PDA

View Full Version : татус



vickey
05-31-2009, 18:42
Здравейте,напоследък много се запалих да си направя татус на крачето долу до кокалчето,самоче нямам идея какво искам да представляла татуса , знам само че искам да е нещно нежно,като например пеперудка или делфинче..нещо такова,моля ви пускайте снимчици за да се ореантирам

Converse333
05-31-2009, 18:49
И аз съм се запалила много по татусите.Ето ти сайт,където има много яки татуировки : http://www.tattoo22.com/

А аз искам да попитам нещо друго.Едно момиче на моята възраст ( 15 год.) има 2 татуировки.И каза,че вьобще не боляло и били такива,че след 5 години някъде можело да се махнат. :-o Някой знае ли нещо повече за тези татуси ? :P

rusova
06-01-2009, 11:52
вище сега момичета ще започна от там недеите правете грешката таттоо ако незнаите защо го правите ,недейте за газарията а за символа го направете.Свържете таттоо с част от жовота ви или нещо скупо за вас а се пак всеки таттоо има значение и така наи лесно ще си направите нещо .Пък и някой като ви попита какво значи вие ще можете да му кажете.Болка има но малка първите 10 мин наи много зависи от мястото след това мястото изтръпва и не се усеща толкова ама не е кои знай ква болка търпима е

guinessgirl
06-01-2009, 19:17
стига с тия татуси бе.

п.п. всичко опорочавате,да ви се не види

HardcoreSyndrome
06-01-2009, 20:13
стига с тия татуси бе.

п.п. всичко опорочавате,да ви се не види
Тя го каза! А ако толкова си "решена"....
Отиди в студио, което си избереш и кажи на татуиста какво искаш, а той ще ти нахвърли на лист неговите идеи!

KuPO
06-02-2009, 15:56
Аз си направих преди 2 дена ако си от Варна пиши и ще те посъветвам къде да отидеш :)

tonie__
06-02-2009, 16:20
А аз искам да попитам нещо друго.Едно момиче на моята възраст ( 15 год.) има 2 татуировки.И каза,че вьобще не боляло и били такива,че след 5 години някъде можело да се махнат. :-o Някой знае ли нещо повече за тези татуси ? :P

само знам,че наистина има такива татуси по няколко години и с времето избеляват и се махат..потърси в и-нет или направо отиди и разпитай в някое студио ;Р