога да отида по голяма нужда преди срещата (за да не стане някой гаф,понеже ще правя секс) пък неискам да ям (не питайте защо) какво може да ми помогне моментално да се изходя за да нямам неприятности после..Съжалям за темата..нз дали е за тук..надявам се няма да отнеса някакви излишни подигравки или упреци..

vickey
05-31-2009, 17:49
можеби разхлабително...само да не те хване утре

mechtaq_za_teb
05-31-2009, 17:53
Сок от портокал или праскови... Не знам, би трябвало да стане.

suxlife
05-31-2009, 17:53
Да,но от разхлабителното няма ли да се получи разстройство и да стане още по-голям ужас?

mechtaq_za_teb
05-31-2009, 17:55
Да,но от разхлабителното няма ли да се получи разстройство и да стане още по-голям ужас?Не съм 100% сигурна, но мисля че ще се получи точно този ефект.

vickey
05-31-2009, 17:57
да ще стане ужас, но ще е дорбе ако този ужас стане тази вечер , незнам дали няма да те хване утре...иначе друг вариант незнам.

suxlife
05-31-2009, 18:02
Еми мерси,но нещо не съм мн сигурна в разхлабителните..Ако не ми мине до утре кво ще правя ? Ще стане голяяям гаф :(

sladur4etyYy
05-31-2009, 18:03
а защо не си яла толкова време? това е супер вредно, сама виждаш последствията и то още в самото начало :?
иначе по темата и аз мисля, че с разхлабителното може да стане по- зле. не знам дали ако вземеш половин хапче, а не цяло, няма да се получи, каквото искаш. защо не звъннеш примерно на личната и не я попиташ, тя няма как да не знае.

suxlife
05-31-2009, 18:09
а защо не си яла толкова време? това е супер вредно, сама виждаш последствията и то още в самото начало :?
иначе по темата и аз мисля, че с разхлабителното може да стане по- зле. не знам дали ако вземеш половин хапче, а не цяло, няма да се получи, каквото искаш. защо не звъннеш примерно на личната и не я попиташ, тя няма как да не знае.

Ми не съм,щот си имам някакъв измислен (супер вреден) начин на хранене..Не ям нищо около 1 седмица за да си сваля нужните кг (а тва се връзва по 1 кг на ден... и го правя преди да се видя с гаджето ми (с което се виждаме супер рядко,както и да е) и после вече съм си спокойна и си се наяждам 1 хубаво..ахах глупаво е много,знам... зле съм,вредя си много..но напоследък диети не мога да пазя и за това го карам така... А пък..лекарката ми...нямам и телефона :(

rauwkost
05-31-2009, 18:13
Направи си клизма. Продават се в аптеките.

suxlife
05-31-2009, 18:15
Аз няма да правя анален секс и за това няма смисъл от клизма..Въпроса е,че ме е страх,ако не съм ходила до тоалетната преди това.. да не взема да се изпусна нещо (говоря за газове) и за това искам да си се подсигуря ...

marin4itu
05-31-2009, 18:38
Ти не си добре чесно ти казвам! Не ядеш преди да се видиш с гаджето? Ако те види хапнала ще те зареже ли какво? :?
Иначе за да се изходиш, изпий една чаша гореща вода и мисля, че ще можеш.

Zaharinka
05-31-2009, 18:42
Вода,движение->редовен стомах.

PIF
05-31-2009, 18:59
кафе и цигарка 8-)

joannalof
05-31-2009, 19:03
Компот от сливи :-D
иначе има едни хапчета,които са билкови

Bianca
05-31-2009, 19:04
Сплели са ти се тънките черва. Край.
Никога повече няма да можеш да идеш до тоалетна, без да си пила някакви хапчета. ;) Сама си го правиш...

clever
05-31-2009, 19:13
английска сол . .

smiLe49
05-31-2009, 19:17
Доматен сок или сос.А може и направо да изядеш наколко домата. :D Поне така съм чувала и мисля,че действа. :)

hisy
05-31-2009, 19:21
Вземи си разхлабително..или пий сок от портокал или праскови..

sladkish_14
05-31-2009, 19:23
Направи си клизма. Продават се в аптеките.


Едно точно мнение !

zxcvbnmasdfghjkl
05-31-2009, 19:40
абе ти си много зле,честно,как може да не ядеш нищо зареди някакво си момче(разбирам да беше зареди себе си,а то...) :? :? :? :?

girl91
05-31-2009, 21:09
Направи си клизма. Продават се в аптеките.


Едно точно мнение !

Въобще не е точно мнение... тя не иска да прави анален секс... :?

TheNewReligion
05-31-2009, 21:15
английска сол . .
И накрая дрис-дрис. :? Компотът от сливи и доматеният сок са най-добрите варианти. :)

XXX_f
06-01-2009, 02:39
Чай майчин лист. До 12 часа и си готова, а за моментално - клизма няма друг вариант...също кафе и цигарка много помагат ;)

DimovB
06-01-2009, 03:25
Сок от портокал или праскови... Не знам, би трябвало да стане.

сока от портокал запича, за праскови нз.

tItEufFf
06-01-2009, 07:08
Една цигара ще ти помогне.. Въпреки, че не е най-добрия съвет
Или Активиа ( на мен добре ми действа )
Знам, че и кока-кола помага. Личната лекарка ми го каза :)

me4eto
06-01-2009, 07:45
имаше един натурален сок от роза... не мога да се сетя марката ма беше разпространена ма самият сок не бе6е
ина4е шоколад комфорт, ама действа след няколко 4аса..ако го изяде6 целия... мн силен ефект
късмет

cveteto64
06-01-2009, 08:40
ина4е шоколад комфорт, ама действа след няколко 4аса..ако го изяде6 целия... мн силен ефект
късметТоя шоколад не е за предпочитане все едно си изпил разхлабително...

ReBeL
06-01-2009, 09:27
пробвай с кафе на гладно или чаша топла вода на гладно

sweet_bubka
06-01-2009, 09:37
:?

dan4ety
06-01-2009, 09:47
А какъв е смисълът? След като не си яла нищо от известно време - нищо нямаш за изхвърляне...

bloodyF
06-01-2009, 11:44
сипи 1 чаша прясно мляко,остави я на терасата цял ден,изпии я и ще отидеш ;)

suxlife
06-01-2009, 13:39
Хора мерси много,ще пробвам това със сока от праскови,компота и горещата вода..иначе за кафето и цигарата-действа ми само ако съм яла предишните дни (а аз не съм)

mechtaq_za_teb
06-01-2009, 13:48
Хора мерси много,ще пробвам това със сока от праскови,компота и горещата вода..иначе за кафето и цигарата-действа ми само ако съм яла предишните дни (а аз не съм)Нищо ли не ядеш или.. ? :shock:

suxlife
06-01-2009, 13:51
Хора мерси много,ще пробвам това със сока от праскови,компота и горещата вода..иначе за кафето и цигарата-действа ми само ако съм яла предишните дни (а аз не съм)Нищо ли не ядеш или.. ? :shock:
ми нищо да...

mechtaq_za_teb
06-01-2009, 14:02
Хора мерси много,ще пробвам това със сока от праскови,компота и горещата вода..иначе за кафето и цигарата-действа ми само ако съм яла предишните дни (а аз не съм)Нищо ли не ядеш или.. ? :shock:
ми нищо да...А да не би да си внушаваш? :? Колко кг си? Все пак помисли за последствията, които могат да ти навредят? Едва ли ... това е толкова по-важно от здравето ти.

koshtramba
06-01-2009, 14:05
Ти не си добре чесно ти казвам! Не ядеш преди да се видиш с гаджето? Ако те види хапнала ще те зареже ли какво? :?
Иначе за да се изходиш, изпий една чаша гореща вода и мисля, че ще можеш.

Абсолютно не е добре. :?

InnchetO
06-01-2009, 14:11
аз съм ЗА кафето и цигарката 8-)


Айде после ни сподели как мина свиждането с Кольо :-) 8-)

suxlife
06-01-2009, 14:20
Хора мерси много,ще пробвам това със сока от праскови,компота и горещата вода..иначе за кафето и цигарата-действа ми само ако съм яла предишните дни (а аз не съм)Нищо ли не ядеш или.. ? :shock:
ми нищо да...А да не би да си внушаваш? :? Колко кг си? Все пак помисли за последствията, които могат да ти навредят? Едва ли ... това е толкова по-важно от здравето ти.

54 кг съм,166 някъде съм висока нз точно... а срещата я отмених за след няколко дни :(

mechtaq_za_teb
06-01-2009, 14:31
Хора мерси много,ще пробвам това със сока от праскови,компота и горещата вода..иначе за кафето и цигарата-действа ми само ако съм яла предишните дни (а аз не съм)Нищо ли не ядеш или.. ? :shock:
ми нищо да...А да не би да си внушаваш? :? Колко кг си? Все пак помисли за последствията, които могат да ти навредят? Едва ли ... това е толкова по-важно от здравето ти.

54 кг съм,166 някъде съм висока нз точно... а срещата я отмених за след няколко дни :(54 kг и 166 см височина си е точно в нормата.

suxlife
06-01-2009, 14:33
Може и в нормата да е,но аз не се намирам за съвсем слаба :(

mechtaq_za_teb
06-01-2009, 14:34
Може и в нормата да е,но аз не се намирам за съвсем слаба :(Е добре, ти си решаваш, но това не е начинът за отслабване.

Hilary_
06-01-2009, 15:41
С разхлабително ще стане още по - зле... :? Незнам дали има начин да стане това след като толкова време не си яла... :? :?
Виж според мен няма смисъл..ак оте харесва ще те харесва такава каквато си... :?

Wrathchild
06-01-2009, 16:31
Момиче, ти мозък имаш ли? 1 седмица не ядеш и после се надумкваш? А имаш ли представа, че по този начин всичко ти се лепи?
Я яж нещо салатки, пилешко филе, риба, плодове... но често и по малко. Така няма да има нужда от диети.

zero
06-01-2009, 16:50
Лелеееее ... това е най-голямата простотия, която
може да сътвори мозъка ти относно диетите - вярвай ми !
Най-важното е хранителния режим в едно хранене :shock:
Ако искаш да постигнеш нещо се храни редовно
и с храна, която задоволява точно нуждите на организма ти ;)

silver_moon
06-01-2009, 16:52
ооо боже, ти си невероятно проста :? (неможах да се сдържа да не го напиша)

kyker4y
06-01-2009, 17:10
многоо интереснаа темаа :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Beautyful
06-01-2009, 18:23
Кола/Кафе +Вода :)

Cherryy
06-01-2009, 19:07
ми не е проста ами трябва да се харесва каквато е, пиши как е минала срещата :-D

terawatt
06-01-2009, 20:46
Много мнения се събраха, явно на всички ви се случват подобни запичания :razz:

me4eto
06-01-2009, 21:22
при мен е хрони4но :oops:

suxlife
06-02-2009, 08:51
Момиче, ти мозък имаш ли? 1 седмица не ядеш и после се надумкваш? А имаш ли представа, че по този начин всичко ти се лепи?
Я яж нещо салатки, пилешко филе, риба, плодове... но често и по малко. Така няма да има нужда от диети.

С диетите съм запозната много добре наистина :) казах вече,че начина ми на хранене е тъп и безсмислен (аз си го знам,не е нужно да ми го натяквате ;) ) но това ми е единствения начин да сваля 7 кг примерно преди срещата за отрицателно време.. и знаете ли,като не ям се чувствам много добре наистина :shock: диета съм пазила година и половина и вече просто ми е писнало... окей си ми е така,да отслабна когато ми е нужно и после и да си кача пак кг (което ест става,като се наям) ми е все тая :lol:

anitram
06-02-2009, 13:03
чувала ли си за психиатрия :?

suxlife
06-02-2009, 17:17
чувала ли си за психиатрия :?
da,shte vzema da q posetq :):)

Loshotia
06-02-2009, 17:20
чувала ли си за психиатрия :?
da,shte vzema da q posetq :):)


Изака ли се? :-o

TheBeliever
06-02-2009, 17:51
Доколкото разбирам ти гладуваш с дни, за да отслабнеш преди среща с гаджето. И после пак си връщаш килограмите. Така до следващата среща, отслабване и напълняване. И се сърдиш като някой ти каже, че си проста? А я си представи ако всички бяхме като теб, какво трябваше да правим тези, които сме всеки ден с приятелите си? Да умираме от глад може би?

suxlife
06-02-2009, 18:13
Доколкото разбирам ти гладуваш с дни, за да отслабнеш преди среща с гаджето. И после пак си връщаш килограмите. Така до следващата среща, отслабване и напълняване. И се сърдиш като някой ти каже, че си проста? А я си представи ако всички бяхме като теб, какво трябваше да правим тези, които сме всеки ден с приятелите си? Да умираме от глад може би?

Ама какво съм казала?Да съм казала,че не съм проста? Колко пъти повторих,че това което правя е супер глупаво и безмислено И АЗ МН ДОБРЕ ЗНАМ,ЧЕ СМИСЪЛ ОТ НЕГО НЯМА! и да.. ако се виждах всеки ден с гаджето си,ест че нямаше да е така..просто така съм си преценила да си гладувам,знам че е неправилно и тъпо и не съм тръгнала да давам акъл на никой да прави същото ( боже опази,ако има и друг такъв задръстен индивит като мене )

suxlife
06-02-2009, 18:15
чувала ли си за психиатрия :?
da,shte vzema da q posetq :):)


Изака ли се? :-o
Ем утре е срещата и ще се мъча преди това :) но май и без тва нищо няма да направим..щот съм в цикъл и всичко се прецаква :(

TheBeliever
06-02-2009, 18:39
А щом знаеш, че това е неправилно, вредно и глупаво защо продължаваш. Не си мисли, че ти пиша тези неща, за да се заяждам. Опитвам се да ти влея малко мозък, за да спреш да си съсипваш здравето. Казваш, че сама си преценила - вярно е. Но щом осъзнаваш, че преценката ти е грешна направи нещо по въпроса.
И може да не караш никого да следва примера ти, но замислила ли си се колко наивни хлапетии четат този и подобни форуми? И че като видят теми като тази си казват "А щом при нея се получава защо и аз да не пробвам"?

Надявам се, че ще се замислиш над действията си и ще вземеш правилното решение, не за да угодиш на някакви непознати от форум, а за да опазиш собственото си здраве.

suxlife
06-02-2009, 18:58
А щом знаеш, че това е неправилно, вредно и глупаво защо продължаваш. Не си мисли, че ти пиша тези неща, за да се заяждам. Опитвам се да ти влея малко мозък, за да спреш да си съсипваш здравето. Казваш, че сама си преценила - вярно е. Но щом осъзнаваш, че преценката ти е грешна направи нещо по въпроса.
И може да не караш никого да следва примера ти, но замислила ли си се колко наивни хлапетии четат този и подобни форуми? И че като видят теми като тази си казват "А щом при нея се получава защо и аз да не пробвам"?

Надявам се, че ще се замислиш над действията си и ще вземеш правилното решение, не за да угодиш на някакви непознати от форум, а за да опазиш собственото си здраве.

Да,ясно ми е,че го казваш за мое добро..Но проблема ми е че прекалено дълго време съм пазила диета и вече ми е адски трудно да се подлагам на такава...Изям ли 1 филиика примерно,не мога да се спра само с толкова,трябва да изям поне още 2.. и не мога да си контролирам апетита,докато ако не ям няколко дни,нуждата ми от храна се изпарява някъде,организма ми свиква на това мъчение на което го подлагам и се чувствам перфе когато не съм яла,дори и малко да съм свалила имам чувството че е 2но отгоре... нО смятам утре след срещата като се наям 1 хубаво (щот ще имам нужда 100%) от други ден да опитам да се храня малко по разумно и в по малки количества,щот наистина е тъпо,това което правя.. има диети с които също мога да сваля толкова,а се храня... а не да не ям по нищо цял ден и да се мъча само и накрая само за няколко часа прекарани с любимия човек...

anitram
06-02-2009, 19:57
А щом знаеш, че това е неправилно, вредно и глупаво защо продължаваш. Не си мисли, че ти пиша тези неща, за да се заяждам. Опитвам се да ти влея малко мозък, за да спреш да си съсипваш здравето. Казваш, че сама си преценила - вярно е. Но щом осъзнаваш, че преценката ти е грешна направи нещо по въпроса.
И може да не караш никого да следва примера ти, но замислила ли си се колко наивни хлапетии четат този и подобни форуми? И че като видят теми като тази си казват "А щом при нея се получава защо и аз да не пробвам"?

Надявам се, че ще се замислиш над действията си и ще вземеш правилното решение, не за да угодиш на някакви непознати от форум, а за да опазиш собственото си здраве.може да съм на 12 но не смятам да гладувам 8-)

Wrathchild
06-03-2009, 03:33
Момиче, ти мозък имаш ли? 1 седмица не ядеш и после се надумкваш? А имаш ли представа, че по този начин всичко ти се лепи?
Я яж нещо салатки, пилешко филе, риба, плодове... но често и по малко. Така няма да има нужда от диети.

С диетите съм запозната много добре наистина :) казах вече,че начина ми на хранене е тъп и безсмислен (аз си го знам,не е нужно да ми го натяквате ;) ) но това ми е единствения начин да сваля 7 кг примерно преди срещата за отрицателно време.. и знаете ли,като не ям се чувствам много добре наистина :shock: диета съм пазила година и половина и вече просто ми е писнало... окей си ми е така,да отслабна когато ми е нужно и после и да си кача пак кг (което ест става,като се наям) ми е все тая :lol:А един ден, когато се наложи да си слаба през цялото време? Когато например си хванеш някой от твоя град и ако О, Ужас, заживеете заедно? На фотосинтеза ли минаваш? И изобщо, ти наясно ли си, че е вредно да сваляш повече от 3-4 кг на МЕСЕЦ, та какво остава за седмица 7...?

А, ето този последният ти пост вече беше приказка. А ако имаш нужда да се наядеш по време на диетата, изяж една ябълка. Хем е полезно, хем засища много.

mackataa
06-12-2011, 15:38
Искам да използвам темата и да попитам,майка ми утре е на изследване казва се Бум ,и са и казали днес да си вземе от шоколад Комфорт,и тя си взела изяла го е ,но не ходи по нужда ,кво ще рече това,знам че не сте доктори,но някой знае ли защо е тъка

koshtramba
06-12-2011, 15:41
Трябва му време да подейства 5-6-7 часа... Минали ли са толкова?

Nich
06-12-2011, 15:47
Зелен чай, или има едни чайчета за отслабване,но и в тях също има зелен чай : )

xxKiFlAx
06-12-2011, 20:37
Аз няма да правя анален секс и за това няма смисъл от клизма..Въпроса е,че ме е страх,ако не съм ходила до тоалетната преди това.. да не взема да се изпусна нещо (говоря за газове) и за това искам да си се подсигуря ...


И само за Това не ядеш? :? това е нормално и да стане не вярвам да ти се подиграва.! Иначе е глупак!
Не пий слабителни защото тогава е по вероятно да се случи! знам защо го казвам :D :oops:

SorrowEyes
06-13-2011, 06:09
Искам да използвам темата и да попитам,майка ми утре е на изследване казва се Бум ,и са и казали днес да си вземе от шоколад Комфорт,и тя си взела изяла го е ,но не ходи по нужда ,кво ще рече това,знам че не сте доктори,но някой знае ли защо е тъка

Тези шоколадчета действат поне 15 часа след това ..

teenems
06-13-2011, 09:02
Прясно мляко,кафе,шоколад ..

Fiki_
06-13-2011, 10:12
Череши\сливи + вода ? Кафе и цигара (както казаха преди мен)

Rebirthing
06-13-2011, 10:24
Малко сол в 1 чаша вода, разхлабва моментално.
Също така сливи, ленено семе/масло, овесени ядки...

goosebumps
06-13-2011, 13:11
Масло? Srsly?! Сигурна съм, че последното нещо, което ще хапне преди срещата е масло.
Иначе зелен чай и вода с лимон.
Ае кво я нападате.. проста или не, нейна си работа кво прави, нейн си е организма. Пък и щом се виждат рядко, най-вероятно иска да изглежда така, както я е видял последният път. Ако се виждаха няколко пъти в седмицата, а пък тя напълнее, нямаше разликата м/у предишното и сегашното й телосложение да му е толкова фрапантна.
Успех със срещата 8-) (никой мъж не заслужава такива лишения, ноз а жалост жените сме си заблудени по природа).

Rebirthing
06-13-2011, 14:07
Какво масло бълнуваш ?!

YourStar
06-13-2011, 14:12
Rebirthing, номера с водата и солта , може ли да стане с обикновена сол ?

TeenSpirit
06-13-2011, 14:44
Не, само с необикновена става.

Syringe
06-13-2011, 14:46
Сигурно момичето има впредвид морска / английска, много ги разбирате обаче !

xxKiFlAx
06-13-2011, 14:57
^Английска сол преди среща?
хубави съвети :D

Syringe
06-13-2011, 15:03
Естествено, че не.
Просто момичето попита.

kupi95
06-13-2011, 15:29
Яж круши,или пък си направи клизма :lol:

ri41
06-13-2011, 15:43
трябвало е да пиеш един чай вчера преди да легнеш, за да се изходиш днес( за майчин лист говоря или зелен чай), а по принцип след едно кафе с цигарка нямам проблеми с тоалетната въпреки, че по начало си имам запек

Rolezzz
06-13-2011, 17:30
Ако така прави моята приятелка сигурно бих се самоубил...

Infinity
06-13-2011, 19:47
Не, само с необикновена става.
Колко си оригинална ! :)
Момичето пита, защото явно поне малко е информирано, че при такива случаи помага основно хималайската сол.
Когато не знаете за какво става дума, не се обаждайте толкова неподготвени.

Съжелявам, забравих, че оригиналността ти е вродена, съдейки по невероятните ти теми ! :)

Bonbonenata
06-14-2011, 10:43
След гладуване трябва да се захрани. Принципно гладуването трябва да се прави внимателно. Ето примерно 10 дневно захранване:

1-ви ден

8 часа – чай с мед и лимон (може вода + лимонов сок + мед или само мин. вода)
10 часа – плодове
12.30 часа – суров зеленчук – краставица
14 часа – плодове
16 часа – чай с мед
18 часа – суров зеленчук – домат
20 часа – чай с мед и лимон

2-ри ден

12 часа – суров зеленчук – морков + картоф на пара – средно голям
18 часа - суров зеленчук – краставица + 2 картофа на пара – средно големи

В 8, 10, 14, 16 и 20 часа както първи ден.

3-ти ден

12 часа – суров зеленчук - краставица + 1 препечена филийка пълно зърнест хляб Бонус
18 часа – суров зеленчук – морков + 3 картофа на пара – средно големи

В 8, 10, 14, 16 и 20 часа както първи ден.

4-ти ден

12 часа – суров зеленчук – домат + 2 филийки препечен пълнозърнест хляб Бонус
18 часа – суров зеленчук – морков + овесени ядки – една малка кафена чаша овесени ядки ври в три такива

В 8, 10, 14, 16 и 20 часа както първи ден.

5-ти ден

12 часа – суров зеленчук – краставица + 3 картофа на пара (средно големи) + морков на пара – 1 бр.
18 часа – суров зеленчук – домат + порция овесени ядки

В 8, 10, 14, 16 и 20 часа както първи ден.

6-ти ден

12 часа – суров зеленчук – камба + 3 филийки препечен пълнозърнест хляб Бонус
18 часа – суров зеленчук – домат + печен пипер + 2 филийки препечен пълнозърнест хляб Бонус

В 8, 10, 14, 16 и 20 часа както първи ден.

7-ми ден

12 часа – суров зеленчук – домат + порция прясно зеле на пара или задушено с малко олио и вода или зеленчуци на пара - няколко вида, според сезона


50 гр. (бадеми, лешници или орехи)

8-ми ден

12 часа – суров зеленчук – краставица + сурови ядки – 30 гр. (бадеми, лешници или орехи)
18 часа – суров зеленчук – домат + зеленчуци на пара – според сезона

В 8, 10, 14, 16 и 20 часа както първи ден.

9-ти ден

12 часа – суров зеленчук – домат + 50 гр. (бадеми, лешници или орехи)
18 часа – суров зеленчук – морков + зелен боб на пара или от консерва

50 гр. (бадеми, лешници или орехи)

10-ти ден

12 часа – суров зеленчук – домат + картофено пюре (2-3 големи картофа на пара или варени се пресоват с малко топла вода и се прибавят съвсем малко краве масло)
18 часа - суров зеленчук – камба + зеленчуци на пара – според сезона или 50 гр. Кашкавал от соя “Тофу”

----

А сега няма какво да се зориш - ти като не си яла какво ще изкараш? Нищо.

yeeee
06-14-2011, 10:59
Темата е от : Май 31, 2009 :-o

Rebirthing
06-14-2011, 11:49
Хмм, мислех, че съм писала, ама явно не съм постнала.

Обикновената сол става, но аз по принцип ползвам хималайска за всичко.

Солта в крайна сметка не е само един вид, има калиева, йодирана, англиийска, хималайска, морска и разбира се обикновената готварска сол която се използва масово. Предполагам със всичко видове сол ще стане.

xxKiFlAx
06-14-2011, 14:44
при мен ефекта продължи и на следващия ден а момичето точно тва Не иска :? по добре да не пие нищо и да иде сигурна съм че нищо няма да стане :-)

Leticcia
09-09-2011, 07:24
:razz: :razz: :razz:

kalpazanka
09-09-2011, 07:25
Аз.