PDA

View Full Version : Za sestra mi!



Love_Boy
05-31-2009, 18:13
Izvinqvam se che pisha na latinica, no nemam kirilica na komputera si!
Znachi edni priqteli mi kazaha che sestra mi koqto e na 15 ima profil v edin mnogo izvesten sait za zapoznanstva. Vlqzoh da go vidq ot accounta na edin poznat i tq tam si beshe kachila mnogo snimki, pochti gola v razni sramni pozi. Napravo sum ujasen. A ot komentarite sydq che polovin Sofiq iska da q ebe. Az znaeh che e pochnala da kurvee ama chak tolkova?!?!!!
Kakvo da pravq s neq? Da pogovorq s neq, no kakvo da i kaja?

Riva
05-31-2009, 18:16
Дай профила :D Ама от друга страна забий й 2 шамара да са съвземе.

Love_Boy
05-31-2009, 18:17
NE znaq, shte vidq kakvo shte pravq! Ama taka ne e hubavo, imam predvid, nema nujda da slaga goli snimki v internet!

Ilikeliljon
05-31-2009, 18:35
Много кофти работа. Ами не знам какви са ви отношенията със сестра ти, ама седни и си поговори с нея ей така започни отнякъде разговора и постепенно отиди натам. Попитай я защо слага снимки в този сайт, какво цели. Иначе повечето сайтове за запознанства не позволяват качването на разголени снимки, донякъде само флиртче. И все пак сайта какъв е, за еротични запознанства или просто за запознанства? :)

Love_Boy
05-31-2009, 18:41
Много кофти работа. Ами не знам какви са ви отношенията със сестра ти, ама седни и си поговори с нея ей така започни отнякъде разговора и постепенно отиди натам. Попитай я защо слага снимки в този сайт, какво цели. Иначе повечето сайтове за запознанства не позволяват качването на разголени снимки, донякъде само флиртче. И все пак сайта какъв е, за еротични запознанства или просто за запознанства? :)

Obiknoven sait za zapoznanstva. Snimkite i za pochti goli, toest samo po belio koeto za men pak e frapantno!

mickelangelo
05-31-2009, 18:57
Абсолютно нормално за нейната възраст .. и кой иска да я ... Е*е си е негов проблем .. проблема е какво и е на нея в главата и на кого си разтваря краката ( ако го прави ... защото според мен и е рано ) 8)

mimoza16
05-31-2009, 18:59
ti na kolko si... smis ako si po-golqm ot neq i tq se vslu6va v tvoite suveti...ima6 6ans da pogovorite po toq vupros... oba4e ako izb6to te nqma za ni6to,puk i kakto e puber v momenta edva li 6 ti oburne vnimanie... po skoro 6 ti se razvika da ne i se urka6 v jivota i 6 zabravi 4 izob6to si povdignal vuprosa.....
no naistina mn e vajno kakvi sa otno6eniqta vi ;)

hamilcar
05-31-2009, 20:46
точка 1.