PDA

View Full Version : Компюъра ми работи само на БАС



Sarityyy
06-01-2009, 13:53
Стана някаква повреда... Нали знаете как като изключите звука и оставите само баса да работи се чува "бум-бум-бум" :lol: и едва се чува някакъв слаб звук. Амии около няколко месеца компютъра ми работи така :-o :( Не е от колоните, защото вече смених едни и пак си остава проблема.
Освен това си купих слушалки, но не знам как да наглася, за да работят. Правилно са свързани с компютъра и съдя по- това, че успешно ги ползвам като микрофон :lol: ( те са мултифулкионални ) , а освен това свети някаква червена лампичка. Е да де ама звука ( и тои един звууук) не минава през тях. :shock:
Адски много съжалявам за слабата ми ( клоняща към малоумност ) компютърна грамотност, но ако все пак някой по- компетентен от мен,, освен това някой който е разбрал какво искам да кажа, или поне някой който си направи труда да прочете, абее изобщо НЯКОЙ да ми помогне.

Съжалявам, че ви засипах с толкова проблеми, но ще съм много благодарна ако някой разреши поне един от проблемите ми.!!!


:) :-)

skuck
06-01-2009, 15:20
хахах Кажи с ква операционна система си, къде се намира тая лампичка, кви тонколони, как са свързани... баси!

Sarityyy
06-02-2009, 14:57
хахах Кажи с ква операционна система си, къде се намира тая лампичка, кви тонколони, как са свързани... баси!

windows XP; Има една червена светлинка на самите слушалки и мига->> работят 8-) :) ; ааа колоните са на " typihoon" и нямам понятие как са свързани. :(

skuck
06-02-2009, 17:08
а тези колони от къде са... стереоуретба, или са с усилвател?

Cybershot
06-02-2009, 19:53
преинсталирай саунд драйвърите
сложи realtec AC97 + K lite codec

Sarityyy
06-03-2009, 13:55
преинсталирай саунд драйвърите
сложи realtec AC97 + K lite codec

Как да го направя т'ва..? :shock:

ПП: Колоните са с усилватели. :)