PDA

View Full Version : Забавяне на цикъл



suxlife
05-31-2009, 17:52
Имам и още 1 въпрос..значи цикъла ще ми дойде по мойте изчисления след 3-4 дни.. как мога да го забавя с поне 2-3 дена?Разбрах,че за целта трябва да пия 3х5 таблетки витамин Ц на ден и ще стане работата..Просто ми е много важно тогава да не съм в цикъл (защото отново имам важна среща) Но ме е страх,да не стане така,че ако почна да го пия от сега да ми дойде по-бързо и да стане още по-голям гаф...Пък други лекарства не мога да си позволя на този етап.

tWiLigHtgIrL
05-31-2009, 18:07
Еми витамин Ц би ттрябвало да ти помогне.Поне според мен.Аз така като исках да си забавя циксъла или поне да не бъде много силен 3 дена подред пих вода с лимон.Даже ми действаше усвежаващо :)

kuklichka_bg
05-31-2009, 18:09
Оргаметрил

suxlife
05-31-2009, 18:12
Оргаметрил

Казах,че не мога да си позволя други лекарства на тоя етап (иначе знам за такива,и ако можех щях направо да си ги купя,без да питам) въпроса ми е само за витамин ц-то.. страх ме е да няма обратен ефект и да дойде по бързо :(

Zaharinka
05-31-2009, 18:30
Закво ти е да си бъркаш цикъла въобще?Сложи си тампон и готово,само проблеми си носите с тва насилествено предизвикване/забавяне на цикъла.От личен опит те съветвам да не го правиш.

suxlife
05-31-2009, 18:34
Щях да си сложа тампон,ако нямаше да правя секс..но..така нямам друг избор...

mechtaq_za_teb
05-31-2009, 18:38
Аз с витамин Ц си го забавих с няколко дни... и после даже ми траеше по-дълго.

Zaharinka
05-31-2009, 18:41
Щях да си сложа тампон,ако нямаше да правя секс..но..така нямам друг избор...
Еми пробваи с витамин Ц.Аз по същата причина пих и накрая не ми дойде цял месец и притеснения и сега се лекувам,но при теб нещата може да не протекат по същия начин.Така,че пий промишлени количества витамин Ц. :)

hisy
05-31-2009, 19:24
Пий витамин Ц..

suxlife
06-01-2009, 13:44
Хораааа хелп ми плсс...Преди 2 часа някъде ми дойде :shock: Защо днес не мога да разбера,трябваше след 3-4 дни да ми дойде ааааа ужааас...Купих си витамин Ц,ама нз вече има ли смисъл? Изпих 9 хапчета и ся след 2-3 часа ще взема още няколко...Дали ще го накара да спре по бързо?Е,не с магическа пръчица ест,но дали до четвъртак/петък ще ми мине (при положение,че попринцип ми е по 1 седмица :(:(:( оххх кво да правя...чувала съм,че може така да стане,че ако пия витамин Ц по време на цикъла ще го удължи с още няколко дена,защото не тече толкова силно -> продължава пове :О кво да правя,да продължавам ли да го пия,или вече е късно? или ще стане по зле?

mechtaq_za_teb
06-01-2009, 13:45
Хораааа хелп ми плсс...Преди 2 часа някъде ми дойде :shock: Защо днес не мога да разбера,трябваше след 3-4 дни да ми дойде ааааа ужааас...Купих си витамин Ц,ама нз вече има ли смисъл? Изпих 9 хапчета и ся след 2-3 часа ще взема още няколко...Дали ще го накара да спре по бързо?Е,не с магическа пръчица ест,но дали до четвъртак/петък ще ми мине (при положение,че попринцип ми е по 1 седмица :(:(:( оххх кво да правя...чувала съм,че може така да стане,че ако пия витамин Ц по време на цикъла ще го удължи с още няколко дена,защото не тече толкова силно -> продължава пове :О кво да правя,да продължавам ли да го пия,или вече е късно? или ще стане по зле?Мисля, че ако продължиш с витамин Ц ще ти свърши още по-късно.

suxlife
06-01-2009, 13:52
Окей,някви други хапчета,от които да спре ми кажете ако знаете :(:(:(

s1NNer
06-01-2009, 14:06
Абе кво толко бе .. един цикъл .. :? Сигурна съм, че момчето е чувало, че момичетата от време на време са в цикъл 8-) Кво ще се тъпчеш като идиот с хапчета .. :?

cLaDyRcHe
06-01-2009, 14:14
Окей,някви други хапчета,от които да спре ми кажете ако знаете :(:(:(
аз пия едни разтвориме таблетки Calcium+C. при мен намалява.можеш да ги пиеш сутрин и вечер по 1 таблетка. надявам се да съм помогнала :)

suxlife
06-01-2009, 14:16
Окей,някви други хапчета,от които да спре ми кажете ако знаете :(:(:(
аз пия едни разтвориме таблетки Calcium+C. при мен намалява.можеш да ги пиеш сутрин и вечер по 1 таблетка. надявам се да съм помогнала :)

Окей мерси,ще поразпитам за него..но въпроса е,не да ми намалее а да спре напълно до 2-3 дена :(:( и нз как да стане цаката... ся се чудя и с витамините дали да ги пия или не... или охххх ддз..... да 1 цикъл..но това ще ние първия път и неискам да прецакам всичко,имайки предвит колко рядко се виждаме :(:( важно е наистина,иначе нямаше да ми дреме...

cLaDyRcHe
06-01-2009, 14:22
Окей,някви други хапчета,от които да спре ми кажете ако знаете :(:(:(
аз пия едни разтвориме таблетки Calcium+C. при мен намалява.можеш да ги пиеш сутрин и вечер по 1 таблетка. надявам се да съм помогнала :)

Окей мерси,ще поразпитам за него..но въпроса е,не да ми намалее а да спре напълно до 2-3 дена :(:( и нз как да стане цаката... ся се чудя и с витамините дали да ги пия или не... или охххх ддз..... да 1 цикъл..но това ще ние първия път и неискам да прецакам всичко,имайки предвит колко рядко се виждаме :(:( важно е наистина,иначе нямаше да ми дреме...
Ами незнам дали ще спре защото аз го пия само 1 ден когато ми е най-силно и на 4 свършва но при всеки е различно.А колкото до витамин C майка ми ми е казвала че от него става по-зле.

suxlife
06-01-2009, 14:25
Окей,някви други хапчета,от които да спре ми кажете ако знаете :(:(:(
аз пия едни разтвориме таблетки Calcium+C. при мен намалява.можеш да ги пиеш сутрин и вечер по 1 таблетка. надявам се да съм помогнала :)

Окей мерси,ще поразпитам за него..но въпроса е,не да ми намалее а да спре напълно до 2-3 дена :(:( и нз как да стане цаката... ся се чудя и с витамините дали да ги пия или не... или охххх ддз..... да 1 цикъл..но това ще ние първия път и неискам да прецакам всичко,имайки предвит колко рядко се виждаме :(:( важно е наистина,иначе нямаше да ми дреме...
Ами незнам дали ще спре защото аз го пия само 1 ден когато ми е най-силно и на 4 свършва но при всеки е различно.А колкото до витамин C майка ми ми е казвала че от него става по-зле.

А ако не го пиеш това по колко дни ти продължава цикъла?

cLaDyRcHe
06-01-2009, 14:49
Окей,някви други хапчета,от които да спре ми кажете ако знаете :(:(:(
аз пия едни разтвориме таблетки Calcium+C. при мен намалява.можеш да ги пиеш сутрин и вечер по 1 таблетка. надявам се да съм помогнала :)

Окей мерси,ще поразпитам за него..но въпроса е,не да ми намалее а да спре напълно до 2-3 дена :(:( и нз как да стане цаката... ся се чудя и с витамините дали да ги пия или не... или охххх ддз..... да 1 цикъл..но това ще ние първия път и неискам да прецакам всичко,имайки предвит колко рядко се виждаме :(:( важно е наистина,иначе нямаше да ми дреме...
Ами незнам дали ще спре защото аз го пия само 1 ден когато ми е най-силно и на 4 свършва но при всеки е различно.А колкото до витамин C майка ми ми е казвала че от него става по-зле.

А ако не го пиеш това по колко дни ти продължава цикъла?
ами отдавна не ми се е случвало да не го пия но някъде 5/6зависи колко е силно

marin4itu
06-01-2009, 18:16
Защо ти е да се гавриш с организма си заради единия секс... Момчето би те разбрало според мен.. :?

suxlife
06-02-2009, 08:32
Защо ти е да се гавриш с организма си заради единия секс... Момчето би те разбрало според мен.. :?

Защото се виждаме 1 път на 2 месеца,и чак сега ни се отдаде възможност да го направим,неискам да я пропускам...значи купих си примолут нор вчера и пих от него 2 хапчета,изпих днес още 5 витаминчета както и една ампула витамин ц,и туко що си купих матергин,мзащото четох някъде,че на някакво момиче и е спряло от него... та ще давам и с 3те,щото най-лошото е че до утре трябва да ми спре :shock:

Zaharinka
06-02-2009, 08:37
Защо ти е да се гавриш с организма си заради единия секс... Момчето би те разбрало според мен.. :?

Защото се виждаме 1 път на 2 месеца,и чак сега ни се отдаде възможност да го направим,неискам да я пропускам...значи купих си примолут нор вчера и пих от него 2 хапчета,изпих днес още 5 витаминчета както и една ампула витамин ц,и туко що си купих матергин,мзащото четох някъде,че на някакво момиче и е спряло от него... та ще давам и с 3те,щото най-лошото е че до утре трябва да ми спре :shock:
Толкова химия мале по-добре го направете в банята ако е толкова спешно.Връзка от разстояние явно,ако толкова искаш да го направиш с него,а не искаш да убиваш себе си.Банята е едно добро място хем забавно хем приятно.

suxlife
06-02-2009, 08:39
Защо ти е да се гавриш с организма си заради единия секс... Момчето би те разбрало според мен.. :?

Защото се виждаме 1 път на 2 месеца,и чак сега ни се отдаде възможност да го направим,неискам да я пропускам...значи купих си примолут нор вчера и пих от него 2 хапчета,изпих днес още 5 витаминчета както и една ампула витамин ц,и туко що си купих матергин,мзащото четох някъде,че на някакво момиче и е спряло от него... та ще давам и с 3те,щото най-лошото е че до утре трябва да ми спре :shock:
Толкова химия мале по-добре го направете в банята ако е толкова спешно.Връзка от разстояние явно,ако толкова искаш да го направиш с него,а не искаш да убиваш себе си.Банята е едно добро място хем забавно хем приятно.

Не мисля,че ще стане :? Ще сме някъде на вън май :shock: :D 8-)