PDA

View Full Version : Гинеколог



Bellatrix
05-31-2009, 20:43
Здравейте.
Реших да мина от презервативи към противозачатъчни, но искам лекар да ми ги предпише. Не ми се играе несигурно.
Та се чудех дали някой от вас не може да ми препоръча някой добър гинеколог в София? И колко горе долу ще ми струва визитата без направление (личната лекарка е близка с нашите, а моят сексуален живот хич не е тяхна работа :D ) ?
Благодаря предварително.

pandaMASSACRE
05-31-2009, 20:55
около 40 лева излиза без направление. :?

Bellatrix
05-31-2009, 20:59
около 40 лева излиза без направление. :?
ЛОЛ :shock: За едното поглеждане и рецепта!? :shock: Тия хора са луди. А да знаеш някой свестен гинеколог из София?

pandaMASSACRE
05-31-2009, 21:01
аз ходя при една Велтова във майчин дом....но май има и някакви мъже,които може и по-малко да взимат.

Bellatrix
05-31-2009, 21:03
аз ходя при една Велтова във майчин дом....но май има и някакви мъже,които може и по-малко да взимат.
Мерси много. :-)

Vichko0o
05-31-2009, 21:04
Абе да 4000 лева... 10 та 20 лева макс ще ти е всичко. Отиди в Окръжна Болница търси "Елка Георгиева" мисля, че и беше името, много добра гинеколжка. Хубаво е да е с лекарско предписание, че иначе може да станат по големи гафове ;) Грешните хормони с грешните хапченца и вместо да се пазиш ще си в постоянна оволация :D :D :D Дано съм помогнал !

Bellatrix
05-31-2009, 21:09
Абе да 4000 лева... 10 та 20 лева макс ще ти е всичко. Отиди в Окръжна Болница търси "Елка Георгиева" мисля, че и беше името, много добра гинеколжка. Хубаво е да е с лекарско предписание, че иначе може да станат по големи гафове ;) Грешните хормони с грешните хапченца и вместо да се пазиш ще си в постоянна оволация :D :D :D Дано съм помогнал !
Мерси :) Да и аз заради тия грешки търся много добър гинеколог, че да няма гафове. Ще си настоявам за пълните изследвания преди изписването на каквото и да е :)

LovelyGirl
05-31-2009, 21:11
Ти и да искаш, сама вече не можеш да си ги вземеш :)
Околко 30лв. са прегледите доколкото знам :-o
Но все пак трябва да ти направят хормонални изследвания, а те не знам дали се плащат отделно.
Някоя твоя приятелка не е ли ходила без направление и при добра лекарка?
Защо не ти препоръчат :)

Bellatrix
05-31-2009, 21:12
Ти и да искаш, сама вече не можеш да си ги вземеш :)
Околко 30лв. са прегледите доколкото знам :-o
Но все пак трябва да ти направят хормонални изследвания, а те не знам дали се плащат отделно.
Някоя твоя приятелка не е ли ходила без направление и при добра лекарка?
Защо не ти препоръчат :)
Не. Моите приятелки правят секс без предпазни мерки. :(

Vichko0o
06-01-2009, 00:20
Отиди в Окръжна Болница търси "Елка Георгиева" мисля, че и беше името, много добра гинеколжка.


Елка Георгиева е учителка по литература в НТБГ...
Може и да е добре гинеколожка...
Кой знае!?! :-|
А ти съзнаваш ли, че някои имена се повтарят ? В смисъл, не че нещо искам да ти кажа на въпреки ама коефициента на интелигентност на годините ли ти се равнява ?

kalpazanka
06-01-2009, 07:51
Цената на хормоналните изследвания ще ти дойде малко множко, иначе цената на прегледа варира от 10 до 40 лв.

Bellatrix
06-01-2009, 07:56
Цената на хормоналните изследвания ще ти дойде малко множко, иначе цената на прегледа варира от 10 до 40 лв.
А на самите изследвания колко е цената приблизително? :-o

kalpazanka
06-01-2009, 07:57
LH, FSH са по 18 лв /правих си изследванията в Плевен, Екзакта медика- цените може да са други в София/
Прогестерон, естрогени /разбирай естрадиол/, пролактин и тестостерон- по 16.80.
Стотачка не ти мърда.