PDA

View Full Version : Колко сте склонни да чакате



SunFl0w3r
06-01-2009, 07:41
Въпросът ми е към момчетата,защото като прочетох няколко теми тук и направо си изкарах акъла :D
Започвам да се убеждавам че май момчетата си търсят само секс,но все пак колко време сте склонни да изчакате приятелката си за секс ( ако имате сериозни чувства към нея )

sweeTcezza
06-01-2009, 07:46
Въпросът ми е към момчетата,защото като прочетох няколко теми тук и направо си изкарах акъла :D
Започвам да се убеждавам че май момчетата си търсят само секс,но все пак колко време сте склонни да изчакате приятелката си за секс ( ако имате сериозни чувства към нея )

Колкото и е нужно! 8) :wink:

NeZaPoznat
06-01-2009, 07:46
Не съм имал успех ако чакам повече от 10тина дена. Не че не съм чакал т.е. молил и по 5-6 месеца но накрая ми писва. Или стават работите до 2 седмици или може да си чакаш до безкрайност . Чувствата отшумяват ако няма секс в края на краищата като си купиш кола искаш да я караш а не само да я миеш и подържаш. :?

plmn
06-01-2009, 08:14
2-3 дни

Dobromir
06-01-2009, 08:17
Не съм имал успех ако чакам повече от 10тина дена. Не че не съм чакал т.е. молил и по 5-6 месеца но накрая ми писва. Или стават работите до 2 седмици или може да си чакаш до безкрайност . Чувствата отшумяват ако няма секс в края на краищата като си купиш кола искаш да я караш а не само да я миеш и подържаш. :?
Е тва е отговора, а тези които казват, че ще чакат "колкото й е нужно" или "когато е готова" в повечето случеи са девствени.

djuki
06-01-2009, 08:26
Не съм имал успех ако чакам повече от 10тина дена. Не че не съм чакал т.е. молил и по 5-6 месеца но накрая ми писва. Или стават работите до 2 седмици или може да си чакаш до безкрайност . Чувствата отшумяват ако няма секс в края на краищата като си купиш кола искаш да я караш а не само да я миеш и подържаш. :?
Е тва е отговора, а тези които казват, че ще чакат "колкото й е нужно" или "когато е готова" в повечето случеи са девствени.е да но понякога има нещо което могат да искат повече от 2 седмици за да може да се отпусне момичето недейте толкова грубо

radybt
06-01-2009, 08:38
Малко истински мъже останаха...готов съм да си я чакам колкото иска...аз не съм с момичето за секса а за тва че я ОБИЧАМ....ЛЮБОВ...ще си чакам колкото тряя :-P

Ilikeliljon
06-01-2009, 08:56
Колкото е нужно, но хайде да кажем конкретен срок (тоест беше нужно толкова да се чака)- около 1 година :) :) Иначе е нормално да бъде колкото е нужно, а дали ще отшумят чувствата ще се разбере много по-рано, а и щом са отшумели значи идеята на чакането си е свършила работата. Момичето е решило, че не иска да бъде с това момче, а момчето си казва само дето чаках :D :D Както и да е, правилно е да се чака, колкото е нужно, но това не означава да бъдеш глупак и да ти се измъкват с измислени причини, или страхове, а наистина да има истински причини и страхове, коио да се преодоляват. :) :)

dembi
06-01-2009, 09:16
абе то чакане, чакане, ОК, хубаво, ама накрая като не стане нищо, а си ЧАКАЛ една година, да ти таковам и чувствата честно - много ясно, че ще си кажеш - ех, поне да я бях опънал

fenasf
06-01-2009, 09:31
докато ми се стопли мусаката и се навечерям ;-)

PainMonopoly
06-01-2009, 09:53
Секса е неизменна част от сериозната връзка със взаимни чувства, любов и уважение.

Освен това секса е физиологична нужда, както яденето, пиенето, спането и срането.

Ако ми се лиготи повече от 3-4 седмици, едва ли ще я изтърпя.

PainMonopoly
06-01-2009, 09:54
Не съм имал успех ако чакам повече от 10тина дена. Не че не съм чакал т.е. молил и по 5-6 месеца но накрая ми писва. Или стават работите до 2 седмици или може да си чакаш до безкрайност . Чувствата отшумяват ако няма секс в края на краищата като си купиш кола искаш да я караш а не само да я миеш и подържаш. :?
Е тва е отговора, а тези които казват, че ще чакат "колкото й е нужно" или "когато е готова" в повечето случеи са девствени....или лапета.

PainMonopoly
06-01-2009, 09:56
Малко истински мъже останаха...готов съм да си я чакам колкото иска...аз не съм с момичето за секса а за тва че я ОБИЧАМ....ЛЮБОВ...ще си чакам колкото тряя :-PПуткопоклонник далеч не означава истински мъж.

И не излизай с разни клишета. Естествено, че си с нея И заради секса.

Ilikeliljon
06-01-2009, 10:02
Малко истински мъже останаха...готов съм да си я чакам колкото иска...аз не съм с момичето за секса а за тва че я ОБИЧАМ....ЛЮБОВ...ще си чакам колкото тряя :-PПуткопоклонник далеч не означава истински мъж.

И не излизай с разни клишета. Естествено, че си с нея И заради секса.

А изрази от типа "путкопоклонник", както и това, че ти си с някоя заради секса не означава, че те прави истински мъж. Истински мъж според мен не означава, мачо, който сваля наляво-надясно жени и с извинение за израза се чуди "в коя дупка да си навре хуя", нито означава да бъде груб и да не му пука за момичето. Истинския мъж си има своя център в себе си и изобщо не се интересува от това дали ще му пуснат или не, защото той не е зависим от някакви идеи за секса и че това е най-главното, което го прави мъж. Секса не прави един мъж истински, или по-точно казано той прави само малка част, има още много други работи покрай това. Както писах по-горе важното е да не си глупак и да разбираш кое за какво става, да не те лъжат и така. А пък ако момичето си прецени, че не иска да е с теб, ок има и други момичета. :) :)

PainMonopoly
06-01-2009, 10:14
Истинският мъж не позволява на жените да му се качват на главата и да говори някакви сладки приказки, че не е с тях заради секса и ги ОБИЧА, само защото някои лигли това искат да чуят.

Ние всички имаме нужда от секс. Факт. Мъж, който го отрича, е лигльо и путкопоклонник. Жена, която го отрича, няма да и върви с мъжете.

Естествено, че секса не е всичко. Естествено, че е излишно просто да си търсиш дупка в която да си го завреш. Но секса е важен и без него не може в една връзка, в която освен физическа страст има и любов, уважение и приятелство.

vanksta
06-01-2009, 10:23
Уха тука паднах от смях .. Истински мъже, Мега мъже и всяки такива дечорлига... :) хахах Той бил такъв и такъв.... Погледнато реално ... Мъжът дава парите той поръчва музиката, готов е да чака? Тва да не е автобус?!?! Кво да чака ? Да му дадът зелена карта за Сливата й ли ?

Става спонтано хич не се правят тънките сметки без крачмаря ... Седнали да определят срок.. няма срок всичко си идва отвътре Такива от сорта Гаджето ми иска да спи с мен.. Ми нормлано момче (мъж) е Иска и той своето... Ваще разбирания за ПЕРФЕКТНИЯ мъж са далече от ФИлмите по холивуд (Скъпата кола,бижута и всичко останало). Другия с теорията за мачомен Вземете галтайте преспивателните и по леглата .... Мъжът си плаща за всичко :) Далеч е от мисълта за чакане Той знае .. Плаща поръчва, Такива чуства муства тва е само аз жените ... Ние сме банкомати свършат паричките почват фасоните .. Пак дойда пак фасоните .. Тва е при всички жени .. Няма жена която да си признае ... Може да погледнете родителите си .. Майка ви винаги е изнервена към края на месеца, не заради цикала а дали баща ви ще вземе заплата и колко ще е тя... :] Успех с чаканията за АВТОБУСА!

Riva
06-01-2009, 10:53
Уха тука паднах от смях .. Истински мъже, Мега мъже и всяки такива дечорлига... :) хахах Той бил такъв и такъв.... Погледнато реално ... Мъжът дава парите той поръчва музиката, готов е да чака? Тва да не е автобус?!?! Кво да чака ? Да му дадът зелена карта за Сливата й ли ?

Става спонтано хич не се правят тънките сметки без крачмаря ... Седнали да определят срок.. няма срок всичко си идва отвътре Такива от сорта Гаджето ми иска да спи с мен.. Ми нормлано момче (мъж) е Иска и той своето... Ваще разбирания за ПЕРФЕКТНИЯ мъж са далече от ФИлмите по холивуд (Скъпата кола,бижута и всичко останало). Другия с теорията за мачомен Вземете галтайте преспивателните и по леглата .... Мъжът си плаща за всичко :) Далеч е от мисълта за чакане Той знае .. Плаща поръчва, Такива чуства муства тва е само аз жените ... Ние сме банкомати свършат паричките почват фасоните .. Пак дойда пак фасоните .. Тва е при всички жени .. Няма жена която да си признае ... Може да погледнете родителите си .. Майка ви винаги е изнервена към края на месеца, не заради цикала а дали баща ви ще вземе заплата и колко ще е тя... :] Успех с чаканията за АВТОБУСА!
Самата истина.

Punisherrr
06-01-2009, 11:44
Очаквам с нетърпение отговора на приятеля на Punisherrr :razz: :razz: :razz:

Приятеля на Punisherrr не посещава такива форуми отдавна и не се занимава с лайненца като теб ;)
И нито е в голямото очакване,нито се чувства като мъченик от това. Можеш да дишаш спокойно. ;)
И ако ти е толкова спешен отговора - година и няколко месеца.
КЕф голем,нали?
:smt120

NeZaPoznat
06-01-2009, 12:13
Американец, италианец, французин и българин пътуват с кораб. На кораба има и една много красива жена. Гледат ден, гледат два и накрая американеца казва:
- Господа ! Мисля че аз като представител на най-могъщата нация имам право да ухажвам пръв дамата. Какво ще кажете вие ?
Италианеца казва:
- Аз съм представител на най-романтичната нация и за това мисля че аз трябва да ухажвам пръв дамата.
Французина казва:
- Французите сме най-големите любовници на света - за това аз ще ухажвам дамата.
Накрая всички се обръщат към българина и го питат:
- Вие няма ли да се опитате да ухажвате дамата господине ?.
- Ами аз от три дена я опъвам ... ама може и да я поухажвам малко - колко му е :-P

GotTheLife
06-01-2009, 12:39
1 година трябва да ме чака най-малко, ама зависи щото пораствам :D

Extremescream
06-01-2009, 13:42
Ми той си почака 2 месеца...Иначе зависи-ако наистина го обичам,защо да не му пусна?

x3eme
06-01-2009, 13:45
Супер смотан въпрос....."Колко време сте склонни да чакате?",ми звучи така,все едно връзката се гради изцяло на секса и ако няма секс няма и връзка.
По темата:колкото е необходимо бих "чакал".

XTREMEFREERIDE
06-01-2009, 14:12
Вече ме чака година и малко. Ще почака още. :D

lipsvashh_mi
06-01-2009, 14:42
не съм момче,но смятам,че ако едно момче наистина обича момичето ще поизчака малко ,за да е готова и даго направи,защото действително го желае,а не защото я карат :? ...когато не е насила секса е много по-хубаво преживяване и за двамата партньори...

Ilikeliljon
06-01-2009, 15:01
Уха тука паднах от смях .. Истински мъже, Мега мъже и всяки такива дечорлига... :) хахах Той бил такъв и такъв.... Погледнато реално ... Мъжът дава парите той поръчва музиката, готов е да чака? Тва да не е автобус?!?! Кво да чака ? Да му дадът зелена карта за Сливата й ли ?

Става спонтано хич не се правят тънките сметки без крачмаря ... Седнали да определят срок.. няма срок всичко си идва отвътре Такива от сорта Гаджето ми иска да спи с мен.. Ми нормлано момче (мъж) е Иска и той своето... Ваще разбирания за ПЕРФЕКТНИЯ мъж са далече от ФИлмите по холивуд (Скъпата кола,бижута и всичко останало). Другия с теорията за мачомен Вземете галтайте преспивателните и по леглата .... Мъжът си плаща за всичко :) Далеч е от мисълта за чакане Той знае .. Плаща поръчва, Такива чуства муства тва е само аз жените ... Ние сме банкомати свършат паричките почват фасоните .. Пак дойда пак фасоните .. Тва е при всички жени .. Няма жена която да си признае ... Може да погледнете родителите си .. Майка ви винаги е изнервена към края на месеца, не заради цикала а дали баща ви ще вземе заплата и колко ще е тя... :] Успех с чаканията за АВТОБУСА!

Уау мъжа плащал за всичко. Явно си свикнал да те приемат за банкомат, а не за мъж. Нямам думи. Точно така пък се показва колко някой е наивен щом позволява да му харчат парите, за да получи нещо. И това още повече се вижда по семейството, нали там човек е възпитаван, как да мисли по друг начин като това намира в семейството. :) :) Истината е, че мъжа чака, ама не пасивно, а активно. Той ухажва, предразполага кара жената да се чувства добре, а не на ти 20 лв пусни ми сега. :D :D :D Но както казах това не означава да си наивен, а да си добър. И е грешка да се смята, че който е добър е наивен. Щом някой е наивен/на значи не е толкова добър. Добрия знае как да не влиза в игричките на хората и как да не им се вързва на номерата, независимо за какво става въпрос :) :)

lifelesscorpse
06-01-2009, 15:05
Странни въпроси...Странни отговори...Не разбирам повечето от вас,но...Всеки с вижданията си...Няма как да кажем "Ето това е срокът!Ако момчето почака повече-шут на момичето!Ако е по-малко-момичето е к*рва!"(или нещо такова...не мога да мисля много много в момента)...Просто не любовта определя кой колко ще трябва да почака(в случая-момчето)Просто престанете с глуповатите си теми и спрете да се съобразявате и сравнявате винаги с останалите.Просто е мега тъпо от ваша страна.Разберете го!Направо лошо ми става вече като чета такива глупости..."Колко е нормално да ми е голям","Колко е нормалната възраст за 1 път?" ,"Нормално ли е на такава възраст?","Малка ли съм/е за това?" и т.н. и т.н. ...СТИГА!...Айде мн ви здраве от мен...Дано сте ме разбрали правилно... :) :) :)

PainMonopoly
06-01-2009, 15:33
Ако е по-малко-момичето е к*рва!Това не е вярно. Само жените си мислите, че е така.

Абе ако секса е от първата вечер си е най-добре. :D

babity
06-01-2009, 16:16
Ако е по-малко-момичето е к*рва!Това не е вярно. Само жените си мислите, че е така.

Абе ако секса е от първата вечер си е най-добре. :D

Ти сериозно ли казваш, че ще вземеш насериозно момиче/жена, с която си се чукал преди да и научиш името? Айде, моля ти се... Ако може без здрасти, направо като забележим, че ни харесвате и да си ви водим у нас, ама на другата сутрин като предявим някаква претенция да можете и курви да ни наричате... Аз не съм от типа момичета, които казват: "еди-колко-си месеца ако ме изчака и значи ме обича/няма да ме зареже на сутринта". Винаги си се водя от... интуицията. Да бе, звучи смешно, ама ако не мога да се отпусна, или ми е криво, или има дори и най - малката нищожна причина, която ме спира и се запъвам като магаре на лед и не свалям дори дреха от себе си. Ама в други вечери си ми идва музата... Като съм сама... 8-) Не знам... просто има адски много други неща, по които може да се разбере за отношенията му към мен, не смятам, че времето е критерий.

PainMonopoly
06-01-2009, 16:24
За да съм се обвързал с нея трябва да и знам и името и доста други неща за нея. Каквото и да е, няма нищо курвенско да пуснеш на ГАДЖЕТО си, било то и рано.

Иначе ако я прасна на първата среща когато сме се запознали - не, не бих я взел насериозно. :D

babity
06-01-2009, 16:53
Само аз ли виждам противоречие? "Не ми се чака, ама ако пусне много бързо значи е "лесна" и не е за сериозно." Правилно ли перефразирах? И ако да как да намерим угодията на мъжките ви желания?

fashion4etyy
06-01-2009, 17:04
po princip nqmam vreme i da po4akam :D

PainMonopoly
06-01-2009, 17:08
Само аз ли виждам противоречие? "Не ми се чака, ама ако пусне много бързо значи е "лесна" и не е за сериозно." Правилно ли перефразирах? И ако да как да намерим угодията на мъжките ви желания?Правя разлика между забивка с курва за една нощ и ГАДЖЕ. :-|

mArMaLaDkA
06-01-2009, 17:32
Специално към девойките: връзка се започва, когато сте на такава възраст, когато гледате малко по-реалистично на живота и "принца от приказките" и няма да кажете "ама аз съм малка за секс", "ама не мога" и т.н.

Връзка се започва, когато си готов да се отдадеш на човека отсреща физически и емоционално. Не разбирам от какво толкова ви е страх да правите секс с приятелите си и го отлааагате, и отлааагате напред, напред във времето.. За мен е супер нелогично. Нормално е, когато човека отсреща те привлича, да правите секс. Наистина не разбирам каква е тая "любов" инак. Хубаво, общувате си, привързани сте един към друг, ама пък даже и да не си помисляте как мачкате чаршафите с любимия човек... или тоя е някакъв пълен льохман, или вие нещо не сте в ред.

"Малка съм за секс и той ако ме обича ще ме чака, колкото е нужно."
Ами като си малка=> не започваш връзка. Защото, за да имаш истинска връзка е нужно не само да си помагате емоционално, да се разбирате и т.н., ами и да правите секс, защото човека те привлича, желаеш го, ебати... Не значи, че трябва веднага да се метнете в кревата, ама пък цяла година... :shock: Хващаш си гадже, което те допълва като личност, но и те привлича, и си готова, знаеш, че искаш да правиш секс с този човек, можеш да поемеш отговорност от действията си, а не да си на 14, година-две да се дърпаш, а когато най-сетне го направиш, да се тревожиш бременна ли си и "какъв е тоя идиот, за Бога, че така да те принуждава?! Безсрамник!". Ами като ще мислите така, момичета, не сте готови за връзка. Живейте си детството и не бързайте.

Иначе евала на железните пичове, които явно задоволяват желанието към половинката си с десислава.

DemonchY
06-01-2009, 17:36
стига да я обичам много бих и дал целия си живот :grin:

PainMonopoly
06-01-2009, 17:36
^^Евала, това е мнението. :D

Extremescream
06-01-2009, 17:37
Специално към девойките: връзка се започва, когато сте на такава възраст, когато гледате малко по-реалистично на живота и "принца от приказките" и няма да кажете "ама аз съм малка за секс", "ама не мога" и т.н.

Връзка се започва, когато си готов да се отдадеш на човека отсреща физически и емоционално. Не разбирам от какво толкова ви е страх да правите секс с приятелите си и го отлааагате, и отлааагате напред, напред във времето.. За мен е супер нелогично. Нормално е, когато човека отсреща те привлича, да правите секс. Наистина не разбирам каква е тая "любов" инак. Хубаво, общувате си, привързани сте един към друг, ама пък даже и да не си помисляте как мачкате чаршафите с любимия човек... или тоя е някакъв пълен льохман, или вие нещо не сте в ред.

"Малка съм за секс и той ако ме обича ще ме чака, колкото е нужно."
Ами като си малка=> не започваш връзка. Защото, за да имаш истинска връзка е нужно не само да си помагате емоционално, да се разбирате и т.н., ами и да правите секс, защото човека те привлича, желаеш го, ебати... Не значи, че трябва веднага да се метнете в кревата, ама пък цяла година... :shock: Хващаш си гадже, което те допълва като личност, но и те привлича, и си готова, знаеш, че искаш да правиш секс с този човек, можеш да поемеш отговорност от действията си, а не да си на 14, година-две да се дърпаш, а когато най-сетне го направиш, да се тревожиш бременна ли си и "какъв е тоя идиот, за Бога, че така да те принуждава?! Безсрамник!". Ами като ще мислите така, момичета, не сте готови за връзка. Живейте си детството и не бързайте.

Иначе евала на железните пичове, които явно задоволяват желанието към половинката си с десислава.

=D>

Shally
06-01-2009, 17:43
Ами зависи...ако държат на момичето,ще чакат колкото е нужно,а ако не им пука чак толкова - няма да си и помислят за чакане

Punisherrr
06-01-2009, 19:06
когато гледате малко по-реалистично на живота
Защо да не гледам достаъчно реалистично на живота и да мога да имам хубава връзка и все пак да смятам,че не ми е време за секс сега?


ама пък даже и да не си помисляте как мачкате чаршафите с любимия човек... или тоя е някакъв пълен льохман, или вие нещо не сте в ред.
Кой казва,че не си го помисляме,не говорим за тва и че не сме си близки и в тва отношение? ;)



"Малка съм за секс и той ако ме обича ще ме чака, колкото е нужно."
Ами като си малка=> не започваш връзка. Защото, за да имаш истинска връзка е нужно не само да си помагате емоционално, да се разбирате и т.н., ами и да правите секс, защото човека те привлича, желаеш го, ебати... Не значи, че трябва веднага да се метнете в кревата, ама пък цяла година... :shock:
И тва не е така. Не можеш да ми кажеш,че връзката ми нещо и куца,заради това,че още не е имало секс.
А липсата му е свързана с други причини,но не и с това да не се привличаме.. :? Тва съвсем не е така.



Хващаш си гадже, което те допълва като личност, но и те привлича, и си готова, знаеш, че искаш да правиш секс с този човек.
Ами да. Всичко това е така.
И отново това не засяга причината да не го правя. ;)


Иначе евала на железните пичове, които явно задоволяват желанието към половинката си с десислава.
Нищо подобно :-D

mArMaLaDkA
06-01-2009, 19:33
Сега ще започнат да се пишат хиляди постове, които оборват моя и изведнъж ще се появят хиляди изключения. Хубаво, може и да има, въпреки че не ми се вярва. Аз си изразих моето мнение, което може би е по-обобщено, но това е защото не желая да се задълбавам в едни неща, които са казвани тооолкова много пъти, че чак да му писне на човек. Именно по тази причина, няма и да се старая да подкрепям мнението си или да оборвам чуждото. :) Всеки да го приема, както иска.

babity
06-01-2009, 19:37
Punisherrr, до колкото знам вие поддържате връзка от разстояние или греша?

LitTleJ
06-01-2009, 19:37
Секса е неизменна част от сериозната връзка със взаимни чувства, любов и уважение.

Изцяло зависи в кво настроение съм иначе към 5-6 седмици 7 като абсолютен максимум.

Shia
06-01-2009, 19:41
Ако момичето е девствено емормално(мже би) да поизчака със секса,докато реши дали наистина го иска от настоящето момче или не.


Когато първият път премине ,времето на "изчакване" намалява,защото стресът от
-болката
-кръвта
..and so on...е отминала и ТЯ вече знае какво е и й е по-лесно.



Една съученичка пусна на приятеля си след 7дни и си имат 2годишна връзка!

Punisherrr
06-01-2009, 19:43
Punisherrr, до колкото знам вие поддържате връзка от разстояние или греша?

Така беше известно време(като връзката не е била вирутална ако това си мислите :-D ) ,но от началото на годината насам разстояние няма. ;) Така че връзката ми е съвсем нормална.

babity
06-01-2009, 19:44
Punisherrr, до колкото знам вие поддържате връзка от разстояние или греша?

Така беше известно време(като връзката не е била вирутална ако това си мислите :-D ) ,но от началото на година насам растояние няма. ;) Така че връзката ми е съвсем нормална.

Медал за теб,майна! Особено ако през повече от половината от времето, в което сте заедно сте си го изкарали "нормално". Тогава трябва да ти се издигне паметник. И на двамата! :D

Extremescream
06-01-2009, 19:47
За каквото и да говорим,било то за 14 годишни,дето правят секс,или за фетиши или каквото и да е,ние говорим най-общо.Демек за масата.Да,всички знаем,че има изключения,обаче като ми започнат всички 'Ама аз съм изключение'.Хубаво,и как от примерно 100 човека 99 са изключения. :?
ПП:Не говоря за Пънишър,която много уважавам и съм сигурна,че тя настина е изключение.Ама хора-айде не казвайте това с изключенията,че ставате смешни.
Не може всички да са изключения просто.... :?

umri
06-01-2009, 20:52
Ако наииииистиииинаааааа имам големи чувства, което е едно на милион при мен тогава може би до месец... като през това време ще излизам и с други. Ако все пак не иска няма да е режа ама отдръпвам вниманието спирам да званя и да я търся... ако наистина ме харесва и иска да е с мен ще се обади ако не да се оправя. секса е от много голямо значение. Като чуя някакви пишлигарщини да казват " аз ходя с него, гаджета сме от еди колко си време" и в следващия момент разбера че не му пущи си казвам бахти луузъра дет ша е тоя пич

NeZaPoznat
06-02-2009, 06:50
Ами зависи...ако държат на момичето,ще чакат колкото е нужно,а ако не им пука чак толкова - няма да си и помислят за чакане

Да ДЪРЖА на нея ??!! Това съм го чувал вече .. :o
Да ти кажа ли как приключи моето "чакане" ?

Ами един ден след 6 месечно "чакане" се виждаме и тя ми казва:
- Вече не те обичам. Влюбих се в друг.
- Как така се влюби ? Откъде знаеш че държи на теб?
- Ами вчера правихме секс ?
- Как??!! Нали не беше готова ? Нали ми каза че като си готова ще го направим?
- Ами снощи се почувствах готова. А и той не ме попита ...
- Как така не те попита ? Нали ми каза че ако го направя без да ми позволиш и край с нас ?
- А ти защо ме послуша ?!! :shock:


Звучи като виц но не е :?

Bellatrix
06-02-2009, 07:04
Ами зависи...ако държат на момичето,ще чакат колкото е нужно,а ако не им пука чак толкова - няма да си и помислят за чакане

Да ДЪРЖА на нея ??!! Това съм го чувал вече .. :o
Да ти кажа ли как приключи моето "чакане" ?

Ами един ден след 6 месечно "чакане" се виждаме и тя ми казва:
- Вече не те обичам. Влюбих се в друг.
- Как така се влюби ? Откъде знаеш че държи на теб?
- Ами вчера правихме секс ?
- Как??!! Нали не беше готова ? Нали ми каза че като си готова ще го направим?
- Ами снощи се почувствах готова. А и той не ме попита ...
- Как така не те попита ? Нали ми каза че ако го направя без да ми позволиш и край с нас ?
- А ти защо ме послуша ?!! :shock:


Звучи като виц но не е :?
Втф !!?? Тая вярно е била луда. :D
Мен ме чакаха 5 месеца, но и двамата бяхме девствени. Сега вече, след като не съм, предполагам, че бая по-малко бих чакала. Месец максимум. Не знам.

fenasf
06-02-2009, 08:24
Ами зависи...ако държат на момичето,ще чакат колкото е нужно,а ако не им пука чак толкова - няма да си и помислят за чакане

Да ДЪРЖА на нея ??!! Това съм го чувал вече .. :o
Да ти кажа ли как приключи моето "чакане" ?

Ами един ден след 6 месечно "чакане" се виждаме и тя ми казва:
- Вече не те обичам. Влюбих се в друг.
- Как така се влюби ? Откъде знаеш че държи на теб?
- Ами вчера правихме секс ?
- Как??!! Нали не беше готова ? Нали ми каза че като си готова ще го направим?
- Ами снощи се почувствах готова. А и той не ме попита ...
- Как така не те попита ? Нали ми каза че ако го направя без да ми позволиш и край с нас ?
- А ти защо ме послуша ?!! :shock:


Звучи като виц но не е :?

:( :( :(

miss_kiss181
06-02-2009, 09:37
Малко истински мъже останаха...готов съм да си я чакам колкото иска...аз не съм с момичето за секса а за тва че я ОБИЧАМ....ЛЮБОВ...ще си чакам колкото тряя :-PПуткопоклонник далеч не означава истински мъж.

И не излизай с разни клишета. Естествено, че си с нея И заради секса.

А изрази от типа "путкопоклонник", както и това, че ти си с някоя заради секса не означава, че те прави истински мъж. Истински мъж според мен не означава, мачо, който сваля наляво-надясно жени и с извинение за израза се чуди "в коя дупка да си навре хуя", нито означава да бъде груб и да не му пука за момичето. Истинския мъж си има своя център в себе си и изобщо не се интересува от това дали ще му пуснат или не, защото той не е зависим от някакви идеи за секса и че това е най-главното, което го прави мъж. Секса не прави един мъж истински, или по-точно казано той прави само малка част, има още много други работи покрай това. Както писах по-горе важното е да не си глупак и да разбираш кое за какво става, да не те лъжат и така. А пък ако момичето си прецени, че не иска да е с теб, ок има и други момичета. :) :) +1000000000000000000000000000000000

miss_kiss181
06-02-2009, 09:39
xaxaxaxa po gornoto mnenie naistina zvu4i kato vic xaxaxa pi4 izvinqvai ama naistina e adski tupo i sme6no ot neina strana :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Find0
06-02-2009, 10:05
спред мен разли4ни на4ини на мислене безброй всеки 6те каже разли4но, 4е няма да 4ака мн време да полу4и не6то друг 6те 6те 4ака колкото е необходимо според мен ,ако искате сериозна връзка трябва наистина да се 4увсташ готов за подобно не6то 6тот все пак си е доста сериозна кра4ка вав връзката , а не просто да из4ука6 камбаните за ве4ерта и " ае мн яко бе6е " когато и двамата се по4увствате готови за подобно не6то то се слу4ва така е според мен :P :P :P :)

VforVendeta
06-02-2009, 16:32
Ако приятелката ми е девствена, най-много 3 месеца, ако не е до 9-та среща.

В една истинска връзка има секс, ако тя не иска да прави секс с мене - значи ме разиграва и не приема връзката ни като връзка. Аз не съм глупак и не се оставям да бъда разиграван... :-D

zero
06-02-2009, 17:04
Тооо не е задължително, че като е с мен
ще прави секс :shock:
Ще прави секс ако реши, няма смисъл да я насилвам :shock:
Иначе ако я обичам съм склонен да чакам неопределено време ;)
Може 1/3 години без секс, но какво пък .. като знам, че чакането
ще си струва 8)
+ това не е казано, че няма да има любовна игра :)
Все пак секса, не е с най-висок приоритет ... ;)
П.С: Говоря ако е девствена !
Ако не е до 3-4 месец и шута :lol:

Vincent
06-03-2009, 07:07
Ами от 1-я път когато се видяхме бех склонен да я чакам колкото и е нужно и чаках тя да покаже, че иска нещо да се случи. Сега е различно и при двамата но май е нормално след толкова дълга връзка :-o

Aleks4o90
06-03-2009, 19:23
Чакал съм и 2 месеца, но си е заслужавало :)

Hagakur3
06-04-2009, 06:30
Въпрос в чакане включва ли се да не лупкам друго? Ако е тъй не е на добре работата иначе колкото и тряа :smt066 :smt066 :smt066 Пъпчиви грозни типове и уродливи мацки да не коментират моля. :booooomb:

Slawi92
06-04-2009, 09:07
колко трябва аз съм с нея не за ебането та да и давам зор аз мойта я чаках 5 месеца пък съм жив

radybt
06-04-2009, 09:13
колко трябва аз съм с нея не за ебането та да и давам зор аз мойта я чаках 5 месеца пък съм жив

suitable
06-04-2009, 09:19
Ако наистина имам сериозни чувства мога да я чакам колкото е нужно, ама без да ми вади някакви разсъждения, че след сватбата трябвало.. : )) .. а иначе и без това не ми е до секс последно време.. дори и да съм с момиче, което не го имам за нещо сериозно.. пак мога да си изчакам, стига тя да ме кара да се чувствам желан и без секс..

JuBaCcA
06-05-2009, 18:41
3-4 дена,след това и смъквам гащите !

drugar_komunist
06-05-2009, 22:15
sled edni 11 meseca...ve4e 4akam po...15 minuti?

Krissydype
07-19-2009, 12:06
абе то чакане, чакане, ОК, хубаво, ама накрая като не стане нищо, а си ЧАКАЛ една година, да ти таковам и чувствата честно - много ясно, че ще си кажеш - ех, поне да я бях опънал


много тъпо мислите заклевам се :x

wersa4e
07-19-2009, 12:09
Наистина много дълго време, докато не ми поникне първя бял косъм. :lol: :grin:

YourPoison
07-19-2009, 13:08
Малко истински мъже останаха...готов съм да си я чакам колкото иска...аз не съм с момичето за секса а за тва че я ОБИЧАМ....ЛЮБОВ...ще си чакам колкото тряя :-PПуткопоклонник далеч не означава истински мъж.

И не излизай с разни клишета. Естествено, че си с нея И заради секса.

А изрази от типа "путкопоклонник", както и това, че ти си с някоя заради секса не означава, че те прави истински мъж. Истински мъж според мен не означава, мачо, който сваля наляво-надясно жени и с извинение за израза се чуди "в коя дупка да си навре хуя", нито означава да бъде груб и да не му пука за момичето. Истинския мъж си има своя център в себе си и изобщо не се интересува от това дали ще му пуснат или не, защото той не е зависим от някакви идеи за секса и че това е най-главното, което го прави мъж. Секса не прави един мъж истински, или по-точно казано той прави само малка част, има още много други работи покрай това. Както писах по-горе важното е да не си глупак и да разбираш кое за какво става, да не те лъжат и така. А пък ако момичето си прецени, че не иска да е с теб, ок има и други момичета. :) :)
+++++

mArMaLaDkA
07-19-2009, 13:25
От къде ги вадите тея теми, че си виждам постовете, само да се червя тука...

mOBSCENE
07-19-2009, 15:28
Ако обича истински ще чака!И тва е положението!
Едва ли би искал да се развали всичко заради единия секс..ако е така не си струва да си с него!
Казвала съм го преди..казвам го и сега искаш секс ходи при курви (:
Когато искам тогава ш има ;д 8-)

a3c1M
07-19-2009, 17:54
Въпросът ми е към момчетата,защото като прочетох няколко теми тук и направо си изкарах акъла :D
Започвам да се убеждавам че май момчетата си търсят само секс,но все пак колко време сте склонни да изчакате приятелката си за секс ( ако имате сериозни чувства към нея )
ако заслужава...

Qnkishhh
08-02-2009, 13:03
Много сте забавни с тия срокове, като че ли става дума за сметка за ток, а не за живо същество, което си има страхове и притеснения. Естествено, напълно е възможно момичето да се лигави и да ви мотае, ама щом допускате това да се случва и номерът да минава, значи проблемът си е у вас, момчета, а не у момичето. Сексът е важен, но не е всичко. Според мен. И ако двама души се обичат, ще намерят начин да се разберат по този въпрос, да се справят със ситуацията и да продължат напред. :)

mariqqqqq
08-02-2009, 14:12
ми като момиче наблюдател отстрани мога да кажа,че много зависи от възрастта и чувствата.!!! ;)

buniity
08-02-2009, 19:35
Като ви гледам как расъждават някои .. :? Не разбирам вие зарди секса ли сте с нея или ? Ако наистина я обичате ще чакате.Се пак и тя може да си има своите притеснения.Не сичко е секса .. :?

mimsitu
08-02-2009, 20:56
ужас това е адски гадно ,, ако момичето е девствено и се притеснява , срам я е и я страх ,, а пък момчето не е девствено що па да не я изчака , ако наистина я уважава и цени , както прави един мъж , а не ако не праите секс айде ,, и четох некво мнение ,, извинете ама не може да сравнявате колата с жената, нали ? :) :(

beliqsmok
08-02-2009, 21:17
Аз съм готов да "чакам" колкото е нужно за мен секса никога не е бил на първо място и съм казал на приятелката ми когато е готова и когато е сигурна че иска да го направим да ми каже :) А такива които не са "путкопоклонници" могат да са сигурни че на 30-40 години ще им е мн трудно да си намерят сериозна приятелка да не говорим за създаване на поколение и т.н. :wink:

ValzZi
08-02-2009, 21:36
аз като момиче ще кажа колко бих накарала момче да чака .. ако ходим сериозно опознали сме се достатъчно без да слагам това в определен от период на време в който се е случила и съм сигурна . 3 месеца до 4-5 може би .. според мен си е съвсем нормално .. :?

Xitap
08-02-2009, 22:40
Най-много съм чакал месец... а сега вече на тия години не повече от 6 часа чакам.

Riot
08-02-2009, 22:44
Аз съм железен.
Мога със/мога без

Bixel
08-02-2009, 22:56
векове 8)

Xitap
08-02-2009, 22:57
векове 8)
Винаги съм вярвал в съществуването на Шотландските бойци!

Bixel
08-02-2009, 23:08
векове 8)
Винаги съм вярвал в съществуването на Шотландските бойци!
8)

YourPoison
08-03-2009, 12:02
векове 8)
Винаги съм вярвал в съществуването на Шотландските бойци!
8)
йес бее :lol:

TMARAGORN
08-03-2009, 12:28
Цял живот ,ако трябва!
Доста тъп въпрос наистина.

Amateur
08-03-2009, 22:23
Колкото е необходимо!

OCINKO
08-03-2009, 22:46
Уха тука паднах от смях .. Истински мъже, Мега мъже и всяки такива дечорлига... :) хахах Той бил такъв и такъв.... Погледнато реално ... Мъжът дава парите той поръчва музиката, готов е да чака? Тва да не е автобус?!?! Кво да чака ? Да му дадът зелена карта за Сливата й ли ?

Става спонтано хич не се правят тънките сметки без крачмаря ... Седнали да определят срок.. няма срок всичко си идва отвътре Такива от сорта Гаджето ми иска да спи с мен.. Ми нормлано момче (мъж) е Иска и той своето... Ваще разбирания за ПЕРФЕКТНИЯ мъж са далече от ФИлмите по холивуд (Скъпата кола,бижута и всичко останало). Другия с теорията за мачомен Вземете галтайте преспивателните и по леглата .... Мъжът си плаща за всичко :) Далеч е от мисълта за чакане Той знае .. Плаща поръчва, Такива чуства муства тва е само аз жените ... Ние сме банкомати свършат паричките почват фасоните .. Пак дойда пак фасоните .. Тва е при всички жени .. Няма жена която да си признае ... Може да погледнете родителите си .. Майка ви винаги е изнервена към края на месеца, не заради цикала а дали баща ви ще вземе заплата и колко ще е тя... :] Успех с чаканията за АВТОБУСА!
Самата истина.
точно в момента приятеля ми има 2 лева в джоба и го черпих кексче и запалка :D той ме изчака 5 месеца преди да правим секс а вече ходим година и 2 месеца и последното нещо за което мислим е как да се разделяме заради повърхностни неща от рода кой колко пари имал в джоба(защото така го е прецакала системата нали се сещате :D ) или кой колко е чакал за нечия дупка секса си е супер и си не нужда обаче идва един момент в който при някой е даже (около 20 години тоя момент) когато пишката не ти става и тогава какво остава шибаната лигава любов аз не съм романтичка не гледам холивутски сълзливи филми с мечти за бели огради и дете футболистче по скоро съм реалист и си подреждам приоритетите във врзката любов секс пари според мен трябва да бъде така :)

Bixel
08-03-2009, 23:07
ХАХАХАХАХАХАХАХАХ досега чета темата "колко сте склонни да чукате" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PainMonopoly
08-04-2009, 06:45
Аз съм готов да "чакам" колкото е нужно за мен секса никога не е бил на първо място и съм казал на приятелката ми когато е готова и когато е сигурна че иска да го направим да ми каже :) А такива които не са "путкопоклонници" могат да са сигурни че на 30-40 години ще им е мн трудно да си намерят сериозна приятелка да не говорим за създаване на поколение и т.н. :wink:Това да ме кара да чакам 2 години преди да ми пусне е или лапешка история и е невъзможно да се получи на 30-40 години, или е прекалено задръстена, за да е с мен.

Секса е съвсем естествено нещо и е неотменна част от всяка зряла връзка и няма абсолютно никаква разумна причина да се отлага.

Така че за мене не се притеснявай, сериозни връзки не ми липсват, няма и да ми липсват.

Sh@d0w
08-04-2009, 06:48
Попринцип не много,но ако се бави доста преди да ми пусне ще си помисля че и има нещо :shock:

Hilary_
08-04-2009, 10:02
тия дето отговарят с "ще я чакам толкова колкото трябва" .. ми пълнят душата!! :grin: :grin: :-D

fenasf
08-04-2009, 10:26
ХАХАХАХАХАХАХАХАХ досега чета темата "колко сте склонни да чукате" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:-D

noproblembitch
08-04-2009, 10:28
Колкото е необходимо бих чакал. Особено ако я обичам! :)

epizod
08-04-2009, 10:35
Зависи... на колко е години, дали е девствена... щото ако е на 18 години и не е девствена.. надали ще е дълго.
Със 14-15 годишни не бих тръгнал, но ако е на 17 да речем и е девствена(което се среща адски рядко :D ) няколко месеца. :)

bEbsI
08-04-2009, 12:57
тия дето отговарят с "ще я чакам толкова колкото трябва" .. ми пълнят душата!! :grin: :grin: :-D

Точно тея,които отговарят така изобщо не са на това мнение.Чакане колкото трябва няма.Има такъв израз,според който тя да се почувства по-добре и да се развие по-бързо ситуацията.Ако искаха да я чакат колкото трябва въпроса нямаше изобщо да бъде повдигнат.Че момичетата лесно се манипулират,манипулират се ама чак пък толкоз... 8-)