PDA

View Full Version : Изплашен..



betheonlyone
06-01-2009, 06:42
Ще го напиша кратко и ясно без да овъртам много... Преди 12 часа спах с едно момиче. Направихме го без кондом и не че съм се издънил или нещо, но просто сега се чувствам ужасно притеснен. За първи път го правя без презерватив и ми е доста напрегнато. Говорих с момичето и мисля, че ще да е най-добре да вземе Ескапел.. за всеки случай. Знам, че не е просто хапче, но мисля, че трябва да направим това за да сме напълно сигурни... започна 13тия час от както ние с нея го направихме. До час хапчето ще бъде взето... някакви съвети или нещо подобно... ?

Psychic
06-01-2009, 06:51
спокич бе, ако си сигурен, че не си свършил в нея има 97% шанс да не е бременна.....

hamacs563
06-01-2009, 06:51
Секс без презерватив смисъл свършвал ли си в нея или не?Да не е просто хапче, но когато се налага трябва.Иначе може малко да и пообърка хормоните иначе не се сещам за друго,но знам,че не е препоръчително да се пие повече от 2 пъти годишно,защото не е здравословно.Според мен няма нужда да се притесняваш толкова,но по добре се пазете отколкото непрекъснато да пие хапчета.Защото имам странното чуство,че Ескапелето са станали бонбонки всеки пие :-x Успех :)

betheonlyone
06-01-2009, 06:54
Ами да, глупава постъпка си беше като цяло... колкото и да беше приятно, но все пак... Запознат съм с това, на което хапчето е способно, до колко време трябва да се вземе и кога е най-добре. Надявам се не греша някъде в това, което знам... просто искам някой да ме успокои и за това е цялата работа.. :}

djuki
06-01-2009, 07:57
ако не си свървшил с нея е супер малък шанса не се шашкай по повече просто не си го причинявай

hamacs563
06-01-2009, 08:07
Mисля,че до 72 часа след секс или тоест 3 дни след акта.Че е глупава постъпка глупава е спор няма,но за удоволствието си прав :grin: и все пак аз не те опреквам :-P просто ти давам съвет (доколкото мога така да го нарека) защото имаш някаква сексуална култура,а не като повечето из този форум. И все пак Успех :)

CarbonBlack
06-01-2009, 09:26
Като не можете да правите едно нещо, и незнаете как да го направите, не го правете!

vanksta
06-01-2009, 10:18
Ще го напиша кратко и ясно без да овъртам много... Преди 12 часа спах с едно момиче. Направихме го без кондом и не че съм се издънил или нещо, но просто сега се чувствам ужасно притеснен. За първи път го правя без презерватив и ми е доста напрегнато. Говорих с момичето и мисля, че ще да е най-добре да вземе Ескапел.. за всеки случай. Знам, че не е просто хапче, но мисля, че трябва да направим това за да сме напълно сигурни... започна 13тия час от както ние с нея го направихме. До час хапчето ще бъде взето... някакви съвети или нещо подобно... ?

Аве лигльо тъй кат почнете ми са превазнасяте... Изплашен съм правих секс без презерватив... не че свъриш в нея ама за всеки случай да пие ескапел... Тва да не ти е аналгин е ? Земи питай за страничните ефекти от тая шитна и да та питам ... после без капут ли ... !!! Просто влез в аптеката вземи лисчето и си прочети внимателно кво пише ... Дрисльо притеснен бил без капут може да прай секс.. Кавалджос... Направо ме фаща бяса от такиа дечорлига като вас ... НЕ Е БРЕМЕНА НИКВИ ХАПЧЕТА Кво ще и разтройваш организма ... :-x :-x :-x

HagpycaH
06-01-2009, 13:26
Щом си сигурен в себе си няма от какво да се притесняваш и на мен ми се е случвало , но с течение на времето притеснението ти ще отминава с всеки изминал път така че няма смисал да взима ескапел има доста кофти странични ефекти.

MoHuTo
06-01-2009, 14:17
Вие тея хапчета ги имате за карамелени бонбони... ама пък и кво ви пука... викате си кво толкова, замислете се малко (особено момчетата) - това са лекарства, и не бива да се пият за щяло и нещяло и на всичкото отгоре ненужно, защото сте можели да избегнете тази ситуация..Не знам колко сте годишни, ама предполагам, че не сте повече от 15 годишни..

fasta4e
06-01-2009, 14:28
след като не си свършил вътре защо ще причиняваш това на момичето ?!

FCB
06-02-2009, 18:05
И да не е свършил пак е добре да пие хапчето (което наистина си е хормонална бомба,която разбъзиква целия организъм).Има вероятност да се забременее и без да е свършил.По време на самия акт се отделя минимално количество сперма,което пак си е опасно.Дано всичко да се нареди,че да не се тормозиш повече.Мн. кофти тръпка е.

LitTleJ
06-02-2009, 18:55
И да не е свършил пак е добре да пие хапчето (което наистина си е хормонална бомба,която разбъзиква целия организъм).Има вероятност да се забременее и без да е свършил.По време на самия акт се отделя минимално количество сперма,което пак си е опасно.Дано всичко да се нареди,че да не се тормозиш повече.Мн. кофти тръпка е.

Кво количество сперма се отделя като не е свършвал преди акта.

TykaSePisheNick
06-03-2009, 11:26
Предеякулационна течност..

marais
06-03-2009, 11:34
Предеякулационна течност..
хмм от нея може ли да се забременее? :-o

DiDiChKa
06-03-2009, 11:43
Предеякулационна течност..
хмм от нея може ли да се забременее? :-o

да

Stain
06-03-2009, 12:11
Честно да ви кажа , с бившата ми , година и половина поне 2 пъти в седмицата сме го правили без презерватив , и до сега не сме имали проблеми , така че , пич .. не се притеснявай ;)